Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

leniiis
27. lis 2012

@bocinka no já už se lekla, že se chceš hádat 😀

bocinka
27. lis 2012

@mataharyy jsem na tom podobně, manžel je kamioňák, takže někdy i tři týdny.... ale zachraňuje mě má milovaná tchýně.... 😵 😵

korcula
27. lis 2012

@bocinka se mi ten odkaz neotevřel🙂

bocinka
27. lis 2012

@leniiis ježíš to ne, já právě reagovala jen na to, co bych super mámě řekla 😉 😉 já se ze zásady nehádám a nenechávám se - zvlášť na koňovi - naštvat.... to se tady povedlo jen jedné holčině, která by to asi nerozdýchala, být to z očí do očí 😠 😀 😀 😀 😀 😀

bocinka
27. lis 2012

@korcula počkej, najdu a hodím sem na koně.... 🙂

leniiis
27. lis 2012

@bocinka já taky ne, ale někdy to jinak nejde 😀 právě proto narážím na ty super matky 😀

mataharyy
27. lis 2012

@ia. No já když si představím, že bych měla jít s dětmi na nákup, tak mám dopředu deprese a je mi do breku, tak jsem si na zítra objednala kurýra z tesca 😀 Ale toto bych asi nedala, pač mám takový blbý zvyk, hodit šavli taky, to už by ty lidi kolem asi neustáli 😎 😀 😀

vendyzr
27. lis 2012

Ahoj, hlásím se do klubu.... Elluš vystřeluju na Mars téměř každou noc, když si dává dvouhodinové pauzy. Už jsem fakt nepříčetná, většinou totiž do půlnoci pracuju (už rok dělám na půl úvazku) a když se madames pak kolem 2. hodiny vzbudí a nehodlá spát třeba do 3.30, tak už jsem fakt šílená vzteky a přestávám to dávat.
Každý se mě ptá na druhé a teda říkám že teď ani náhodou a kdoví jestli někdy!!!!!!!!!!!

bocinka
27. lis 2012

@korcula tady je, frajerka....

mataharyy
27. lis 2012

@bocinka Tak to smekám, já se většinou už v úterý modlila ve víkend, jako k modle 😀 😀

bocinka
27. lis 2012

@vendyzr moje Sof začala spát celou noc až od dvou a půl roku - teda jestli Tě to potěší 😖 😖 taky dělám od roka malé a je to záhul....

vendyzr
27. lis 2012

@bocinka Noooo nepotěší 😖 😖 😖 Do té doby jí asi hodím z okna. 😠 😠 😠

bocinka
27. lis 2012

@mataharyy mě fakt zachraňuje tchýně a práce, teď už chodím denně, před tím ne tak často.... ale i tak v pátek večer se rozrazí dveře v nich babička a: "Copak mamko, nechceš jít za holkama??? My si vezmem malou na noc a ráno se vyspíš, celej týden sama, makáš, topíš doma, uklízíš, běž se pobavit" no řeknu Vám v tu chvíli bych jí políbila nohy 😝 🙂 😀 😀 😀

korcula
27. lis 2012

@bocinka jooooooooooooooo tak to je dobréééé, uplně ten sudocrem vidím... a jak nejde dolu co? malý jsme myla valsy nekolikrát než to pustilo

bocinka
27. lis 2012

@vendyzr nehodíš, když jsi to vydržela dodnes 😉 😀 😀

vendyzr
27. lis 2012

@bocinka Ale jednou už jsem to na ní řvala z plných plic - Buď už zticha nebo tě hodím z okna!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

bocinka
27. lis 2012

@korcula týden mytí hlavy každej den 😠 z koberce to nešlo rok, ale už to není vidět, tak jsem jí to odpustila 😀 😀 😀

mufinka26
27. lis 2012

ahoj holky, můžu se k vám přidat? To je balzám tady 😀 😀 😀 moji starší bych někdy vystřelila snad ještě dál než na mars 😀 začíná sní totiž cloumat puberta a to je někdy na odstřel 😀

vendyzr
27. lis 2012

@bocinka A taky máš ten pocit, že nic nestíháš? Že místo čtení nebo hraní si s malou jen lítáš a pereš, vaříš, luxuješ atd?

