Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

vladla
10. pro 2012

@monyliny Ne ne je celá manželova.Dokonce si jeho na fotce v tomto věku pletou ze Zuzankou. 😉

vladla
10. pro 2012

@renatalen Jako bordel dobrý!!! 😀 Ale ty dětské spokojené úsměvy..... 😉
Víš jak na to budou vzpomínat? 😉

kitinka76
10. pro 2012

@renatalen ta fotka je mazec!!!!! 😀 😀 😀

renatalen
10. pro 2012

@kitinka76 dělaly sníh 😀

denisia
10. pro 2012

@renatalen kraaasne

mataharyy
10. pro 2012

táák ještě těsto na linecké a můžu začít péct 🙂

saminomimino
10. pro 2012

@vladla my měli v roce 8 kilo 80cm a za půl roku přibrala jen kilo a vyrostla dva cm 😉 je prcek

mataharyy
10. pro 2012

Nemáte nějaký nápad na cukroví?? Večer upeču a už nemám co by, až do příštího týdne, kdy začnu dělat nepečené... 😅

renatalen
10. pro 2012

@mataharyy ty seš blázen 😝 , buď ráda, že máš hotovo 😀

zzuzinda
10. pro 2012

@saminomimino Tak Barča má v 16 měsících sice 11 kilo, ale za to 76 cm🙂

mataharyy
10. pro 2012

@renatalen To já jsem, ale je to letos prvně, co opravdu stíhám, nepanikařím, nechaosím (ono to přijde příští víkend, až přijede tchyně), tak když jsem vlastně celkem v pohodě, tak bych toho udělala víc, alespoň se blýsknu 😀 😀

monyliny
10. pro 2012

@mataharyy A kolik toho máš? 🙂 Před tchýní se blýskneš ,neboj 😉

monyliny
10. pro 2012

@renatalen Ty jo,děti pěkně řádily,ale asi super zábava-myslím pro ně,pro tebe asi zas tak ne 😀

miawa
10. pro 2012

@renatalen Fotka fakt nemá chybu. 😉

Jinak ani já nestíhám péct, včera jsem měla zaděláno na dvojitou dávku máslového stříkaného cukroví. Koupila jsem levné máslo, co bylo zrovna v akci. Šlo to stříkat dost ztuha. Nastříkala jsem jeden plech kytiček a po dvou minutách v troubě se to slilo všechno dohromady. 😖 😖 Že bych špatně vynásobilo recept a bylo by tam třeba málo mouky, tomu jsem fakt nevěřila, když to šlo tak tak vytlačit na ten plech. Takže jsem zbytek těsta hodila do koše a pak jsem na netu vyčetla, že to opravdu může být máslem. Takže musím koupit jiné máslo a udělat to celé znovu. Zkusím to novou Heru máslovou. 🙂

Ale opravdu nevím, kdy se k tomu dostanu. Mám toho děsně moc v práci, pak se musím s klukem učit a po večerech ve všední den se k tomu asi snad nikdy nedostanu. V sobotu chci udělat nepečené a skončit. Hlavně ať už je příští čtvrtek, to mi začíná dovolená. Jdu si sice nechat vytrhnout zub, ale tak co už, třeba budu mít konečně klid. 😀

vladla
11. pro 2012

Dobré ráno. 😉
Tak dnešní noc pěkně na prd.Malá vzhůru ve dvě a šla si hrát. 😠 Takže do tří hodin bylo postaráno.A pravidelně se budí třičtvrtě hodiny před budíkem!!! 😠
Jinak se dnes chystám na bounty tyčinky.
Je to taková kokosová hmota namočená v čokoládě. 😉

mataharyy
11. pro 2012

aúúú tak u nás dnešní den začíná fakt slibně, starší tu už dvacet minut vříská protože odmítá jíst (odmítá jíst všeobecně, nejí prakticky nic, váží pět kilo i s postelí, je bledý jak bledule, ale pořádný jídlo nesní), do toho mlátí a kope do všeho a všech kolem sebe. Jestli já ho do večera nepřizabiji, bude to zázrak 😠

