Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

penny13
30. zář 2009

sanama, držíme Adamkovi palce.

petatesarova
30. zář 2009

samama,dívala jsem se na tvé fotky,jsou moc smutné,modlím se,at s Adamkem vše dobře dopadne....

tami_tami
30. zář 2009

samama tiez sledujem Adamkov pribeh a casto to tu citam a drzim palceky aby bol zdravucky a vy vsetci stastni - tiez som si pozrela fotky - maly bol v Pp nemocnici?

adamko69
30. zář 2009

tami tami pisem cez sestru pretoze neviem co sa stalo nechce ma pustit stale mi zadava ze sa musim zaregistrovat,pritom som zaregistrovana vsak tu uz dlhsi cas pisem a co sa tyka maleho ano on bol v PP a preco sa pytas?si odtial?samama

samama
30. zář 2009

tami uz mi to funguje ja som zadala zle meno to este dobre ze mam tak mudreho syna takze uz je to v poriadku

tami_tami
30. zář 2009

samama ano som z Pp a spoznala som prostredie na fotkach tak som zareagovala - trosku som sa aj teraz zlakla ze sa tento cely pribeh odohraval prave v Pp

samama
30. zář 2009

tami ale cely ten pribeh teda cely mesiac nasho trapenia sa odohrava v PP,a nevieme este ako dlho.

mausy21
30. zář 2009

samama stale tu sledujem tvoj teda vaš pribeh,čo sa deje s adamkom a moc moc držim prsty aby sa z toho dostal abol v poriadku velmi vám to želam aj jeho mamine....

oxan
2. říj 2009

alesko bol dlhodobo chory mal sloro 3 a pol roka ale nadherny je to hrozne neviem presne co ale asi mal zapal pluc neviem a este som s nou nebola ale viete sami ze nie stale sa vam chce o tom rozpravat ale som s nou stale myslou lebo prave ja viem co preziva aj ked vsetci povedia takto je to lepsie tak ta matka to berie inak aj ona mozno si v mysli vravi to iste rozumom ale srdce vravi ine vsak vy viete...a to mala super tehotenstvo a tak...no co uz clovek si nevyberie a dufam a prajem im aby sa coskoro znovu vytesovali z noveho a zdarveho babatka...aj ked uz nic nebude take ako predtym...
samama adamko je zlatucky aspon na tej fotke..

samama
2. říj 2009

Mila oxan jasne ze nie vzdy chces o tom rozpravat,a hlavne nie mamicka vsak mi to pozname,ale niekedy sa vyrospravat si myslim pomoze,teraz urcite nie pretoze je to tazke,bolestive,nic mi nemusis vraviet,ja to velmi dobre poznam,ale poviem ti ze mne tato stranka velmi pomaha ked vies ze nie si z bolestou sama,nie sama prezivas da sa povedat peklo,smutok,hnev,ja ju velmi chapem a citim snou viem co preziva vsak vies co sme prezivali mi,a samozrejme prezivame ked sme ho vyprevadzali v stredu to bola bolest neskutocna,to sa neda opisat slovami,to cakanie,napetie ako to dopadne,predsa siel pod narkozu je to malicke stvorenie,ale chvalabohu vsetko dopadlo v tych Kosiciach dobre dnes nam ho prevezu spet a znova mozme ist zanim.Ked to pisem mam zimomriavky lebo to su take bolestive dni,neprejde minuta,hodina aby som s nim nebola,neprejde slovo co nepoviem meno Adamko,nas Adamko on mi je ako moje vlastne dietatko a vlastne co to pisem vsak on je moj,vzdy bude moj,moje druhe krsniatko je Adamkova sestricka Kikuska tu mam tiez rada je take zive striebro,ale Adamko sa mi vril do mojho srdiecka a nikdy ho neopustim,nikdy ho s mojho srdiecka nepustim.

sasulec
2. říj 2009

samama,je krasne ako to s krsniatkom prezivas,si uzasna krstna,az sa mi tisne slza..dufam,ze sa Adamik uzdravi.. 😔

berenika39
2. říj 2009

já nevím, co napsat. čtu, ale bolí to. adamko, to prostě musí dopadnout dobře. nikdy si nebudu dost vážit toho, co mám.