bocinka
27. lis 2012

@vendyzr nedávala jsi někdy malé homeo sirup Sedalia???? Sousedka na to pěje ódy, má hyperkluka a až po tom sirupu - dává ho měsíc - malej spí jako zlatíčko

bocinka
27. lis 2012

@vendyzr někdy ne, někdy jo.... když mě to chytne, tak fakt čtyři pět dní jen makám a malá holt kouká na telku, nebo lítá po baráku semnou.... pak si řeknu, že to (s prominutím) seru a týden krom vytírání a nádobí neudělám nic.... 😕 no a??? hader máme dost 😝 , jídlo dovezu z lidové jídelny 😅 a jsem jen s malou 😵 😵

bocinka
27. lis 2012

@mufinka26 tak to pozdě, synovec - bydlí vedle nás - ji má už rok a to má devět, je to masakr

vendyzr
27. lis 2012

@bocinka Zkoušela jsem to, ale ona toho tolik nepozře.... Dáví mi to zpět... Ona je hrozná na jakékoliv léky, sirupy....
Teď jí dávám toto, ředím jí to do lahvičky jako sirup http://www.topvet.cz/pro-deti/detske-sirupy/890...
Ale výsledek zatím žádný. Nejspíš je problém v tom, že toho do ní tolik nedostanu - 2x - 3x denně 5 ml. Tolik jí toho na pití dávat nechci, je to hodně sladké.

bocinka
27. lis 2012

@leniiis no ani nevím jestli tamto byla matka, natož tak super.... 😠 ale jeblá byla pěkně 😀 😀 😀 😀

mufinka26
27. lis 2012

@bocinka jí se to taky chytlo brzy, ale ted to začíná mít ty pravý grády 😀 Nejlepší když po ní něco chci aby uklidila, nejdřív protáhne ústa 😀 😀 pak se teda laskavě zvedne, zhrbená dojde do pokoje a když tam za půl hodinu jdu v domnění, že je uklizeno, slečna si lebedí pod postelý a maluje si, když se jí zeptám zda má uklizeno, z ledovim klidem odpoví že jooo 😀 jenže asi zapomněla, že ještě fakt nejsem slepá a v pokoji to stále vypadá jak po výbuchu

bocinka
27. lis 2012

@vendyzr hele víš kdy mi začala malá spát celou noc? když přestala čůrat a víš kdy přestala čůrat v noci? když jsem jí vzala lahvičku, je fakt že dvě noci řvala, že chce čají, ale dostala jen ze sklenice a od té doby spí krásně.... 😅

bocinka
27. lis 2012

@mufinka26 já se bojím, že až bude Sof v pubertě, tak ji fakt někam vystřelím.... 😀 popřípadě budu střílet jí přes ústa 😲 😅 😔

vendyzr
27. lis 2012

@bocinka Hmmmm, u nás je to taky spojené s lahvičkou. Jenže tu jsem jí vzala před měsícem a od té doby fakt stále noci na prd.... A proč jsem jí vzala lahvičku? Protože tu noc 5x řvala, že jí nemůže najít!!!!!!!!!!! Tak jsem jí švihla do kouta a bylo to. Řev hodinu a od té doby každou noc.... 😠 😠 😠

mufinka26
27. lis 2012

@bocinka kolikrát mě úplně svrbí ruka, ale radši se jdu rozdýchat někam dál 😀

ludva
27. lis 2012

Konečně oddychové téma 😉

@bocinka Mé zlato 3,5 roku vstávalo dneska ve 4 😖 Scie ještě v 6,30 zavřelo víka, ale naše hyperaktivní sousedka v 7 luxovala, takže bylo po spánku. Měla jsem sto chutí vystřelit na Mars sousedku i Matese... V tomto duchu - na zabití - se odehrával celý dnešní den....