Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

adavrtule
22. čer 2010

Ivuu tak to moc děkujem.Asi se dusilů nebo co asi ☹ Koukám že máš taky krásné sviště.Moc krásní :D

gabtcha
22. čer 2010

@ivuu nekdy ty vysledky trvaji nekonecne dlouho...:( ale myslim, ze je dobre, ze lekari necekaji a hned jednaji.Moc na vas myslim, tak su rada, ze ses ozvala.

@adavrtule ahojky, je mi moc lito, co jste si prozili a vlastne uz nekolik let prozivate, ze tu Andrej neni. Ale je videt, ze se pekne stara o svoji sestricku a jeste vam takto poslal dalsi deti a hned najednou😉 takze na Vanoce se budete pod stromeckem mackat 😉

ivuu
22. čer 2010

Hojky..tak mam pěknou depinu..Sáruš dneska pěkně hnusně kakala 2x a s víc krví takže jestli se to zítra bude opakovat volam do nemocnice... ☹ a hodně hlenů... ☹ ☹ ☹ ty jo jak dlouho to střevíčko muže vydržet...

@adavrtule ..jo svištiky mam krasny..jednoho v dětske pubertě..tak je to se všim naročny 😕 😕 😕

gabtcha
22. čer 2010

@ivuu asi bych necekala, az se to bude opakovat a zavolala tam bud rano nebo i ted ... pro jistotu.

gabtcha
22. čer 2010

@ivuu Koukala jsem na tvoje fotky, mas moc krasne deti! Sarinka na te posledni fotce ma opravdu kraasne modroucke oci!

ivuu
22. čer 2010

@gabtcha neboj ja zase nic riskovat nebudu..ono je problem že ted kaka jen 1x denně takže to nemam z čeho sledovat a dneska 2x a hlavně ted zte kolono víme že tam zanět je a jediny co mužou udělat než přijdou na to jestli je tam ten střevní virus že zvyšej kortikoid..hnedka tam rano zavolam jak se pokaka a uvidím co a jak ...taky po te kolono pry bude trochu kakat krev na to jsem byla upozorněna a ty vřidky tam jsou..tak je to určitě znich... 😒
jinak ji pozoruju celkově minule šla cekově dolu..to ja už poznam bezpečně na jeji naladě chovaní...a kdyby se zvyšila frekvence kakani hned volam nebo jedu...no jsme z toho špatna..že už to bylo celkem v klidu ale to kte nemoci patří takže si budu muset holt zvykat 😖 😖 na neustalej stres z každe plinky...

gabtcha
22. čer 2010

@ivuu snad si nebudes zvykat na dlouho, kez by, a to nejhorsi budete mit za sebou. Tak vam moc drzim palce!!

dzio2
23. čer 2010

prosim vas modlite sa za dievcatko , ktore sa vcera zranilo pri havarke , je to dcera mojej kamosky, jej mamina je mrtva volala sa Eva , Je to 7r dievcatko ma opuch mozgu, bolo to vcera v spravach ,osobak celna zrazka s autobusom , modlim sa aj ja a dufam , ze to dobre dopadne , Dakujem 😢 😢 😢 😢

ivuu
23. čer 2010

@dzio2 to je strašné..včera jsem zpravy nějak nesledovala..bože to je neštěstí ☹ ☹ ☹

dzio2
23. čer 2010

vola sa Sarinka ☹ moc im drzim palce , poznam celu jej rodinku , je to nestastie , chvala bohu , ze tej 1.5r sa nic nestalo , v aute boli 2deti ta 7r a 1.5r a ,evina maminka , velmi sa modlim a dufam , ze to zvladnu , je to velmi tazke , pravidelne si citam vase pribehy , o vasich anjelikoch ☹ ☹ a vasej bolesti a smutku , ale ani by ma vo sne nenapadlo , ze tu prispejem clankom ☹ ☹ ☹ ☹

