Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

radusv
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kris2008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mirkapb
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veruska007
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radusv
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pentagras
26. dub 2012

Ahoj holky, tak mě pustili z nemocnice, je to strašný jít z porodnice s prázdnou a koukat na ty štastný maminky co si nesou svoje dětičky, nedávám to, nevím jak dál a vůbec mě přestal bavit život, 13 let čekání na dítě a potom ve finále tohle........ ☹ ☹

viki2912
26. dub 2012

@pentagras mrzi ma to. ☹

miky
26. dub 2012

@pentagras ach jo 😢 😢 vůbec nevím co na to říct 😢 držte se!

adulikh
26. dub 2012

@pentagras v prvom rade vyjadrujem úprimnú sústrasť. Nám sa to stalo v 40 týždni, pred 6 rokmi, len príčinu nevieme, Miško sa tiež udusil /vnútromaternicové udusenie neznámej príčiny/. Želám veľa veľa síl, ísť ďalej..... viem, že to bude ťažké, ale verím, že si obklopená dostatkom lásky od svojich blízkych, ktorý Vám pomôžu prekonať túto veľkú stratu a bolesť....

gabtcha
26. dub 2012

@pentagras hodne ted na tebe i na Milu-maminku Elisky myslim a modlim se za dostatek sil pro vas. Ja jsem sla s prazdnou z porodnice taky, ale to nas malej jeste zil, byl prevezen jinam do nemocnice na operaci. A i tak jsem byla z toho spatna... a tak verim, ze to muselo hodne bolet a stale boli, kdyz vidis ostatni...navic mas po porodu a hormony delaji sve...navic 13let...to je strasne dlouha doba...moc rada bych te necim potesila...ale doufam, ze alespon citis, ze tu mas od mnoha maminek podporu a taky zaroven nadeji, ze ta bolest NEBUDE stale tak ostra a bolava jako v techto dnech.

maryennn1
26. dub 2012

@pentagras ach, želám veľa, veľa síl....plačem s tebou :(

bronia13
26. dub 2012

@pentagras je mi ta veeelmi luto a je mi smutno co sa ti stalo... nam zomrela Emmuska po 25 dnoch lebo sa predcasn narodila, uz je to 4.5 roka tomu a stale to boli ale uz trosku menej ako na zaciatku, kamoske zomrel syncek este v brusku v 39tt a nosila ho asi 4-5 dni kym jej vyvolali porod, musela ho porodit normalne tak si myslim ze ona je na tom horsie ako ja, neviem si to predstavit... berez nejake lieky? porad sa s psychiatrom...

gogoska123
27. dub 2012

@pentagras I já ti ti chci vyjádřit upřímnou soustrast nad obrovskou ztrátnou a svou podporu. My přišli o Marečka necelý měsíc po narození, měl vážnou vadu srdíčka a plic, z porodnice jsme také odcházeli s prázdnou a pak za nim každý den jezdili, ale i tak to bylo bolestné vidět štěstí ostatních a uvnitř cítit bolest a beznaděj....Věř, že, i když to bude znít jako klišé, tak čas skutečně tu bolest otupí a naučíš se s ní žít, i když ti tvé děťátko bude chybět už navždy...jestli se necítíš, tak zezačátku ti nějaké uklidňující léky určitě pomůžou, ona se ta bolest projevuje nejen psychicky, ale i na těle a zvlášť po porodu, jak píšou holky, je tělo i pod vlivem spousty hormonů a ty udělají své samy o sobě....Drž se, myslím na tebe!

ivkamb
27. dub 2012

@pentagras velmi ma mrzi cim si musis prejst, viem ake je to hrozne, ja som tiez sla domov z porodnice bez miminka, jedine co ti mozem popriat je vela sil, casom sa s tym naucis zit i ked je to teraz tazke, drz sa

ined77
27. dub 2012

@pentagras ...je mi to moc líto 😢 .mně se stalo naprosto to samé, také ve 39tt, jen to byl chlapeček ☹ .
pokud budeš potřebovat, klidně mi napiš IP.
posílám pevné objetí a hodně sil!

