Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

aninam
20. kvě 2010

I ja si zmenila fotoblog....

iwusska
20. kvě 2010

aj ja som mala doteraz verejne pristupny, ale vdaka tejto mrche som to zmenila...by som to asi nerozdychala, kedy som niekde natrafila na fotky mojich deti...a este s takymto pribehom...brrr ☹

lekno
20. kvě 2010

Ahojte,
vidím že tu máte už veľa ohlasov ohladne tej osoby "anaridy" atď....
Píšem sem preto, lebo sem píše jedna maminka, čo písala aj do našej témy "3 a viac" siwama, tak tu sem tam čítam, ako sa jej vodí.
Týmto ju pozdravujem a prajem veľa veľa síl, tak, ako každej z vás 🙂

Chcela som ale najmä reagovať na tú anaridu, lebo pod nickom "maminkamajka" a "stupiq6" písala aj do našej témy.
Nechápem, ako sa niekto môže zabávať na smrti iného!!!! Je to stupídne. Veď nie je nič hroznejšie, ako prežiť svoje dieťa
☹ A vy o tom viete svoje.
Ja takéhoto človeka nepochopím. Veď musí byť chorá na hlavu, nech sa dá liečiť, hlupaňa. Normálne ma to rozčúlilo, keď vy ktoré ste to naozaj prežili, viete aké je to hrozné, viete dobre ako sa každý deň preto trápite, ako by ste chceli vrátiť čas a nedá sa, povzbudzujete jedna druhú a takýto človek sa na tom zabáva.
Človek už asi fakt nemôže veriť nikomu, je to strašne smutné, že takto ostatných zneužíva, mrcha jedna 😔
Prepáčte, že som vám sem vbehla, ale nedalo mi nereagovať.
Prajem vám veľa veľa síl a čo najmenej zlých ľudí okolo seba...

lucenek
20. kvě 2010

ani...škodá už nemůžu kukat jak se vám daří s Lukáškem......ale chápu to

janicka11
20. kvě 2010

AHOJTE JA SOM DALšIA TAKá čO MI NEDALO SA ozvať na to o čom si tu vy píšete..Viem ake je strašné ked vám zomre dieťa..Nestalo s ato osobne mne,ale mojej susedke a kamarátke a viem ako to prežívala všetko,aká bola z toho hotová nevladala žiť dalej..Preto toto neželám nikomu na svete nieje nič horšie ako matka si pochová vlastne dieťa..Ale chcela som napísať niečo iné...Nechce s ami čitat všetko čo ste si tu pisali,ale rada by som vedela ako viete že ta osoba si všetko vymyslela s tou smrtou toho dievčatka?Lebo ja som jej davnejšie napisala tiež komentar teda popriala som jej uprimnu susstrasť lebo som si mylsle aže to je skutočne tak ako tam pisala...A teraz som z toho jaksik vedla anechápem ničomu..Vidím že tu nanu dosť nadávate že je psychopat aprečo?Akmôžete dajte mi vedieť nech som v obraze....Lebo to dievčatko bolo naozaj nadherne..A je naozaj jej,to jej zomrelo či ako?

lekno
20. kvě 2010

janicka, pozri na stránku 116, kde pridala link iwusska, sú tam zablokovaní užívatelia.
je tam anarida a jej ďalšie nicky, pod ktorími písala a mala nic aj Lujzatko

lekno
20. kvě 2010

opr: ktorými 😉

lucenek
20. kvě 2010

janičko pár stran dále odkaz rovnou na adminy při zakládání nových falešných nicků, smyšlené příběhy...to ti nestačí?

iwusska
20. kvě 2010

janicka na predoslej strane som tu dala link na temu, ktoru vytvorila jedna adminka a tam su vsetky nicky tejto dotycnej soplane, ktora sa tu zabava na nestasti inych...zatial sa prislo na 27 jej nickov 😖

iwusska
20. kvě 2010

len ja som mala tu cest stretnut sa so 4-mi jej nickmi.....boze to fakt moze niekomu taketo nieco robit radost?

lekno
20. kvě 2010

iwuska, ja s dvomi, čo sme si písali a potom som čítala o vikykiss a ešte keď som tu čítala o lujzátko, tiež som jej napísala k fotke malej komentár a všimla som si že aj ty...
vidíš, akí dokážu byť niektorí ľudia doslova sprostí 😔

lizatko1009
20. kvě 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/anarida/ pozrite si jej fotky kazde brucho je ine na jednom ma znamienko, na druhom ma inak na 3tej fotke uz nema ziadne, ma tam aj nick na pokec a zadavam si teraz kazdy jej nick pod ktorym tu vystupovala do googlu a hned mi ju vyhodi co pisala ake mala fotky a skoro na kazdom nicku sa pacil fotoblog tej anaridy.

