Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

renatalen
6. led 2013

Já snad pošlu na Mars manžela. Zase se někam schoval. Zase si vymýšlí práci. Asi se taky půjdu někam schovat 😠

kamila1979
6. led 2013

To já pošlu na Mars děti, doma s nimi bylo k nevydržení tak i když poprchávlo šli jsme ven. Starší musel skočit do všech kaluží na chodníku a pro jistotu i do bahna v trávě a mladší aby nezůstal pozadu, tak ten si do toho zrovna lehl. 😠 😠
A vzhledem k tomu, že na oběd byla rajská, tak dnes nedělám nic jinýho než že jim dávám čistý oblečení.

kamila1979
6. led 2013

Včera pro změnu starší "oblíkl" mladšího (dal mu svoje tepláky a bundy) a šli bouchat sousedům na dveře v 6 hodin ráno, že by chtěli kakao a my s manželem spíme. Na otázku proč nešli do ložnice, tak starší syn odpověděl: no protože dveře na chodbu jsou blíž než ložnice. 😀

miawa
6. led 2013

@kamila1979 Tak to museli mít sousedi opravdu radost. 😀

Já jsem dneska vzala Matyho do práce, protože jsem včera nestihla zdaleka všechno a musela jsem tam jít dnes znova. No celkem dobrý, zabavil se u smart her a u iPadu. Jenom ke konci začal vymýšlet kravinky typu hod nožem na dopisy. 😀

kamila1979
6. led 2013

@miawa U nás to vypadá tak, že Ondra vymyslí a Maty provede. Takže ondra vymyslel, když kapr plaval ve vaně, že by mu tam mohli dát šampon a třeba rýži aby se najedl. tak mladší šel do kuchyně našel ryší a vysypal mu tam celý kilo rýže. Naštěstí jejich velký nadšení a smích nás velice rychle dohnali abychom se šli podívat co dělají.
A kapříka pojmenovali Ferda a starší řekl neboj ferdíku dlouho tě tu nenecháme, my tě za chvilku sežereme, jinak bychom umřeli hladem víš. A mladší dělal ferdíkovi malá 😀 😀 😀
Nejlepší je, když v neděli ráno začnou se honit a pouštět všechny hračky co vydávají zvuky, do sousedi pod námi musí mít asi velkou radost. 😖

kamila1979
6. led 2013

@miawa jinak ti sousedí, ke kterým bouchali na dveře jsou důchodci, kteří toho moc nenaspí a vstávají brzy.

kamila1979
6. led 2013

a ještě aby Ondra to skákání do kaluže zdůvodnil, tak nám řekl, že to máme jako když se sprchuje, to taky po sobě stříká vodu a je při tom nahatý a tady je oblečený. A sprchování mu nezakazujeme.
P.S. takže asi máme být s manželem rádi, že se na ulici nezačal svlíkat a skákal v oblečení. tak to jsme ho měli asi pochválit ne?

miawa
6. led 2013

@kamila1979 Tak to jste měli celkem štěstí. 😉 A Ondra je teda taky pěkný rošťák. 😎

kamila1979
6. led 2013

@miawa to je a hlavně u doktora se rád předvátí a absolutně nespolupracuje 😀 a mladší nechce zaostávat tak ho napodobuje úplně ve všem.

kamila1979
6. led 2013

A pořád chodí ze školky se slovy: Matýsku já ti něco musím říct nebo něco tě naučit, abys nebyl za pitomce. 😀

miawa
6. led 2013

@kamila1979 Tak počkej, jaký bude ten mladší v jeho věku, když má takového tahouna. 😀

vladla
7. led 2013

@kamila1979 Koukám,že máte doma veselé skřítky! 😀

renatalen
7. led 2013

@kamila1979 Kluci šikovní 😀 . S dětičkama se člověk rozhodně nikdy nenudí 😀
Jinak, mám za sebou príma noc. Přesně ve chvíli, kdy už jsem konečně zabírala, mě vzbudila malá pláčem. Tak jsem uspávala. Asi po čtvrt hodině řvaní naštěstí usnula. Tak jdu spát. Asi za 2 hodiny mě probudí volání maminko. Opět malá. Jdu, přikryju, spí. Já nevím za jak dlouho, přišel pro změnu malej, že se mu něco zdálo. Umíte si asi všichni představit, jak jsem krásně vyspaná 😠 A včera tak úžasně zlobili, že jsem si říkala: "Já už si chci jít odpočinout do práce!!!!"

