Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

iwusska
21. kvě 2010

ak ju chcete vidiet, tak toto je vraj ona: http://www.facebook.com/group.php?gid=107715869...

lucisa
21. kvě 2010

no, vypatlaná modelka, co má v hlavě max. make-upy. omlouvám se, už se víc nebudu na její konto bavit, tohle téma patří maminkám a jejich andílkům - hodně sil 😉

miliharmi
autor
21. kvě 2010

Holčiny, já chápu, že vás to všechny pobouřilo a nechci se jí zastávat, ale tohle mi přijde už jako hon na čarodějnice. Máme jistotu, že je to ona? Jde mi mráz po zádech při představě, že by byla takto nařčena nevinná holka. Ale pokud je to ona nebo jí podobná 15-16 letá holka, nemyslíte, že k takovému nepochopitelnému chování by jí vedla nejspíš nějaká psychická choroba nebo taky jiné hluboké vnitřní trauma, které se snaží vykompenzovat tímto chorobným způsobem. Nikdo nevíme, co zatím může být, proto nesuďme tak příkře. Je dobře, že byla odhalena a že se to ví a příslušné nicky byly zablokovány, bylo by úplně nádherné, kdyby se ke všemu přiznala a omluvila se, já bych jí odpustila, to sice asi neudělá, ale domnívám se, že k tomu, aby pochopila zlo svého chování, jí nepomůžeme nadávkami a netovým linčováním.

Děvče, pokud opravdu třeba ještě nahlížíš a sleduješ, co se tady kolem tebe děje, to co jsi dělala na MK a zvlášť tady na tomto tématu, mohlo mnohým ublížit, nikdo není rád klamán a zlehčovat bolest maminek, které ztratily dítě je moc zlé, ta bolest je strašně zlá a její prožívání dlouhodobé, taková žena je bolavě citlivá a dotýkají se jí takové věci jako jsou podvody a zlehčování a faleš v tomto pro ni tak citlivé a bolavé souvislosti. Proto tě prosím, nech toho a už nám to nedělej.

mihouk
21. kvě 2010

Broni, dik 🙂

sarinkam
21. kvě 2010

Holčiny, máte plné právo si to tady zamnkout, ale mužu řict, že když se Ani narodil kluk, obrečela jsem to a to jsem jinak tvrdak racionalni co ho nic nerozhazi. Stejne jsem ,,prožívala,, tydny tehu co mela Ani, nejdriv 12 tt, pak 28 tt, vyborne, ted uz by slo o porod.. Nemocni lide, co nemuzou zit vlasni zivot žel jsou mezi nama..

zojana
21. kvě 2010

ahojte...môžem sa opytať, že kde si môžem prečitať konkretne pribehy mamičiek ktorým zomreli detičky? dakujem Vam za odpoved...

miliharmi
autor
21. kvě 2010

Příběhy dětí a maminek jsou http://www.dlouhacesta.cz/cz/leve-menu/nase-det...

Další jsou také na http://www.anjeliky.sk/, ale tam je třeba požádat o heslo.

zojana
21. kvě 2010

miliharmi...dakujem pekne...velmi smutna stranka toto..človek si tu uvedomuje veľa veci, čo je v živote dôležite...všetkým mamičkam ktoré museli toto prežiť..všetkým Vám držim palce aby ste to zvládli a nech ste šťastné aspoň troška..uprimne...

zojana
21. kvě 2010

miliharmi...Vaša dcérka bola veľmi krásna ako anjelik...krásne oči...

miliharmi
autor
21. kvě 2010

@zojana Díky za přání 🙂

zojana
21. kvě 2010

miliharmi - nemáte za čo dakovať - veľmi Vám držim palce v živote - veľmi - dobru noc prajem a pa nabuduce ... rada niekedy popišem 🙂

miliharmi
autor
21. kvě 2010

@zojana Je krásná, že? Jakoby anděl na chvíli přišel potěšit náš svět a zase odletěl. 🙂 Taky přeju dobrou noc.

mircalla
22. kvě 2010

miliharmi - ja som obavam, ze cloveku ako ona nepomoze vobec nic
je to chory mozog, becitna osoba a hyena
istota asi je, adminky by ju nezablokovali len tak
ja teda nemam taky dar odpustat ako ty, som poburena, a bola by som este viac, kebyze som prispievatelkou do tejto temy s touto tragickou osobnou skusenostou

vsetkym Vam prajem uz len same stastie, obdivujem vasu silu

mircalla
22. kvě 2010

a nemyslim, ze ide o 15-16 rocne dievca, to by tie prispevky asi vypadali inak. ziadna hlboka trauma nedava pravo toto robit. skor si myslim, ze ide bud o uplne bezcitnu alebo psychicky choru zenu

zicon
22. kvě 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/tema/schizofren...