miliharmi
autor
27. dub 2012

Holky tohle je krásné.
http://www.lifenews.sk//node/2796
To sousoší nemusí být jen nutně o potratu, byť ho umělec takto vytvářel. Je to socha i o nás, nemyslíte?

kris2008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivkamb
27. dub 2012

@miliharmi krasne

dulkagabulka
27. dub 2012

Lucia prišla o dietatko- podelila sa s nami ..

http://zenskekruhy.sk/tehulky/ked-nas-osud-skus...

janinah
27. dub 2012

@dulkagabulka krásny príklad ako si dieťatko nezabiť,byť s ním kým sa dá ,potom sa rozlúčiť a poslať ho do nebíčka...veľa sily všetkým,ktorí majú dieťa v nebi,všetko,čo sa deje,má svoju príčinu a význam,ja tomu verím...

pentagras
27. dub 2012

Ten život je hroznej, nebaví mě to, vůbec, holky za jak dlouho jste potom šli do dalšího těhu???

hankamisa
28. dub 2012

@pentagras -znovu těhu 6 měsíců po porodu (2 císař),doporučily rok čekat,ale to se nedalo.držím palce at se brzy zadaří.

luznicarka
28. dub 2012

@pentagras za 5 měsíců ale mysíš bejt v pohodě psychicky jinak to nepude tělo ti to prostě nedovolí . Je to šílený já vima, ale malá se narodila 13.7. a já šla 1.9. do práce prostě sem musela a hrozně mi to pomohlo do tý doby sem byla zalezlá doma a odmítala jít mezi lidi ☹ řvala sem celý dny nejedla v noci bez prášku nespala, ale jak sem musela v práci fungovat tak mě to prostě nutilo vstát jít a dělat sice sem první tejden nevylezla z baráku ale pak už to šlo čím dál líp a nakonec sem v lednu zjistila že sem těhu. Vim máš to složitější ale třeba seč zadaří tentokrát jak má 😉 moc byhc ti to přála.

hankamisa
28. dub 2012

@pentagras -pokud si rodila normálně tak by neměl být problém otěhotnět i dříve,záleží na duvodu proč mimi zemřelo.jestli náhoda nebo genetika-lepší počkat na výsledky.mám několik kamarádek co jim mimi zemřelo okolo porodu-většinou pupeční šnura kolem krčku a do 3 měsíců byli znovu těhu.ale musí být tvé tělo ok jinak jak píše luznicarka ti to tělo nedovolí.
@kris2008 -pěkný

hankamisa
28. dub 2012

@pentagras -ted jsem našla tvuj příspěvek.mám jednu kamošku co měla miminko v 37+? po ivf a taky přilehlý pupečník.rodila v červenci 2011 a v listopadu 2011 měla jít na další ivf.týden před tím zjistila,že je těhu od přírody bez pomoci. dr ji říkaly,že se to může povést samo ,protože před tím měla ivf a to tělo je ještě nadopovaný hormony. 🙂 tak na to nemysli a užívej sexu jako ona a třeba to přijde samo. 🙂

ined77
28. dub 2012

@luznicarka ...úplně jsi mě zaskočila těmi daty 😕 .náš tomášek se narodil také 13.7., do práce jsem nastoupila 1.9. a v lednu (7.) otěhotněla s matyáškem 😕 .byl to rok 2007, a toho 13.7. byl pátek 😔 .

luznicarka
28. dub 2012

@ined77 jojo koukám že i stejnej rok sme si to dali 😕 😕

ined77
28. dub 2012

@luznicarka ...fakt??? 😕 😔 ....čas?...u nás 12.05 ☹

luznicarka
28. dub 2012

@ined77 Tak to já někdy odpoledne čas si nepamatuju to už na mě bylo moc ☹

adulikh
28. dub 2012

@pentagras po pol roku som zostala zasa tehotná. Ondrík sa narodil zdravučký a robí nám radosť. Zatiaľ sa bezúspešne pokúšame o súrodenca / 2 potraty/, ale nevzdávame to..... Držím aj Vám palce.