Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

monyliny
2. bře 2013

@vladla 😠 😠 😠 Bréca,hazarduje s nejcenějším životem....

vladla
2. bře 2013

@monyliny Já bych jí přála jen malý ťukaneček,aby věděla co to s dítětem může udělat!!Jen jí vystaršit,aby se nikomu nic nestalo samozřejmě! 😉
A argument jako ...já jedu pomalu....to bych jí nafackovala!!! 😠

renatalen
2. bře 2013

@vladla Ona může jet pomalu jak chce, ale když to do ní někdo narve, tak to bude fuk 😢 . Já poutám děti i když jedeme uklidit auto do garáže, což je pár desítek metrů...

renatalen
3. bře 2013

@vladla Jakou jsi nakonec kupovala tu autosedačku? Tu Fisher price? Čeká mě taky výběr autosedačky pro malou...

vladla
3. bře 2013

@renatalen Jj nakonec tu Fisher price.A dnes premiéra. 😉 Barvička hnědá s puntíkama. 😀
Vypadá dobře i v autě pěkně seděla. 😉
Takže po pervní jízdě zatím dobrý! 🙂

vladla
4. bře 2013

Hezký den všem!! 😉
@monyliny Pro Prokůpka 🙂

vladla
4. bře 2013
monyliny
4. bře 2013

@vladla Teda ta je úžasná..... 😀 😲 😲 Moc děkuji,jsi hodná a šikovná. 🙂 pak písni do IP a řekneme si,co a jak 🙂

kitinka76
4. bře 2013

@vladla teda tu tvoji kamošku léčit akupunkturou!!! píchnout vidlema do zadele 😠

kitinka76
4. bře 2013

@vladla jo ta byla na objednávku??? fakt je suprová 😉

kitinka76
4. bře 2013

prosím o popis cesty do nějaké hodně vzdálené galaxie 😅 dnes jsem dostala od nebožtíka po roce a půl alíky na Tete. Celých 200 káčé 😠 😠 😠 😠

vladla
4. bře 2013

@kitinka76 To si děláš prdču?!! 😲 Tolik?!! 😝 To bych mu snad vrátila zpět.Že mu není hanba!! 😠

renatalen
5. bře 2013

@vladla Jéééé, já chci taky na objednávku čepičku 🙂 😉

vladla
5. bře 2013

@renatalen Jéééé jakou?? 😀

pepibubu
autor
5. bře 2013

@kitinka76 hele nechybí tam nula, nemělo to být 2000? i tak by to na takovou dobu bylo směšný

kitinka76
5. bře 2013

@pepibubu no jo!! on je nějakej ten dyslektik, tak jen zapomněl napsat nulu!! a já ho podezřívala, že držgrešla krkoun hamoun 😅

pepibubu
autor
5. bře 2013

ono i dva tisíce je trapně málo.... ale dvě stovky by se mu ani nevyplatilo posílat..... to by pomalu poslání bylo dražší...

pepibubu
autor
5. bře 2013

tak on FAKT poslal dvě stovky? já myslela, že ty ses nám tady v euforii z peněz 😀 sekla o nulu....
škoda že tu není blicí smajlík...

vladla
5. bře 2013

@pepibubu Blicí smajlík!! 😀 😀 😀

vladla
5. bře 2013

U nás nebožka chtěla zaplatit půlku hor co jela holka se školou......ta dostala půlku peněz od dědy...,tak jí manžel řekl,že tedy půl má zaplaceno a ona hned,že potřebuje zaplatit i druhou půlku!!Tak ať jí ty peníze dá!!
Manžel jí řekl,že tu druhou dostane proplacenou od pojišťovny,tak zmlkla.
Manžel jí kupoval vybavení na hory a ona má drzost si říct o prachy!!! 😝

renatalen
5. bře 2013

@vladla Nějakou holčičí 😀 . Jen ne bílou, mé děti jsou čuňátka 😀 . Písnu míry potom...

renatalen
5. bře 2013

@kitinka76 Nemožtík na vystřelení na měsíc...

monyliny
5. bře 2013

@kitinka76 Pošli ho ke mě,dám mu jednu mezi oči 😀 To je ale blb krkavčí 😠 Já také čekám už rok a 4 měsíce.Tak třeba mi za dva měsíce taky něco příjde😀

vladla
5. bře 2013

@renatalen písni i barvičky,jaké by na ní mohly být. 😉

monyliny
7. bře 2013

Ahoj děvčátka,kde jste? 🙂 Tady pusto,prázdno.... 🙂 Marí opět marodí,má zase 38,3☹Ach ju....Jinak musím pochválit veřejně VLADLU,čepička je krásná a moc se Ti povedla 😀 Děkuju...

vladla
7. bře 2013

@monyliny Ty brďo děkuji za pochvalu!! 😀 😀 A Marí posíláme pohlazení pro brzké uzdravení!!!Tak snad bude na prázniny už zdravá!! 😉

renatalen
7. bře 2013

U nás se taky marodí. Naštěstí bez teplot... Zlobí jinak ale jako čerti. V pokojíku to před obědem vypadalo jako po výbuchu...

vladla
7. bře 2013

@renatalen Tak výbuch je u nás každodenní záležitost!! 😒 Všechno vyndyjí z krabic a nechápu,jak si se vším stíhají najednou hrát! 🙂

monyliny
7. bře 2013

Holky,můj malej má zarudlá varlátka,citlivá na dotek.Nemáte s tím některá z Vás zkušenost.Zítra jdu s ním k dr. ☹ Do toho Marí, ☹

vladla
8. bře 2013

@monyliny Držím palečky,aby to u doktora dobře dopadlo!! 😉