Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

samama
12. říj 2009

Ahoj dia dakujem, pozdravim,a co sa tyka chrobacika,ten bojuje,bojuje ako sa da,vsak uz 2.mesiace.

samama
12. říj 2009

Ahoj dia,chcem popriat z celeho srdiecka Maximkovi do nebicka vsetko najlepsie k jeho meninam.Maximko ochranuj svoju maminu,pretoze ta ta velmi lubi,este raz bosteky do nebicka pre krasneho anjelika Maximka.

diapozitiv01
13. říj 2009

Dakujeme 🙂

andrea73
13. říj 2009

Milý Ondrášku, včera to byl právě rok, co jsi odešel od Tvých milovaných do nebíčka a já bych Ti chtěla alespoň tímto poslat pohlazení a objetí a zapálit svíčku, a i když Tě znám jen z vyprávění od Tvé maminky Péti, mám Tě hluboko ve svém srdíčku. Ochraňuj celou Tvou rodinu...papá broučku

oxan
13. říj 2009

dnes by mala 2 rocky jasminka carolinka monikina 2 rocky ...tak na nu spominam a posielam pusinku do nebicka

diapozitiv01
13. říj 2009

Je pekne ze spominame na nasich anjelikov-nase deticky, ci deticky nasich znamych,,,,

lenkavano
13. říj 2009

maminky obdivuju vás

samama
14. říj 2009

Mile mamicky pripajam sa spomienkou hoc len s fotoalbumou,prajem vam vela sil, a tym nadhernym anjelikom,radost hore v nebicku.

petatesarova
14. říj 2009

Děkuju všem,co si na našeho Ondráška vzpomněli,je to rok a 2 dny,co odešel,neumím sem vkládat fotky,tak vám sem dám odkaz na video s naším chlapečkem....

https://www.youtube.com/watch?v=4DluAIJvs3Q
andrea73
14. říj 2009

Péťo to je krásne video, Ondrášek byl kouzelný chlapeček...roním tu krokodýlí slzy a můj malej chlapeček mi podává kapesníčky a utírá mi slzy 😢 Moc na vás myslím, posílám hodně pohlazení a objetí jak k vám všem, tak Onďulkovi 😵

lenkavano
14. říj 2009

Péto 😢 po shlédnutí videa tvého chlapečka pro slzy nevidím.proč to tak musí být??proč musí umírat krásné malé děti??nevím už co říct.

samama
14. říj 2009

Mila Peta neviem co mam povedat,vidim Ondrika a oci sa mi zalievaju,pretoze vtom okamihu som pri Adamkovi,dnes mal ultrazvuk a znova to nieje dobre,ja uz nevladzem citim ako mi sily ubudaju,ja ta obdivujem,hoc viem ze mi natom nie sme ruzovo,nechcem si ani predstavit taku situaciu,Mam v takom istom veku,ako Ondrik synceka Samuelka,slzy mi tecu prudom a moj Samuelko sa pyta,mamka preco places?neviem co mu mam povedat?Ondrik je nadherny,a ako si pisala,ze vela plakal,tak Samko bol tiez velmi uplakane babo,prinom som nedokazala nic spravit,ale som rada ze ho mam,pretoze on tiez nebol najzdravsie dieta,caste hospitalizacie,nonstop na liekoch,ktore uziva dodnes a aj kvoli castym jeho chorobam som snim stale doma.

