Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

vladla
18. led 2013

@renatalen 😀 😀 já měla na mysli ve vlasech,ale asi jsem to blbě napsala. 😀 😀

monyliny
18. led 2013

@vladla ☹tak ať se brzy uleví 😉

renatalen
19. led 2013

Jak má být člověk pozitivně naladěn, když vstává za tmy 😠 Asi týden vstávaly děti téměř v osm hodin, to byla balada...

vladla
19. led 2013

Ahojky.Tak nos šílená,prokňouraná.Jsem jako po dvoudenním flámu!
Ale vypadá malinká už lépe,tak to snad ustupuje. 😉

monyliny
19. led 2013

@vladla Jo být matkou v tomhle směru je očistec-malý 😅 Tak snad už bude prďolce lépe.Posílám pohlazení 😲

vladla
19. led 2013

@monyliny Děkujeme!! 🙂
Už vypadá lépe...nemám jí pořád pověšenou na noze!! 😀
A manžel jel s Verčou lyžovat,tak nemusím vařit. 😀 😀

monyliny
19. led 2013

@vladla Tak to je fajn🙂Ty se máš,že nemusíš vařit 😉 Taky bych někam vyrazila,ale v tomhle mrazu a při té chřipkové lavině se radši budeme držet doma 😒

vladla
19. led 2013

@monyliny Neboj já si práci našla! 😀
Povlékla jsem peřiny a rozmrazuje se mi lednička a mrazák!Musím zase ty mrazy využít! 😀 😀
Budou mít na lyžování krásně,svítí sluníčko.. 😉
Holky polehávaly minulý týden,tak doufám,že pro letošek máme vybráno.Nacpali jsme je homeopatiky,tak snad!! 😀

monyliny
19. led 2013

@vladla Fuj mražák-ten jsem dělala před Vánoci 😕 tady teda slunko nesvítí 😖 Manžel spí,dítě spí a druhé dítě je zavřené v pokoji a maluje si a já se chystala na klídek,ale cikáni nad námi zase začali pařit 😠 To se nedá,já je snad zabiju 😠

kitinka76
19. led 2013

Vcere jsem se chystala na veceri s kamaradkama, vdycky jednou za pololeti vyrazime na nejakou mnamku do restaurace. Tak jsem si nachystala kabelku a sla jsem se oblect. A Tete ta mala potvora mi do te kabelky nacpala cervene manzovi trencle 😠 nastesti jsem v kabelce jeste hledala mobil, dovedete si predstavit, ze bych pri placeni misto penezenky vytahla trenky? 😀 😀

kitinka76
19. led 2013

@vladla kde mas profilovku?? Jsi inkognito??,

renatalen
19. led 2013

@kitinka76 😀 😀 😀 vtipálek

monyliny
19. led 2013

@vladla No jo,kde máš fotečku?Ani jsem si nevšimla změny nebýt kitinky,máte se slečnou na fotce stejné vlasy 😀 Holky,nevíte ,jak vypudit romy z bytu nad námi? 😀 To se nedá.Kluka jsem uspávala skoro hodinu,protože vyjou jak vlci a ty jejich písně 😝 😠 Bože,to je každý měsíc-to nejsou lidi...... 😅

vladla
20. led 2013

@kitinka76
@monyliny Ahojky chtěla jsem fotku vyměnit a pořádně nemám za jakou. 😀 😀

vladla
20. led 2013

@kitinka76 Jinak ty trencle dobrý!!! 😀 😀

vladla
20. led 2013

@monyliny S cikáňatama to fakt nevím. 😒

renatalen
20. led 2013

@monyliny Tak to fakt nezávidím... My bychom se potřebovali zbavit sousedovic dcery. Je věčně sfetovaná, zatáhla sem drogy, no prostě paráda... 😖

vladla
20. led 2013

@renatalen Ty brďo to je snad horší než cikáni.Ty nemoci a vše kolem takových divných existencí.
Z toho bych měla hrůzu. 😒

renatalen
20. led 2013

@vladla Dřív tady byla maximálně tráva, ona sem zatáhla tvrdý drogy. Nejhorší je, že má čtyřletou dceru... Asi před půl rokem vyhrožovala, že se odstěhuje, ale bohužel pořád nic.... 😒

monyliny
20. led 2013

@renatalen Bože-takový existence 😒 😕 A chudák ta malá holčička.je mi hrozně líto dětí,co nemají doma bezpečí,hodnou maminku a lásku ☹ nějak se to v tom světě s.re 😖 Pardon.

kitinka76
21. led 2013

@monyliny
@renatalen není nad prima sousedy 😖 z jedné strany nám zpívají dechovky a dělají do toho takový to "juju ju juchůůů" a z druhé mívají velké akce, tak jak se furt někdo cárá dovnitř a ven, tak je strašný rachot na schodech 😒

vladla
21. led 2013

Ještě,že mi takové sousedy nemáme! 😉
Sice sousedka odnaproti ví snad vše co se děje u nás na zahradě,protože má určitě dalekohled a čumí! 😀 Ale to mi tak nějak nevadí,když se chce podívat ať se podívá.Ale mít tu nějakou umatlanou verbeš....?!
@renatalen Té holčičky je mi taky líto. 😢

monyliny
21. led 2013

@kitinka76
@renatalen Chtělo by to někam na samotu 😉 Aspoň občas 😉

kitinka76
21. led 2013

@vladla takové sousedky jsou lepší než bezpečnostní zámek a alarm dohromady 😀 😀 😀

vladla
21. led 2013

@kitinka76 To jo a ještě když se k ní přidá starý soused zase odvedle,tak tu máme hotovou hlídací službu. 😀 😀
Manžel se té sousedky ptal.ty musíš mít dalekohled,jinak není možné,že vše víš...a ona...ne to zase ne!!
Vůbec jí to nedošlo!! 😀 😀 😀

kitinka76
21. led 2013

@vladla pod náma bydlí ženská, co je nastřídačku půl roku v rakousku a půl roku tady a má víc drbů než ti co tu kysnou celoročně 😅

vladla
21. led 2013

@kitinka76 Jo holt někdo má zajímevé koníčky! 😀

renatalen
21. led 2013

Tak už i k nám to dorazilo. Jsme nemocní! To se zase minimálně týden nevyspím 😖 .
@vladla Někde jsem viděla napsáno: Tady hlídá moje sousedka. Předčí i nejlepší kamerový systém 😀 😀 😀

kitinka76
22. led 2013

@renatalen super nápis 😀 😀 😀
jinak u nás mají za sebou všichni střevní chřipku a dnes konečně došla řada i na mě 😀 😀 😀 😀

vladla
22. led 2013

@renatalen 😀 😀 😀
@kitinka76 aťjsi brzy fit. 😉