Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

vladla
18. bře 2013

@kitinka76 ta brďo pěkné nadělení.Tak se vymaroď co nejdříve. 😉

monyliny
18. bře 2013

@kitinka76 Ty jo,taky máte pořád něco,viď?Asi erupce na slunci nebo co 😉 Tak koukej odpočívat a kurýrovat se,jinak Ti podvážou max.uzel na posmrkaným kapesníku😀

kitinka76
18. bře 2013

@vladla @monyliny a navíc zase sněží...... nemám v práci auto a musím pěšky pro Tete do krožku 😠 já chci jaro!!!

monyliny
18. bře 2013

@kitinka76 Jo jaro-ha,na to si ještě počkáme🙂

kitinka76
18. bře 2013

@monyliny při pohledu z okna to vypadá spíš na Vánoce než na jaro 🙄

monyliny
18. bře 2013

@kitinka76 U nás nic 😀

renatalen
19. bře 2013

Ahoj holky, u nás to vypadá taky spíš na Vánoce než na jaro. Onemocněla nám paní učitelka ze školky, takže mám doma oba raubíře. Večer asi lehnu s něčím na bolení hlavy :D

vladla
20. bře 2013

Hezký den ženy!!
Tak už se mě zmocňovala panika,že si s vámi nepokecám,protože se podělal počítač.
😀 😀
Tak snad to bude v pohodě! 😀
Já chci taky jaro a vrtat se v hlíně a truhlíkách!! 🙂

kitinka76
20. bře 2013

@vladla u nás to dnes vypadá na jaro 😵 snad už to tak zůstane 😅

renatalen
20. bře 2013

Holky, nemáte nějakej nápad jak zabavit téměř tříleté dítě v autě? Malá absolutně nesnáší jízdu autem, už po deseti kilometrech řve, že chce domu 😖 . Chystáme se na delší výlet, netuším, jak to s ní v autě přežít 😝

monyliny
20. bře 2013

@renatalen Tak to já ti neporadím...Dcera vždy celou cestu prospala,ale prcek je to samé co Adrianka 😉 Sice vydrží tak půl hoďky,ale pak je to s ním k nevydržení 😝 Možná přenosné dvd do auta a pustit pohádku nebo nějaké dětské hry,ale u tak malého děcka je to těžký 😒

vladla
20. bře 2013

@renatalen my holky zabavili DVD s pohádkama. 😉

simonceli
21. bře 2013

Ahoj holky, tak se po dlouhé době hlásím.... Kája je zase nemocná, ale tak snad to bude za chvilku dobrý, dneska mám volat na výsledky stěrů. Tak snad budou v pořádku. Už mě to chrchlání fakt nebaví.

@renatalen jinak my máme pro dceru přenosný dvd do auta a spoustu pohádek, pak má taky na mým telefonu hry jako pexeso, na přemýšlení takový puding, kdy musí jednotlivé kousky spojovat dohromady a pak krmí příšeru lízátkem a to zas musí přemejšlet aby přes překážky to lízátko k němu dopravila. To zabere vždycky. Ale Ona v pohod usedí 300km v kuse a pak se začne teprve ošívat. je zvyklá jak jezdíme na závody kolikrát i 900km. Takže u nás cestování v pohodě.

monyliny
21. bře 2013

@simonceli Tak ať se brzy prdelce uleví a je zdravá co by dup😉

simonceli
21. bře 2013

@monyliny děkuji

renatalen
21. bře 2013

Díky holky za rady. Doufám, že tedy pohádky zaberou, hry ještě neovládá :D.

pepibubu
autor
21. bře 2013

Ahoj holky,

tak jsem dneska na kluky vypěnila. Proč? nechtěli mě nechat v klidu ani převlíknout z noční košile, což je max pět minut.... Furt mi tam lozili, Pepa meldoval "ale já chci být s tebou," už jsem se neudržela a zařvala na ně ať vypadnou!!!!, chápete mě že jo...... Fakt si připadám jak otrok, co nemá nárok na špetku soukromí.... Dyť já nemám klid ani na hajzlíku, když se nezamknu tak mě lezou pohladit (velmi romantické, že, tlačit a být hlazena.... 😠 ) a když mám tu drzost a zamknu se, tak vemblujou s klikou a kvičej jak podřezávaný podsvinčata.....

simonceli
21. bře 2013

@pepibubu úplně tě chápu, mě zase malá lozí otravovat do koupelny, když ležím ve vaně. A já bych si tam chtěla třeba číst, ale ona furt chodí a tohle mýdlo vem a tak. Naštěstí to není furt, ale hlavně jsem se naučila chodit koupat, až usne, abych fakt ten klid měla. Ale já tak řvu, to se asi jinak nedá. Člověk má jen jedny nervy.

