Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

vladla
19. únor 2013

@kitinka76 taky si nejsem 100% jistá,jestli je to dobře,ale na druhou stranu je to u několik let na trhu,tak nevím.Vše je stejně na tom člověku.Každý je jiný a reaguje na něco jiného. 😒

kitinka76
19. únor 2013

@vladla takže nejsem uplně krkavčí matka, když to oddaluju 😅 Tete má desest, tam mám čas a Tinka si o tom četla a řekla, že nechce.... já ji chtěla naočkovat před těmi x lety, když to byla novinka, ale bylo to tak nhorázně drahé, že jsme na to neměli 😒

kitinka76
19. únor 2013

@vladla ale jinak v okolí neznám nikoho komu by ta vakcína ublížila, jen jsem četla moc těch bu bu bu článků 😉

vladla
19. únor 2013

Bu bu bu článků je všude habaděj! Právě z Lucinky okolí a holky ve škole spousta rodičů očkovat nechali.

kitinka76
19. únor 2013

@vladla a skoro ke všem očkováním 😅 ale poravdě, když jsem viděla, co s Terčinou třídou udělala ta kombinovaná proti tetanu a ještě čemusi... myslím jedna holčičky to neodmarodila ☹ horečky, zvracení... paní učitelka je vzala druhý den do muzea a pro polovinu dětí si museli rodiče přijít ( ta druhá polovina byla očkovaná později u jiného lékaře)

vladla
19. únor 2013

@kitinka76 Já dávám děti očkovat proti těm základním a povinným nemocem.Jako třeba proti neštovicím mi přijde zbytečné.Až moc vakcín do dětí rvát asi není dobře.Samozřejmě záleží na každém rodiči a rodinné anamnéze.

kitinka76
19. únor 2013

@vladla moje holky mají navíc žloutenku"A" - "B" je povinné a encefalitidu, jezdíme na Býtíšku a tam je riziková oblast 😒

monyliny
19. únor 2013

@kitinka76 Tak se spolčíme a něco proti ex blbům vymyslíme(zabijeme,zahrabeme)😀😀.Jinak na policii jsem ještě nebyla,protože neproběhl soud na určení výše výživného☹my měli mezi sebou ústní dohodu-ó bože jak jsem byla naivní.našel si vdanou paničku a ta ho něco stojí,tak přestal platit a komunikovat-debil 😅

monyliny
19. únor 2013

Taky chci nechat holku očkovat proti žloutence.V září letí s babí a dědou do Egypta,tak se chci sychrovat 😉 Proti encefalitidě jsme taky,zrovna ke konci února jdeme na poslední dávku.

kitinka76
19. únor 2013

@monyliny aj aj.. ústní dohodu je třeba soudně potvrdit 😅 je to hnus, soudy se hrozně táhnou... já na Tinku dostala první výživné když jí bylo šest... napřed popíral otcovství, pak nemohl platit, páč je věčný student... teď za něj platí jeho mamka, páč už není student, ale nemakačenko 😠 bani se bojí, že by skončil v kriminále, děda se hrozně vzteká, že půjde do předčasného důchodu, že vlastněchodí do práce aby mohli platit za synáčka alimenty ☹

monyliny
19. únor 2013

@kitinka76 Jo jinak k té dlužné částce-to je síla.Mě dluží něco přes 60000 kč-už se v tom ztrácím a nebaví mě to 😠 Neteři teď umřel tatínek a taky neplatil alimenty,ale bral si holku několikrát do týdne,platil vše .....Teď má sirotčí 3500,- 😒 Osud je někdy na hlavu 😅 😕

kitinka76
19. únor 2013

@monyliny tu u nás máme jen borelku, tak jsme dlouho očkovaní nebyli, ale jezdíme do rizikových oblastí a já si klíště omylem zatrhla a pak s podezřením na encefalitidu s hrůzou čekala na výsledky... no a mám boreliozu 😅

vladla
19. únor 2013

@kitinka76 encefalitidu i žloutenku mají taky. 😉

monyliny
19. únor 2013

@kitinka76 Jojo,byla jsem blbá a naivní.Jsem zvědavá,kdy dojde k soudnímu řízení-podávalo jsem to v listopadu.Toho se bojím,že bude muset platit bývalého maminka.Je to hodná ženská a asi by to nezvládla.Ten už jí stál peněz ☹ Taky máš o životní "radosti" postaráno 😒

