Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

luznicarka
28. črc 2010

@ivuu máš krásnou holčičku a si hodně dobrá a silná a neříkej že ne i ostatní by to zvládli starat se tak o svoje dítě, ale tím že to nemusíme tak si to neumíne představit proto říkáme že my bychom to nedokázaly. Malá je fakt krásnej usměvavej koblížek na to co má za trápení a myslím že i to je hlavně zásluha tvoje a celé rodiny, která jí dává sílu. Moc bych vám přála aby byla malá zdravoučká a mohla si dát co chce.

petruna
28. črc 2010

@ivuu : ach jo...to je fakt hrozny, cim musis prochazet. ☹
Tolik bych vam prala, aby byla Sarinka zdrava !!!!

jinak tvuj posledni prispevek je moc hezky napsany..je to presne jak pises..ten strach mame vsechny, jen ty a maminky co maji uz deti nemocne ho mate o moc vetsi. A kazdej z nas zvladne daleko vic nez si mysli.
mam zname, co jim umrel syn ve 20 (bouracka, taky jim fetoval atak) a kdyz jsme se jich ptali, jak to vubec mohli zvladnout, tak rekli znamou vetu : museli jsme...a o tom to je. Musime, takze nakonec zvladneme opravdu neuveritelne..

me ted taky pripada, ze bych to a to neprezila, ale prezila bych....musela bych.

ivuu
29. črc 2010

dneska je krasně..tak chmury pryč... 🙂

jinak na Baby cafe jsem četla od Fialinky..na zakrok ma za sebou..a na utz se u holčičky ukazali mnohem větši poškozeni mozku než DS.Odpočivá,určitě se ozve. 🙂

@luznicarka
@petruna tak každá ženksa ma v sobě tolik sily ani otom neví..dokud jinebude muset použít...
a ja jsme před tim než saruš onemocněla takove vysvětlení...každa maminka dostane tolik naloženo kolik zrovna toho zvladne..že tam něko nahoře si vybira komu naděli nemocne miminko a jak moc nemocne...atd...
ale když onemocnělo moje dítě tahle teorie nějak přestala fungovat..ale snažim se se snažim... 😲

petruna
29. črc 2010

@ivuu : ja si jeste ted casto rikam, ze na me prece Buh (osud nebo ja nevim co) nenalozi vic nez bych byla schopna unest...ale je to jak pises, pak se cloveku neco stane a dlouho ma pocit, ze to uz preci neunese...a ze to nejak nefunguje.

a pak jsou lidi, co treba opravdu velkou ztratu resi treba sebevrazdou, tak tam to teda taky moc nefunguje..evidentne na ne bylo nalozeno vic nez byli schopny unest.... 😒 ☹

moc ti drzim palce, aby to vase utrpeni jednou zkoncilo a Sarinka byla zdrava. Je vubec nejaka nadeje, ze by se z toho uplne dostala ? Moc o te nemoci nevim.

Fialince moc drzim palce !!!!

ciefulik
29. črc 2010

boššše, nech sa už ozvú ☹ sem chodím 100x za deň 🙂

smardik
29. črc 2010

@ivuu zvládáš to skvěle 🙂, jste šikuly se Sárinkou

já nakukuju jestli nejsou nějaké nové zprávy o Adélce a nic

já čekám až se vzbudí Honzík a uvidím jak mu bude a bud budem doma nebo si uděláme výlet na kardiologii, od ráno co s ní zvrací až ted přes spaním jsem ho nakojila a nevyblinkal to tak uvidím. Říkali nám kdyby se nám cokoli nezdálo až dojedem tak když tak pro jistotu pojedem, v pondělí budu volat do Motala tak snad nám dají termín

mukky
29. črc 2010

AHOJTE,prepacte že Vám tu vstupujem ale jedna maminka mi poradila ze je tu niekto komu dietatku robili kolonoskopiu,mohli by ste mi napísat ip?dakujem a veľa sily a zdravia 😔

siwama
29. črc 2010

Ahoj holky, jasan, každý den s děťátkem je zázrak!!!!!! Vím, co to znamené.
Mám 4 děti, pro ty, co mě neznají. Všechny zaplať Bůh zdravé.
Nejstarší syn se oženil, žádná nemoc, alergie, nic naší rodinu neohrožuje.
V únoru jsem o nejstaršího syna tragicky přišla ☹ , stále se s tím nemůžu porovnat.
Holky bojujte!!!!!! a díťátka taky, Moc na Vás všechny myslím a držím palečky!!!!!!!!

