Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

inneska
6. kvě 2009

leni...mne ten príbeh poslala jedna maminka, čo sa jej dotyčná ozvala...písala jej ho do IP, tak mi potom len preposlala...ale bolo to doslovne okopírované, len môj paťko zamenený za stelu ☹

aninam
6. kvě 2009

Holky, tohle se bohuzel delo, deje a dit bude. Nekteri lide proste nejsou soudni a setkala jsem se i s tim, ze kdyz zazila tohle, tak si ji jeste vyzkousime jak ma silne nervy....viz me "problemy" v praci. Hodte tohle za hlavu a nechte to plavat. Nic s tim nenadelame ani jedna. Jen nam to jeste vice pritezuje v tehle bolesti......Mysleme na nase dalsi deti, at jsou jiz mezi nami, nebo jsou v nasich briskach ci teprve prijdou.....

aninam
6. kvě 2009

Dnes je to 4 mesice, co maly odesel....

inneska
6. kvě 2009

ani...práve som zapálila sviečky...za našich anjelikov 😔 a dotyčnú už neriešim, chcem sa tešiť z druhého bábätka 🙂

aninam
6. kvě 2009

inneska: to je jedine dobre! Musime myslet pozitivne, jinak bychom se zblaznili (my i nase drahe polovicky)...

inneska
6. kvě 2009

mám teraz plnú hlavu toho, aby som mala nachystanú tašku do nemocky, musím poprať vecičky, potom ich poukladať...takže mám čo robiť a to sú tak príjemné veci 🙂

aninam
6. kvě 2009

to urcite! Uz se na to take tesim. Jen jsem rekla, ze az otehotnim, tak ty veci jen vyndam z pytle (mam je v tech vakuovych) a uz nemusim prat. Kocar a postylku obstara a postavi manzel az bude po porodu a nez se vratime z porodnice, moje mamka mu s tim pomuze.... 🙂 Ja budu tentokrat jen odpocivat....

lena13
6. kvě 2009

inneska tj hrozne,nechapu jak nekdo muze tohle udelat..snad jedine hiena
ini a uz mas vsechno nachystane 😀 ?a manzel bude s tebou u porodu nebo ne?

sue
6. kvě 2009

Inneska 😵 teším sa z tvojej radosti...
A k tej "Karin" - len ma napadlo, ako by sa cítili rodičia toho dievčatka,ktoré tá "Karin" vydáva za svoju mŕtvu dcéru... ja keby som zbadala fotky môjho syna s takýmto textom,tak by som zvažovala trestné oznámenie 🙄 🤐 😠

inneska
6. kvě 2009

ani...ja si to s radosťou ešte raz zopakujem, to pranie, žehlenie 🙂 aj ked tie vecičky boli opraté, ked šli do vriec, ostali flakaté(tie ktoré sme nosili a boli ogrckané, tak oflakateli)ale rada si to pochystám, manžel potom postaví postielku, zloží prebalovací pultík...

leni...nachystané je, v podstate, ale ešte mi chýbajú veci pre mňa do pôrodnice, to chcem teraz po výplate poriešiť...a už len poprať vecičky a uložiť...nejako extra som nemusela kupovať, lebo mi všetko ostalo po paťkovi..ale aj tak mi to nedalo a pokupila som aj tak, proste som chcela, aby mal drobec aj niečo nové, čo bolo kúpené len a len pre neho 🙂
tašku si chcem nachystať do konca mája, to začnem do bratislavy chodiť na poradne do nemocnice, tak budem chodiť aj s taškou, keby si doktor zmyslel, že si ma tam nechajú, tak nech nemusí manžel ísť domov pre tašku(do BA to máme asi 150 km)
a manžel bude pri pôrode, teda ak bude spontánny...bol aj pri prvom, tak skúsenosti už má 😀

inneska
6. kvě 2009

sue...a možno je to aj jej dcerka, len proste sa chce nechať lutovať? neviem... 😕

sue
6. kvě 2009

Innes, ja by som sa bála čosi také na dieťa vlastné povedať,aby som mu to neprivolalal...alebo tak 😔 bože je to strašné 😔

inneska
6. kvě 2009

sue...naozaj neviem, čo si mám o nej myslieť...radšej na ňu nemyslím vôbec.. 🙂 a myslím na svoje bábätko

dada78
6. kvě 2009

inka, máš právdu, vykašľať na tú ženskú, radšej mysli na malého v brušku 😉 aj Paťko by si to určite želal, keď Ti ho poslal.

