Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

renatalen
22. pro 2012

@ange_de_la_morte Já už jsem okna umývala snad 3x, máme je docela nízko, pod nima radiátory a široký parapet. Děti si tam vlezou a matlaj a patlaj 😠

ange_de_la_morte
22. pro 2012

@renatalen : taky dobré no 🙂 u nás teda zatím patlají akorát ty zwířata, ale parapety máme taky široké a okna docela nízko, takže pak asi budeme bojowat se stejným problémem

monyliny
22. pro 2012

@renatalen Děkuji za přání k uzdravení 🙂 Já na tu kupu prádla taky koukám 😝 Stromek jsme ozdobili dopoledne a už jen uklidit 😝

blahova_andrea
22. pro 2012

@renatalen já mám takto omatlaný balkonovky u dětí v pokojíčku a taky zrcadlo na velké skříni v chodbě. no už mě to prostě nevzrušuje. umývám až když je tam toho fakt hodně a zasvítí sluníčko...to pak nevydržím 😀 jinak bych mohla chodit xkrát denně a leštit pořád dokola.

blahova_andrea
22. pro 2012

já dneska ještě vyprala dvě pračky prádla, aby to do štědrého dne uschlo a sušák se dal schovat. žehlit to ale rozhodně nebudu. přiznám se, že žehličku jsem držela v rukou naposledy ve 23 letech a vůbec se mi po ní nestýská.

renatalen
22. pro 2012

@blahova_andrea Tak to závidím, myslím s tou žehličkou 😀, děti maj v pokojíku prosklený šoupačky a to je taky něco. Nalepila jsem jim na ně spoustu svítících samolepek, aby bylo co nejmíň místa k čištění 😀

blahova_andrea
22. pro 2012

@renatalen já žehlení v mládí začala sabotovat 😉 naposledy jsem žehlila prvnímu příteli, s kterým jsem žila, krčila jsem se u pidi stolku, po jednom tričku mě děsně bolely záda a on to nakonec stejně hned pomuchlal někde přehozený nebo namačkal do skříně, jsem se nasr... a přestala žehlit a od té doby nežehlím 😀

renatalen
22. pro 2012

Tak dneska "utekl" manžel mě 😀. To jsem zvědavá, v jakém stavu dorazí. Když to přežene, bude zítra za odměnu víc pomáhat 😀

renatalen
22. pro 2012

Jo a jinak od rána u nás běží: "Já se těším na Ježíška, kdy už Ježíšek přijde..."

miawa
22. pro 2012

@renatalen U nás dnes celý den běží "Já chci už nový hry." "Až přijde ježíšek." "Ježíšek není přece." 😀 Ale já se taky těším na pondělí, na úterý... až si budeme hrát 😎 😀 Ale dovolila jsem mu dnes stáhnout jakési příšerky na ipad, tak ho to na nějakou dobu zabavilo, i jsem dovolila u toho sedět a doufám, že od útěrý přilne zase ke stolním hrám. 🙂

vladla
23. pro 2012

@monyliny Ahojky,tak malá byla už celý včerejšek bez teplot,tak teď čekám,kdy ty raťafáci vylezou! 😀
A manžel přišel asi v půl čtvrté ráno a uplně v pohodě. 😉

vladla
23. pro 2012

Jinak přeji krásný před vánoční den všem!! 😉
Dopoledne jsme zdobili stromeček,tchyně přinesla vánočku oběd jsem měla od našich,takže se dnes nepředřu! 😀
Manžel jel teď pro kapříka a mě se vaří brambory na salát.
Odpol. se zastaví kámoška s rodinou,takže taková pohodička! 😉

vladla
23. pro 2012

Nevím jestli se sem do zítřka dostanu....
proto bych vám všem i vašim blízkým ráda popřála hlavně zdraví!!!
Pak má člověk úplně vše co k životu potřebuje!!!
Krásné klidné vánoce!!! :o))

kitinka76
23. pro 2012

@vladla taky přeju krásné svátky!! hlavně klid a pohodu 😉

renatalen
23. pro 2012

Také všem pohodové Vánoce! Hlavně žádné stresy 🙂

renatalen
23. pro 2012

Holky, tak jsem na živém Betlému potkala dvě ex (manželku a přítelkyni). Nepřináší to smůlu nebo tak něco? 😀 😀 😀

kitinka76
24. pro 2012

@renatalen jestli tam ex byly spolu, tak určitě!!! 😀 😀 😀

monyliny
24. pro 2012

Krásné Vánoce 🙂 🙂 🙂 🙂 A pohoda,klídek 🙂 🙂 🙂 🙂

mufinka26
24. pro 2012

Holky krásný štědrý den a bohatého ježíška 😀

miawa
24. pro 2012

Všem krásný Štědrý den, užijte si to, ta dětská radost je k nezaplacení. 😉

vladla
26. pro 2012

Hezký den,jak si užíváte po vánoční pohodičku? 😉
U nás tedy proběhlo vše v klidu.Dokonce i děti ocenily,že dostaly co si přály!Papíry z dárků byly v momentě rozervané na cucky,že v nich nebylo poznat kde které dítě je! 😀 😀

vladla
26. pro 2012

Poooomoc a už to začíná!!!Dostala jsem krém proti vráskám!! 😀 😀 😀

renatalen
26. pro 2012

Ahoj, děti si dárečky užily. Domík dokonce zapomněl, že chtěl původně něco jiného 😀. Takové nadšení jsem ani nečekala 😀, bylo to úžasné.
Já dostala jako každý rok nové pyžamo 😀, už páté 😀

monyliny
27. pro 2012

Krásný po vánoční čas holky 🙂 U nás už konečně pohoda.Po prckovi dostala holka chřipajznu,ale na štědrý večer už byla bez teploty a já boží hod proležela,pokud mi to děti dovolili 🙂 s teplotama.My si nadělili povinně novou televizi už před svátky,tak že u stromečku jsme si užívali "jen" atmosféru a děti u dárků-bylo to krásný.Když si vzpomenu na ten shon,práci a přípravy a pak je v cuku letu po všem,tak asi příští Vánoce se na to ......... 😀

vladla
27. pro 2012

@monyliny U nás máme rýmu.Tedy já mám rýmu a manžel rýmičku na kterou samozřejmě umírá!! 😀 😀
Už by mohlo přijít jaro a teploučko,když máme Vánoce vyřízené! 😀

monyliny
27. pro 2012

@vladla Taky jsem to včera říkala manželovi,že Vánoce skončili,tak už by mohlo přijít jaro 😀 Pro začátek budu spokojená,když půjde manžel do práce 😀

vladla
27. pro 2012

@monyliny a děti do školy!! Už je to dlouhý co?! 😀 😀

renatalen
27. pro 2012

@vladla dlouhý už to je 😀 . Ti dva malí "smradi" už se zase řežou. Teda spíš malá řeže velkýho a on furt kňourá a řve a stěžuje si. Pak se naštve a dá jí na zadek a řve zase pro změnu ona. 😠

kitinka76
27. pro 2012

@vladla který darebák ti ten krém nadělil!! 😉

kitinka76
27. pro 2012

u nás je podezřelý klid a pohoda, přežila jsem návštěvu u tchýně, dovezli jsme si nevlastní dceru a dokonce i nevlastní dospělý syn s námi strávil pár hodin 🙂
na mars bych vystřelila pouze manžela, páč mi kecá a myslí si že na to nedojdu!! a já na to vždycky dojdu a pak su nasraná ne za to, že vyvedl kravinu, ale že mi kecá!!!