Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

lucenek
28. dub 2012

nikdy jsem netušila, že jsme taky napíšu jinak, než jako rádce....
Aninam, když Honzík měl vysovenou dg smrt mozku jsem vše vysvětlila , jak to chodí transplant atd....ode dneška se to týká i mě.....zemřela nevl. dcera, resp ještě žije u nás na dět ARU, ale otázka několika hodin, než zemře biologicky, klinicky je mozek mrtev po těžké autonehodě dnes ráno
Pracovala jsme 8 let na neurochirurgické JIP problematika těžkých kraniotraumat mi není cizí dost věcí chápu a i vím, kdy je vše ztraceno....
jsme ve chvílích, kdy čekáme na telefon z ARA o tom, že srdíčko se zastavilo

hankamisa
28. dub 2012

@lucenek -je mi to líto,držte se.

lucenek
28. dub 2012

ve 20 hod zemřela

hankamisa
28. dub 2012

@lucenek - nevím co říct.vím,že slova utěchy moc nepomůžou ale může vás uklidnit ,že už se netrápí a nic ji nebolí.ted je mezi našimi andílky a je jí dobře.už jsem zapálila svíčku.můžu se zeptat kolik jí bylo let? jestli nechceš nepiš.

lucenek
28. dub 2012

13

hankamisa
28. dub 2012

@lucenek -tak to byla o rok mladší než můj syn,tomu bylo ted 14 a týden před narozkama se narodil potřetí (poprvé při porodu,po 2 po porodu málem nepřežil porod,po 3 nedávno).jel s trenérkou a dalšími 2 dětmi na závody po dálnici do prahy.v protisměru předjíždělo nějaké,, hovado,, a neuřídil to,zrovna když se míjely.synovo auto od nárzu zachránily svodidla mezi směry,nebýt jich tak nevím...a ani nedomýšlím.drž se a moc na vás myslím.

lucisa
28. dub 2012

@lucenek ☹ panebože, upřímnou soustrast, to je hrozné, taková holčička, celý život před sebou, je mi to strašně moc líto 😔

tamichloe
28. dub 2012

@lucenek je to ťažko..nikdy nevieme...je mi to veľmi ľuto..a určite teraz žiadne slova nepomožu.... ☹

foxinecka
28. dub 2012

@lucenek strasne,ako sa zivot zmeni z minuty na minutu.Obrovska lutost z mojej strany, drzte sa ☹

luciebx
28. dub 2012

@lucenek je mi vazne lito co vas potkalo, uprimnou soustrast.. ted ctu ten tvuj link.. je to desne vazne.. myslim na vas..

pentagras
29. dub 2012

holky moc děkuju za podporu, každej den je utrpení, ted ta doba do dalšího IVF, jestli se to povede co pak a co porod, furt je člověk v depresi ☹

ined77
29. dub 2012

@lucenek 😢 ...to je hrozné 😢
upřímnou soustrast...

@pentagras ...určitě se to povede 😵 !!!

hankamisa
29. dub 2012

@pentagras -tak to skoušejte do ivf normálně a třeba se zadaří.šance je dost veliká.třeba ivf nebude ani potřeba. 😉

katuscakzms
29. dub 2012

☹ ☹ ☹ prezivam to znovu,blizi sa ten najhorsi den v mojom zivote...som na dne ☹ .....maj lasky cas uz navzdy bude majom bolesti a smutku...

maryennn1
29. dub 2012

@katuscakzms sme tu všetky s tebou, buď silná...

ursul
29. dub 2012

@katuscakzms moja zlata, myslim na teba a moj najhorši datum je hned po tebe čoskoro 😢 😢

pentagras
29. dub 2012

holky, dík ale normálně otěhotnět nemůžu 😠 nejsem zdravá

misinn
29. dub 2012

@katuscakzms viem co prezivas, tieto dni su najhorsie, ale ked prejde datum, ktory nam pripomina to najhorsie co sa nam stalo, uvedomime si ze aj tak je jedno ktory je den, lebo nam chybaju stale rovnako a vzdy aj budu...

andreachy
29. dub 2012

Je jedno, aký je den, to je pravda,,,, zajtra dude rok a tri mesiace čo môj synček zomrel a ja mám pocit ako by to bolo včera.... stále plačem nie je den čo by mi slzy netiekli po lícach....veľmi mi chýba... bol celým mojim životom, to čo nastalo po jeho odchode je len akesi prežívanie.... aj ked sa občas usmejem je to len smiech , ktorý zatienuje smútok.....

aninam
29. dub 2012

@lucenek Lucko???? Proc zrovna ty?? Boze drz se!!! Moc si mi pomohla, kdybych mohla i ja rada pomuzu!!! Luci, co se stalo??? Jaka nehoda???

aninam
29. dub 2012

@lucenek uz jsem si to precetla, je mi to moc lito!!! Nikdy nevime, koho a kdy to potka ☹ Chuderka mala. Jdu zapalit svicicku!!!

lucenek
29. dub 2012

@aninam děkuju Aničko

aninam
29. dub 2012

@lucenek Luci, kdo to ridil? Jeji nevlastni otec?

katuscakzms
29. dub 2012

@ursul aj ja som stale s tebou a aj s ostatnymi ktore som tu spoznala....aj ked tu uz casto nechodim,myslim na vas baby a aj na vasich anjelikov...

katuscakzms
29. dub 2012

@misinn ano to mas pravdu den co den a kazdy rovnaky,je jedno aky je den,mesiac,rok vzdy to boli rovnako....... ale predsa nas datumy nepustia a ovplivnuju,kedze je to zaciatok konca.......a ty si uz coskoro na konci tehulkovania, tak drzim palce 🙂

lucenek
29. dub 2012

@aninam nemůžu říct vzhledem k probíhaj.vyšetřování

pentagras
29. dub 2012

Každý nový den je utrpením, prostě si vždy chvilku myslím že to byl jen ošklivej sen a pak přijde ta realita že nebyl, je mi zle, moje beruška mi moc chybí, nikdo z okolí to nechápe navíc se nám začli lidí stranit, ta bolest je fakt šílená ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

hankamisa
30. dub 2012

@pentagras -holka drž se.v tuhle chvíli poznáš teprve kdo je a není kamarád.já po tom taky přišla o spoustu kamarádek ale zas našla jiné. holky co jsem si myslela,že kamarádky jsou nebyli.a z holek co jsem si myslela,že nebudou se kamošky staly.ono je to těžký.ty co to nezažily tvé pocity nikdy nepochopí a raději se vyhýbají,protože nevědí o čem si s tebou mohou povídat apod....aby ti neublížily.to ty jim musíš naznačit co by ti vadilo nebo nevadilo.

monako3
30. dub 2012

@lucenek Je mi to hrozně moc líto. Ta rána do sloupu mě vzbudila, viděla jsem to z okna. Zachranka tam byla hned, protože jela okolo, doufala jsem, že to nic vážného nebude. Byla jsem z toho celý den v šoku. Celý den jsem měla divný až jsme nakonec se synem taky skončili v nemocnici, zlomil si nožku. Tuhle sobotu si budu pamatovat ☹
Držte se s rodinou!!