Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

vladla
6. pro 2012

A ta nejmenší je teď v pokojíčku a podezřele ticho....

blahova_andrea
6. pro 2012

@vladla přítel včera udělal domácí medovník a mě čeká zítra mimi dortík

vladla
6. pro 2012

@blahova_andrea takže další ženská co její přítel je schopen něco v kuchyni ukuchtit?!! 😵

renatalen
6. pro 2012

@blahova_andrea ty jo, ne že bych nezáviděla 😀

blahova_andrea
6. pro 2012

@vladla my se ve vaření střídáme a peče v podstatě přítel, já pečení dost nerada, to se přemůžu max. dětem na ten dort 😀 ale on dělá věčně čokoládový fondán a lesním ovocem nebo domácí medovník, na vánoce se chystá na vanilkové rohlíčky...je to poklad...naše láska fakt prochází žaludkem, protože nám vzájemně děsně chutná 😀 často vaříme i společně...dáme péct maso a on dělá bramborové domácí knedlíky a já zelí nebo špenát...jej...už zase slintám 😀 nedávno zval naše na medová žebírka...to byla dobrota no a když jsme v tématu antimatky...Miška nás nechtěl nechat jíst, tak dostal ožužlávat ohlodanou kost...škoda, že sem byla mastná a nemám fotku 😀

vladla
6. pro 2012

Manžel asi před dvaceti lety prý upekl olejovou bábovku a když mu dnes řeknu,aby jí upekl znova,tak prý nééé.
Jednou si to zkusil,povedlo se ,tak prý nemá důvod to zkoušet zas!!
Chápete to??? 😀 😀 😀

vladla
6. pro 2012

@blahova_andrea Za a) tečou mi sliny
za b) závidím a přiznávám se k tomu!! 😀

blahova_andrea
6. pro 2012

A to ten můj blázen toho nemá dost a na Míšovy narozky furt vymýšlí, co ještě jako pohoštění. Nevím jestli má pocit, že domácí medovník je málo. Ten dá málokdo. No tak, že je bude smažit medajlonkový řízečky (ty teda dělá luxusní, zase slintám, už chci slavit 😀) a z listovýho těsta bude cosi plácat s dětma. Tak já aspoň vyzdobím pokojíček a nachystám to vše na stůl 😀 i když...mě čeká před oslavou ten úklid a po ní zase a pak můžou přijít vánoce 😀

kitinka76
6. pro 2012

@vladla manžel je povětšinou hrozný salámista a já ze začátku nechtěla nic zakazovat, abych nebyla za macechu 😒 ale když si před obědem klidně zládovala čokošku a sušenky a pak nejedla, nebo mi chrněla do oběda v obýváku na gauči a další tři lidi chodili po bytě po špičkách, tak zasáhl právě manžel. Pravda kdyby to neudělal, tak bych s ní vyběhla sama 😀

miawa
6. pro 2012

@vladla Já jsem se rozhodla, že ještě snížím počet druhů cukroví na 12 místo 15. 😀 Tak to by mohlo být v pohodě. 🙂

pepibubu
autor
6. pro 2012

a učitelé neuměj posílat maily? že vás tam musej tahat? Jéžiš na tohle se vůbec netěším, čeká nás to teda až (nebo spíš UŽ.... 🙄 )za dva roky

vladla
6. pro 2012

@kitinka76 No u nás se právě od začátku kolem ní chodí po špičkách,aby se jí tu líbilo a měla všeho dost atd.
Nedovedeš si představit jaké šílené scény dělala,když byla malá(znám jí od pěti let,dnes je jí třináct stejně jako mojí dceři).Byla jsem na pokraji sil,měla jsem sto chudí jí zmidlit nebo šoupnout pod sprchu....Nikdo nic neudělal a já si to dovolit nemůžu.Musela jsem odejít nebo bych se pustila i do manžela.
Vše se jí podřizuje...tchánovci zařizují kdy u nich ona i moje děti budou o víkendu spát aniž bych o tom já věděla....
máme jí ob víkend a každý čtvrtek.
😝 V pátek se dělám s večeří a manžel mi prohlásí,že tu holky nebudou,protože spí u babičky a dědy.
😝