Podporte ma prosim, aby sa temy typu schizofrenicky https://www.modrykonik.sk/forum/tema/schizofren... neuzatvarali len z dovodu Admin sa rozhodol, nech ju znova odomknu.

gabtcha
22. kvě 2010

selina.liana: precetla jsem si tvuj pribeh. Je mi to velmi lito, ale reknu ti, ze jsi statecna! Ze jsi svoji dcerce dala souhlas...nevim, jak bych se zachovala ja...muj synek odesel nahle... Jen jsem ti chtela takto napsat a povzbudit te, protoze, kdyz vidim, ze mas dalsi zdravou dcerku, tak je to pro me velke povzbuzeni. U nas to bude brzy 2 mesice, co jsme zazili odchod naseho prvniho detatka a mame velkou prazdnotu, tak jsem strasne rada, kdyz vidim rodice, ktere to zazili take a maji pak dalsi zdrave detatko. Diky, ze ses tu ozvala a tak dala o sobe vedet a me tim povzbudila!!!

gabtcha
22. kvě 2010

Myslim, ze je dobre, ze toto tema je verejne vsem. Mili zalozila na dama.cz stejne tema, ktere je uzamcene a otevrene jen pro rodice andilku, coz je moc fajn. Ale su rada i za toto verejne, me to moc pomohlo, napred jsem si neco precetla, aniz bych tu byla prihlasena, jen jsem potrebovala cist...a poznat, ze nejsu sama (nanestesti:( ale pomohlo mi to...). Proto bych byla rada, kdyby to dal zustalo verejne ... Diky!
P.S.:Prosim, vratme se k tomu, pro co bylo toto tema stvorene. Dekuji.

miliharmi
autor
22. kvě 2010

@gabtcha Mě ani nenapadlo, že bych to tady měla zavírat, ono ani v uzavřené diskusi není jistota, když za mnou přijde žena, napíše, že jí zemřelo dítě a pár podrobností, tak jí ten přístup dám a nemůžu vědět, jestli si nevymýšlí. Já jsem chtěla uzavřenou diskusi tenkrát proto, že na Rodině, kde je taky diskuse o andílcích a kde možnost uzavřených diskusí není, chodili lidé, teda byli to jeden dva s prominutím pitomci, kteří si sice nic nevymýšleli, nic nepředstírali, ale hrubě uráželi mě a i další maminky, že jsem přecitlivělá, že se schválně chceme nechat litovat, že jsme hysterky a že máme dát se svými mrtvými dětmi už pokoj, že se máme jít léčit na psychiatrii, že je morbidní bavit se o mrtvých dětech apod. Mně osobně tohle připadalo horší než to, že si tady ta holka vymýšlela, i když to je taky zlé. Naštěstí tady na MK se na téhle diskusi nikdy nic podobného nestalo a i když třeba sem tam někdo se mnou nesouhlasil, tak vždy slušně. Proto nemám důvod to zavírat.

gabtcha
22. kvě 2010

@miliharmi tak to je fajn🙂 Jen jsem se bala, ze jak to tady tak procitam, ze ostatni budou mit strach a budou to chtit uzavrit. Ale jak rikas, da se to zneuzit i v uzamcenych diskuzich:( Jinak dekuji za tve prispevky, hlavne o tom, jak pises, ze casem se bolest otupi a prijde i uleva, ac sama bolest nikdy nezmizi... Jsem rada i za to, ze sem chodi maminky, ktere maji dalsi detatko doma a tim davaji nadeji nam, ktere tu na zemi nemame zadne...