bronia13
29. črc 2010

chcem sa len spytat ci tu chodi este niekdo komu zomrelo dietatko - lebo uz co ste dievcata tu chodili co vam zomreli deticky nikoho tu nevidim, ak chcete sa ozvite cez IP - dik.

radusv
29. črc 2010

@bronia13 ahoj Broni nevím ja ostatní, ale já se snažím nakukovat, taky jsem to kdysi psala, že mi přijde, že spousta maminek, s kterýma jsem sdílela bolest už tady nevidím... hodně se to tu změnilo po útoku té smyšlené osoby ( to jí nazývám ještě slušně )
teď to tu žilo hodně díky Hansed - stal se zázrak a holky jí přišly pogratulovat 😉

Taky mě zajímá jak se mají ostatní jak to zvládají, zda jsou opět těhulky atd.
u mě zatím nic 😒 za měsíc svatba, tak snad po ní už se dočkáme, na jednu stranu to letí a na druhou mi to přijde bez mimi jako věčná doba...
a co ty jak se máte?

dada78
29. črc 2010

@bronia13 máš pravdu, teraz sa to tu dosť zmenilo - na radosť z malej Adelky,
ako sa Ti vodí po šestonedelí ? mne vtedy hormóny dávali zabrať, plakala som pre každú blbosť. Minulý týždeň som bola s Maťkom v nemocnici,lebo dostal laryngitídu, vieš čo ma napadlo, že zase je Leto a zase choroba na L a my v nemocnici, ale zas na druhej strane som si povedala,že neni sú to Kramáre a anjelik na nás dá pozor. Viackrát sa mi v poslednej dobe stalo,že som mu hovorila,keby žil Romanko .... akosi ako sa blíži zase to jeho výročie, tak si viac uvedomujem, ako ten čas letí, ale neprestáva bolieť tá jeho neprítomnosť.
@radusv aj my ideme Maťkovej krstnej na svadbu v Septembri, nech Vám výjde podľa predstáv. Máš pravdu, doba čo som čakala,kým sa narodil Maťo bola hrooooozne dlhokánska, snažila som si rátať to obdobie aby to vychádzalo čo najkratšie, ... len tri mesiace, len týždeň, len dva dni ... ale nakoniec to prišlo, tiež Ti to zo srdca prajem aj všetkým ostatným 😉

anysaja
30. črc 2010

Ahojky maminky, dlouho jsem procitala tuto diskuzi,nasla sem ji nedavno a hrozne me to chytlo za srdce,ja osobne toto nezazila,ale muj bratr ano.Narodila se mu holcicka Šárinka,krásná a zdravá, po trech tydnech dostala silnou rymu,svagrova sni sla k doktorce, kapicky a hodne sat z nosanku,svagrova ji hlidala ve dne v noci.Az jeden vecer se ji to uz nelibilo a sla s malou na pohotovost.Tam ji doktorka rekla ze tak male dite(25 dni)nemuze byt nemocne,narodila se v lednu.Lucka tedy odesla domu s neporizenou a se strachem,hlidala tak dlouho az z toho usnula na dve hodky,kdyz se vzbudila mala lezela mrtva v postylce,do dnes nevi na co umrela,bylo by ji 2,5roku.Ted ma krasnou rocni holcicku a vsichni na Šárinku vzpomínáme.Přeji všem maminkám hodně sil.A šťastné konce...

lussy23
30. črc 2010

@anysaja ☹ Chúďatko Šárka.

olifcek
30. črc 2010

ako dopadla @hansed???? mi to uslo

casy30
30. črc 2010

Dievčatá, pri všetkej úcte, táto téma je trošku silná téma na to, aby ste sem vstupovali....píšu si tu ženy, ktorým zomrelo dieťatko, tak to prosím rešpektujte a keď vás tak moc zaujíma ako to dopadlo s hankou a jej dcerkou, tak len čakajte a keď napíše, tak ticho čítajte....je nevhodné vypisovať sem správy typu -stále čakám...ešte sa neozvala? a pod...viem, z času na čas sem nazrie snáď každá z nás, ktorá má živé a zdravé dieťa....ale pri tom nazeraní by to malo zostať...nehnevajte sa...

danfal
30. črc 2010

Zdravím. Nepíšu za sebe, já takovou zkušenost nemám, ale moje sestra si s Anetkou taky prošly svoje. Je to náš miláček. Moc svou sestru a malou Anetku obdivuju, holky se nevzdávají a bojují. Proto přeju hansed a ivuu hodně sil, držte se, bojujte. Ještě přidávám obrázek naší princezny, abyste tu bojovnici viděli.