vladla
6. pro 2012

@miawa Mám těch osm a ještě z poloviční dávky.
Jen mě štve,že se to upeče,uskladní a pak se to musí znovu vytáhnout a promazat,namočit v čoko.
Mě by vyhovovalo to upéc a schovat do krabice a už se k tomu nevracet.Až těsně před podáváním. 😉

vladla
6. pro 2012

@pepibubu bylo by to jednodušší.Vůbec se mi to nehodí a navíc se mi krejou tři věci...malá tenis jeden rodičák za půl hod. druhý rodičák do toho má malá hodinu kdy je zvyklá si schrupnout.... 😒

blahova_andrea
6. pro 2012

@vladla to jsem ráda, že já jsem od rodičů těch nevlastních dostala k výchově svolení, takže se s nima fakt nemažu. jsou jako moje. sice si pak občas uvědomím, že jako teta jsem to možná přepískla, ale přítel stojí za mnou a jejich máma taky ví, že tu mají vše co jim můžeme dát a že je o ně postaráno a že to se třemi dětmi vždy nejde po dobrém...jako mít podezření, že je zanedbávám nebo týrám, tak by si je bránila, ale proti lepanci nebo trestu nic nemá.

vladla
6. pro 2012

@blahova_andrea Ty brďo to by bejvalka nepřežila!!! 🙂
To bych měla doma obsílku za ubližování a týrání....Ona bejvalka je taková chronická lhářka.Z fleku si cokoliv vymyslí,aby ona byla ta nejlepší.
Je to pro mě nemocný člověk:Na palici.
Budeš před sebou mít třeba červený hrnek a ona se s tebou bude do krve hádat,že ten hrnek je modrý.A všem bude tvrdit tu svojí pravdu!!S blbcem se člověk nedomluví.
Manžel svojí dceři zaplatil asi před dvěma lety letní tábor na který ona sama chtěla jet.Ještě v termínu,kdy jí na prázdniny měl mít on.Bejvalka volala den před odjezdem,že holka má angínu a že nikam nepojede.holka ani nevěděla,že by měla být nemocná a pak by jí řekla,že jí táta ni nezaplatil,že kecal a že o ní nemá zájem)Hotovo basta fidly.
On jen u telefonu kýval hlavou a dobře no tak co se dá dělat....Tak mu říkám,že to bejvalka tedy proplatí...ona mě v tom telefonu slyšela.....(věděla jsem,že holka nemocná není,protože to několikrát zkoušela).
Na prachy totiž bejvalka slyší....No a druhý den ráno volá manželovi,že holka žádnou angínu nemá a že tedy můje jet.
Ona vlastní máma nedopřeje dceři letní tábor?! 😒
Spíš v tomto nesnáším bejvalku a manžela taky v tomto jednání nemůžu vystát!!!
Jinak je to suprový chlap,ale v tomto...aby se mnou někdo zametal a s*** mi na hlavu,to si teda líbit nenechám! 🤐

latte007
6. pro 2012

@renatalen Nojo, vsak ja se tehdy take malem pocurala🙂)) Obcas se stavaji opravdu pekne veci....

valentyna25
6. pro 2012

Tak to je super diskuze, jsem se neskutečně pobavila nad některými příhodami, stihla jsem pročíst prvních 6 stránek. Tj fakt super tady. Zrovna teď mě nic nenapadá s čím bych přispěla, ale myslím, že to brzy přijde 🙂)). Tady to budu číst pravidelně 🙂.

