Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

kitinka76
27. kvě 2013

@monyliny My jsme včera byli na dětském dni ve Tvrdonicích, naši žraloci tam vystupovali. Byla sice zima, ale aspoň nepršelo 😒 dostala jsem na povel čtyři žraloky a nemohla jsem je dostat domů, páč trampoška a skákací hrad byli zadarmo. No co oni se zahřáli, ale já jsem se vrátila zmrzlá jak hovňál 🙄

monyliny
27. kvě 2013

@kitinka76
@vladla Holky nebojte,sluníčko bude-na Vánoce 😀

blahova_andrea
27. kvě 2013

Hoj antimatky...tak jsem zpět z dovolené. Jižní Morava nezklamala svojí vlídností. A já jako správná antimatka jsem prakticky malého hodila na krk babičce, abych z té dovolené taky něco měla 😀 Bylo to super. Já převlíkla a přebalila a babi zatím nachystala jídlo. Tak jsem nakrmila, vyčistili jsme zuby a babi už chystala sváči na výlet. Já pak vozila prázdnej kočár a babi naháněla krakena 😀 Výsledek? Spokojenost všech tří zúčastněných! Hurááá!

vladla
28. kvě 2013

@monyliny Skvělý!!To jsem potřebovala slyšet!! 😀 😀

vladla
28. kvě 2013

@blahova_andrea 😀 😀
Takových dovolených více!! 😀

kitinka76
28. kvě 2013

@monyliny ty umíš potěšít!! já si koupila nové plavky ☹ asi vyrazíme do termálů 😉

kitinka76
28. kvě 2013

@blahova_andrea já takhle jezdím na chalupu s kámoškou 😉 ona vaří, já myju nádobí, ona nedovolí dětem, aby na mě mluvily před ranní kávou a já jim nedovolím, aby ji budily poo 🙂

blahova_andrea
28. kvě 2013

@kitinka76 teda, tak to máte dokonalý systém. já jsem ráda aspoň za ten letošní malý zázrak. další dovolenou už budu mít na krku tři chlapy, takže se vrátím pořádně hotová, ale i tak se těším.

monyliny
28. kvě 2013

@blahova_andrea Tak taková dovolená je opravdu sen 🙂 Závidím takovou babičku 😉

monyliny
28. kvě 2013

@kitinka76 Neboj se,plavky užiješ 😉 A není nad dobrou kámošku 😉

blahova_andrea
28. kvě 2013

@monyliny jj, já si chvílemi závidím taky 😀 ale tak nikde není stále růžovo 😉

monyliny
28. kvě 2013

@blahova_andrea To je pravda🙂Musí se to v životě vyrovnávat-jednou tak,po druhé onak😉

kitinka76
29. kvě 2013

@monyliny já nechci vyrovnávat!!! My teď měli nadprůměrně šťastné období (Tinka má maturitu!!!! 😀 😀 ) tak nepotřebuju aby se něco pos*alo 😅

kitinka76
29. kvě 2013

a musím se pochlubit, za maturu spolu jedeme příští víkend do Benátek - jen my dvě, dámská jízda 😵

vladla
29. kvě 2013

@kitinka76 ty jo super!! A Tince velka gratulace!! :o

A Benátky.......

monyliny
29. kvě 2013

@kitinka76 Nepokákne se nic 😉 Tince gratuluji,je to šikovná slečna 🙂 A Benátky?Nádherné místo pro dámskou jízdu 😉 😉 😀 Je fajn,že s ní jedeš jen ty....budete mít společné zážitky,vzpomínky a k matuře je to nádherný dárek....Tak si to užijte! 🙂

kitinka76
29. kvě 2013

@monyliny Díky, užijeme a gratulace vyřídím @vladla 😉

renatalen
29. kvě 2013

@kitinka76 Velká gratulace Tince a pěkně si holky tu dámskou jízdu užijte!!!

renatalen
31. kvě 2013

Tak se dnes naše madam chtěla ostříhat. Uloupila v nestřežené chvíli nůžky na papír a zavřela se do pokoje. Mně hned bylo divné, že je tak ticho! Ještě, že jsem jí ty nůžky vzala poměrně brzy 😀

vladla
1. čer 2013

@renatalen Vercu jsem nasla v pokojicku,klecela vedle ni hromada vlasu....koukne na mě a povida.....
maminko koukej ciham vasky!!:o)
Tak cekam,kdy to napadne tu nejmladsi!!

monyliny
1. čer 2013

Holky já snad nemám normální děti 😀 Ty moje nic nevyvádí-zatím🙂 Já je snad budu muset uplácet,aby něco vymyslely a já jsem mohla psát své zkušenosti a boje sem na MK 😉 😉 A teď to honem zaťukám na zuby🙂

vladla
1. čer 2013

@monyliny neboj dockas se!! :o)

renatalen
3. čer 2013

Ahoj holky, doufám, že nejste zatopené! Už aby konečně přestalo pršet...

vladla
3. čer 2013

Doufam,ze toto pocasi brzy polevi.Na vikend snad hlasi az 26 stupnu.
Vsem koho potkaly povodne drzim pesti a spoustu sil!!

monyliny
4. čer 2013

@renatalen Ahojky...my jsme díky bohu ok.....nadávám na panelák a na hnusný Most,ale já snad budu ráda,že tady bydlím a že žiju v králíkárně 😉

monyliny
4. čer 2013

@vladla To jsou zase skoky☹Ať žijí nemoce....No,ale hlavně,že přestane pršet a voda opadne...chudáci ti,co je to zasáhlo-ten stres,strach,škoda a práce-chju 😢

vladla
4. čer 2013

@monyliny skoky to jsou,ale snad to zvládnem.Za chvíli prázdniny,tak se snad trošku ohřejeme!:o)

renatalen
4. čer 2013

Dneska si naše milá malá čvachtala ruce v nočníku 😝 . A jak jsem v práci, tak má zážitek i tatínek. Malá hlásí: Tatínku, malinkej bobej ve spoďárách. Tatínek přiběhne a bobej jako hrom. A malá říká: Promiň, tatínku promiň. A za chvíli zase. Tatínku malinkej bobek. Když mi to vyprávěl, tak jsem brečela smíchy 😀 😀 😀 . Je zajímavý, že tohle se jí u mě nikdy nepovedlo 😀

monyliny
4. čer 2013

@renatalen 😀 malinkej bobek 😀 si ho umím představit 😀