Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

samama
31. říj 2009

Ahoj lenka,tak je to tak ze ja si myslim,ze sa z toho dostaneme,krasne papa a pribera,ved ma 2200g,hlavicka 1cm podrastla,mna kazda malickost potesi a myslim si ze to pojde len k lepsiemu,ja dufam,krce co mal tak sa relativne upokojili,lenze doktorka nechce viac rozpravat,lebo sa trosku potesime z jeho aj maleho uspechu,tak nam naspet padne,on je taka potvorka cvici s nami,sem tam si potrucuje,dychanie-zvecsa dycha sam,tak uvidime,myslim si ze to chce cas a ja dufam pevne dufam,ze ked sa deju aj len male pokroky tak bude to dobre,ale my si stale myslime ze to bude dobre vsak uz 2 mesiace,uz vidno nanom ze to je take velke babo,taky dvojmesacny fesak,to je nas Maguracik.

lenkavano
31. říj 2009

samama to jsi mě opravdu potěšila ani nevíš jak .Adík je bojovník a to je dobře.bude to dobré uvidíš.držím dál pěsti. 😉

samama
31. říj 2009

Ahojte vsetky,ako vsetky vieme zajtra si pripomenieme vsetkych nasich milovanych,starsich,ale aj tych najmensich anjelikov.Ja len chcem povedat,ze ako si pripomeniem na mojich najblizsich,a zapalim im sviecku,aby im svetlo vecne svietilo,zapalim este jednu za vsetkych vasich chrustikov--Mili,Romika,Maxika,Jasminku,Ondraska,Aleska,Tomika,vlastne za vsetky tie krasne,milovane,bezbranne deticky,s ktorymi sa osud kruto zahral,za deticky ktore mali sancu,ale niekto im to nedoprial.

Mile mamicky vam chcem len popriat,vela sil pretoze zajtrajsia spomienka bude velmi bolestiva,hoc bolest vo vasom srdiecku bude aj tak na cely zivot.Vela sil,ste velmi statocne,ale vdaka vam som aj ja nasla taku velku a silnu oporu vovas.

Vsetkym anjelom a tym najmensim anjelikom VECNE ODPOCINUTIE, A NECH IM VECNE SVETLO SVIETI.

andraa
31. říj 2009

samama: ty jsi prostě skvělá, prožíváš všechno s námi. Díky za mě a za Maxíka. Taky jsem moc ráda, že Adámek tak bojuje. Budu věřit, že dostane větší šanci než můj Maxíček.

diapozitiv01
31. říj 2009

Ahojte mamicky anjelikov,
zajtra nas caka neskutocne tazky den...
Pred par dnami som videla muzika plakat, len tak..sedel v kresle v obyvacke a tiekli mu slzy...Prislo mu luto za Maximkom,, je to strasne vidiet ako muz place... place aj ked sme na hrobceku,, je mi to tak luto 😔 😔 😔 😔
Myslim na vas...

aninam
31. říj 2009

Dia, uvidis, ze ho jednou uvidis znovu plakat, ale bude to tim kamenem, co mu spadne ze srdicka az porodis dalsi dite....

Tadeas06, jak pise Milli, bude to bolet a nikdy nepreboli, muzu ale rici, ze se s tim da zit a naucis se s tim zit....Hodne sily!

sasulec
31. říj 2009

Ahojte maminky,chcela som len napisat,ze na vas myslim,mate tazke obdobie 😔 😔 😔
dnes sme boli zapalit sviecku aj malej Saske,mojej sestricke,zomrela ako babo 9mesacne 😔
zajtra este chcem zapalit sviecku za vsetkych vasich anjelikov a pomodlim sa nech vas strazia 😔 😔 😔

sasulec
31. říj 2009

SAMAMA myslim na Adamceka,tesi ma ze pribera a rastie 😉

petatesarova
31. říj 2009

Holky,vy,co myslíte na nás a na naše andílky-je to od vás moc milý 🙂
Člověka to zahřeje u srdíčka,děkuju....

aninam
31. říj 2009

jj je to moc mile..... tenhle cas ty srdicka budou asi neustale krvacet a nejen nase.....

janka2110
31. říj 2009

ahojte maminky anjelikov.
Myslim na vas a aj na vasich anjelikov,ktory na vas davaju pozor z nebicka.
Posielam vsetkym tichu spomienku a vam mamicky vela sil.
😔 😔 😔

miskachrumka
31. říj 2009

strasne smutna tena radsje nejdem ani citat lebo budem plakat 😢

jonuska
31. říj 2009

ahojte maminky.občas na vás kouknu..zítra vám přeji hodně síly...je to těžký den...pro všechny:(
samama zrovna jsem byla kouknout jak je Adámkovi je to bojovník....