je to děsně nespravedlivý.

proč musej bejt mámy smutný?

lenkavano
3. říj 2009

ahoj Bereniko mám 4 děti a občas zavítám na tyto stránky ale ta bolest to trápení tady čiší i přes monitor .taky pořád myslím na Adámka ale i na ostatní dětičky a stejně jako ty děkuju bohu za to co mám. 😔 Samama myslím pořád na vás a věřím že to Adámek zvládne.je silný a bojuje.

dada78
3. říj 2009

ineska, zatiaľ klop, klop, hej, aj sa to bojím povedať, čím viac sa blíži to obdobie čo Romik ochorel 😔

sasulec
4. říj 2009

sam,prosiiiiim,viem,ze je to tazke,ale ak mozes napis ako sa vodi Adamikovi...myslime na vas so Saskou..hrozne silno 😔 😔 😔

oxan
4. říj 2009

dnes su to presne 4 rocky co nam tomik odisiel.............

majacska
4. říj 2009
https://www.youtube.com/watch?v=EvxS_bJ0yOU


oxan posielam ti piesen..je mi luto, ze si stratila milovaneho synceka....

sasulec
4. říj 2009

oxan...uprimne na Teba myslim 😔
zapalujem sviecku 😔

senja
4. říj 2009

Ahoj holky, nemohu nezapojit se do teto diskuze... Mne se nastesti nestala ta hruza, kterou jste zazily vy a pevne doufam, ze se nikdy nestane. Strach ze smrti sveho broucka jsem jiz poznala - pred 2 tydny nas maly si ublinknul a vdechnul si trochu mlicka do plic (coz jsme zjistili az ve FN po vysetreni). Jen za spani se zakaslal, vyzvracel se a nahle zacal blednout az uplne zmodral. Nereagoval a pomalu se ztracel... Neumim popsat slovy jake to bylo divat se na to, jak odchazi nejkrasnejsi stvoreni na svete a mit v hlave jedine: "Vzdyt o nej prichazim! Boze, pokud existujes, pomoz mu!" I ted po 2 tydnech kdyz si na tu prihodu vzpomenu, cela se klepu.
Nastesti nam to dopadlo dobre a snad uz se nam nic takoveho nikdy nestane. 2 dny stravene v nemocnici na pristrojich na pozorovani, par vysetreni a jeli jsme domu.
Kdybych slovy dovedla vyjadrit jak moc s vami soucitim a obdivuji, ... Kdybych mohla zemrit jen aby vase deticky prezily, udelala bych to...

ladywitch26
4. říj 2009

senja, mam podobnu skusenost, dcerka mala 2 tyzdne,ked pri krmeni zacala kaslat.trochu mliecka jej zaskocilo a nemohla sa nadychnut.zacala mi modriet a ochabovat v naruci a ja som nevedela,co robit. uplne som zostala ochromena,esteze bol muz doma a prevratil ju dolu hlavou a silno pobuchal po chrbatiku.podarilo sa jej nadychnut, ale este na druhy den sa to zopakovalo. esteze mal muz dovolenku,lebo ja som sa ju bala aj krmit sama. uz odvtedy ubehli styri mesiace,ale ja to mam stale pred ocami a stale mam nenormalny strach. ze v podstate stacia len sekundy a pridem o svojho anielika.nedavno sa ma pytal kamarat,ze ako ma zmenilo to,ze som sa stala mamou. tak som mu povedala,ze som spoznala dva nove pocity. bezhranicnu lasku a zaroven aj neskutocny strach. a ten je na tom najhorsi.ze ked aj zena pride o dieta, a ma dalsie,uz nikdy sa toho strachu nezbavi,ze co ked sa to zopakuje.stale je pritomny a hloda v dusi....

diapozitiv01
5. říj 2009

Dobre ranko,
u nas to boli vcera 2 kalendarne mesiace co sa Maiximko narodil. Boli sme na jeho hrobceku zapalit kahanceky.
Jeden bol tiez pre vsetkych anjelikov. 😔 .