dada78
6. kvě 2009

pozerala som na mimibazare, ten akože pani Karin pozastavili účet, takže aspoň tam skončila

inneska
6. kvě 2009

dadka..teraz žijem len pre toho malého bambulka, čo mám v brušku...zajtra idem na cintorín, bude to 9 mesiacov...

inneska
6. kvě 2009

dadka...snád si nevymyslí zase niečo iné 😒

dada78
7. kvě 2009

inuška, zapálime aj u nás sviečku za Paťka a tiež za Honzíka,
ja chodím na cintorín každý druhý deň, aj keď s tým väčším bruškom to neni tak jednoduché vyliezť hore - máme cintorín trošku na kopci, ale čo by som pre Moma nespravila, zasadila som mu kvetinky, tak v rámci vychádzky mu ich chodím polievať a tiež sa s ním porozprávať.
Za tých 8 mesiacov čo tam chodím, najčastejšie stretám práve mamy, čo tam majú deti pochované ... niektoré už aj niekoľko rokov, vždy nás to tam bude ťahať. 😔

inneska
7. kvě 2009

dadka, moc ti dakujem...ja som bola dnes zapáliť na hrobčeku sviečočky a poliať kvietky 😔 a idem aj teraz, doma..vlasnte, tak ako vždy...
ani sa mi nechce veriť, že tu už 9 mesiacov nie je..i ked sa mi zdá, ako keby to bolo včera čo odišiel...tak moc mi stále chýba, ale to bude asi už navždy...každej jednej z nás budú naši anjelikovia chýbať a navždy ich budeme milovať..

dada78
10. kvě 2009

Ku dnešnému dňu matiek, chcem zaželať všetkým maminkám, aby si vychutnávali svoje detičky a nikdy o ne neprišli. Aj keď vieme, že tí naši anjelikovia sú v nebi, aj tak by sme si ich moc radi privinuli a pobozkali a vypočuli si od ních to najkrajšie slovíčko : MAMA

janetina
10. kvě 2009

hmmmm 😢 😔

roasha
10. kvě 2009

mamulky anjelickov,aj vam prajeme krasny dnesny den,-anjelikom do nebicka posielame modlitbicku. 😔 😢

aninam
10. kvě 2009

Tak ja dostala kvetinu!! Holky preji hodne sil a vice radostnych chvil, k tomu nasemu svatku a verte, ze nam jednou nase deti budou rikat MAMI, ikdyz to nebudou ti nasi andilci..... (pokud Vam jiz nerikaji)....

majina
10. kvě 2009

Zase po dlouhé době jsem se k vám přišla podívat a opět jsme se neubránila slzám ☹ 😢 😢 Prohlédla jsem si pár vašich albíček a děťátka byla kouzelná, jiskřičky v očíčkách a potom tohle.... takovéhle nevinné stořeníčka si to nezaslouží, to je krutý osud! Proooooč????? ☹ ☹ ☹

Maminky andílků, držte se!!! Posílám vám moc moc sil!!!

sue
15. kvě 2009

...anjelikovia...kde ste zmizli? 😕

kotenko
15. kvě 2009

anjelikovia su v nebi

aninam
16. kvě 2009

Ano, andilci jsou v nebi......a andelske maminky, tatinkove, babicky, dedove....musi zit dal...

kotenko
16. kvě 2009

tak tak....

dada78
16. kvě 2009

a ešte sú v naších srdiečkách, moc ich ľúbime, aj keď nie sú fyzicky s nami .... nie je možné na nich zabudnúť

aninam
16. kvě 2009

Tak zapomenout, to vazne nejde..... V nasich srdcich budu mit vzdy to hlavni mistecko....