lenkavano
31. říj 2009

maminečky až zítra půjdu zapálit svíčku svým rodičům vzpomenu i na vás a vaše krásné andělíčky.

titkovamiriam
31. říj 2009

aj ja zapalim sviecku za anjelikov a aj za maminku co je anjelik a tu nehala dcerku

slnyecko
1. lis 2009

Včera ked sme boli na hroboch som zapalila sviecku aj za vasich anjelikov,stale na nich myslim 😔

manika77
1. lis 2009

Mamicky myslim ze dnes je jeden z najtazsich dni vasho zivota, spomienka na vasich anjelikov, je mi strasne luto kazdeho maleho anjelika ktory odisiel 😔 😔 prajem vam vela sil, a mate moj obdiv 😢 zapalila som sviecocku pre vasich malych anjelov 😔

andraa
1. lis 2009

slnyecko jsi moc hodná a všichni co za naše andílky zapalují svíčky a myslí na ně

andy2306
1. lis 2009

maminky andělíčků-je mi to moc moc moc líto,že jste to potkali:Je to hrozně nespravedlivé-hrozné a těžko v takovýchto chvílích něco říkat-slova jsou zbytečná!mě nikdy nic zlého nepotkalo-a upřímně říkám,že ani nepotká:ale cítím s váma a když jsem objevila tyhle stránky,pořád nad tím přemýšlím-nad váma,nad vašima dětma,co odešli... ☹ první noc jsem z toho nemohla ani usnout a tekly mi slzy...cítím s váma!zvlášt v tento smutný čas. ☹

andy2306
1. lis 2009

chtěla jsem napsat,co vás potkalo..omlouvám se za chybu.

andy2306
1. lis 2009

a upřímně říkám,že doufám,že mě nic zlého nepotká...jsem chtěla napsat.znovu se omlouvám-je to tak těžké co tu čtu,že se mi aj blbě píše

simka9122008
1. lis 2009

Ahojte maminky, všetky vás pozdravujem a modlím sa za vašich anjelikov, zapálila som aj za nich sviečku, držte sa, viem že tieto dni sú pre vás ťažké, no verím že drobci sa na vás zhora pozerajú a dávajú na vás pozor.

tadeas06
1. lis 2009

Mile holky jsem moc rada že vas mam Tadik už je obklopeny andělíčky a kouka na mě moc mě objima a hladí a povídá maminko neplakej já ti pomužu tu bolest zmirnit.holky zhroutil se cely svět.zily jsme jeden pro druheho nikoho jineho jsme neměli

tadeas06
1. lis 2009

koukněte na stranky dlouhacesta i to je o pomoci

anarida
1. lis 2009

😢 😢

rioko
1. lis 2009

Milé holky, chodím vás již delší dobu číst, modlím se za vaše andílky a je mi z celého srdce moc líto toho, co vás potkalo. Nedovedu si to představit, že bych měla ztratit Vojtíška...posíláme vám oba dva moc síly jít dál a Vojtíšek připojuje pusinku pro všechny
tadeas Tadýsek je určitě v místě, kde je mu už dobře a dívá se na tebe, nebudeš nikdy sama, protože v srdci bude pořád s Tebou

jerryjanka
1. lis 2009

ahojte - moc vás obdivujem - a posielam aspon fotku ktoru som pred chvílkou urobila na balkone 😔
pre všetky vaše anjeliky
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

andy2306
1. lis 2009

tadeas.... ☹ ☹ ☹ neni co říct.

andy2306
1. lis 2009

tadesa-a ty nemáš nikoho?ani rodiče,kamarády?přítele-nikoho?to přece ne-musíš mit někoho,kdo to s tebou sdílí.se mi nechce věřit,že bys byla uplně sama-ale když má člověk bolest,připadá si sám na celém světě,i kdyby měl kolem sebe tisíc lidí ☹

petatesarova
1. lis 2009

jerryjanka-je to moc hezký,jsi mě dneska příjemně dojala...
Já mám dneska zase hroznou krizi,strašně se mi po Ondráškovi stýská,je mi hrozný smutno...,bolí to.
Strašně moc chybí ten fyzický kontakt,pohlazení,objetí...
Ach jo,holky,někdy je to fakt tak moc těžký 😔