Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

leiladelly
18. dub 2012

@abbey1 Já ti posílám hodně síly v této pro Tebe moc těžké době. Ta vzpomínková období jsou bolavá. Drž se.
Jinak , jak jsi psala o udušení miminka pupeční šňůrou, když jsem byla těhotná, přišel můj kamarád, gynekolog, starý praktik, úplně špatný, že přišla maminka na kontrolu v 39 týdnu, v pondělí bylo vše v pořádku na UZ a ve středu bylo dítě mrtvé. On nevěděl, že jsem těhotná, ale já to měla jaksi v podvědomí celou dobu a vědomě jsem se rozhodla porodit malou hned, jakmile dosáhne zralosti. Podařilo se v 38+0. Bylo to strašné i pro mého kamaráda gynekologa s mnohaletou praxí, o té chudince mamince ani nemluvě ☹
Zkomplikovat se může leccos, některé věci jsou opravdu asi Vis Major a jen ten nahoře ví, proč to tak "řídí"....

abbey1
18. dub 2012

@leiladelly Ďakujeme. ☹

monika15
19. dub 2012

@abbey1
aha uz rozumiem... doma si mala maleho :(
smutne je mi to luto....
:(((((((

gabikatn
19. dub 2012

U nas su Velkonocne sviatky tiez smutne, lebo Dianka sa nam narodila v utorok 14.4. po velkej noci.......su to smutne spomienky.......a okrem toho manzel ma narodky 17.4. a druha dcerka 18.4. takze su u nas take smutne oslavy.....:(

abbey1
20. dub 2012

A už je to tu. Už 12 rokov bez vytúženého synčeka Filipka. Človek by si myslel, že časom otupý bolesť a zostanú, len pekné spomienky. Ale nie.
Často si predstavujem, aký by už bol veľký skoro 15 ročný fešák. Išli by sme po prvú občianku, prežívali prvé lásky a pubertu. O čo všetko ho krutý osud ukrátil a ešte ako hrozne k tomu. ☹ 😠 Mieša sa vo mne žiaľ i hnev!

miana
20. dub 2012

@abbey1 Moc mě trápí, co jste museli prožít a vlastně stále prožíváte. Je smutné, že se takové věci dějí. Mám teď půlročního chlapečka a nepřeji si v životě nic jiného, než aby byl zdravý a jeho případní sourozenci taktéž. Ty máš nějaké podezření, proč se mu to stalo? Mě tyhle nemoci vážně děsí ☹.

miana
20. dub 2012

@abbey1 Každopádně Ti posílám kousek své energie, věřím, že sdílením s ostatními se bolesti stávají snesitelnějšími.

kris2008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radusv
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kris2008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radusv
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kris2008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radusv
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mirkapb
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
liave
23. dub 2012

@kris slovami sa len tazko da vyjadrit co vsetko by som ti priala ☹ zelam ti vsak hlavne vela sily a nezlomnej viery ze vsetko bude v tvojom srdci inak...uz nikdy nebude nic ako bolo predtym ...zelam ti hlavne chut bojovat a nevzdat sa ...chut zit ...posielam objatie a pusu do nebicka <3

luznicarka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabtcha
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leeenka26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aninam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ursul
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ursul
24. dub 2012

@aninam ty budeš mat baaaabo 🙂 🙂 🙂 🙂 tešim sa 🤐

aninam
24. dub 2012

@ursul uz to tak bude, treti v poradi 🙂

adkoalauri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ursul
24. dub 2012

@aninam
chlapček??? 🙂

aninam
24. dub 2012

@ursul mozna zitra to budu vedet, jedu na kontrolu, pokud se "potvurka" neotoci 🙂

kris2008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kris2008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz