Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

denisia
6. pro 2012

uff, no ste sa rozpisali ... ja ze sa zasmejem, a tu same taketo ex - veci ... my nastastie nic take neriesime, ziadni ex u nas neexistuju ... co sa tyka platenia alimentov, tak neviem, mam kamosky, ktorych nechal chlap s deckom a ma im prispievat trebars tisicovku alebo dve, ale to nie je nic moc podla mna, hlavne, ked ten chlap zaraba dost slusne .... a este ma problem i s tym ...

blahova_andrea
6. pro 2012

tak na odlehčení tématu...zpět k našim zlatíčkům...ten můj skoro roční mě dneska šokoval. vytáhla jsem vysavač, že budu uklízet a sedla ještě na chvíli k pc a za chvíli mi u nohou sedí prcek, v ruce šňůru z vysavače (se samonavíjením) a šermuje kolem zásuvky...v té je ale pc, tak ho začal tahat ven, že tam strčí ten vysavač. no ještě, že takovou sílu ještě nemá, ale věřili by jste tomu? tak malej a tááák šikovnej 😀

jarkalada
6. pro 2012

@blahova_andrea věřili 🙂 , naši to dělaj taky. Když luxuju, vyrve to vždycky jeden ze zásuvky a druhej tam chce dát noční světýlko. A když jim říkám, že to potřebuju zapnout, tak mi Lukášek odpovídá "nenííí" 😀

renatalen
6. pro 2012

@monyliny Tak to je fakt na zabití 😠 , co jí máš pak chudince říct, že je táta idiot?

pepibubu
autor
6. pro 2012

Holky já snad založím i antimanželky, dneska mě sejří i manžel....

blahova_andrea
6. pro 2012

@pepibubu něčím co se dá zveřejnit? 😉

renatalen
6. pro 2012

@pepibubu hádám, že mě bude sejřit v noci, protože on si bude určitě vesele chrupkat a já skákat okolo malej 😠

vladla
6. pro 2012

@blahova_andrea neskutečně mnoho věcí prckové okoukají.Včera malá našla skřipec do vlasů a pořád si ho dávala na hlavičku. 😀

vladla
6. pro 2012

@renatalen tak to mě sejře každou noc! 😀 😀

bohuli
6. pro 2012

No já už jsem asi přepracovaná, venku říkám psovi na procházce Bak, pak mu chystám žrádlo a říkám mu : Počkej, maminka ti to ohřeje a vyvrcholilo to teď večer, manžel si malou posadil na kolena a dělal něco na počítači a já přišla s lahví čaje a místo abych dala napít malé tak jsem mu ji strčila před pusu a čekala jak tvrdé Y až se napije, no MAGOR!

vladla
6. pro 2012

@bohuli 😀 😀

renatalen
6. pro 2012

@bohuli 😀 😀 😀

bohuli
6. pro 2012

@vladla
@renatalen Holky smekám před váma, já mám jen jedno dítě a už tak to se mnou někdy vypadá na Chocholouška !

vlaru
6. pro 2012

@monyliny Chudinka, to muselo být opravdu nepříjemný, tomuhle přihlížet, jak pro Marí, tak potom pro tebe...

Tak holky, nezbývá než vás pochválit a přiznat si - hlavně, že mají děti vás, neochvějně milující matky. 🙂

vladla
6. pro 2012

@bohuli já už spoustu věcí neřeším! 😀 Někdy to u nás vypadá jako v úle.Hlavně ta prostřední je dost hlučná,pořád křičí,ječí,piští...to mě fakt dokáže zvednout ze židle!! 😝

bohuli
6. pro 2012

@vladla Taky doufám, že se jednou k takovému stavu dopracuji 😉

evaviki
6. pro 2012

holkyyyyy.. 8 a 12 druhov cukrovi??? 😀 😀 stanu sa z vas supermatky 😀 😀
@pepibubu klidne zaloz, pridam sa 😀 dnes ma teda nenastval, ale poslednu dobu snad kazdej den. :-/

vlaru
6. pro 2012

@bohuli Tak takhle už jsem se dlouho nezasmála 😀

renatalen
6. pro 2012

Teď jsem si vzpoměla... Maluju triko pro kamarádky syna k narozeninám. Už ho mám téměř hotové. Co ale neprovede má milovaná dcera? V nestřeženou chvíli si vzala propisku a mé dílko počmárala. Ať jsem dělala, co jsem dělala, tak jsem to nezamalovala. Myslela jsem, že ji v tu chvíli roztrhnu jako hada 😠