quetinka28
31. črc 2010

@olifcek malý zázrak Adelka je doma kuk na fotoblog hansed

simcab
31. črc 2010

je to naozaj asi zázrak, že to takto dopadlo.. strašne sa teším a silno držím obom palce, aby boli zdravé a spolu 😵

aninam
1. srp 2010

Tak mi to nedalo a koukla jsem na Adelku!! Je to krasne devcatko a doufam, ze se lekari zmilili na vsech liniich a ze jezdeni po doktorech v urcitem case skonci a rodice se budou jen a jen radovat.... a nas ceka tenhle tyden prvni stani u soudu!!! Budeme mit sebou i prdelku, tak snad vse dopadne jak ma!

leopolda
2. srp 2010

@aninam -myslím na vás.Nebude to určitě jednoduché,budeš znovu prožívat vaši bolest.Jsem zvědavá jak se soud bude vyvíjet.Hodně sil!!!

aninam
2. srp 2010

@leopolda vim, ze za to nikdo nebude adekvatne potrestan, ale nechci nechat nas pripad bez povsimnuti....

bronia13
2. srp 2010

@radusv ved prave uz tu nevidam ziadne maminy co im zomreli deticky co sme si sem spolu pisali, mozno by sme mali si zalozit novu temu co ty na to? lebo tu uz ziadne maminky co im zomreli dietatka nechodia tak presne ako ja, nemam si tu uz co povedat/napisat neviem co vy na to???? ozvite sa aj na IP ak tak

gogoska123
2. srp 2010

@hansed Ahoj, byla jsem teď mimo ČR, právě jsem si přečetla tu zprávu, že malá bojuje o zdravý život, je to svělé a moc na Vás myslím, aby bylo vše co nejvíce v pořádku!
Jiank všechny moc a moc zdravím.

hansed
2. srp 2010

@gogoska123 díky moc, my jsme byli hrozně překvapení, když nám to doktoři řekli. Už ji máme doma, dělá nám jen radost 😵 teď má rýmu, tak monitor dechu houká, ale už máme kapičky, tak bude klídek 🙂

kacenka24
2. srp 2010

@bronia13 máš pravdu, ja tu už taktiež neprispievam, mám s koňom veľmi, veľmi negatívnu skúsenosť a vymazala som si aj o sebe všetko info a už sem neprispievam
na druhej strane by som sa rada občas podelila s Vami "mamičkami anjelikov" o svoje myšlienky a pocity... som za to, aby sme si založili súkromnú tému a sem verejne, nech si naďalej prispieva kto chce

gogoska123
2. srp 2010

@hansed Jsem moc ráda, přeju, aby Vám dělala samou radost celý dlouhatááánský život!

bobocka
2. srp 2010

@kacenka24 to ma mrzi,ze si sa tak sklamala tu na konikovi.ja sem sem tam nakuknem a velmi vas vsetky obdivujem.neskutocne silne zeny ste.klobuk dole.poslednou dobou sem prispelo vela maminiek ako som ja,dostal nas pribeh hansed a preto sme sem nejaky comment napisali.no uz sa vam sem maminky nebudem miesat.toto je tema pre maminky anjelikov.mrzi ma,ze ste casom stratili tu oporu tu na konikovi.to cim si vy prechadzate moze pochopit len maminka ,ktora to tiez sama zaziva.preto si myslim,ze tato stranka je pre vas velmi dolezita.dufam,ze casom sa to zmeni a znovu sa tu najdete a budete velkou oporou jedna pre druhu.velmi vam drzim palce maminky anjelikov a neskutocne vas vsetky obdivujem.

ivuu
2. srp 2010

ani já Vám to tu už nebudu narušovat..mě dítě nezemřelo... ale všem děkuju za podporu..moc mi to pomohlo...

bronia13
2. srp 2010

@kacenka24 mas pravdu, tak treba zalozit sukromnu temu a oboznamit vsetky maminky anjelikov o tom - lebo ako vidim uz sem nechodia, mozno vecer na tom zapracujem alebo ak by sa chcelo niekomu inemu na tom pracovat dajte vediet.

bronia13
2. srp 2010

@bobocka si zlata ze to chapes, je to tazke stratit dietatko a kdo to nezazil tak to nepochopi, ani moja rodina to tak nechape ako ja a manzel, pre nas to budu uz 3 roky ale je to stale tazke.......