Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

kitinka76
29. lis 2012

@monyliny Terez mi takhle po nějakém očkování prořvala tři noci... dvě jsem s ní prochodila po obýváku a tatínek spokojeně chrupkal, třetí jsem byla tak KO, že jsem ho vzbudila, oznámila mu, že to řve "jeho půlka dítěte" dala polštář přes hlavu a spala až do rána. Ráno ti dva spali vedle mě v posteli, akorát tatínek byl samý cucflek, protože malá byla hladová, tak zkoušela jestli něco nepoteče z tatínka 😀 😀 😀

mufinka26
29. lis 2012

@vlaru kolikrát se přistihnu, že uklízím v noční košily, ještě v jednu odpoledne 😀 😀 večer, když už i nejstarší dítko spí, tak hodím kopyta hore a místo nějakýho úklidu nebo čtení knížky, čučím na telku nebo do noťase 😀 😀 to samý ted, když prcek usnul po obídku a Danielka má školu do půl čtvrtý, to je balzám 😀

blahova_andrea
29. lis 2012

@renatalen taky to mívám, vzbudím se s tím ráno, ale po pár úkonech, kdy mě tahá prcek za nohavici a leze mi do kýbla s vodou mě chuť do úklidu přejde 😀

blahova_andrea
29. lis 2012

@mufinka26 přesně. kamarádka prý chodí spát až v jednu v noci, protože jak ti její tři chlapi jsou do postele, tak ona gruntuje. k tomu jsem se nikdy nedonutila. jak jde prcek do postýlky, tak mamka si dá max sprchu a šup do postele k televizi. a že bych ráno vstávala rychle v šest, abych něco stihla než se vzbudí? ani náhodou. v noci stále vstáváme, takže jsem ráda, že konečně nevstáváme o pěti, ale až kolem osmé a užívám si to pochrupávání s prckem. akorát pak blbý, když vstáváme 8-9h, tak dopo už toho fakt moc nestihnu a pak mám špatný svědomí 😀 a druhý den stejně nic nezměním 😀

evaviki
29. lis 2012

Tak u nas sa nespi od narozeni 🙂 nejdriv kvuli kojeni, pak zuby, pak ho operovali a zacali nocne mory.. Za mesiac bude mat 4 roky, zaspi u sebe v pokojicku, mezi pulnoci a druhou se prestehuje k nam.. Uz som rezignovala, potrebuju sa vyspat, tak ho necham.. Aj tak sa casto budi s placem, alespon uz obvykle nemava tie hysteraky.. Keby som mala spocitat noci, kedy spal dlhsie ako 6 hodin vkuse, tak som max. na cisle 10.. (za cele 4roky)

renatalen
29. lis 2012

To by mě tak hlo uklízet do jedný v noci! Jakmile děti spí, je relax, buď si zalezu ke knížce nebo k filmu, ale rozhodně neuklízim. Chci mít taky chvilku pro sebe. Obávám se, že nám už odpolední spaní odpadá... Ach jo... K tomu zima, to teda nevím, jak to doklepeme do večera 😒

vladla
29. lis 2012

Tak mě teď klídek končí! 🙂
Dopol. jse tu měla kamarádku,takže žádná pohodička sama pro sebe a prcek chrněl od devíti do půl jedné 😝
V půl třetí letím pro malou do školy a na tenis,pak domů napsat úkoly,udělat večeři,odvést velkou na angličtinu,žehlit a je večer! 😅

vladla
29. lis 2012

@monyliny malá se mi taky tedy budí často,ale vždy usne u kojení.Nic hrozného to není.Zatím se mi nestalo,že by se třeba ve tři probrala a jako,že už je ráno a mami je ráno vstávat.Ťuk ťuk a doufám,že to nenastane!! 😀

mufinka26
29. lis 2012

@blahova_andrea týý jo, kvůli úklidu nespat 😨 To já si zase ráda schrupnu, malej mi vstává v šest ráno a pak už nespíme 😀

blahova_andrea
29. lis 2012

@renatalen
@mufinka26 no jo, když ona měla kamarádka ty dva lumpíky děsně brzy po sobě a ten mladší se navíc narodil s vadou srdíčka, tak ten první rok života byl fakt hooodně náročnej a nedivím se jí, že přes den neměla čas ani prostor vytírat podlahu a pucovat kuchyň nebo koupelnu, navíc její manžel je na to docela háklivka, což teda si myslíme holky zase svoje o nějaké té pomoci nebo toleranci, že? 😉 Každopádně já teda domácnost tolik nehrotím. Jeden den při Míšově spánku sjedu podlahu, druhej koupelnu atd. Papání mám pro něj zavařený i zamražený, abych nemusela vařit denně a přítel má hranice bordela o dost dál než já, takže si nestěžuje a klidně nám po práci i uvaří večeři, když se nechce mě.

vladla
29. lis 2012

@blahova_andrea Já chci takýýýý chlapa co umí vařittttt 😀 😀

mufinka26
29. lis 2012

@blahova_andrea u nás je to v úklidu jednoduchý, manžel jede krátký-dlouhý týden v práci, taže hoodně pomáhá s úklidem, ale převážně dám malýho Danelce, at si hrajou a já si v klídku uklidím 🙂

mufinka26
29. lis 2012

@blahova_andrea
@vladla ten můj taky strašně rád vaří, moc chtěl být kuchařem, ale nemoc mu to nedovolila, tak aspon kuchtí pro nás 😀

blahova_andrea
29. lis 2012

Tak to tu hodně maminek bude závidět, protože ten můj dobře vaří a děsně rád peče (což teda já děsně nerada). A to nesmím zapomínat na ryze mužské schopnosti, jako oprava nebo výroba čehokoliv, co si máma vymyslí 😀

ilonne
29. lis 2012

@renatalen Teda ne, že by se mi líbilo, že odpadá odpolední spaní, ale přesně večer chci mít chvíli pro sebe. Čtu, čumím na telku, nebo jen tak doblba, háčkuju, prostě cokoliv co mě baví a to úklid mezi mé oblíbené činnosti rozhodně nepatří....