kitinka76
7. led 2013

@vladla dneska došla dcera od kolegyně, že mladou přijali na propagační grafiku 🙂
a teď ta třešnička na dort!! celá rodina jásala, že je mladá přijatá na školu a dojde si mladší segra a ptá se, co se stalo, že jsou všichni tak šťastní, tak jí to řekli a ona na to "Aha, já myslela, že jste konečně našli můj sešit do prvouky!!" 😖 😀 😀 😀 😀

kamila1979
7. led 2013

Naši kluci jsou naštěstí hrozně liní chodit v noci přes chodbu do ložnice a kdyby náhodou malý začal plakat, tak starší flegmatik mu řekne Maty nebul, bulíku. 😀 A mladší poslechne. 😀 😀 😀

vladla
7. led 2013

@kitinka76 😀 😀

renatalen
7. led 2013

@kamila1979 Tak to závidím :D. Náš starší se nevzbudí, malá může řvát jako na lesy a on chrní jako dřevo 😀

kamila1979
7. led 2013

@renatalen Tak menší musí s tím starší třepat a skákat po něm, ale nakonec Ondru vzbudí 😀

vladla
8. led 2013

Ahojky!
Holky jak je to s tou Skartou?Dosud jsem se tím nezajímala a přišel mi dopis,že si jí mám vyzvednout.Rodičák bude chodit na ní,který si budu muset u bankomatu vybrat,nebo je to jen formalitka a poběží to jako doposud?

kitinka76
8. led 2013

@vladla varianta A používáš ji jako platební kartu, varianta B necháš si přes ni posílat dávky na svůj účet, dojdou ti asi o dva dny později. Zůstá ti snad napořád a když kdykoliv během života půjdeš na pracák, zase ti na ni budou posílat podporu nebo dávky.... víc o tom nevím 😅

vladla
8. led 2013

@kitinka76 na svůj účet...to znamená na účet stávající (kam mi chodily dávky doposud)nebo si budu muset založit nový?

kitinka76
8. led 2013

@vladla na ten, kam ti chodily peníze doteď 😉

kitinka76
8. led 2013

jinak bych dnes chtěla navrhnout jako adepta na vystřelení do vesmíru pana prezidenta i s celou jeho amnestií!! A na Mars je moc blízko, brala bych spíš jinou sluneční soustavu!! 😠 Člověk se půl roku tahá po policajtech a soudech až nebožtíka konečně za ty alimenty zavřeli a teď už je milostpán doma a nemá to ani v trestním rejstříku 😠 no nic, příští měsíc začínám odznova 😅

monyliny
8. led 2013

@kitinka76 Jo navrhuji někam,kde jsou mimozemšťani-on se tam ztratí 😀

vladla
8. led 2013

@kitinka76 Děkuji za info!! 😉

monyliny
8. led 2013

@vladla Holka,já tě hledám podle fotek a ty jsi změnila IMAGE 😀 Jinak já už skartu mám v šuplíku 😉 Podepsala jsem platební příkaz,že chci přeposílat peníze na svůj stávající účet.Budu si muset počkat navíc 2-3 dny.Úřednice mi chtěla vnutit,že musím kartu aktivovat,abych dostala peníze,ale vím,že nemusím.Tak že klidně převezmi,podepiš a odhoď 😉

renatalen
8. led 2013

@monyliny Tak nějak. Také jsem kartu převzala s tím, že se mi penízky přeposílávají. To byl zase výmysl! Neskutečná blbost za mraky peněz 😠 .
@kitinka76 No to je fakt na pěst. Souhlasím. Pan prezident si cestu na Mars bez zpáteční letenky plně zaslouží.
@vladla jako monyliny se orientuju podle fotek a čumim, že se nás tu někdo neznámý ptá na skartu 😀

vladla
9. led 2013

@monyliny
@renatalen Ahoooj! Tak jsem tam hodila tu původní n(novější foto),taky jsem se nemohla najít!! 😀 😀

monyliny
9. led 2013

@vladla Děkujeme 😀 Takhle hned vím o koho jde 😉

vladla
9. led 2013

Tak jsem byla pro tu Skartu...nepřišel mi ještě PIN,tak tam budu muset ještě jednou!! 😠
Ale platba prý bude chodit nadále,jak chodí jen budu muset podepsat nějaký papír.
Tak aspoň to!! 😉