Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

radusv
26. led 2011

já 34tt

misinn
26. led 2011

@ivkamb tak to je super, potom sa mozes zacat snazit coskoro o dalsie, horsie by bolo keby si rodila cs vtedy sa musi cakat aj rok.

ivkamb
26. led 2011

@misinn to je pravda, len je to tazke na psychiku ist rodit s tym, ze vies, ze babatko je uz mrtve a po porode vidiet ako ho odnasaju prec

radusv
26. led 2011

@ivkamb neboj za nějaký čas bude zase o něco líp, dokážeš o tom psát, takže se snažíš bojovat a to je důležitý

ivkamb
26. led 2011

@radusv ja viem, pomaha mi ked viem, ze v tom nie som sama, ze vela mamiciek si musi taketo nieco vytrpiet

ivkamb
26. led 2011

@misinn co sa stalo tvojmu drobcekovi?

littledevil
26. led 2011

@ivkamb Ahoj, mne sa stalo to isté, na Sebastiánka myslím každý deň. Určite Ti pomôže ak by si mala v najbližšej dobe ďaľšie bábätko. Držím Ti palce. ☹

ivkamb
26. led 2011

@littledevil dakujem moc, blahozelam k dvom dalsim detickam 🙂

leopolda
26. led 2011

Je to tak nespravedlivé,nikdy mě nenapadli,že tolik dětiček nepřežije tímto způsobem.
Všem vám přeji,ať se bolest,stane snesitelnou a brzy máte další zdravé dětičky.
Mě pomohlo,jedině to,že jsem brzy otěhotněla.

misinn
26. led 2011

@ivkamb v mojom profile mam odkaz na stranku na tuto temu a tam mam cely pribeh.

ivkamb
26. led 2011

@misinn precitala som si, je to fakt hrozne, ze lekar nepostupoval tak ako mal, ale mas krasneho anjelika,ja som svojho synceka ani len nevidela ani nedrzala, videla som ho az na pohrebe

misinn
26. led 2011

@ivkamb ja som s mojim cvicila a aj som ho drzala v naruci a som stastna ze aspon toto som s nim zazila 🙂 som si vedoma ze niektore mamicky ako napriklad aj ty nemaju moznost ani taku ako som mala ja.
ja som na pohrebe mojho pozriet nebola, chcela som si ho zapamatat takeho ako ked zil 🙂
ale ja citim ze on je stastny aj ked tu nie je s nami, a preto som aj ja spokojna. urcite by nechcel aby som za nim plakala, aj ked jasne ze sa to nedalo viem ze aj ty sa budes este dlho trapit, ale taky je uz postup, neda sa predbehnut toto zufale obdobie, no ver ze neskor to prijmes a budes sa citit lepsie.
nic sa nedeje len tak. ak mal takyto osud tak radsej takto ako keby mal dostat nejaku vaznu chorobu a zomrel by ti neskor. su tu aj take mamicky a ta strata musi byt este horsia, nez ta nasa.

ivkamb
26. led 2011

@misinn toho som si vedoma, ze ked mamicka strati dieta po niekolkych mesiacoch alebo nebodaj rokoch, je to omnoho horsie ako nas pripad, viem, ze mojmu syncekovi je teraz v nebicku dobre, ze netrpi a dufam, ze raz sa tam stretneme

misinn
26. led 2011

@ivkamb a dlho ste sa snazili o babatko?

ivkamb
26. led 2011

@misinn praveze nie toto vobec nebolo planovane,zlyhala antikoncepcia, ale od prveho okamihu, co som zistila, ze som tehotna, som babatko milovala

misinn
26. led 2011

@ivkamb ja som tiez neplanovane otehotnela, ale tesili sme sa velmi 🙂 momentalne si ale davame pozor, mozno koncom roka sa zacneme snazit o babatko 🙂

ivkamb
26. led 2011

@misinn tak ti prajem vela stastia pri snazeni a potom zdrave babatko 🙂 , ja by som najradsej uz bola znova tehotna, ale ved uvidim, ci sa podari 😖