baby drzte sa, citam vas, ale uz tu nic smutne citat nechcem, lebo vzdy potom placem. a bronii zelam aby sa jej narodilo zdrave babatko 😉

iwusska
20. kvě 2010

lekno ved praveze to ma najviac mrzi, ze ma ten jej pribeh tak zobral 😖 dost casto som myslela na to krasne kucerave dievcatko...ja nemam slov

lenkavano
20. kvě 2010

iwuss jo přesně tak i já ☹

lekno
20. kvě 2010

Liz, cicka, ale to nemá svoje brušká, lebo ona prispievala do témy "septembrovky 2010" a ona založila aj ten fotoalbum a baby z tej témy jej tam posielali aj fotky svojich brušiek a údaje....

iwusska, presne ako píšeš.. ja tak isto. 😔

aj ty máš Ninku ako ja 😉
inak máš krásne princezničky, kedysi siom videlka tvoje albumy 🙂

ewkaewka
20. kvě 2010

ahojte, aj ja chcem prispiet, vidim co sa tu deje, a je az nepochopitelne ako moze niekoho take nieco napadnut. 😔 ani nevidim v tom zmysel, ved ta osoba co z toho mala? a este ked pisala do tejto temy...
a ten link co hodila lizatko1009 tam su fotky septembroviek, to niesu vsetky jej bruska....ale asi sa vyzivala vo vytvarani albumov 🙄
vsetkym maminkam z tejto temy drzim palce, aby sa na nich v zivote usmievalo slneicko a ich anjeliky z nebicka .drzte sa

lenkavano
20. kvě 2010

teda lucenek a aninam ted jsem četla tu nedůvěru u aninam a fakt jako nechápu,já tady věřila vždy každému příběhu ani mě nenapadlo pochybovat,ale je fakt že po zkušenosti s tou hyenou co si vše nedávno vymyslela ,bude člověk už asi ostražitější.ale zase je to smutný,protože zoufalá maminka se sem půjde vyplakat a svěřit se se svým trápením a ted aby přemýšlela jestli ji vůbec bude někdo věřit.

janicka11
20. kvě 2010

kokšo no som z toho hotová...čítala som to,hrozná krava chorá musí byť!!!!!!

iwusska
20. kvě 2010

lekno dakujem 😵 len tvoja Ninka ma presne o plovicu menej ako moja

lizatko1009
20. kvě 2010

lekno ale ja som ymslela pod nickom juliq pod tym nickom cakala bejby v auguste 2010 https://www.modrykonik.sk/forum/tema/augustove-...

lekno
20. kvě 2010

iwuss, áno 😉
len rozumov má ako dospeláčka 😅

henikav
20. kvě 2010

obcas Vas citam, hlavne ked mi je smutno a sada na mna depka, velmi nepisem, nie je co, depku pridavat nechcem a nedokazem napisat nieco ozaj povzbudzujuce
chcela som len povedat, ze mi je do placu z toho, ak sa niekto zahrava so skutocnou bolestou inych. Je to velmi cynicke, nechapem 😖 Snad si to dotycna osoba precita a uvedomi si, ake je to chore, hrat sa na uboziatko postihnute, ked ine mamicky co ozaj utrpeli takuto obrovsku stratu sa snazia byt silne, navzajom povzbudit a bojovat a zit dalej

lekno
20. kvě 2010

Liz, to som nevedela...
no vidíš, aká je trápna 🙄

iwusska
20. kvě 2010

tak este pred hodinou sa dal pozriet album lujzinky a teraz je skoro cely vymazany...zeby admini zakrocili?

lizatko1009
20. kvě 2010

alebo nieco take, to je tiez ona https://www.modrykonik.sk/fotoblog/barboreta/ 😔

lekno
20. kvě 2010

to je strašné 😔
a nedá sa jej zablokovať aby sem nechodila?
veď kedysi tu na MK písavala jedna baba "didusarisulo" a tiež mala viac nickov. vo viacerých témach vyvolávala hádky, jednu pred druhou ohovárala atď. a potom jej tuším zablokovali prístup, keď admini vedeli, že sa prihlasuje z jednej IP pod viacerými nickmi.
Jedine, že by sa vždy prihlásila z inej IP alebo potom fakt neviem..

lizatko1009
20. kvě 2010

ked ma ip pohyblivu tak sa s tym neda nic robit, prezeram si jej nicky a pod nickom myshelius bola aj tu a je aj na pokeci a ma tam tie fotky malej co mala aj tu, tak teraz neviem.

ewkaewka
20. kvě 2010

podla man tie fotky ta dotycna ukradla z ceskeho konika, co je mensia pravdepodobnost, lebo tu by si svoje deti mamky poznali, alebo z inej stranky podobnej MK, ak nejaka je...

mircalla
20. kvě 2010

uf, tak to je sila....co som pozerala temu zablokovani uzivatelia nie je jedina, co si vymyslala pribehy

kacir
20. kvě 2010

musím i já reagovat, občas na tohle téma zabrousím a vždycky je mi moc smutno, hrozně vás obdivuju, ale tohle je hyenismums nejtěžšího kalibru, hlavně se nenechte otrávit, protože tahle chorá osoba vám za to nestojí, je mi z toho zle, smutno 😔