Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

lena13
18. kvě 2010

Siw jdu volat zname at mi to cislo sezene a pak ti ho napisu do IP. 😉

lena13
18. kvě 2010

mas to v IP siw 😉

siwama
18. kvě 2010

Leni, děkuji moc. máš to u mě. 😀 😀

lena13
18. kvě 2010

siw nemas zac snad to pomuze 😉 ,pak se spolu opijem 😀 😀 😀

siwama
18. kvě 2010

Leni, mám za moc, zkoušela jsem tam volat, ale nikdo to nebral, asi už bylo pozdě. ale zítra je úřední den, zkusím to znova.
Odkud jsi, klíďo se s Tebou opiju 😀 . Asi bych to potřebovala, do němoty 😀 😀 . Ale to bychom zase moc nepokecaly, viď?!

siwama
18. kvě 2010

Jo, tak koukám, že Spojené království mě asi nehrozí, ☹

oxan
19. kvě 2010

hallo bronia kde si ?ktovie ci uz nema babatko ....sup sup na kona.........drz sa....

dada78
19. kvě 2010

oxan, bronia má už laptop, ktorý si berie so sebou do nemocky, písala že určite sa ozvem, snáď tí poslíčkovia moc nejedujú, už sa teším, že pribudne ďalšie dieťatko poslané od anjelika.

Neviem,či sledujete fotoalbumy , malý Eričko od innesky je úplne neskutočne nádherný a aj šikovný, verím, že aj ostatné maminky čakateľky sa čoskoro dočkajú malého pokladíka a nebude tu pribúdať iba smutných príbehov. Aj keď musím sa milli poďakovať,že založila túto tému, kde sa môžeme vyžalovať jedna druhej a tiež, kde sa môžu pripojiť maminky, čo zrovna zažili niečo podobné a v tom čase sa pre ne zrútil svet, nič nedáva zmysel, samé otázky prečo ?!
Anjelikovia naši, moc Vás ľúbime !

bronia13
19. kvě 2010

ahojte som tu - laptop ma dnes dorazit 😀 tak mozem rodit, trvalo skoro mesiac od kupy nez ho poslali lebo sme chceli cerveny a ten na sklade nemali 😝

citim sa dobre zatial ale mam este 11 dni,nebojte nic ozvem za urcite ak ni nakazem manzelovi aby vam napisal 😉

lena13
19. kvě 2010

Siw ja js z Jeseniku,ale ted js v Britanii.Klido muzu dojet 😀

siwama
19. kvě 2010

Tak Leni, šup na éro. dám to chladit!!! Fakt děkuji moc.

lena13
19. kvě 2010

ty,aby jsi se nedivila az ti zaklepu na dvere 😀 😀 😀 jeste jednou nemas zac.....rada js ti pomohla 😵

ruzovka
19. kvě 2010

Ahoj maminky, nepatřím k vám, tak se prosím nezlobce, že přispívám, na vaší diskuzi jsem narazila náhodou a po přečtení některých příspěvků vám chci jen popřát mnoho sil, zdraví a štěstí. Každý kdo má nějaké trápení s dětmi, prožívá jejich "zlobení" může být šťasný, že je má ☹ , moc sil a nezlomné vůle, že bude líp!

siwama
19. kvě 2010

Leni, v pátek odjíždím, ale v neděli jsem zase doma. no myslím, že bychom si spolu měly o čem popovídat. je spousta věcí, do kterých si netroufám jít. a Ty by jsi miě možná dodala odvahu. Jak budeš v Čechách, a budeš mít chvilku času, určo dej vědět.
Ružovka, díky, ano, dokud děti zlobí, člověk ví, že je má, že žijí a nějaký průsery ( omlouvám se za to slovíčko) jsou opravdu malicherné. Horší pak je, když zazvoní někdo, ať u dveří, nebo telefon a oznámí Ti to, co jsi si myslela, že Tě nemůže nikdy potkat.
Pak už člověk, myslí fakt jinak.

iwusska
20. kvě 2010

ahojte mamulky 😔
neda mi nenapisat, ake bezcitne osoby su medzi nami....ak si pamatate, na str. 109 tu par x prispela baba s nickom lujzatko5, vo fotoalbume ma nadherne dievcatko o ktore vraj prisla...priznam sa, aj ja som jej naletela, ale je to obycajna podvodnicka 😠 ☹ pozrite si posledny prispevok, tato osoba mala 27 nickov: https://www.modrykonik.sk/forum/tema/zablokovan...
ja nema slov na takychto ludi bez chrbtovej kosti

radusv
20. kvě 2010

Iwusska děkujem za upozornění...
ono je možný všechno a vůbec ničemu se nedivím od doby, kdy se mi donesli pomluvy typu, že si za smrt našeho chlapečka můžeme sami atd.
někteří lidi jsou hrozný s... ale věřím, že boží mlýny melou........

