Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

aninam
2. lis 2009

janka2110, verim, ze si meho druheho kluciny uziju a ze me poradne zamestna, ale vzdy mi bude muj prvni syn chybet....

andy2306
2. lis 2009

samozřejmě aninam-dítě nejde nahradit druhým.to prázdno po něm zůstane navždy.ale druhé dítě do tvého života vnese štěstí a radost a bude se ti to tak snáze překonávat a najdeš nový smysl v životě...moc ti to tu jistě všichni přejí.četla jsem si i váš příběh-moc smutné.

dada78
2. lis 2009

andy, Romanko dostal ako 5mes. akútnu lymfoblastickú leukémiu - ak chceš kuk do albumu je tam v skratke aj jeho príbeh

andy2306
2. lis 2009

pane bože-dada78-uplně se mi rozklepala brada,když jsem viděla vaše fotky poslední s vašim chlapečkem.je tak podobný na moji pětiměsíční dcerku-uplně mě to dostalo. ☹ ☹

andy2306
2. lis 2009

myslím ten pohled-že je jako od moji dcerky. ☹

andy2306
2. lis 2009

dada78-máme stejně staré děti-my máme 5měsíců dnes,vy pozítří 😉 přeju ti moc,at ti dělá samou radost váš druhý syn-a at je zdravý

penny13
2. lis 2009

Ahojte, milé mamičky Anjelikov. Včera sme zapálili sviečku aj za vašich anjelikov. Čítam vás už dlhšie a nedokážem si predstaviť, že by jedno z mojích deti zomrelo. Všetkým vám prajem veľa síl a tým, čo čakajú druhé bábo, držím palce.
Tedeaš. ty si tu zrejme nová. Prajem Ti veľa síl, Čo sa stalo snyčekovi?

tadeas06
2. lis 2009

i já jsem dnes zapalila svíčku za naše andílky a je my moc smutno bolest na srdci nemužu ani vyjádřit jak mě je lito že ho nemužu obejmout pohladit moc to bolí

newyorkgirl
2. lis 2009

babulky, aj ja na Vas vsetky myslim, aj na Vase deticky, budte silne 😔

pepibubu
3. lis 2009

Včera hořela svíčka kromě našich příbuzných a známých taky pro zdejší andílky. Líčila jsem Honzovi příběh Tadeáše, a i on, chlap jak hora, měl slzy v očích. A shodli jsme se, že takovou houpačku ani náhodou domů nechceme.

dada78
3. lis 2009

andy. ďakujem veľmi pekne a Terezke gratulujem k 5 mesiačikom 🙂

vďaka aj všetkým ostatným,čo si spomenuli na naších anjelikov

anarida
3. lis 2009

Ahojte my sme včera prišli o naše ešte nenarodene bábätko 😔 je to hrozny pocit 😢

dada78
3. lis 2009

anarida, posielam Ti objatie a malinkému anjeličkovi zapálim sviečku 😔

andraa
3. lis 2009

Já taky děkuji všem, co si na naše andílky vzpomněli a zapálili jim svíčky. Já Maxíčkovi a všem ostatním taky zapaluji denně svíčky.

Anarida: taky je mi to moc líto.

diapozitiv01
3. lis 2009

Aj ja dakujem ludom, ktori spominaju spolu s nami, aj ked nasich Anjelikov vobec nepoznali.

janka35
3. lis 2009

ahojte,velmi malo sem prispievam,ale vase prispevky citam kazdy den,v januari to budu tri roky co zomrela moja milovana dcerka Veronika,tieto dni su pre mna velmi tazke chodime jej teraz palit sviecky na hrobcek kazdy den ,berieme zo sebou aj deti, mala Viktorka sa narobila az po jej smrti sa na nu velmi podoba ma len dva roky este to nechape ze tam spinka jej sestricka ktora by ju velmi milovala a syn Samko mal vtedy iba tri ,onedlho bude mat sest rokov to je vek ktoreho sa Veronika nedozila ,este stale si pamata vela veci ale uz sa tolko nevypituje,deti sa s toho lahsie spamatavaju,pre mna je to akokeby este vcera okolo mna skackala je to stale velmi bolestive a casto ked to deti nevidia si poplacem .Myslim na vasich anjelikov moja Veronika mala rada vsetky deti ,urcite sa hra s vasimi anjelikmi v nebicku

dada78
3. lis 2009

janka, Veronika bola krásne dievčatko, určite tam dohliada na naších malých anjelikov.Máš pravdu, zo začiatku to zle znášajú všetci naokolo, časom tá bolesť ostane hlavne maminke 😢

akejka
3. lis 2009

ahojte maminky anjelikov,

myslela som na vás celý víkend. V nedeľu som zapálila sviečku za všetkých vašich anjelikov aj za všetky nenarodené anjeliky 😢 Posielam im pohladenie a pusinku. A vám želám, aby vás v živote všetko zlé obchádzalo.
Je mi veľmi ľúto, že sem pribudli nové anjeliky 😢 😢 😢
Držte sa a veľa síl...

janka, Veronika je nádherný anjelik, čo sa jej stalo, ak sa môžem opýtať ?