bohuli
6. pro 2012

Ještě vám musím napsat historku jak jsem po 450té píchla kolo u kočárku, vždycky se mi to stalo někde mimo bydliště, takže jsem to operativně pořešila tam, ale tentokrát se mi to stalo při nákupu doma, tak jsem na radu zdejších mamin vystřelila do jednoho cykloservisu poblíž, nechala jsem malou v autě a šla se zeptat, jestůli mi to vymění na počkání, řekl mi, že ať to dovezu bez dítěte, tak jsem se ho znovu zeptala, jestli to bude na počkání, tak po 3 minutách uvažování, že jako na počkání ne, protože to bude tak 10 minut trvat ... 🙄 ., tak jsem šla pro kolo, malou drápla pod paži a šla, když mě viděl s malou, tak mi řekl, že jsem měla přijít bez dítěte, tak jsem mu řekla jestli ji mám jako nechat venku, nebo co tím myslí a hodila na něj pohled, že se neodvážil pokračovat, pak se mě strašně začal vyptávat jak se mi to stalo, jako by to snad bylo důležité, připadala jsem si jak u doktora, když se vás ptá na anamnézu, pak vytáhl duši, dofoukal ji a začal důležitě poslouchat," jo- jo, no to máte špatně usazený", furt s tím točil jak s volantem a spustil přednášku o usazování gumy a jak je to důležité ( teď když to tak sama čtu, tak myslím, že usazení gumy je opravdu důležité, svět by byl tak ušetřen před spoustou podobných individuí! 😠 ), no radost pohledět na tu práci, pak konečně k své velké radosti našel díru, tak začal vybírat důležitě pneumatiku a že mi dá se zahnutým ventilem, že se to bude lépe foukat!!! Tak jsem mu řekla, ať to prohlédne, jestli tam není zapíchlé něco, co mi ty defekty dělá, tak po dalších 5 minutách našel nějakou šponu, kterou začal něžně vytahovat šroubovákem, že málem projel skrz pneu, no zkrátim to ... trvalo mu to asi 20 minut a nejlepší bylo počítání ceny, "takže to máte: duše, výměna, nafouknutí, usazení a diagnostiku špony a výměnu na počkání máte zdarma!!!! Takže 160 korun! Se divím, že mi tam nenaúčtoval i vzduch v pneu! Ne že by to byly všechny prachy jen o 20 km jinde si za to bez těch keců vzali polovinu! Při odchodu jsem mu chtěla říct, že jsem netušila, že se na výměnu duše musí studovat Sorbona, ale zkousla jsem to a byla ticho! Doteď toho lituji 🙂 A jaké bylo mé zjištění doma? Když jsem kolo nasadila, tak ten jeho spešl zahnutý ventil mi trčí dovnitř kočáru, takže se bude fakt skvěle foukat!!!!!!! Ať žijí profíci!!!!

xuxie
6. pro 2012

Od nás jedna "motivační" situace z dneška:
Slečna si udělala po nočním kojení animační pauzičku do půl třetí a pak se rozhodla, že ráno ve 4:55 je dobrý nápad. V sedm vstal její bratr a probíhalo veselé dopoledne, kdy střídavě (v lepším případě) nebo stereo (v horším a častějším případě) řvali oba. Zvládli jsme "procházku" naším sídlištěm se severním větrem v xichtě (malého jsem přidržovala aby neulít) a těšila jsem se na chvilku až usnou a já snad půlhodinku urvu taky...ano, tušíte správně, nespali, ani jeden, ani chvilku!
Mateřská láska odešla aby udělala místo zoufalství...a tak v sedm, když už jsem sotva lezla a pokoušela se utišit na prsu své uřvané mimino č.2, ke mě přistoupil junior (který má slovní zásobu tak 50 slov a větu jsme ještě neslyšeli), pohladil mě a říká: "Maminka bolí. Linda páče furt. Maťko zlobí. Maminka spinkat!" A přimáčknul se ke mě kam až to šlo (část těla byla obsazena miminem) a najednou se mateřská láska vrátila s plnou slávou 🙂

Na pár minut, než jsem zahájila uspávání 😉

vlaru
7. pro 2012

Krásné a veselé ráno. 🙂 Já tu naši holčičku tak strašně miluju. První noc po delší době neřvala, ale spala!!! Konečně pochopila, že když má rýmu, je lepší se nedusit a dýchat a spát prostě bez dudlíku. Kojila jsem JEN třikrát a spala jsem tak tvrdě, že jsem od 5.30h. vzhůru, vypila jsem si sama v klidu a tichu kávu a před půl hodiny jsem si uvědomila, že ŽEHLÍM. 😀 😀 😀 (hromada na žehlení je tak velká, že za ní nejsem vidět). Teď už se tedy chodím koukat co 5min., protože to je fakt divný, doufám, že mi přes den neukáže, zač je toho loket. 😠

Mimochodem, při čtení vašich historek se směju tak často a tak nahlas, že mi přítel neuvěří, že si tu píšu "jen s matkama". My jsme se totiž seznámili přes internet. 😀

kitinka76
7. pro 2012

jednou - Terez měla asi tř roky jsem sundala krabici s nářadím a něco šroubovala či co 😖 (nebožtík rozhodně nebyl domácí kutil) a ta malá mrška vzala hřebík a hledala kam ho zastrčit 😀 😀 😀 no a nejlepší místo je samozřejmě zásuvka. Poprvé trefila nulák, tak vzala druhý a lupla ho do fáze.... myslím vyhodila pojistky v celém domě 😀 😀 😀

vladla
7. pro 2012

Krásné ráno! 🙂
Tak já už mám těsto na dort v troubě,tak mi tro prosím připomeňte,kdybych se tu s váma zakecala!!! 😀

pepibubu
autor
7. pro 2012

@blahova_andrea blbou poznámkou, kterou tak prý nemyslel, ale vyznělo to tak.... prostě chlapská specialitka....

pepibubu
autor
7. pro 2012

@vladla za jak dlouho? Já mám na troubě úžasnou věc, časovač.... nastavím za jak dlouho a trouba začne pískat 🙂

pepibubu
autor
7. pro 2012

@vlaru jééééé my jsme taky láska přes internet 🙂

vladla
7. pro 2012

@pepibubu 😀 chodím se dívat,jinak by mě jeblo,kdybych to spálila. 😀

pepibubu
autor
7. pro 2012

@vladla co a pro koho to pečeš?

vladla
7. pro 2012

@pepibubu peču...nebo mám tedy v plánu a doufám,že se to mé představě bude podobat!! Obdélníkový dort potažený růžovým marcipánem a ozdobené kočičkama.
Zuzanka bude mít zítra první narozrniny. 😉