misinn
26. led 2011

@ivkamb urcite sa ti podari, ale podla mna by si mala pockat aspon pol roka. ja som po pol roku otehotnela co maly zomrel ale som potratila v tretom mesiaci, myslim si ze moje telo nebolo este pripravene

ivkamb
26. led 2011

@misinn ja viem, uz som nad tym uvazovala, uvidim co mi povie moj gynekolog po sestonedeli, na porodnici mi lekari odporucali otehotniet co najskor, ale to vsetko ukaze az cas, ved sa to ani nemusi hned podarit

misinn
26. led 2011

@ivkamb no mne vsetci doktori odporucili pockat aspon pol roka, no ktovie mozno ti povedia ine, len podla mna je to aj zataz na to telo..ale tak urob ako to budes citit ty. ja si myslim ze si mlada tak isto ako aj ja, nemame sa kam ponahlat, aj ked chapem ze tuzis po dietatku a hlavne teraz ked si onho prisla...
ja som tiez chcela co najskor otehotniet a potom som si povedala ze mame cas a zadarilo sa zas tak ze sme to ani neplanovali, ale tak nevyslo to. ale verim ze do tretice sa podari, ci to bude o pol roka alebo o rok mne je to jedno, hlavne nech je zdrave. 🙂

ivkamb
26. led 2011

@misinn mas absolutnu pravdu, je to zataz na organizmus a netreba sa ponahlat, ja chcem vsetkemu nechat volny priebeh, nerada veci planujem, ale moja teta je pre mna dokaz, ze vsetko sa da, jej zomreli dvojicky v januari a v marci uz bola znova tehotna a chlapec sa narodil uplne zdravy

misinn
26. led 2011

@ivkamb tak to mala stastie, inak aj ja poznam take zeny ze mali hned dve deti za sebou 🙂
ale ja som to nechcela riskovat nechcela som aby sa mi to zopakovalo ze by som potratila uz som chcela preto spravit maximum, ale vidis aj tak sa stalo. tak clovek fakt nikdy nevie ze co je spravne a co nie.

marion
26. led 2011

@gwenni prajem vela sil do dalsieho zivota a snazenia. Synacik sa ma v nebicku dobre a urcite coskoro posle za seba nahradu. 🙂

ivkamb
26. led 2011

@misinn veru clovek nikdy nevie, ani lekari to presne nevedia, uz nam zostava len dufat a verit, ze raz budeme mat to potesenie stat sa mamickami, ktore budu mat zdrave deticky

gwenni
27. led 2011

@marion ďakujem, ja ho o to každý deň prosím aby sa mi vrátil v zdravom telíčku...veľmi mi chýba :((

ivkamb
27. led 2011

@gwenni je mi velmi luto co sa stalo tvojmu chlapcekovi aj mne moj syncek chyba kazdym dnom viac a viac, ale tesi ma aspon fakt, ze je v nebicku a tam mu je dobre

gwenni
27. led 2011

@ivkamb ja toto ešte neviem takto povedať....ja stále keď mi to niekto povie že mu je v nebíčku dobre, že ho tam nič nebolí ....myslím na to že pri mne by mu bolo lepšie .....veď nato sa predsa rodia deti, že majú byť pri svojich mamách a keby som tam mohla byť s ním tak potom by to bolo naozaj tak že mu je tam v nebíčku dobre :((((
Veľmi mi chýba a každý deň mu zapalujem sviečku a prosím ho aby sa mi vrátil čo najskôr do bruška v zdravom telíčku :(

gwenni
27. led 2011

@ivkamb ak sa smiem opýtať čo sa stalo tvojemu chlapčekovi :(( ...môžeš mi napísať aj súkromnú správu ak máš chuť, ak nie tak to pochopím :(

danya222
31. led 2011

@bobacik2316 TAK TO bol ten lepsi pripad co? aspon ze je zdrava......

ivkamb
1. únor 2011

@littledevil ahoj ako rychlo si otehotnela znova? lebo kazdy doktor mi hovori nieco ine, niekto mi povie cakat iny zasa ze mozem otehotniet hned po sestonedeli, co si teda vybrat? 😖