Mila lenkavano na tvoje otazky co pises preco?preco?tak to si kladiem kazdy den aj ja preco???preco tie krasne a nevinne deticky.

penny13
14. říj 2009

Ahojte. všetkým vám prajem veľa síl a malému Adamkovi držím palčeky. 😔 ☹

Peto a čo sa stalo Ondráškovi? Plačem, naozaj krásne dieťa. 😒 ☹ ☹ ☹

petatesarova
14. říj 2009

Penny-Ondráškovi zjistili ve 2,5letech nádor v bříšku,neuroblastom...rok a půl jsme bojovali,zemřel loni,dva měsíce před 4tými narozeninami ☹ Strašně mi chybí,ani se to vypovědět nedá...náš vymodlený chlapeček 😢 😢
Samama-i ná vás často myslím,snad to vše s Adámkem dobře dopadne,jsi obdivuhodná teta 😉

pippochiara
14. říj 2009

Peta pozerala som si vase video a strasne som plakala. ☹
Neviem ani slovami vyjadrit ako je mi strasne luto co sa stalo.
Viem ze je teraz v nebicku a pozera sa na vas a ochranuje vas...
Posielam mu tichu spomienku. 😔

diapozitiv01
14. říj 2009

AHojte
dnes aj v tej fujavici som na chvilocku vybehla na cintorin, k Maximkovmu hrobceku, podarilo som mi zapalit 2 svetielka, jedno pre nasu lasocku Maximilianka a jedno pre vsetkych ostatnych Anjelikov.... 😔 😔

sasulec
14. říj 2009

Ahojte maminky,vsetkym anjelikom posielame do nebicka cmuk a vam objatie..budte silne 😔

izina
14. říj 2009

Peta,
pustila jsem si video o Ondráškovi a pěkně jsem si poplakala. Byl to krásný chlapeček. Jen doufám, že muj Peťa nedopustí, aby se něco stalo vymodlené potvůrce a drží nad ní stráž, protože to bych se už asi z toho nedostala.

Také si kolikrát říkám, proč právě tato neviná stvoření. Ono nestačí, že jim občas ubližují i lidé. řeji všem jen samé pěkné zážitky s našimi nejmenšími

fajn
15. říj 2009

občas nakouknu ,držím vám pěsti a přeji hodně zdraví vašim dětičkám a velké objetí Andílkům

tady je jeden odkaz snad to někomu taky trochu pomůže www.melanie.estranky.cz

dada78
15. říj 2009

peta, posielam Ti pevné objatie, krásne video Ste Ondráškovi spravili, som si veru poplakala, nádherný chlapček, asi preto musel byť anjeličkom,že mal zlaté srdiečko 😔

izina, každý deň sa modlím,nech je Maťko zdraví a nech mi robí radosť a neutečie do nebíčka ako Romík. Tiež aj za všetky maminky anjelikov a ostatné detičky, veď nás strážia toľkí anjelici

samama, držte sa,myslím aj na Adamka a jeho maminku 😉

larri
15. říj 2009

Ahoj holky,obdivuji vas,jak jste silne.......vim,ze vam nic jineho nezbyva,ale nekdy na vas tady kouknu a jeste se mi nestalo,ze bych odesla bez place. ☹ ☹

Vsechny se moc drzte,ikdyz ja sveho maleho drobecka jeste nemam,bohuzel,tak aspon trochu citim,co asi prozivate vy.

anta
15. říj 2009

Peto, zkoukla jsem video s Ondráškem a jsem z toho celá špatná, Ondra byl moc krásnej chlapeček a vůbec je to strašně dojemně udělané, ta pohádka je dost silná 😔

jarunka1
15. říj 2009

Ahoj holky, dnes je to 3.den, co mi umřel chlapeček. Narodil se v 29. týdnu, ale byl úplně v pořádku, zdravý, i sám dýchal. Po 3 týdnech dostal v inkubátoru na JIP !! nějakou infekci, na kterou nezabíraly žádná antibiotika a po 3 dnech umřel ve velkých bolestech. Mám doma ještě 11ti měsíční holčičku a 14ti letou dceru z 1. manželství, takže si asi řeknete, že má člověk žít pro ni, ale jak se s tím vyrovnat???
Navíc jsem u porodu málem vykrvácela, takže mi další těh. nedoporučuje v žádném případě, taky je mi 37 pryč, manželovi 47, byl to jeho 1. kluk...
Jak s tím žít???

