Zpožděná menstruace po spontánním potratu bez zákroku

monikahyk
29. lis 2013

ahoj, máte někdo zkušenost? potratila jsem v 6tt bez zákroku. Dnes je to 40 den a nedostala jsem menstruaci. Minulý týden tzn. 32DC jsem šla na krev a měla jsem 0,55 HCG. Dr říkal, že to bere jako negativní a že první měsíc je většinou anovulační. Ale je možné , že jsem těhotná a že jsem ovulaci měla opožděnou? Nějaké příznaky bych měla, ale nechci si dělat zbytečné naděje. Navíc celý měsíc piju kontryhel a MS nikde. Tak nevím,,,

ckei
29. lis 2013

Mne po spontannim potratu prisla ms az 51.den.

ivazapisovatelka
29. lis 2013

Já jsem taky prodělala SP cca v 6 tt. Obešlo se to bez nemocnice a MS dorazila normálně. I ovulace proběhla. Ale dokud si neuděláš test a nebo neskočíš k Dr. tak nebudeš mít jistotu.

amabilis
29. lis 2013

Já po spontánním potratu dostala MS normálně po nějakých cca 28 dnech a ten cyklus byl ovulační.

nonnni
29. lis 2013

Prosla jsem spontanim potratem na zacatku 9.tt, kyretaz jse odmitla a MS jsem dostala 31DC. Dalsi cyklus onovulacni nebyl dle priznaku, ale potvrzene to nemam.

gepe
8. srp 2014

Potrat prirozeny spontanni v 11tt, bez revize. Ms dorazila po sestinedeli.

misanka22
7. říj 2014

Ahoj holky. jsem čerstvě po revizi kvůli spontánnímu potratu v cca 7tt. Jak dlouho Vám Vaši lékaři doporučili s dalším snažením počkat? Lékařka z pohotovosti,která mi zákrok dělala říkala, že stačí nechat proběhnout jeden cyklus a můžeme zkusit a můj ošetřující (jsem u něj velmi krátce) doporučil 6týdnů úplné abstinence a 3měsíce bez zkoušení početí ....Díky za radu M.