kitinka76
19. únor 2013

@monyliny já se neztrácím - mám tabulku 😅 furt jsem po soudech a policajtech 😒 nějak se dohodneme, já omylem přejedu tvého nebožtíka a ty toho mého... jestli nemáš řidičák, tak mu stačí hodit z vyššího patra na hlavu květináč s muškátama 😉 na spojitost nemůžou nikdy přijít - bude to nehoda 😀 😀 😀 😀

monyliny
19. únor 2013

@kitinka76 Tak to je síla...Jak dlouho se léčí borelióza?Vy jí máte v rodině snad všichni 😀 😕

vladla
19. únor 2013

@kitinka76
@monyliny holky nebojte!!Nikdy jsem vás neviděla a neslyšela!!Nic na vás neprásknu!! 😀 😀

monyliny
19. únor 2013

@kitinka76 OK 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nějak se dohodneme 😀 😀 😀 😀 😀 jestli nás dřív nezavřou za spřádání plánů k vraždám 😀 😀 😀 😀

monyliny
19. únor 2013

@vladla 😀😀

kitinka76
19. únor 2013

@monyliny v listopadu?? nebožka si podávala zvýšení v září (můj jí nechtěl proplatit vitamíny a plavky) a zatím nepadl rozsudek 😒 ale manžela si v lednu předvolali k vyjádření

kitinka76
19. únor 2013

@monyliny podle odhadu ji má na břeclavsku každý páty (většina z nás o tom ani neví) 😉 já ji prodělala asi pět let před tím, než mi ji zjistili... na léčbu už bylo pozdě ☹ jinak vyléčit se nedá, musí se sledovat aby se nezhoršila akutní fáze a taky aby nepřešla do chronické fáze

monyliny
19. únor 2013

@kitinka76 Tak že tak nějak z jara mám očekávát pozvání k soudu 😒 No fuj,až jsem z toho ve stresu.Nikdy jsem u soudu nebyla,mám z toho vítr 😅 Vitamíny a plavky?-panebože,to snad ne-trochu pipina 😝 Asi neví,jakou jistotu má ve tvém muži.Jooo neprošla si tím,co my 😉 Tak to já po něm nic takového nechci.Jen ať přispívá pravidelně jednou měsíčně a bude klid. 😉

monyliny
19. únor 2013

@kitinka76 To zní strašidelně☹Může tě nějak ohrozit na životě?

kitinka76
19. únor 2013

@monyliny já chodím po soudech už 19 let, co se narodila starší... no byli jsme oba mladí a blbí. A on blbý zůstal 😀 😀 😀 není to nic moc, ale naštěstí jsem narazila na docela slušné soudce 🙂 a fajné ženské z OPD, které jsou u soudu, aby hájili práva dětí.
na životě asi ne.. v té chronické fázi spíš trápí lidi bolesti zad, kloubů, únavový syndrom....

monyliny
19. únor 2013

Tak ať se ta mrcha drží v klidové fázi 😉Je to hnus,když jeden z rodičů je nevyzrálý jedinec a k tomu blb 😅 No,já jsem teda fakt zvědavá,kolik mu soud určí....Jak dlouho to u soudu trvá?

kitinka76
19. únor 2013

@monyliny za půl hoďky budeš venku 😉

renatalen
19. únor 2013

@kitinka76
@kitinka76 Holky, vůbec vám nezávidím. Nedávno žádala moje sestřenka o zvýšení alimentů pro sebe (studuje). Její otec se k ní nehlásil, ale hned vyřvával, jak si to vůbec dovoluje a že on na to nemá, že má další děti a že popře otcovství (holce je 22). Začali jí chodit "milé" sms od něj a od jeho manželky. Tatínek na pěst prostě. 😖 Každopádně soud proběhl a tatínek bude muset přidat. U soudu byla prý prima soudkyně 😀

monyliny
19. únor 2013

@renatalen Fakt táta na polibek 😀 Na pěst a na facana 😀 Ach jo,je to těžký.Ještě,aby se holka doprošovala..... 😖

kitinka76
20. únor 2013

@renatalen já to prostě nechápu... jak se může rodič vykašlat na svoje děcko 😖 já chodila dva roky v jedněch botech aby měli holky všechno co potřebujou a chlapi dělají takové caviky!!!

vladla
20. únor 2013

Já když už tedy vyrazím do města shopingovat,že si jako něco hezkého na sebe koupím,tak stejně odcházím s něčím co budou nosit děti! 🙂