Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

gogoska123
29. bře 2010

siwama: ještě jednou velká gratulace 🙂

iwusska
29. bře 2010

siwama tesim sa s tebou, je to az neuveritelne...tak opat budes mat Jiricka 😵 😵 😵 moc ti to prajem....

misinn
29. bře 2010

aninam, aj ja gratulujem, malinky je straaasne zlaty 🙂 🙂

siwama
29. bře 2010

Ahojky holky. Tak jsem zase měla dneska lítací den, Danča byla ráno na odběrech, pak jsme musely na 17ti letou prohlídku a jeli jsme ještě ke kamarádce, ta má 2 holčičky, ale měla spoustu modrého oblečeníčka, tak si Danča vybrala, zaplatila jsem jí to, tak máme radůstku obě.
Jinak se danča cítí moc dobře a moc jí to začíná slušet, byla takový hubeňour a jak se kulatí, tak ji to sluší!!!

aninam
29. bře 2010

Siwana, mam radost!!! Vidim v tvych slovech optimismus a chut zit, to je mocinky dobre!!! Uvidis Dancu si Jirik z hora pohlida, abyste se mohli vsichni v rodine tesit z maleho, ktery urcite bude hodne podobny svemu ochranci........... Jdu si hahnout do dalsiho kojeni 🙂

lena13
29. bře 2010

siwana tak rada slysim,ze mas znova chut do zivota 😵
me umrel hodne dobry kamarad filip v srpnu 06,odjel na dovolenou a uz se nevratil (umrel v cesku,mel vaznou nemoc ,ktera ho 14 dni uplne zlomila),ja jsem za nim porad brecela,nemohla jsem se z toho dostat,a pak jsem mela sen......prisel ke me a rekl,poslal jsem ti stesticko,aby jsi uz neplakala.otehotnela jsem v prosinci 06 a v zari 07 jsem porodila darecek z nebe Claudinku. 😵 Jsem moc stastna,ze se i vam narodi darecek z nebe.

daluri
29. bře 2010

Siw, nakukuji stále a moc se těším s Tebou, že budete mít v rodině miminko! A taky si myslím, že se Jiřík "vrátí" 😉
Klobouk dolů, že bude Danča tak mladá maminka a že ji podporujete!

siwama
30. bře 2010

Ahoj holky, tak jste mi vehnaly slzičky do očí.
Taky jsem říkala, že na ně Jiřík bude dávat pozor. On měl děti strašně rád. A tak si je ohlídá.

diapozitiv01
30. bře 2010

Ahojte,
som rada ked tu vidim pozitivne spravy 😉 .
Ja musim pochvalit Obcianske zdruzenie Ruzova margaretka, Detske Kardiocentrum, Nadaciu detskeho kardiocentra.
Na zaciatku maja sa bude konat prve stretnutie rodicov, ktorym zomrelo dietatko na VVCH srdiecka v Detskom Kardiocentre.
Bude to trvat od piatku do nedele obeda.
Budu ta lekari z Kardiocentra, psychologicka, knaz.
Tak uz mame program.
Je super ze sa nieco take organizuje.
Vdaka... 😉

gogoska123
30. bře 2010

dia: ráda tě vidím 🙂 Jak to vypadá u vás? Něco nového?

siwama
30. bře 2010

Před 6ti týdny jsem stála touto dobou u Jiříkovi rakve. Škoda, že jsme mu nestačili říct, že bude strýčkem.
Podlamují se mi kolena, když si uvědomím ten moment, když zadělávali rakev a Jiříka mi spustili do hrobu.PROČ ???

iwusska
30. bře 2010

siwama ☹ 😢 posielam cmuk a velmi drzim palce....

siwama
30. bře 2010

Iwusko, děkuji moc.

misinn
30. bře 2010

ahoj gogoska ako sa mas?

gogoska123
30. bře 2010

misinn: no tedy, moc blahopřeju 🙂 Teď jsem si toho všimla, mám z tebe velkou radost 😀 a moc vám to přeju!
Jak se mám? Při slunečném počasí je to lepší, na člověka tak nepadají chmury a snažím se, abych se měla dobře, i když to na mě občas padne ☹ , ale takový už je život. Teď si mi ale zvedla náladu tím očekávaným přírůstkem. Držím všechno co mám, kočko 🙂

aninam
30. bře 2010

jeee dalsi andelska maminka bude mit miminko!!! Moc ti to misinn preji a ver mi, ze ti to zmeni zivot opet z minuty na minutu, ale k lepsimu!!! To nase zlaticko je proste kouzelny!!!!

iwusska
30. bře 2010

misinn aj ja sa pripajam, nech vsetko dobre dopadne, drzim palce 😵
aninka ako pokracujete? daj drobcekovi pusinku 🤐

hadimrska
30. bře 2010

Ahoj, taky jsem si všimla Missin, moc gratuluju a držím všechno co můžu. 🙂

misinn
31. bře 2010

ahojte vsetkym vam dakujem, dufam ze vsetko dobre dopadne, velmi by som uz chcela dietatko 🙂 🙂 🙂
gogoska ja mam tiez ovela lepsiu naladu ked presla ta dlha zima, aj ked dnes u nas prsi ale nevadi 😀

elfka11
31. bře 2010

Ahojky:Koukám a čtu,že těch smutných příběhů je plno.Nám umřelo miminko ve 40tt v bříšku,ještě než kouklo na svět,ale i tak to byl už náš chlapeček a člen rodiny.Klasické vyvolání porodu skoro dva dny byl děsný zážiteka a závěr doktorů nevyjasněná příčina.Po delší době se nám podařilo znovu otěhotnět a čekáme miminko. 🙂 Doufám a modlím se ať je vše v pořádku.Všem držím palečky a hodně sil.

