Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

romcame
25. lis 2011

@aninam no to já práve neumím a radeji si vše dělám sama ale ted se budu muset hlídat

romcame
25. lis 2011

@radusv moc gratuji a hlavne hodne zdravíčka a štěstíčka at dělá Karolínka jen samou radost 🙂

romcame
25. lis 2011

@aninam no to já neumím radeji si vše dělám sama ale ted se budu muset hlídat

romcame
25. lis 2011

@aninam no to já právě neumím a radeji si vše dělám sama ale ted se budu muset vice hlídat

radusv
25. lis 2011

@romcame děkujeme 😉

tady aspoň jedna fotečka

romcame
25. lis 2011

@radusv moc pěkna slečna 🙂 at dělá samou radost

aninam
25. lis 2011

@radusv no ty jo! To by byl obrik, kdyby vydrzela a vetsi byla nez Luky 🙂 Tak alespon sis vice odpocinula!

aninam
25. lis 2011

@radusv to je kocicka! Ja uz chci zase taky.... Se snazime 3 mesic a nejak to nejde, no nechavam to osudu. Od toho osudneho porodu jsem se naucila veci prijimat tak, jak prichazeji. Pokud ma decko prijit, prijde 😉

radusv
25. lis 2011

@romcame 😉
tobě přeji hodně sil a opravdu věř, že zase bude líp, jen to chce čas a naučit se s tím žít...

@aninam přesně vůbec si nedokážu představit, kolik by vážila, kdyby vydržela do TP 😅
jee tak přeji ať se brzy zadaří 😉
my si na berušku museli počkat rok a přesně týden před nástupen na laparoskopii jsem našla // - prostě osud
taky si od jisté doby vážím i obyčejných věcí a určité věci ani neřeším... teď teda kolikrát brečím kvůli kojení, ale pak si uvědomím co mám za velké štěstí

romcame
25. lis 2011

@radusv moc dekuji ale u mě je to moc čerstvé a zatím mi neni z toho moc dobře nemám motivaci nic delat

aninam
25. lis 2011

@radusv pokud by si potrebovala s kojenim poradit, obrat se na me. Kojila jsem do konce 17teho mesice a zazila si dost 🙂 Jsou na tvorbu mleka i homeopatika. Jinak Luky se mi odstavil sam, jinak bych kojila jeste ted 🙂 a rovnou na kravske mleko.

romcame
25. lis 2011

@radusv ja měla mléka dost a ještě ted po týdnu mi pořádne neodešlo a tak zkus odsavačku me hodne pomohla abychmela více mléka a pila jsem meltu s mlékem

aninam
25. lis 2011

@romcame
@radusv to me jde po zmacnuti bradavky mleko jeste ted a to nekojim od srpna 😀

romcame
25. lis 2011

@aninam aha no to jsem nevedela že to trvá tak dlouho nejhorší to bylo prvni tři dny já dostala i leky na zastaveni laktace

rydal
25. lis 2011

@aninam Ahoj Ani, pred tremi lety jsem prozivala to hruzne drama s Vami jako asi cely MK. Ted se raduju, ze se Vam povedl Lukasek a obcas jsem do tohoto tematu nakoukla. Dnes pisu, protoze by me zajimalo, jak se cela zalezitost ohledne Honzika vyvinula - omluvila se Vam nemocnice? Nebo aspon ta "doktorka"? Udelil soud nejaky trest nebo se to zametlo pod koberec? Doufam, ze ne!!

aninam
25. lis 2011

@rydal mas to v IP, probehl soud, sice jsme ho vyhrali, ale tak napul....Nemam z toho dobry pocit jeste ani dnes. Doktorka si beha po svete. Nemocnice se omluvila prostrednictvim jejich advokatky pri soudu, ale spis me to prislo jako vysmech. A prakticky za to nikdo nepikal. Dostali jsme zakonne odskodne (jen ho hodne osekali, pac ho nedostali vsichni, co meli). Takze to spis dopadlo tak, aby se vlk nazral a koza zustala cela....Navic nemocnice to ani nepocitila, je na to pojistena. U soudu byl prave i pravnik one pojistovny.

ursul
25. lis 2011

@aninam veta tvojho svokra tchana presne vystihla to co dlho neviem nazvat.dakujem. 🤐

ursul
25. lis 2011

@radusv blahozelam

mircalla
25. lis 2011

@radusv nadherne dievcatko

rydal
25. lis 2011

@aninam Diky, Ani. Mezitim jsem uz taky v IP odepsala..Tak takovou neschopnost soudu a hlavne nemoralnost nemocnice jsem necekala - vzdyt jste preci meli jasne vyjadreni lekarske komory o pochybeni, ne?! No to je k placi ☹ Vazne nemam slov.

aninam
26. lis 2011

@rydal to jsme sice meli, ale...

ivkamb
26. lis 2011

@radusv gratulujem

martinak11mk
26. lis 2011

@aninam a co se stalo?

martinak11mk
26. lis 2011

No to je hrozné. Mám lednáčka 09 a nedovedu si něco takového představit. Ani nevím co říct, hodně sil. A at se podaří další sourozeneček.

aninam
26. lis 2011

@martinak11mk Honzik uz ho ma - Lukaska!

martinak11mk
26. lis 2011

@aninam To ano. Ale myslela jsem dalšího..všimla jsem si v pase, že se snažíte🙂

aninam
26. lis 2011
gabtcha
26. lis 2011

@romcame Je mi lito, co se vam stalo. Je to cerstve a moc to boli...nezbyva nam, nez se s bolesti naucit zit. Kdybys chtela, muzeme se nekdy setkat i osobne, casto (vikendy) pobyvam v Bozejove, coz je 10km od tebe, ale zalezi na tobe, jak budes chtit, bo ted mame rodit a chapu, ze pohledy na hlavne novorozenata ti nemusi delat nejlip. Jen ti chci rict, ze kdybys nekdy chtela a mela potrebu si osobne popovidat, tak jsem tu. Mi to aspon pomahalo, sdilet nas pribeh, procitat ac smutne pribehy na anjeliky.sk, nebo dlouhacesta.cz a tyto diskuze ...bo v prni chvili jsme myslela, ze jsme jedini...zel nejsme, ale paradoxne to dodava sily, ze se da s tim zit, ze prijdou znovu pekne dny a ze se dockame nove radosti...preji ti, at te dcerka potesi bud ve snu, nebo nejakou malickosti, co ti udela radost a ty budes vnimat jeji pritomnost. Ona tvoji lasku citi! Dalas ji to nejvic, a to je, ze je tebou milovana.

romcame
27. lis 2011

@gabtcha ahojky je to pro nas moc a moc těžke ... je to hodne čerstve a dcerka mi moc chybi ☹ . Moc mi pomaha si o tom popovidat ale nemám tu zatím moc kamarádek je to nedávno co jsem se sem přestehovala. Byla bych rada kdybychom se mohli setkat ale vetšinou mám volneji v týdnu. a moc dekuji za podporu. A přeji hodně zdravíčka pro Vaše ještě nenarozene miminko at Vám dělá jen radost.