vladla
29. lis 2012

@mufinka26 Závidím!!!Fakt a přiznávám se k tomu!!! 😀
Ne že by mi vadilo vaření,ale někdy opravdu a nevím čím to je nestíhám!!! 😀
A kdyby manžel uvařil,tak bych byla blahem bez sebe!! 😀 😀

vladla
29. lis 2012

@blahova_andrea Což manžel taky stluče,postaví....celý domeček opravoval sám,takže šikovný je! V úterý mi přivez nádherné stoly co sám vyrobil.Toužila jsem po kuchyňském velkém stole a o menším do obýváku.
Jsou opravdu nádherné!! 😉
Ale kdyby mi na ten stůl postavil ještě talíř třeba s biftekem.....ne stačila by třeba topinka,abych nebyla za mrchu!! 😀 😀

pepibubu
autor
29. lis 2012

@vladla nepučím, sama si hejčkám 🙂

vladla
29. lis 2012

Tááák a právě mi dítko rozsypalo hlínu z květináče na vytepovaný koberec. 😠
Kdy že to dnes startuje na ten Mars?! 😀

vlaru
29. lis 2012

Souhlasím se všemi - večer je jen pro mě/nás s přítelem. A je vyloženě pasivní - televize, knihy, časopisy, internet... Na přítele si taky nemůžu stěžovat. Do domácích prací se nehrne, ale když potřebuji pomoct, tak si vezme malou k sobě a třeba večer po práci vykoupe nebo o víkendu nakoupí a občas uvaří. Já mám ještě ten luxus, že chodím jednou za tři týdny na jedno odpoledne do práce (střídám dvě kolegyně) a přítel je s malou. Včera jsem si to vyloženě užila, stihla jsem i nějaký ten obchod... 🙂
No a samozřejmě, čas přes den mi taky zabere to pročítání příspěvků na diskuzi, semtam něco napsat... 😀

renatalen
29. lis 2012

blahova_andrea také závidím, hlavně to pečení teda. Na vaření si teda moc nestěžuji. Naštěstí u nás funguje obecní kuchyně, která obědy i rozváží. A to je fakt úúúžasné!!! Takže se stane, že třeba i 4x týdně nevařím! Maximálně nějakou polívku na véču, páč u nás se studená kuchyně moc nemusí 😝 .

monyliny
29. lis 2012

@kitinka76 😀 😀 😀 😀 😀

monyliny
29. lis 2012

@mufinka26 Já to samé🙂

monyliny
29. lis 2012

@vladla malej to měl v 9m.,měl zánět průdušek a zuby 😝 Teď taky zuby-stolička a dvojky dole,ale zatím tak6-8 buzení 🙂 Tak že asi dobrý 😉

monyliny
29. lis 2012

@vladla Já takýýýýýýý 😀

blahova_andrea
29. lis 2012

@renatalen přítel je dělník a přes den často na jídlo nemá vůbec čas, takže u nás se studené večeře taky praktikují minimálně. to spíš ošidím sebe na oběd, ale večeře si užíváme společné a teplé. teď jsem ho překvapila večeří o třech chodech, ale to byl spíš zázrak...prostě se mi chtělo vařit 😀 no ale hned byla na seznamu i svatba 😀 tak to s tím vařením nesmím moc přehánět 😀 tu jídelnu skoro závidím. ale my máme kousek moje rodiče a třeba včera jsme vyfasovali papriky s rajskou a knedlíkem. hlídali mi hoďku prcka než si zacvičím a pak jsem do sebe naládovala knedlíky 😀

aknavis
29. lis 2012

tak ja se k vam musim pridat, i kdyz vam pred vama docela solidni naskok. My uz totiz mame na Marzu i koupenej pozemek. Dostali jsme ho jako svatebni dar od strasich a zkusenejsich 🙂. Takze pokud nekdo neznate presny kvadrant, kam zaletet, dejte vedet a rezervuju vam u nas termin 🙂.
Jinak my vstavame v 5.40 uz cely posledni tyden - pravidelne jak hodinky ☹
Prosim vas a stava se jeste nekomu jinemu, ze kdyz rano vstanu plna optimismu a predsevzeti, ze dnes budu na deti jen a jen mila, nezvednu hlas atd, tak je obycejne do peti minut serezu: 🙂

kitinka76
29. lis 2012

@renatalen @mufinka26 @blahova_andrea bordel v bytě - spokojené dítě!!! já se tím heslem řídím 😀 😀

renatalen
29. lis 2012

@blahova_andrea no jo, ti chlapi se na to jídlo fakt dají utáhnout 😀 . No, my máme kousek manželovo rodiče, kteří vlastní hospodu a každý pondělní večer musí být v hospodě manžel se synem na držkové. Jinak hned volají, proč nepřišli 😀 .

renatalen
29. lis 2012

@aknavis taky jsme měli období, kdy děti vstávaly před šestou. Naštěstí je to přešlo. Dnes vstávaly v půl osmé, to bylo úúúžásné!!! Také si každé ráno říkám, že na ně nebudu křičet. Když ale třeba začnou skákat ze stolu na gauč a na opak a ze stolu na zem, tak mě to přejde. A navíc, starší už začíná odmlouvat, takže když mu řeknu po stopadesátý, že si má po sobě uklidit a on mě ignoruje nebo mi říká proč já, tak jde moje předsevzetí do háje. 😀