iwusska
31. bře 2010

elfka 😖
drzim palce, aby si ty aj tvoja bambulka boli zdravucke, zasluzite si to.....

gogoska123
1. dub 2010

eifka: je mi moc líto vašeho chlapečka a přeju hodně štěstí v nynějším těhotenství, aby vás už nic zlého nepotkalo

sisipetka
1. dub 2010

elfka, je mi to luto....aj nam zomrel chlapcek v 40 tt a teraz sa tesime po dvoch rokoch novemu prirastku - syncek bude mat 4 mesiace a nas anjelik uz 2 roky a 3 mesiace .... Drz sa a neboj vsetko dobre dopadne 😉

bronia13
1. dub 2010

ahojte - dlhesie som tu nebola nesiel nam net - nedavno som sa bavila s mojim doktorom a vravel ze preto vela babetiek zomrie v maminom brusku ze sa udusi pupocnou snurou lebo klesa plodova voda a ta pupocna snura plava prakticky an tej vode, nejaky kanadsky doktor zacal ku koncu kontrolovat ultrazvukom pacienty kazdy tyzden a ked mali malo vody zaraz urobil porod, lebo ked ta voda klesa tak klesa aj pupocna snura a tym skrti babetko a preto sa udusia a ten doktor mal 0.1 umrtie babetiek co je nezyvacjen a vraj kvoli tym ultrazvukom ich vela zachranil - moj doki to robi kazdy raz ked idem - ultrazvuk - tak as mozno treba vyzadovat toho ultrazvuku - to je moj navrh, zalezi na vas.
drzim palce elefka aby ti to vyslo.
mam kamosku co prezila to iste ako ty a mala mrtve babetko v sebe skoro tyzden tak neviem ci ona ci ja sme boli na tom horsie - musela to byt riadna trauma.

aninam
3. dub 2010

elfka, je mi lito, co se vam stalo, muj prvni syn Honzulka umrel prakticky pri porodu vinou lekarky, pribeh je v jeho albu. Chtela jsem ti jen napsat, ze je uzasne, ze jsi znovu tehotna a 22 tt je uz za vami, tzn. to nejhorsi a neboj, oni si te ted pohlidaji a vsechno dobre dopadne. Jako u nas. Ver mi ale, ze doba kolem porodu bude hodne tezka, ja ji resila homeopatikama. Nicmene dite v naruci je vykoupeni ze vseho. Miluji sveho syna Lukaska, ikdyz ma hodne z podoby Honzika. Ti, co videli Honzulku nazivo, ci na fotkach, casto rikaji, ze jsme delali nase syny pres kopirak 🙂

Broni, i muj gynekolig dela kazdou navstevu ultrazvuk a jsem za to rada. At jsi nebo nejsi tehotna, proste kouka pres brisko na spodek ci miminko, clovek je pak daleko klidnejsi.....

Jinak, Lukaska kojim a jelikoz se mi jeste nerozjela poradne laktace a nemam potrebne mnozstvi mleka, tak jeste dokrmujem, ale je nase zlaticko a moc hodnouckej.........

elfka11
3. dub 2010

Ahojky přeji pěkný víkend e Velikonoční pondělí.Děkuji za podporu,na kontrolu ted chodím každé tři týdny a doktor mi dělá pokaždé ultrazvuk.Ted jsme byli s manželem na velkem ultrazvuku,nechali jsme si i dvd a vše vypadá v naprostém pořádku. 🙂 Zatím jen jednou na mě dolehla úzkost a strach,ale snažím se být v klidu,přece jenom zbývá ještě 17 týdnů.Ale postupem času ke konci jsem zvědavá jak to budu zvládat,hlavně psychicky.

bronia13
3. dub 2010

aninam - tak budem drzat palce aby sa laktacia rozbehla, to je super ze skusas dalej, ja som sa trapila 4 mesiace a potom som to vzdala ale som rada ze som tak dlho vydrzala, skusala som lieky, asi 3 homopatika... a nakoniec som mala infekciu - mikozu, mali sme to vsetci traja, drobec v ustach, manzel za usami a za kolenami a ja na prsnikoch - to ked som kojila to ako keby niekdo zobral kombinacky a skurcal mi bradavavky - no ukrutna bolest, no nakoniec som stratila vsetko mlieko.
moja svagrova ma 1 mesacne baby a po 2 tyzdnoch to vzdala lebo sa jej nechcelo pumpovat, to ja som pumpovala a kojila cele tie 4 mesiace - ved do roboty som nechodila, mala som jedno baby (ako ona) tak vsetko sa dalo stihat.
uzivaj si materstva, urcite to nie je lahke - poznam to, hocikedy pozeram na drobca a myslim ake by to bolo keby tu bola s nami Emmuska ako by sa spolu hrali.....

ja som bola u doktora v piatok, vsetko ok, doktor povedal ze by som este pockala aspon 2 tyzden a potom keby sa to aj narodilo tak by malo byt vsetko v poriadku ale samozrejme by bolo najlepsie pockat do toho 39tt - vtedy bude sekcia.

gogoska123
4. dub 2010

broni: jsem ráda, že i ty a maličké jste v pořádku
ani: držím palce, ať se laktace rozběhne, určitě to chce čas a trpělivost, ale tu ty jistě máš
Jinak přeji všem maminkám i jejich dětičkám, těm tady na zemi i v nebíčku, krásné, veselé velikonoční svátky plné lásky!

siwama
4. dub 2010

Ahoj holky, jestli chcete juknout, dala jsem do alba druhé vnoučátko nějaké fotečky.

majerka
4. dub 2010

Ani moc Vám gratuluji k miminku, koukla jsem se na fotečky a je to krásný chlapeček. Moc štěstí přeji malému Lukáškovi. Lenka