magimary
3. lis 2009

aj dnes horí za vaše dietky sviečka, pri hrobe mojej malej priateľky (7 ročnej Agi) som ju prosila, nech sa stará o Vašich Anjelikov, nech im tam všetko poukazuje... ona milovala deti, viem, že je aj s tými vašimi šťastná... 😔

dzio2
4. lis 2009

diecata sklanam sa pred vami, tak mi tecu slzy ze nevidim ani na klavesnicu .Chcem vam povedat, ze vam drzim palce, vasich anjelikoch hore urcite niekto strazi a urcite tam maju krasne ihrisko, naktorom santia, a vela cukrovej vaty, vozik so zmrzlinou, kolotoce, kolobezky a raduju sa , urcite sa netrapia ,sedia na oblacikoch a hraju skrivacky a divaju sa dole a vravia, ze vas budu stale strazit a utierat slzicky, lebo vas velmi miluju, zelam vam aby ste boli stastne aj ked to urcite uz nikdy nebude ono, a prajem vam ,aby nikdy v zivote ste uz neboli smutne skuste sa trosicka usmievat aj ked vam srdiecko krvaca, lebo vasi anjelikovia mozno teraz hraju hru o najkrajsi mamickyn usmev so svami a posielam vam kazdej jednej moju energiju a darujem vam moju silu aspon cez myslienku

samama
4. lis 2009

Mila janka je mi to velmi luto,viem ze je to bolestne,ale ak sa mozem opytat kolko mala rockou,a co sa jej stalo?je krasna,aj ja mam deti,moja dcerka ma tiez tak krasne dlhe vlasky ako tvoja Veronika,fakt je mi to luto,venujem vsetkym tichu spomienku.

diapozitiv01
4. lis 2009

Dnes ma nas Anjelik Maximko presne 3 mesiace,,,akoby to bolo vcera co sa to stalo. Vcera som nemohla zaspat, vsetko sa mi tak jasne vybavovalo, kazdy jeden okamih. AKo ma posledny krat drzal za prstik, ako ho odvazali do Kardiocentra a za par hodin nam oznamili tu najsmutnejsiu spravu...
Cas bezi, bolest stale zostava ale ucime sa s nou zit a s muzikom sme si jeden pre druheho velkou oporou.

janka35
4. lis 2009

samama Veronika mala 5apol rocka ked nam zomrela ,keby zila uz by mala 8 rokov. Zomrela nahle pri epi zachvate nikto to necakal ani samotny lekari skoro tri roky sa liecila uz sa jej aj polepsilo osem mesiacov nemala zachvaty a naraz prisiel silny zachvat v spanku a zabilo ju to ,nikdy predtym nemala zachvaty v spanku, stale sa pre to trapim ze som to nepocula ze snad som ju mohla zachranit.Drzim palce tvojemu krsniatku aj moja Veronika lezala v inkubatore ,mesiac bola v Kosiciach a potom dva mesiace v Bratislave ,narodila sa totiz predcasne,vtedy svoj boj o zivot vyhrala ale zial boj s chorobov uz nie.

samama
4. lis 2009

J

samama
4. lis 2009

Janka,ver ze mi to je luto,no nas Adamko zachvilu bojuje uz 3.mesiac,ja dufam ze vybojuje a viac bojovat nebude(myslim chorobou).Fakt si neviem predstavit zazit nieco take,ked si pomyslim moja Martinka je len o rok starsia od Veronicky, tiez je taka blondava,dlhe vlasy, uz sme po 1.sv.prijmani,boze neviem ako by som to prezila,normalne ked sa pozriem na nu tak si predstavim tvoju slecnu.Co sa tyka tych epi tak mam trosku aj strach,pretoze moj Samuelko,ako 2.rocny mal febrilne krce a mi vraveli,ze mozu a nemusia sa unho prejavit epi zachvaty,pravidelne absolvujeme neurologicke vysetrenia,v maji nas caka eeg.

samama
4. lis 2009

Mila dia,cest tebe a Maxikovi vecnu slavu.Ked tak rozmyslam tak nas Adamko ma 19.11. 3.mesiace.Ked som videla tvoje fotky prebehol mi mraz po tele,presne tak stale drzi sestra Adamika za palecky,tiez je tak nadherny ako tvoj Maxik,myslim si ze Maxicek ochranuje Adamka,vsak su rovesnici.

Maxik,posielam ti vela pusiniek aj s Adamkom,ktoremu sa mozno prihovaras,a chces aby bojoval,si nadherny anjelik,preto davaj pozor na vsetkych,ale hlavne na svoju milujucu rodinu,ktorej nesmierne chybas.

lussy23
4. lis 2009

Ahojte, to mi je naozaj ľúto. Veronika, Maximko, Romanko, Ondrejko , Milenka sô krásny anjelici.
V Pondelok sme zapálili sviečku aj pre nich.
Magimary, čo sa stalo Agi, keď sa smiem spýtať? ☹

magimary
4. lis 2009

Agi mala 15 cm nádor na mozgu (astrocytóm), ktorý jej prerástol, resp. vrástol do celej hlávky... 😔
lekár v čechách, ktorý zbadal jej snímky (a jediný bol ochotný zaoberať sa ňou), neveril, že ona ešte hovorí, vidí a počuje a hýbe sa... 😢

tadeas06
4. lis 2009

Ahojky je mi moc smutno jsem doma a Tadik na mě kouka zhora hladi mě ručku a řika maminko nebud smutna přijdeš brzo a budem spolu.je to fakt hruza

samama
4. lis 2009

tadeas,viem ze je to tazke a krute,ale prosim ta netrap sa tolko nemozem uz nato pozerat ako sa trapis,ja viem ze je to bolestive,viem co jeto bolest,uzkost samota ale vzchop sa chod niekam,niekam k svojim znamim,vyrozpravaj sa ulavi sati,sledujem a citam tvoje prispevky a je mi hrozne,vsak ja mam len o rok starsieho syna Samuelka,ktory je za 3 deti,proste zive dieta vsade plno,az niekedy sa sama bojim a sledujem ho aby nevyviedol nieco,nieco co si v zivote neodpustim.A ako vravi Tadik maminka nebud prosiiiiiiiiiim smutna.