murinka
23. čer 2010

@ivuu,prepac ze ta takto prepadavam ale po zhliadnuti tvojich prispevkov ohladom tvojej dcerky sa ta chcem opytat ci nema stolicu nahodou zelenu?moja dcera mala hnacky,zelenu stolicu v nej hlieny a primes krvi,neskor sa pridali aj teploty a tak sme sli do nemocky a zistili nam camplylobactera ☹ bez s dcerkou k lekarke cim skor.drzim palce 😉

gabtcha
23. čer 2010

ahojky, za obe dve Sarinky, jak ceskou tak slovenskou a jejich rodinky se dneska pomodlim a poprosim i meho Karlikcka by se za ne primluvil. Drzte se!

ivuu
23. čer 2010

@murinka děkuju za odpověd...Sara ma všechny tyhle bakterie milionkrat prověřene ..možné i nemožné..ona ma jine problemy..a protože pije jenom mleko neocate ktere vubec nezatěžuje střeva a vše vněm obsažene ji stačí zatim vyživově když ho vypije nejmene 1200ml za 24hod.Kdyby našli tu bakteriu nebo naku jinu byla bych štatsna jako blecha ale bohužel sliznice odpovina Crohnově chorobě..
A hlavně ve čtvrtek ji dělali kolonoskopii a ted zrovna probiha dokončovani histologie znovu na infekce a ostatní...

dneska jako na potovru nechce kakat..což je samozřejmě moc dobře ale potřebuju vědět jak to vypada... 😝

dzio2
23. čer 2010

ivuu drzim ti palce aj tvojej Sarinke , nech sa stoho dostane , bobatko male ,...ja mam zlu spravu ,Sarinka upadla do komy , 2x ju ozivovali , ma krvacanie do mozgu , nieje stabilizovana , ale bojuje , velmi bojuje , je velmi silna , verim tomu , ze to zvladne , zelamsi to a budem sa modlit zanu ,

adavrtule
23. čer 2010

gabtcha No právě se bojím že nám ani nebudou stačit story 😀

ivuu
23. čer 2010

@dzio2 ☹ ☹ božátko malinké..
@gabtcha Karlíčkovi do nebička pusinku 😵 😵 a jak ti je po psychicke strance?Já jsme ted pročítala hodnocení psychiatru a psychologu a vubec semi tam teda nechce... ☹ asi se obratim na homeopata na něco na zklidnění..aby obrousil trochu ty hrany strachu a nejistoty...

lussy23
23. čer 2010

dzio - velmi smutné. Držím malej Sárke palce.

dzio2
23. čer 2010

dakujeme za podporu

gabtcha
23. čer 2010

@ivuu ja jsem sla za jednou znamou psycholozkou, spise pro potvrzeni, bych mohla zustat na nemocenske, bo do prace jsem nemohla zpet nastoupit a potrebovala jsem cas vyresit novou praci. a snad brzy zacnu, snad pristi mesic.
Nerikam, ze je to lehci, kdyz su verici, ale me osobne to pomaha...proto hledam utociste v te vire a dale mi pomohlo o tom hodne mluvit (i tim se jakoby ta bolest postupne otupi, nezmizi, ale naucis se s ni zit....nevim, je to teprv 3 mesice...) a take slova od Mili, ktera tuto dikuzi zalozila. Jedna moje kamaradka (tez verici) mivala uzkosti,deti nema, ale mela uzkosti z jinych veci a ji psycholozka moc pomohla - byla na nejake pesoterapie, ci co. Jakoze tu uzkost nejak zhmotnis, das si ji do prostoru a divas se na ni s odstupem a z ruznych stran, jestli jsem to dobre pochopila (nejsu psycholog)...ale jsou i jine terapie. Kdybys chtela, muzu se poptat po nejakem psychologovi doporucovanem v Brne, jak budes chtit, kdlidne mi napis do IP. Ja bych spis volila psychologa nez homeopata, to je ovsem na tobe.
A dekuji za pusinku, kterou jsi Karlikovi poslala🙂

womenne
23. čer 2010

@dzio2 ale ved vek uvadzaju uplne iny 😕 každopadne na nu myslime dufam že bude v poriadku...