petja
15. říj 2009

Jarunka,ten svět tady ho zabil,tady mezi námi by to z nějakého důvodu nezvládl,v bříšku mu bylo tak nádherně,cítil mámu jak nejvíc to šlo,krásně se vyvíjel,nic mu nechybělo,žil pro tebe a ty pro něj!Je a bude to tak i nadále,ale někde,kam tvoje oko nedohlédne.Osud ti připravil morovou ránu a je to kruté,jak nejvíc může být! Posílám ti útěchu a věřím,že rodina tě podrží na prvním místě!

sasulec
15. říj 2009

♥ahojte♥ potajme hlcem vase riadky,citam s utajenym dychom v ocakavani s cim sa stretnem,stretam tu tolko bolesti ale aj odvahy a sily ist dalej keby som len mohla a vedela ako vam pomoct..chcela by som..asi sa to neda,nikto z nas ktore sme to neprezili sa nedokazeme plne vzit do vasej koze,mamicky anjelikov..
tak mi len zostava verit,ze budete mat dostatok sil chute i odvahy zobudit sa aj do zajtrajsieho rana,bojovat,chciet skusat dalej zit..
Berte to prosim ako skusku oddanosti,Boh vie co robi,kolko unesiete,a urcite vam ponukne aj to pekne preco sa oplati naozaj zit..
verim 😔 S.

jjaninka
15. říj 2009

Jarunko,velice mě mrzí,že jsi přišla o svého chlapečka,bolí mě to s každou maminkou,která své dítě už nemůže obejmout. Každý človíček je jedinečný,těšíš se na mimíska a on bohužel tak krátce po narození musí odejít,je to kruté.S tím se každá maminka těžko vyrovná. Z nějakého důvodu neměl na tomto světě zůstat,nemohl. Já věřím,že se ted raduje v nebi.Posílám velké obejmutí Tobě i Tvé rodince,hodně síly,drž se

dada78
16. říj 2009

jarunko,je mi ľúto,že k nám pribudla ďalšia maminka,čo sa musela rozlúčiť s anjelikom 😢 vieš, na pohlaví nezáleží, bolí to rovnako a určite aj Tvojho manžela. Hlavne sa spolu o tom rozprávajte,nenechávajte si bolesť pre seba, to sa nedá uniesť... posielam Ti pevné objatie a malému anjeličkovi zapálim sviečku, neboj určite bude nad Vami bdieť 😔

aninam
16. říj 2009

Jarunko, mohu ti rici, ze mas pred sebou opravdu dlouhou a tezkou cestu.... Da se s tim zit, zijeme vsichni....zijeme pro vyru v znovu stretnuti s nasimi detmi, ale nastane ten spravny cas. Jak pise Dada, opravdu na pohlavi nezalezi, nezalezi ani na poradi ditete, boli to stejne a ver, ze nikdy nepreboli, jen ta bolest se zmirni a castecne otupi, ale nezmizi nikdy....hodne sil...

sasulec
16. říj 2009

ja by som sa chcela spytat,niektorej z vas,ci to trosku preboli,ked otehotniete alebo ked sa vam uz narodi druhe dieta,alebo je to aspon menej intenzivne?
viem,sama som bola dieta,ktore sa narodilo nasim po tom co im dcerka umrela ked mala9 mesiacikov a mama bola cele tehu v strese ci budem zdrava.. ☹

aninam
16. říj 2009

sasulec, slunce trochu vyjde, kdyz se zjisti // na tehu testu, ale bolest proste zustava. Jak pises je to asi mene intenzivnejsi, ikdyz ono zalezi na okolnostech..... Myslim si, ze hodne zalezi na tom, jak k umrti ditete doslo. Zda je to vina tvoje, lekaru ci vlastni rozhodnuti jiz vyspeleho ditete....... Je to ruzne...... Zkus si o tom nejvice popovidat s tvoji matkou. Ona to ma s odstupem casu. Ja budu mit teprve za mesic vyroci rok od porodu...