Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

diapozitiv01
25. zář 2009

Inneska,
to je ta najlepsia sprava 🙂

inneska
25. zář 2009

dia...dakujem 😉 po víkende sa ti už ozvem, ideme teraz k svokre až do nedele 🙂

dada78
25. zář 2009

inka, som veľmi rada,že Paťko je v poriadku 🙂 super správa

pippochiara
25. zář 2009

inneska som velmi stastna ze Patko je v poriadku... 🙂

takyna
25. zář 2009

Ineska super som šťastná tiež 😵

atrami
25. zář 2009

Ahojte,
občas nakuknem. Len nikdy neviem nájsť tie správne slová.

inneska,
gratulujem.

petreva
25. zář 2009

INESKA, moc a moc vám přeju, aby jste zítra vykročili do "jiného" života s P. andělíčkem v srdcích. Posílám mu pohlazení do nebíčka a Eričkovi do tvé náruče. Je to velký chlapík a je zdravý!!!

penny13
25. zář 2009

Ahoj Ineska- to je vynikajúca správa. prajem Tvojmu Eričkovi veľa zdravia. 😵
Už dávno sa tu nerozprávalo o Adamkovi. Ako je na tom? Stále mu držíme palce. 😔

aninam
25. zář 2009

innes, to musi byt krasny pocit vid? a zaroven..... Ja budu moc porovnavat 46 dni zivota a cele tehu a delam to (to, ze porovnavam). Kazde tehu je uplne jine. Dnes jsem zase nasla srazenou krev na intimce, tak jsem radeji zavolala dr. Dali jsme si spicha v nemocnici, potkala jsem tam PA, co byla u meho porodu.....

dada78
25. zář 2009

inneska, Eričko už bude stále pod Paťkovou ochranou,určite on dohliadol na jeho srdiečko, aby bolo zdravučké. Svojím krásnym úsmevom Vám bude stále robiť veľkú radosť.

ani, drž sa, tešíme sa na Tvojho drobca 🙂 nám sa včera narodila neter Hanka, boli sme ju dnes pozrieť, je to nádhera také dieťatko 🙂

izina
25. zář 2009

pen,
máš pravdu, o Adámkovi se tu už "dlouho" nepíše, snad je v pořádku. Také mu držim pěstičky.

Děvčata,
vy porovnáváte a já nemám s kým. Peťu jsem vůbec neměla doma a s Kájulí se nedá srovnat váha, míra, prostě nic. Ani těhu ne. Ale všem přeju, aby byla mimi zdravá a prospívala

pippochiara
26. zář 2009

inneska ja som vcera napisala ze som stastna ze Patko ma dobre vysledky...ja som citala co napisala Dada a neako som to tam omylom napisala...Som stastna ze Ericko sa ma dobre a ze je zdravucky...a Patkovi do nebicka venujem tichu spomienku....

diapozitiv01
26. zář 2009

Ahojte,
ako pisala Izina ja tiez nebudem mat co porovnavat, Maximko zomrel na 4. den po porode a to som s nim fyzicky /co som sa ho mohla dotykat/ bola tak 4 hodiny dokopy...

Ale je uzasne sledovat ze nasi anjelkovia drzia ´ochrannu ruku´ nad svojimi surodencami a ti su v poriadku.
Pre mna ako priklad a pozitivita do buducnosti - nasi srdieckari Oxan a Inka 🙂

Pekny dnicek

aninam
26. zář 2009

Budete mit co porovnavat. Maly tu byl 46 dni a to v inkubatore na pristrojich, take jsem ho nemela doma. Ale srovnavam tehotenstvi, ktere je naprosto odlisne a pak budete srovnavat tvaricku, velikost nozicek a rucicek (mam otisky) atd. Vzdy je co srovnavat 🙂

diapozitiv01
26. zář 2009

Anim no veru,
aj my mame odtlacky rucicky, nozicky, odstrihnute vlasky a zopar krasnych foto a na to buduce tehu som tiez dost zvedava 🙂

izina
26. zář 2009

anim,
neni. Je to všechno úplně jiné. Těhotenství stálo za vyliž kapsu a malého jsem viděla jen omotaného v různých hadičkách s jeho 37 cm a váhou 750gr. Prostě nebe a dudy. Srovnávat to prostě nejde

aninam
26. zář 2009

Izi, ja u maleho mela tehotenstvi uplne predpisovy a krasny a nakonec jsem ho videla v hadickach a ted mi nekolikrat hrozil spital kvuli hematomu po dvojceti a uvidime jak to dopadne.......verim, ze dobre.