dzio2
23. čer 2010

no womenne ,to je tlac a media, vela veci bolo inac

ivuu
23. čer 2010

@gabtcha ja pravě nemám žadnou víru jen tak sama pro sebe si věřím že všechno má svůj důvod ale pokud se to tyka mych dětí tak tohle nějak přestava fungovat ☹ ty homeo jsme spiš chtěla na zklidnění ..jestli znaš někoho fakt dobreho jako psychologa tak mi kdyžtak pošli kontakt ..protože jestli ta lečba nezabere ... ☹

gabtcha
23. čer 2010

@ivuu ted musim chvatat pryc, ale poptam se a dam ti pak vedet do IP.ahoj,g.

veronyk
23. čer 2010

@gabtcha, ivuu , ostatní maminky
Je to pár dní, co jsem si přečetla Vaše příběhy, když jsem je četla a prohlížela si fotky, plakala jsem. Stále musím na vás myslet. Jak jste silné a statečné. Nám umřela v roce 2008 2 miminka, narodila se předčasně ve 24. týdnu a podruhé ve 23. týdnu těhotesnství. Naše miminka byla zdravá, z nezámých důvodů jsem předčasně porodila. Při třetím těhotenství jsem se moc bála, že se vše zopakuje.
Držím Vám moc palce, přeji Vám hodně sil. Sárušce moc štěstí, aby vše zvládla. Nevím co dodat, když vám píšu vybavují se mi vzpomínky na naše děťátka. Byla to ta nejhorší bolest, jaká mě potkala. To, že vedle v ložnici teď spinká náš syn, to je pro mne zázrak. Nedoufala jsem, že se někdy stanu mámou.....modlím se za vás

ivuu
23. čer 2010

@veronyk moc děkuju..ani si neumím předtavit tu bolest co jsi musela prožít ☹ ☹neuvěřitelné kolik bolesti muže být naloženo na jednoho člověka ☹ ☹ ☹ máš krásneho chlapečka 🙂 🙂

andrea0903
23. čer 2010

@dzio2 treba verit ja som verila do poslednej chvile.i ked su to uz dva roky co nas Maxik odisiel.......ale nikdy sa netreba vzdavat..vela stastia

terecka
23. čer 2010

@dzio2 taky se modlím za Sárinku a vůbec za celou rodinu... Evičku jsem znala osobně a pořád tomu nemůžu uvěřit, je to moc smutné 😔

dzio2
23. čer 2010

Rodina Evickina a Sarinkina vam dakuje , za podporu a modlidbu , Sarinka je stale na pristrojoch , aj ked v mediach bola sprava , ze zomrela nieje to pravda , este chrobacik bojuje , bobatko male 😢 😢 😢

zazulka
24. čer 2010

Holky, v první řadě vám musím říct, že ani nevím, jak tohle všechno zvládáte. Posílám vám moc síly, člověk i kdyby chtěl, nepomůže... ☹

Nevím, koho se mám zeptat, snad vám nebude vadit, že se zeptám tady... píšu za kamarádku, která včera přišla o dvojčátka v 21tt, jednomu z miminek praskla voda a ona je chuděrka musela obě živé porodit, ale obě svůj boj měly předem prohraný 😢 Nemáte někdo tuto skutečnost? Potřebovaly bychom vědět, zda je možné zjistit, proč se toto stalo, zda je možné sdělit příčinu? Možná ne, ale ona má neodbytný dojem, že lékaři cosi tají...

Děkuji vám a vám všem, kteří zažíváte tuhle obrovskou bolest... klobouk dolů před vámi. Hodně štěstí!

bronia13
24. čer 2010

@dzio2 budem drzat Sarinke palce a urcite sa hned idem za nu pomodlit... az mi je do placu 🤐