Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

jarkalada
7. pro 2012

@vladla o focení mi nemluv. Taky jsme si chtěli nechat nějak hezky vyfotit děti. Jenže už ráno jsem si všimla, že má Anet nějakou vyrážku /nakonec zarděnkovou/, v autě jí to vylezlo už i na oblíčej. Nespala-takže tam to dala prvních 15 minut a pak zdrhali.
Posadili jsme je doprostřed před ta světla - ihned se rozutekli. Jeden jim rozebíral zrcadlo, druhej vytrhávaj šńůry ze zásuvek od těch světel a tááák, no 😀
Takže jsou na všech fotkách, jak maj před pusou ruku s křupkou nebo s jablkem. Úsměv snad žádnej, jak se zaobírali jen jídlem anebo útěkem

mufinka26
7. pro 2012

@blahova_andrea já dostík ani nijak neřešila, prostě sem šla do cukrárny a Danielce sme objednaly velkýho medvěda 😀 a jak jí šmakovalo 😀

monyliny
7. pro 2012

@blahova_andrea No neboj,já taky,i kdyby mi to mělo srdce urvat 😉 Můj manžel byl u maminky do 32 let a tohle své snaše udělat nemůžu 😀

renatalen
7. pro 2012

@blahova_andrea To ona nejraději kreslí po sobě,poslední dobou hlavně na oční víčka (asi si maluje stíny), potom po nábytku (topení taky miluje) a po zdech. Malovat zdi budem až jí bude aspoň pět 😀
@jarkalada to znám to focení. My přišli do ateliéru, Domík musel hned vše vyzkoušet, takže jsem ho pořád peskovala. Adri se nechtěla kouknout na pana fotografa, fotila se s dřevěným kačerem, kterého si samozřejmě chtěla nechat 😀

renatalen
7. pro 2012

Už balím malé na Mars 😠 . Jak nechtěla spát po obědě, tak usnula v pět a teď řve, vzteká se a řve 😠 .

gabrili
7. pro 2012

Tak já mám dva kluky, je mezi nimi 9let rozdíl, tak si to dovedete představit. Moje stavy jsou úplně stejný 😀

vladla
7. pro 2012

Hotovo!!! 😀

monyliny
7. pro 2012

@vladla Jůůůůůů 🙂 🙂 🙂 Ten je nádherný 🙂 🙂 🙂 Jsi děvče šikovné 😎 Všichni budou valit bulvy 😀

jarkalada
7. pro 2012

@vladla náááhodou, ten je parádní, slaďounkej od pohledu 🙂

miawa
7. pro 2012

@vladla Fakt nádhernej 😉 Čím potahuješ? 🙂

vlaru
8. pro 2012

@vladla Jen jsem si vzdychla. 🙂 Krása!

vlaru
8. pro 2012

Dobré ráno, hledala jsem na internetu sice úplně jiného, ale našla jsem tuto knihu, kde mě zaujal následující popis. Okamžitě jsem si řekla, že je to do této diskuze jako dělané. 😀

Simon Brett, "Prevítem snadno a rychle"
Jste už zkušení rodiče a myslíte si, že víte, co vaše batole potřebuje: jíst, spát, pochovat, vyměnit plenky. Nebo se rozplýváte nad prvním přírůstkem do rodiny a domníváte se, že váš mateřský (otcovský) instinkt vám říká, co si vaše miminko myslí a přeje. Jste na omylu. Batolata nejsou roztomilá a bezbranná. Batolata jsou cílevědomá stvoření, kterým je to vaše žvatlání k smíchu, ale neprozradí se ani náznakem, protože je to pro ně výhodné. Tato kniha vám však otevře oči, ať chcete nebo ne. Teprve díky ní pochopíte, že každé dítě je od narození především prevít, a že je potřeba být stále ve střehu a nepodléhat jeho lstivě roztomilým úsměvům, nemotorným pohybům a sladkému broukání. A nestěžujte si pak, že jsme vás nevarovali.

vladla
8. pro 2012

Děkuji za pochvaly!!
😉

@miawa Potahovala jsem dříve marcipánem,ale ten se dost trhá.
Pak mi známá,která má obchod s cukrářkým zbožím přivezla pastu,abych vyzkoušela..Tato potahovací hmota se jmenuje Pasta dama stella a je fakt výborná.Navíc je čistě bílá což marcipán není.
Pasta je úplně stejná jako marcoš,takže jí můžeš barvit a hlavně je pružnější,takže se netrhá.
Může se koupit přes internet a stojí kolem 130 Kč za Kg.To vystačí na velký dort. 😉

vladla
8. pro 2012

@vlaru Mám přečteno!!Začátek knížky se mi moc líbil,ale postupně to opadalo.Něco se mi tam zdálo až moc přehnané. 😉
Ale některým věcem jsem se v ní řechtala! 😉

