Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

aninam
2. zář 2009

samama, napis mi do IP jak to postupuje pls. Myslim na vas!!!

petreva
2. zář 2009

Samama, moc na vás myslíme...vyřiď mamince, že posíláme moře síly... 😔

samama
2. zář 2009

Petreva dakujem,odkazem ver ze to bude potrebovat.

petreva
2. zář 2009

Samama, je mi to tak líto...

samama
2. zář 2009

Mila petreva aj nam je luto,predsa je to dietatko mojej sestry,moje krsniatko,dietatko ktore ma zivot pred sebou.

lussy23
2. zář 2009

Samama- modlíme sa so sestrou Penny-Denny za Adamka!

samama
2. zář 2009

Dakujem vam vsetkym,ste neuveritelne,malo,malo takych ludi sa najde nech vam boh zehna,

petras
3. zář 2009

samana, posíláme Adámkovi i celé jeho rodině hodně sil 😔

janetina
4. zář 2009

mile maminky citkam Vas stale i ked neprispievam...posielam vela sil Adamkovi A jeho rodinke ...myslim na Vas
Dada Romanko bol naozaj kraasny placem lebo nechapem preco sa toto deje 😔

andrea
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miliharmi
autor
5. zář 2009

Už nějakou dobu se chystám přebrat Tomíkovu skříň, vytřídit malé věci a z krabic vyndat ty další v pořadí. Včera jsem se do toho konečně pustila. V krabicích jsem objevila také sukýnky, volánkové šatičky, dívčí kloboučky, byly to věci, které jsem měla připravené pro Milenku, až do nich doroste. Ani jsem nečekala, že mě to tak vezme. Už dříve jsem mnohokrát vyndavala pro Tomíčka věci, které Milenka nosila. Dokud jsem mohla říct, ano tohle nosila, vzpomenout si třeba, kdy to měla na sobě nebo na jaké fotce je v tom vyfocená, tak to ještě šlo. Včera jsem však vyndavala věci, které byly její, byly pro ni připravené, ale umřela dřív, než jsem jí je mohla obléknout. Sevřelo mi to srdce a bylo třeba se zase rozloučit, rozloučit s představou děvčátka v těchto šatičkách a sukýnkách, protože žít jen z toho, co mohlo být, kdyby ... se nedá. Rozloučila jsem se, ale nemohla jsem zůstat jen u toho rozloučení, musela jsem najít aspoň kousek naděje, naděje na setkání, které jednou přijde navzdory tomu, že tyhle šatičky už nikdy neoblékne.

penny13
5. zář 2009

ahojte.
samama - ako sa má Adamko?
Ozaj videl iste včera Súdn usieň? Príšerné 😠 😠 😠
Ja si myslím, že každá matka by mala svojej dcére rozprávať, čo ju čaká. Na to nie je nič neslušné. 😒

dada78
5. zář 2009

milli, Maťko akurát začína nosiť veľ.68 a to sú oblečká, čo mal Momík ako posledné. Niektoré mu ani neoblečiem,nepadlo by mi to dobre.
Neboj, Milenka aj Rominko na nás stále pozerajú, aj ostatní anjelikovia a dúfam, že nám držia rezervačky 😉

samama
5. zář 2009

ahojte tiez som pozerala sudnu sien a pocelom tele mi chodili zimomriavky.Zivot je uz taky niektora maminka bojuje o svoje dieta ako sa len da a niektora sa ho zbavi.Mila penny Adamik je natom stale rovnako,mi verime a dufame,dnes bola mamka Adamika aj s manzelom a ich detickami na Litmanovej poprosit Pannu Mariu aby im pomohla,aby sa ich bolest skoncila, vsak ona tiez bola matkou a vie co to je.

anta
8. zář 2009

Mili, to je hrozná představa, jsi statečná, že jsi se do toho pustila, na Milenku vzpomínám každý den. Muselo to být hrozné ty věci vidět a říct si, "Milenko, to bylo připravené pro tebe, moc jsem se těšila,až do toho dorosteš" 😢 Posílám ti pohlazení a víru v setkání 😔

oxan
10. zář 2009

neviete ako je s malym sa neozivaju..?a ani ako sa ti dari joj som rada.... 🙂

samama
10. zář 2009

ahoj oxan okom pises,okom chces vediet?

oxan
10. zář 2009

no presne o vasom malom ?

aninam
10. zář 2009

Samama, tak jak vsechno postupuje s vasim malym? Moc myslim....

samama
10. zář 2009

mile moje prave som prisla od maleho je to zle,dva dni bol na znizenej ventilacii na treti ho uz odpojili celkovo ale behom polhodiny sa tak zhorsilo ze stav je taky ako na zaciatku,odchadzaju organy srdiecko bije ale slabo uz ma kyslikovu bombu pri sebe co doteraz ju nemal,dnes uz aj sestru pustili za nim k inkubatore ho pohladkat,dievcata je to zle,pripravovala som sestricku moju myslela som ze sa zacina s tym zmierovat,ale nie dnes ked sa to vsetko dozvedela zle je natom,akurat som volala aj s mamkou tak vravela ze ju musi sledovat,boji sa,boji saked zazvoni telefon,som zufala aj ja viete ako kope tymi nozickami,rucickami,ja neviem ako som dosla domou lebo oci som mala zaliate,ludia namna pozerali akokeby neviem co.Takze mile moje taka je situacia,uz len prekonat to vsetko.

oxan
10. zář 2009

tak vam drzim palce asi ma odist...to sa povie zmierit sa s tym ale to sa neda....ale ja zasa vravim ked ma byt na tom zle a tak tak nechsa jeho trapenie skonci...budem na vas mysliet ale ak sa stane nejaky zazrak tak budem rada ale ja som taka pesimistka stale ale ako zazraky sa deju a mozno to samama bude tv segra aadamko..nech sa drzka myslim na nu ...

aleachim
10. zář 2009

samana, nic z toho, co bych chtěla napsat Vás nemůže utěšit, tak držím pěsti a přeji hodně sil.

dada78
10. zář 2009

taktiež na Vás všetkých myslím 😔

bambulka814
10. zář 2009

idem sa za adamka pomodlit,

miliharmi
autor
10. zář 2009

Samama, úplně se mi ta hrůza vybavuje, také se modlím za Adámka, maminku i celou rodinu, je to moc náročná bolestná situace.

inneska
10. zář 2009

samama...tiež na vás myslím, nech sa stane adamkovi to, čo je pre neho to najlepšie, nech sa zbytočne netrápi jeho telíčko...viem, že vás to moc bolí, ale jeho to bolí možno viac...

inneska
10. zář 2009

a trošku na zlepšenie nálady, tu je náš pokladík 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=eRS6tzcUJrU
izka
10. zář 2009

inneska, erik je nádherný. vyzerá ako polročné bábo. je to poriadny chlapisko 😉 koľko už váži? znovu ťa musím obdivovať, že si ho porodila prirodzene. je to také spokojné, múdre bábatko. no som z neho unesená 🙂 nech ti len robí samú radosť. 😉

izina
10. zář 2009

innes,
Erička je kus chlapa, úžasné mimi. Velikostí je snad jako moje Kájula teď ve 4 měsících. Určitě z něho máte velkou radost, ať ji dělá i on vám.

inneska
11. zář 2009

dakujem babulky 🙂

po včerajšej poradni máme 7100g a 64cm 😎 a je moc spokojný, vôbec neplače, usmieva sa, robí grimasky...v noci mi krásne spinká 🙂 proste zlatíčko 😵 a radosť robí tú najväčšiu na svete 😵