zzuzinda
11. pro 2012

Nazdar, tak se musím pochlubit, mladší Marťan už 3 noci po sobě spí v kuse. NA to, že je nemocná...Nechápu to. Ale jsem vděčná🙂 Blbý je, že i když malá spí, tak já se budím. No, zvykat si na to zatím nebudu, nevěřžím, že to bude mít dlouhého trvání🙂

renatalen
11. pro 2012

U nás taky prima. Malej měl jet se školkou do divadla, ale jelikož je nemocnej, tak nejede. Což samozřejmě nemůže pochopit, takže neustále natahuje moldánky 😖 Asi ve čtyři se mi do postele stěhovala malá, takže jsem zase celá okopaná. Ať je postel jak chce velká, já vzdy spím na 20 cm maximálně 😠

kitinka76
11. pro 2012

@vladla na bounty tyčinky bych chtěla recept, prosím 😉

kitinka76
11. pro 2012

u nás má dnes letenku na Mars slíbenou ta starší!!! Dnes jely se školou na výlet do Vídně, musela vstávat ve čtyři a v pět být na nádraží. A místo aby si nachystala věci večer, tak se mě ráno chodila ptát, jestli nevím, kde jsou všechny rukavice, kde je ten impregnační sprej na boty, kde je.... 😠

renatalen
11. pro 2012

@vladla taky prosím recept na tyčinky 😎

kitinka76
11. pro 2012

@renatalen s tím spaním to znám!! Holky se mi stěhovaly do postele celkem dlouho 😒 starší s plyšákem, mladší si nosila živého psa 😅 byla jsem ráda za 20 cm postele 😉

renatalen
11. pro 2012

@kitinka76 Tak psa bych v posteli asi nevydýchala 😀 , mě tam bere panenku miminko - ta nesmí nikde chybět.

vladla
11. pro 2012

@renatalen
@kitinka76 Jste zde: Vánoční » Cukroví
Bounty tyčinky
Ingredience
250 g másla, 250 g moučkového cukru, 100 ml smetany ke šlehání, 250 g strouhaného kokosu, čokoládová poleva

Postup
V hrnci necháme rozpustit máslo. Přidáme smetanu, cukr a za stálého míchání vaříme pět minut. Pak vmícháme kokos. Čtvercovou nebo obdélníkovou formu (použila jsem čtverec 25x25 cm) vysteleme papírem na pečení nebo alobalem a hmotu to ní rovnoměrně natlačíme. Necháme v ledničce ztuhnout do dalšího dne. Ztuhlou placku vyklopíme z formy, ostrým nožem nakrájíme na čtverečky nebo obdélníčky a celé namáčíme do čokoládové polevy. Po zaschnutí skladujeme v ledničce.

www.maminčiny recepty.cz

renatalen
11. pro 2012

@vladla děkuji, hned zkusím 😀

monyliny
11. pro 2012

@vladla Tak máte náskok-my jsme vzhůru od 5h.Už mi to ani nepříjde.Teď malej chrní a já jsem si včera večer zadělala na klášterní rohlíčky a zbyly mi bílky,tak udělám asi sněh.pusinky 😅 Hlavně,že jsem včera psala,že už ani jeden druh,jsem asi magor 😅

monyliny
11. pro 2012

@vladla Máš vyzkoušený nebo je to letos premiéra.Opravdu chutnají jako bounty tyčky? 🙂 Že bych taky zkusila 🙂

mataharyy
11. pro 2012

@monyliny Chutnají dost podobně, ale musíš doladit čokoládovou polev, ta jim dělá tu správnou chuť, bohužel to je na delší lokte, já naposledy rozpouštěla klasika mléčnou a jeden rok zatra spatra drahou belgickou čokoládu a to byla mňamka, ale kupovat jí kvůli tomu fakt nebudu 😀

monyliny
11. pro 2012

@mataharyy My na nepečené cukroví totiž moc nejsme,ale udělala bych výjimku,jestli jsou fakt vynikající 😀 Ale belgickou bych taky kvůli tomu nekupovala 🙂

vladla
11. pro 2012

@monyliny Já kokos moc nemusím,ale toto mi chutná.Jestli je to stejné jako origoš bounty nedokážu říct. 😉