izina
26. zář 2009

anin,
budu ti držet co se dá, aby to dopadlo tentokrát dobře. Já v prvním těhotenství přibližně ob 14 dnů ležela týden v nemocnici pro krvácení. Nakonec se malý ve 26 týdnu rozhodl, že chce ven. Šel, prdelkou a byla jsem na sále úplně sama. Oznámili mi, že je mrtvý, ale nebyl a měl sílu žít v inku ještě téměř 5 měsíců. to mi bylo 24. Ve 27 mi ve 4 měsíci praskla plodovka. Pak dlouho nic až ve 41, ale zase špatně - mola. No a za skoro půl roku opět, ale vyšlo to i s tim hematomem. Pro mne to znamená, že prostě nemám co srovnávat, protože malá měla normál váhu 3308 i délku 47.

diapozitiv01
26. zář 2009

Hlavne nech vsetko dobre dopadne a nech surodenci nasich anjelikov su zdravucky a robia svojim rodicom velku radost 🙂

lenkavano
26. zář 2009

Ahoj Dia jsem tu po delším čase a opět na mě padá úzkost z Vámi prožitého 😢 .nedovedu si to ani představit co zažíváš,a líbí se mi jak se chceš s osudem poprat a těšíš se na další těhotenství.máš můj obdiv a zároven s tebou cítím vždyt od toho neštěstí neuplynulo ještě mnoho času.ze srdce ti přeju at se ti v budoucnu narodí zdravé a krásné miminko a at už nic takového nezažiješ.Zdravím též Anin 😉 😉 hematom po dvojčeti jsem měla i já 14dnů jsem ležela v nemocnici bylo to koncem třetího měsíce.Klárka se ale udržela a narodila se v termínu měla 2500gramů.myslím na tebe at ti to dobře dopadne, šetři se.

diapozitiv01
28. zář 2009

AHojte,
zajtra budu tomu 2 mesiace co sa Maximko narodil. tak pojdeme zapalit kahancek na hrobcek.
ako sa mavate?
uz dlho nemame info o Adamkovi,,,

markiza
28. zář 2009

Ahojte, obcas si vas precitam, aby som si opat uvedomila, ze som stastna mama mojich lasok... velmi vam prajem, aby vasa bolest kustik otupela, aby ste boli opat stastne i ked s ranami na dusi. Mate krasnych anjelikov.
Nahodou som nasla tuto stranku, mozno ju poznate, ake nie snad pomoze http://www.ajonisunasedeti.sk/

inneska
29. zář 2009

babulky moje, dakujem, že sa som mnou tešíte..viem, že to myslíte úprimne 🙂 ja som moc šťastná 😵

ani...je to krásne, každým dňom sa mi zdá erik inakší, krajší, väčší 😵 ja som mala tehotenstvá takmer identické..len pri druhom som si absolvovala viacej lekárskych vyšetrení...teraz ti to dopadne dobre 😉

dia...treba veriť a ono to naozaj dopadne dobre 😉

dadka...paťko si riadne stráži erička a erik sa nám zato odmeňuje krásnymi úsmevmi 😵 a u vás všetko v poriadku? 😵

diapozitiv01
29. zář 2009

Ahoj Inka,
ako bolo cez vikend 🙂 ?
co Ericko posluchal? Pozerala som tvoj albumik ci si nepridala nejake nove fotosky Spuntika Ericka.

inneska
29. zář 2009

dia...bolo celkom fajn, len erik je posledné dni akýsi mrzutý, hlavne ked ho dám do kočíka a ked sa mu nevenujem, proste rastie a dožaduje sa pozornosti 😅 a fotečky neskôr, fotila som teraz so švagrinkiným foťákom, tak musím od nej dostať fotky 🙂 potom doložím 😉

samama
30. zář 2009

Ahojte dievcata velmi ma potesilo ze s nami myslite,ze vas zaujima nas chrustik Adamik.Nepisala som pretoze tam to je stale rovnako ale krasne nam pribera je tak nadherny,dnes bol o 10.00hod prevezeny vrtulnikom do kosic,idu mu robit tracheostomiu,ak pojde vsetko hladko v piatok ho mame naspet,pekne sme ho odprevadili s mamickou az k vrtulniku,zakyvali a zazelali vsetko dobre a rychly navrat naspet.

sasulec
30. zář 2009

Sami,drzime so Saskou Adamkovi vsetulinky palceky 😉

oxan
30. zář 2009

ahojte vcera zomrel mojej kamoske chlapcek bol sice chory ale boal s nim non stop tak som smutna a viem ako ju to teraz boli...

petatesarova
30. zář 2009

Oxan,to je mi moc líto,je to strašné,že se to stává pořád 😔 😔

samama
30. zář 2009

oxan je mi to luto aj ked tvoju kamosku nepoznam,viem sa vzit do jej koze vsak vies ze mi sme boli skoro natom istom,chvalabohu Adamko je stale snami a dufam ze uz stale aj bude.Prajem jej uprimnu sustrast,vela,vela sil a ak sa mozem opytat kolko rockou mal a co mu bolo,fakt zo srdca je mi to luto pretoze mi sme boj este nevyhrali a dufam ze to zazivat nebudeme,uz aj tak sme s toho vsetkeho vycerpany,ale bojujeme dalej a budeme bojovat do konca,nemienime sa vzdat.