Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

vladla
25. dub 2013

Ráno říkám holkám...až přijdete ze školy,tak si uklidíte pokojíčky!!A Verča...proč??!Někdo přijde??!
Asi jsem divná,když chci,aby měly uklizeno pořád!! 🙂

monyliny
27. dub 2013

Ahoj holky,hezkou sobotu🙂Prokůpek spinká,manžel ještě v práci a dcerka odjela se skauty do Klášterce nad Ohří😀
Kdyby mi tady nad hlavou nezačali vyhrávat romové,tak mám krásný klid 😒

kitinka76
2. kvě 2013

Asi se zblázním z Tete, za čtrnáct dní odjíždí na mistrovství, už má sbalený kufr, donutila mě koupit jí nové plavky a teď pořád otravuje s nákupem v drogérce, protože nutně potřebuje ty pidi cestovní balení kosmetiky 😅

monyliny
2. kvě 2013

@kitinka76 😀Počkej....Tak si užívej tenhle věk...až jí bude 15,bude potřebovat mnohem víc 😀

kitinka76
2. kvě 2013

@monyliny neboj na jejim seznamu jsou i tanecni boty sansha bratru za 1000 kace 🙄 ale ty ma slibene az z pojistky, protoze nekradu.... nemam kde 😉

vladla
4. kvě 2013

Ahojky!!Konečně čas si sem dřepnout. 🙂 Jak se venku udělá hezky doma nejsem vidět!Tedy chvilkama u sporáku a žehličky.Jinak pořád na zahradě!! 😀

monyliny
4. kvě 2013

@vladla ahojky🙂Už jsem si říkala,kam jsi se ztratila🙂ty se máš,já bych taky nejraději lítala po zahradě,ale u nás jí mají jen naši a otčím je pedant-nesmí se šlápnout ani na kousek hlíny a pak tchýně a tady je to no coment 😀 😀

vladla
4. kvě 2013

@monyliny Já taky slzím,když mi Zůza vyrve nějaké kytičky. 😉 A docala jí to baví!! 🙂

pipi909
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renatalen
7. kvě 2013

Čau holky, koukám, že jak je venku hezky, že je tady prázdno 🙂 . Taky jsme do večera na zahradě...

renatalen
8. kvě 2013

Tak u nás bude přes celé prázdniny zavřená školka. To jsem zvědavá, kam dáme děti, jestli se mi podaří najít práci... Tohle může být opravdu jen u nás...

kitinka76
9. kvě 2013

byly jsme teď s Tete kupovat u ťamanů kecky, jdeme přes náměstí kolem kostela a ona se tak divně plížila 😒 tak jsem se jí ptala, co jako dělá a ona na to "mám strach, aby na mě z okna kostela náhodou nestříkli svěcenou vodu!!" 😀 😀

pepibubu
autor
9. kvě 2013

čau ženský, tak se zase hlásím, včera děti tak kravily že jsem si říkala, že ten Mars je ještě moc blízko....

renatalen
9. kvě 2013

Holky, nejaká rada, jak vyprat pampelišky? Malá je pampeliškový maniak, pořád trhá a trhá a tudíž je vše flekaté a flekaté ☹

renatalen
13. kvě 2013

To nám ten týden krásně začíná... Děti kašlají, Domík ještě k tomu blinká. A já jdu ve čtvrtek do práce! Tak držte palce, ať to všichni zvládneme!!!

vladla
13. kvě 2013

Ahooj!Nestíhám!! 😀
@renatalen Ať se děti brzy uzdraví!! 😉

kitinka76
14. kvě 2013

@renatalen všechny fleky jsem přemalovala barvama na textil na kytičky.... Tete vypadala jak hippies jak furt chodila v květovaných hadrech 😒

kitinka76
14. kvě 2013

včera odjela Tete do Chorvatska s jasným příkazem ozvat se ihned po příjezdu!!! Na stránkách jejich taneční skupiny jsem si přečetla, že přijeli o šesti, všicni už jsou ubytovaní, ale Tete ještě neměla za ty tři a půl hodiny čas mi napsat 😠

kitinka76
14. kvě 2013

tak už konečně taky "dojela" 😅

monyliny
14. kvě 2013

@kitinka76 Co ty víš,třeba běžela za autobusem místo tréninku a měla mírné zpoždění 😀 Jooo jsou to nervy 😉

kitinka76
14. kvě 2013

@monyliny když jsem ji viděla naposledy, tak v to autobuse seděla... leda by ji zapomněli na odpočívadle 😀 😀 😀

monyliny
14. kvě 2013

@kitinka76 Leda tak,nikdy nevíš 😉

vladla
14. kvě 2013

@monyliny
@kitinka76 😀 😀 😀

vladla
14. kvě 2013

@kitinka76 Na které místo jela?
Taky bych chtěla moře a teploučkoooo!! 😉

kitinka76
14. kvě 2013

@vladla http://lagunaporec.com/hotel-delfin-porec?bs=21...
no nevím jestli teploučko... 22°C a studené moře 😅

monyliny
14. kvě 2013

@vladla Fuj teploučko 😝 nějak na to nejsem připravená nebo co...letos má mé tělo zpoždění a nedošlo mu,že se má přehodit ze zimy na teplo...já radši teploty okolo 15st. 😀 Možná,kdybych vážila o 50kg méně měla bych ráda i teploučko 😀

monyliny
14. kvě 2013

@kitinka76 Ale místo je to nádherný 🙂 🙂

kitinka76
14. kvě 2013

@monyliny no ona @vladla vypadá na fotce tak na 45 kilo 😀 😀 😀 ale já teploučko ráda i při svých 70 😅
už mi posílala i MMS z hotelového pokoje a je to tam fakt hezké a mají výhled na moře 🙂

monyliny
14. kvě 2013

@kitinka76 I 70 bych brala 😉

kitinka76
14. kvě 2013

@monyliny na fotce s Prokůpkem na víc než 70 nevypadáš..... 😕