monyliny
22. bře 2013

Holky přeji krásný páteční den🙂

monyliny
22. bře 2013

@pepibubu Já teda se u dětí kupodivu ovládám,ale manžel to schytavá se vším všudy...Kdyby se rozhodl sám někam odcestovat,vůbec bych se nezlobila 😅 Nemůžu ho ani cítit.Včera jsme se rafli a jsem jak přejetá válcem ☹ ☹ Jsem utahaná,poslední dobou nervově labilní a tak nějak mě nic nebaví a nejraději bych někam utekla,ale co děti-ach jo ☹ Nevím,jestli je to tím počasím nebo tady něco nefunguje tak jak by mělo 😕
S tím soukromím jsem na tom stejně.Na záchodě mi malej leze do kalhotek 😀 A ve sprše na mě schazoval sprcháče a snažil se dosáhnou na mé intimní místo 😅 😀 Tak jsem se také naučila koupat až po jeho usnutí...

pepibubu
autor
22. bře 2013

holky já mám pocit že se konce té rodičovské nedočkám..... a to mi končí za dva měsíce.... pak přežít léto a od září chci fakt někam chodit do práce.... tedy, pokud mi toho třílťáka vemou, což vůbec není jisté, že....

kitinka76
22. bře 2013

@monyliny
@pepibubu mě se zasekla na wécku klika, takže dveře nejdou zavřít a leze mi tam pes 😠 děti už mají naštěstí rozum 😀 😀 😀

renatalen
22. bře 2013

@pepibubu myslím, že tě všechny chápeme. Já kolikrát ráno vstanu a už jsem nabručená. Protože jen co otevřou oči, tak řvou mami vstávej a poté co vylezu, tak hned řvou, že chtějí kakalo. Sprchuji se zásadně až když děti spí. Jinak by hlídkovaly u sprchy a popraly se o to,kdo mi otevře dveře od sprchy : 😝 .
@monyliny Soucítím s tebou. Taky se tak občas cítím. Můj milý manžel zase naopak, když má volno, tak je stejně věčně fuč (když je počasí, tak něco dělá venku, když je zima, tak se zavře ve své dílně nebo ve studiu. Takže mám na krku věčně děti já. Občas jsem tak urvaná, že bych se taky nejraději sbalila a utekla někam, kde bych nemusela nic dělat...

monyliny
22. bře 2013

@renatalen Můj manžel je myslivec,tak že,když má volno,tak je věčně pryč-buď na čekaný nebo na myslivecký brigádě nebo na nějaký akci od nich...Zítra mají zase posezení,příjde jak zákon káže a já zase jen povinnosti☹

monyliny
22. bře 2013

@renatalen Můj manžel je myslivec,tak že,když má volno,tak je věčně pryč-buď na čekaný nebo na myslivecký brigádě nebo na nějaký akci od nich...Zítra mají zase posezení,příjde jak zákon káže a já zase doma,doma,doma.....Malej je na mě dost závislý a nikam se nedostanu 😝 No nic,sice je to na hlavu,ale hlavně,že jsme zdravý a spolu 🙂

monyliny
22. bře 2013

@kitinka76 Pes mi stráží u dveří,na záchod mi leze prcek...Nejhorší je,že nemá rád,když jsou zavřený dveře,tak že mám nejen výhled já,ale i zbytek rodiny,která projde okolo😀

vladla
23. bře 2013

Ahojky,tak nakonec vypadl i monitor.Snad jste toho moc nenakecaly,ať nemusím dočítat! 😀
Jinak hezkou sobotu všem!! 😉

vladla
23. bře 2013

@monyliny Doma se to uklidní!Držím palečky!
To je určitě tou hnusnou zimou a počasím celkově.Už aby svítilo sluníčko a mohlo se trajdat venku na vzduchu.Tohle je ubíjející.Pořát trčet doma...uklízet...vařit...a dokolečka dokola!! 😠

monyliny
23. bře 2013

@vladla Nenakecaly,neboj...A děkuju🙂

renatalen
24. bře 2013

Jsem asi fakt strašná, ale asi jsem alergická na svou neteř... Je o necelý rok starší od Adrianky a když jsme někde, kde je ona, tak slyším jen: To je moje, nesahej na to. To jsou moje pohádky, ty se dívat nesmíš. Neustále do malé strká. Půjčit ostatním samosebou nic nechce.... Snažím se být na ni milá, ale opravdu takové chování nemám ráda :( Ostatní v rodině na to, že je to jedináček, ať ji nechám 😠.