katka0210
22. kvě 2010

@iwusska toto zrejme nebude ona, ja ju tak trochu poznám. Ja mám dievčatko, čo sa liečilo na onkológii, ona nás pozná z mimibazaru a malej kúpila hračku a bola veľmi milá aj jej mamina, chodí na strednú v TR, tam máme my maminu a keď bola malá u nej, tak sa stretli v parku a všetko bolo OK Ja osobne som sa s ňou nestretla, ale pochybujem, že je to to dievča... Písala nám aj do knihy návštev http://simonka.webnode.sk

radusv
22. kvě 2010

Taky nejsem pro uzamčení této diskuze - nikdy není 100% jistota nikde...
Dotklo se mě to co tady provedla, protože jsme s ní cítily a myslely na ní, ale podle mě jsou na světě větší zrůdy co děti týrají, zabijí a nebo odhazují v igelitkách do popelnic 😔
Dala bych všechno i vlastní život za život našeho chlapečka, ale bohužel takovou moc nemám....
Jsem ráda, že se odhalila a už bych se k ní nevracela, stále je tady spousta maminek co potřebuje podporovat a bojovat v těch nejhorších chvílích života.

katka0210
22. kvě 2010

Dievčatá, chcem vám tu popriať veľa veľa síl, sama poznám niekoľko maminiek z onkológie, ktorích detičky opustili, poznala som aj tie detičky a je mi ťažko keď na nich myslím... a je to ozaj často...

barcaa
22. kvě 2010

Nebyla jsem tu snad 100 let 😉 Proběhla jsem posledních pár stránek a nestačím se divit. Bohužel tohle je veřejné forum, může sem každý a každý si může vymysle tisíc příběhů.
Na e-miminu běži uzavřená skupina - jen pro schválené členy - jmenuje se Prázdná náruč a myslím, že to je řešení - zamčená diskuse. I když ani tam vám nikdo nezaručí, že se tam nedostane nikdo nepovolaný.

oxan
22. kvě 2010

no monca konecne si sem zavitala...ja som tu uz skoro od zaciatku...boez mala rastei ako z vody aj amto mal teraz 3 roky je s neho sinter...a tomasko by mal uz v septembri pat to letiiiii....ale ako pisala aj milina ze bolest trochu ustupi hlbsie do srdca ale je stale tam.....nebojte baby prvorodicky-radu,ivuska ,gabsa aj vy sa docakte zdravych babatiek skoro vsetky co sme tu od zaciatku uz mame zdrave deticky druhe...drzim vam palce aby ste boli co najskor tehu a mali radost...a take typy co sem pisu voloviny si ani nevsimajte nestoja za to.....

barcaa
22. kvě 2010
leopolda
22. kvě 2010

Selina.Se slzami v očích jsem si přečetla tvůj příběh.
Připoměl mi ten můj.Když se mi taky narodila holčička jako druhorozené miminko,žila s námi doma,bez vědomí něčeho
špatného 3týdny.
Poté ji zjistili srdeční vadu,kterou nešlo operovat.
Taky,když jsme ji viděli naposledy ,ji dali požehnání,aby už nás opustila a odešla,aby netrpěla a bylo ji dobře.
Dnes v její postýlce spinká chlapeček Tobias a vynahrazuje nám tuto naši ztrátu.
Ale pokud se setkám s podobným příběhem,tak se mě to velmi dotýká.
Mej se hezky.

beruska.zuzanka
22. kvě 2010

Ahojte maminky, pozerala som zablokovaných užívateľov a dostala som sa aj do vašej témy, ku nám tá osoba chodila pod nickom vikykiss, album už má zmazaný. a tiež nás balamutila a klamala, že žije na Floride, má tri deti, tretie porodila pred Vianocami a je znova tehu a podoné somariny....
len toľko som chcela.... držte sa, nemáte to ľahké.... ale ste silné žienky 😉

anta
22. kvě 2010

Selinko, malá byla strašně moc krásná a je mi líto, že se z ní nemůžete těšit ☹
Oné kravičce již pozornost nevěnujme, je mi jasný, že sedí u PC a směje se svým šíleným smíchem 😠
Chtěla jsem vám jen říci, že jste silné a takové individuum vás přece nerozdělí, naopak pěkně se semkněte a v duchu se držte za ruce 😉 Přejme si všichni, aby bylo lépe a lépe 😉

mircalla
22. kvě 2010

selina, aj ja som si to precitala, som si poplakala
ziadne slova na to nemam, take nadherne dievcatko

vlastne som precitala vsetky pribehy na anjelikoch....velmi s Vami sucitim

zojana
22. kvě 2010

ahojte žienky..všetkým Vám tu prajem krásny večer 🙂