vladla
8. pro 2012

Jooo a dobré ráno všem ženy!! 😉
Jinak malá už druhou noc vstávala ve 4 hod. a vypadala,že je oproti mě docela vyspinkaná!! 🙂
Nakonec ještě vytuhla a teď tu sedí v kufříku co má Verče na kreslení! 😀
Mě bolí hlava,půjde narychlo sehnat nějaký dárek pro mojí mámu,uvařit oběd a ve dvě vypukne oslava u tchánovců!! 😉
Snad přežiji! 😉

vlaru
8. pro 2012

@vladla Úplně ji vidím, jak je v tom kufříku spokojená. 🙂

A tu knihu si tedy ještě rozmyslím, mám toho ještě hodně nepřečteného a už hodně na seznamu...

Aninku zápas u odsávačky vyčerpal, tak jsem jí vrazila tatínkovi do postele a teď si vychutnávám svobodu. A asi vyrazím na vzrušující osamocený výlet do obchodu. 😀

renatalen
8. pro 2012

@vladla dortík je krááásnej, seš fakt dobrá!
Já se dnes musím donutit vytřít a upéct rohlíčky. Jak mě se nechce... 😝

monyliny
8. pro 2012

@vladla Krásný narozeninový den Zuzance 🙂 🙂 🙂 A tobě pevné nervy a pokud možno si narozeninky Zuzanky u tchánovců užij,nekaž si je tchýní ani ostatními nepřizpůsobivými 😉

evaviki
8. pro 2012

Nejdriv poslu na mars dite, kvuli zaspavani a vcerejsi noci, pak manzela.. Ma pocit, ze je tu bordel, tak zacal uklizet.. Vrazdila bych.. Obvykle mu nevadi jeho spinave obleceni po celym byte, teraz mu vadi kapky do oci polozene na policce v obyvaku.. Uaaaaaaaa.. Ako prezit dnesny den bez pripadnej hadky, to netusim..☹

miawa
8. pro 2012

Tak se hrdě hlásím se super zážitkem. 😀 😒

Minulý týden jsme s Matym malovali obrázky na papír potřený inkoustem. Dnes to chtěl vyzkoušet sám... Přijdu a inkoustem je politý celý stůl i koberec :-/

"A Maty, natíral jsi to tam tím štětcem?" "Nee, já naliju předtím, aby rychle hotový." 😅 😕

cervena_vila
8. pro 2012

@evaviki To znám! Obvykle má u postele namíchané kelímky od jogurtů s ponožkama, ale když začne uklízet, vadí mu každá blbost. Nejlíp odejít z bytu a vrátit se večer 😀

miawa
8. pro 2012

@vladla Já jsem taky dřív potahovala marcipánem, ale už skoro dva roky používám maďarskou hmotu K2. Je taky čístě bílá. Zkoušela jsem i fondán od Wiltonu, ale to se celkem trhalo. Dobře se z toho ale modelují figurky. 🙂

A malé samozřejmě vše nejlepší k prvním narozeninám. 😉

Dnes už mám napečené fíkové bonbony a mandlové kokosky, odpoledne budu pokračovat. 🙂

sklenicka24
8. pro 2012

Čauky antimatky, hlásím se do klubu. Hádky našich lumpů začínají v sedm ráno a končí v půl deváté večer. Někdy si připadám, že nedělám nic jiného, než je komanduju. To je pořád nedělej to, schodíš to, dávej pozor, měj rozum........uáááááááááááááááááááááááááá

sklenicka24
8. pro 2012

Holky tak jsem si přečetla teprve dvě stránky a už teď se tu válím smíchy..., néé že by mě to bažilo, ale jsem ráda, že nejsem jediná 😀DD DÍKY DÍKY DÍKY

jarkalada
8. pro 2012

@miawa co by se s tím crcal štětcem, uvažuje prakticky 😀

saminomimino
8. pro 2012

jé príma diskuze,i já se hlásím,někdy bych to všechno topila 😀 😀 😀

monyliny
8. pro 2012

@saminomimino Fuj,to je představa 😕 Ale vítej 😀

denisia
8. pro 2012

nestiham, ale docitam ... krasny dort @vladla

saminomimino
8. pro 2012

@monyliny samozřejmě,jen virtuálně,miluju je neskutečněl ale je jich na mně moc 😀občas

renatalen
8. pro 2012

@evaviki manžel když se rozhodne, že je tu bordel, tak všechno lítá. Nesnáší, když je něco na konferenčním stolku. Neustále něco hledá, čímž štve zase mě. Já tu mám sice takovej menší chaos, ale alespoň vím, kde co je 😀
Naše malá madam mě při obědě pěkně naštvala. Nechtěla jíst, tak se rozhodla jídlo z talíře házet na podlahu. Podotýkám, že na čerstvě vytřenou podlahu 😠