iwusska
20. kvě 2010

radusv...mna to velmi mrzi..lebo odkedy som ku vam zavitala, myslim na vas dost casto...a aj na tuto babu, lebo to dievcatko bolo neobycajne krasne 😔 😔 je mi z takychto osob nanic...mala by sa dat liecit, lebo toto je diagnoza 😖
a ako vidim, tak aj v tvojom okoli sa najdu "dobroprajni" ludia....moja chce to urcite strasne vela vnutornej sily, lebo urcite reci takehoto typu dokazu dost ublizit....drzte sa a strasne drzim palce, aby sa ti to snazilkovanie co najskor naplnilo

radusv
20. kvě 2010

tak jsem se vrátila na zmíněnou stránku a taky jsem reagovala, její "vymyšlenou" holčičku si pamatuju a dokonce jsem se o jejím příběhu zmínila příteli 😖
hnus hnus hnus
no tentkrát mi veškerá vnitřní síla byla k ničemu, prořvala jsem kvůli tomu skoro celý den 😔 ani nevím jak bych reagovala na další takovou "jobovku" snad jsem trochu obrněná
děkuju taky věřím, že se brzy dočkáme zdravého miminka

iwusska
20. kvě 2010

velmi ti drzim vsetky palce...a na dotycny prispevok som upozornila aj adminov...len najhorsie je, ze tato psychopatka tu moze dat aj 1000nickov a nik na to nedojde

monkula
20. kvě 2010

Iwusska, mne tam hneď niečo nesedelo... Konkrétne to bol je jvek, levo nech som počítala a kombinovala, nikdy mi to nesedelo... ale nechela som robiť poplach a rozruch, lebo by sa to aj tak obrátil oproti mne, už sa mi to raz stalo... Samozrejme, že nakoniec vyšlo najavo, že osobao ktorej som napísala ,že klame aj klamala.... ale nadávo ksom si vyslúžial dosť...

Mne je len ľúto rodičov, ktorých dieťa prezentovala ako svoje a "pochovala" ju... natrafoť na svoej dieťa v cudzom albume s tým, že je mŕtve... 😔

lenkavano
20. kvě 2010

holky prosím vás a kde ta lujzatko psala? 😖 to je síla,že se neštítila vlézt i sem k andílkům,neumím si představit že by ke svému příběhu použila i fotku některého z mých dětí. 😔

radusv
20. kvě 2010

str. 109

nety
20. kvě 2010

Leni na staně 109. je mi do breku nad necitelností některých osob.

Holky vaše téma čtu a je mi moc líto co prožíváte a jsem štastná za Aničku, Dadku... a další maminky, kterým andílek seslal další dar v podobě miminka. Na vaše malé i velké andílky myslíme a nezapomeneme za ně všechny zapálit svíčku.

natalia777
20. kvě 2010

ahojte kocky ja sem tam som si precitala vase dojemne pribehy a neraz mi vosli slzy do oci, velmi vas obdivujem ze cim vsetkym ste museli prejst a prajem vam velmi vela sil vo vasich dalsich krokoch buducnostou 🙂

neda mi aby som nenapisala ako moze medzi nami babami na konikovi existovat taka bezcitna zena ako je ta lujzako, ktora sa votrela do tejto smutnej temy a zneuzila fotky nejakeho dievcatka o ktorom napisala ze je mrtve, nemozem tomu uverit je mi z toho zle! este ze su tie adminky ktore taketo hnusne klamarky vedia zablokovat!

tak baby drzim vam palce a vela stastia v boji o svoje anjeliky 🙂

iwusska
20. kvě 2010

tak vdaka tejto osobe som si svoj fotoblog upravila ako verejne nepristupny 😖 cloveku sa az rozum zastavuje, co vsetko sa moze zrodit v takejto chorej hlave

iwusska
20. kvě 2010

natalia oni jej sice bloknu tento nick, ale jej nic nezabrani vytvorit si 10 dalsich 😖 akurat v inej teme som sa dozvedela, ze tato dotycna vytvorila uzamknutu temu tretie dieta a tam vyslovene nabada mamicky, aby tam davali fotky svojich deticiek....je mi z nej zle

juliagregor
20. kvě 2010

maminky je mi veľmi ľúto, a som sa neskutočne vytočila...
tá mrcha tu bola u Vás viacerými nickmi a ešte Vás žiadala o modlitby pre svoje dieťa a pre svoju neter...
str. 92...

držkajte sa

natalia777
20. kvě 2010

iwusska aky si to urobila ten verejne nepristupny fotoblog? 😕

radusv
20. kvě 2010

fakt hnus ☹