blahova_andrea
6. pro 2012

@vladla To je mi jasný. On naše ex taky není žádný ctihodný výkvět, ale co se tohoto týká, tak jsme si hned na začátku ujasnili, že u nás bude po našem a je fakt, že jsem děti prvně plácla, sama jsem z toho měla trauma. Přítel mě ale podržel a ona naznala, když se chce dětí občas zbavit a mít volno na šamstry, tak musí naši výchovu akceptovat.
Ale ten názor na bejvalky bude asi skoro všude stejný 😉 A to u nás stále neproběhl rozvod ☹
No asi to nezbývá než zakončit tím, že některé matky by neměly být matkami 😉

vladla
6. pro 2012

@blahova_andrea některé si pořídily děti jen aby mohly vydírat chlapy.Můj názor. 😒

vladla
6. pro 2012

@blahova_andrea kolikátého se malý narodil? 🙂

blahova_andrea
6. pro 2012

@vladla 13. 😀

vlaru
6. pro 2012

Tak za 1.: 8 nebo 12 druhů cukoví?! Tak klobouk dolů, pro mě jste superženy 😉

za 2.: rozmazlené nebo neposlouchající nevlastní děti? Opět můj obdiv, vůbec nevím, jak bych si s tím poradila.... a přeji hodně nervů a síly na tu výchovu/nevýchovu...

za 3.: rýmu by taky měli zrušit, je za námi další plná pláče a odsávání....

kitinka76
6. pro 2012

@vladla koukám, že nebožka je pěkná svině 😒 naše nebožka naštěstí problémy nedělá, jen drahého ždímá z peněz kde může 😠 jako beru že jí přidá na rovnátka, aktovku a takové dražší a důležité věci, ale nedávno měla první přijímání, všecno kromě šatů (boty, svetřík, bižutku, deštník) měla co jsme jí koupili na naši svatbu a ona chtěla aby jí proplatil půlku za půjčení šatů a kadeřníka. A proplatil. Pak zas volala, že malá je nemocná tak jí musela koupit léky a vitamíny... ale to už se šprajcl a řekl, že na to má alimenty 😒

bohuli
6. pro 2012
renatalen
6. pro 2012

12 druhů cukroví? To je pro mě sci-fi. 😀 Já mám také nevlastní dítě, naštěstí už dospělé 😀 . A souhlasim s tim, že některé matky by raději matkami být neměly - jeden příklad z okolí, matka má tři děti, to nejstrarší má na krku její táta, ty dvě má teď na krku máma přítele. Přítel a ona si vesele chodí chlastat, zahulit trávu, děti je nezajímaj. No prostě rodiče na zabití

vlaru
6. pro 2012

@bohuli A mám jasno, o co si napíšu Ježíškovi.... 🙂

Za sebe ještě doporučuji Deník rodícího(se) otce od Milana Tesaře. Tam je zase hezky vtipné, jak jsou "oba" těhotní 😀

renatalen
6. pro 2012

@kitinka76 to si děláš srandu? Že teda dítěti nezaplatí sama ani léky, to je fakt hrůůza. Já naštěstí s ex vycházím v rámci možností dobře. To mi spíš pije krev jedna expřítelkyně 😠 , která se ještě k tomu přestěhovala téměř naproti nám 😠

vladla
6. pro 2012

@kitinka76 Tvůj chlap jí to aspň řekne.Ten můj ne.To se musíme prvně pohádat a za pár dní na to přijde "sám".
U nás rovnátka jí taky dával půlku,ale aby jí přispíval 600 Kč na opalovací krémy,když měli jet na dovolenou,to mi přijde přehnaný.
Jí ne,protože to vypsala na sociálce,že o tuto a jiné částky chce zvýšit výživný. 😝

blahova_andrea
6. pro 2012

1. cukroví? vyfasuju od mámy + si napeče přítel, co bude chtít, to fakt sabotuju, protože máma pekla celé roky na zakázku, že ji to baví, ale kdo pak dělal doma manufakturu, že? já se ségrou a občas i můj tehdejší přítel 😀

2. naše nebožka zas nevzala dítě k doktorovi, protože jejich lékařka byla pryč a zastupující ve vedlejší dědině a jí tam chudinku neměl kdo vzít autem, ona přece busem nepojede. děti v zimě oblíká do paráda na ho...o a oni jsou pak nemocní a ona nám je pak klidně nachcípaný pošle k miminku. možná bychom nějakou planetu mohli rezervovat i nebožkám, co říkáte?