samama
5. říj 2009

Ahoj sasulec,co ti budem vraviet stale je to rovnake v piatok mojho milovaneho doviezli z Kosic,bol cely opuchnuty,ale chvalabohu uz odpuchol zrejme z narkozy vcera som bola prinom tak uz vyzeral lepsie,robili mu vysetrenia,krvicka a tak,tak uvidime dnes ake vysledky,bojim sa chcem aby z toho vysiel,aby siel s nami domou cakaju nanho surodenci,pripravena izbicka,uz je taky velky,moje milovane krsniatko,mam svoje deticky 3 ale Adamik je moje 4 a vzdy bude,viem ze ho vsetci miluju,ale ja neskutocne neviem to ani opisat,poviem ti pravdu ze ak by trebalo nieco zomna dat bez vahania by som mu dala,keby sa ten mozocek dal transplantovat,ze odoberu trosku z mojho a jemu aj to trosku by pomohlo ani sekundu nevaham,dala by som mu aj modre z neba,len nech sa uzdravi,nech uz pride medzi nas,neviem cim to je,ale svoje deticky mam,mam krsniatka 3 vsetky lubim,ale Adamko ten ako keby bolmoje ja,ale ked sa tak nanho pozeram den za dnom tak sa namna strasne podoba ked som bola mala,tak mozno aj preto som nanho tak naviazana,lubim ho nadovsetko a vzdy ho budem lubit,nech sa stane cokolvek,tak asi tak.

diapozitiv01
5. říj 2009

Samama,
bodaj by mali vsetky deticky taku krstnu maminu ako si TY 🙂 .

sasulec
5. říj 2009

veru Sam,si neskutocna krstna..
myslim na vas stale,netrpezlivo cakam,kedy prinesiesv dobre spravy a modlim sa za vas vecer..
urcite to Adamik citi,ze ho tak lubkate a to mu moc moc pomoze,veriiiim 😉

dada78
6. říj 2009

ladywitch, presne ako píšeš - stať sa mamou znamená neskutočne milovať - viac ako seba - ochotná položiť aj život za svoje dieťatko a tiež obrovský strach, aby sa mu nič nestalo.
Môj Maťko má teraz 4 mesiace a práve tento piatý je pre mňa taký prelomový,lebo v tom dostal Romanko leukémiu a už aby bol za nami. Každý deň sa modlím,aby bol zdravý a aby mi aj on neumrel - hoc viem,že nateraz sú všetky vyšetrenia priaznivé, len to že sa každou sekundou čosi môže zmeniť ... to najviac desí.
Tiež sa modlím aj za ostatné detičky, odchod Romanka vo mne vzbudil ešte väčšiu lásku voči všetkým deťom,nielen mojím.

oxan, posielam objatie a Tomíkovi pusinku do nebíčka 😔

wsmoulinkaa
10. říj 2009

ahoj děvčata....vždycky si říkám že sem už jukat moc nebudu, a vždycky juknu a svírá mi to v krku....přeji mooooc štěstí a síly!!!!! 😵

sasulec
10. říj 2009

ahoj sam a aj vetky dievcence...chcela som sa spytat samam ci je nieco nove?

samama
11. říj 2009

Ahoj sasi zatial je to vsetko po starom,nechcem predbiehat,moje srdiecko je taka potvorka,trucuje jeden den je super a druhy zas trucuje,ale zatial jeto v norme,ak budem mat nieco,dam vediet,viete ze ja sa podelim,ci uz trapenie alebo radost,ale momentalne nechcem sa opakovat.Mam vas vsetky rada,hoc sa nepozname,som rada ze vas stale zaujima moj zivot,moje srdiecko krasne,a hoc Adamko je este malinky,nevie rozpravat,urcite by vam vsetkym podakoval,za vasu podporu,ale ak sa nam s toho dostane urcite mu to poviem,poviem ze mal krasne tety,ktore mu priali len to dobre a drzali mu pesticky.

sasulec
11. říj 2009

aj my jemu dakujeme,ze sa drzi..a zelame si nech uz je zdravucky 😉

diapozitiv01
11. říj 2009

Sam drzte sa, pozdravuj aj sestru, mamicku Adamka 🙂 . Adamko bojuje, to je jasne.