Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

vladla
28. čer 2013

Ahoj!!
Tak vetsi ma dve dvojky....anglictina,zemepis(7.trida) a mala ma dvojku z cestiny (2.trida)
Tak jsem spokojena.
A starsi prohlasila,za se na prazdniny netesi,ze do skoly chodi rada.Nechapu!!!!!! 😀

kitinka76
28. čer 2013

@vladla šikulky 😉

renatalen
1. črc 2013

@monyliny
@kitinka76 Máte vy to ale holky šikovný!!! 🙂

kitinka76
1. črc 2013

Holky!! Zasloužím vystřelit na Mars!! V pátek jsem sbalila bágly a v sobotu vyrazila s Tete na tábor pro maminy s děckama, jely jsme 80 km na místo určení a když jsme dojely, tak jsem se od kuchařek dozvěděla, že náš tábor je až za týden!!! Takže jsem dala kafe a jela zase 80 km zpátky. Teď se mi všichni smějí, tak se zasmějte taky 😉
Jo kufry jsem nechala tak jak jsou, jen jsem vytáhla zubní kartáčky, v sobotu je tam vrátím a pojedeme "načisto" 😀 😀 😀

vladla
1. črc 2013

@kitinka76 😀 😀 😀
Potrebujes dovolenou!!! :o))
Ale porad lepsi byt v predstihu,nez prijet o tyden dyl!!!
To bych tedy byla nastvana!! :o)))

kitinka76
1. črc 2013

@vladla to máš pravdu!! Si představ, jak bych slavnostně dojela a všichni by už balili dom!! To by se mi Tete nesmála, to by celou cestu domů bulila 😅

monyliny
1. črc 2013

@kitinka76 😀 😀 😀 Tak to opravdu dobrý 😀 Jde vidět,jak my ženský máme mozek v předstihu 😉

vladla
1. črc 2013

Tu ctu a deti maji spaleny obed!! :o(
Toho smradu tady vsude!!
Jeste,ze mam v mrazaku pizzu. :o))
To ty prazdniny pekne zacinaji!! :o)

kitinka76
1. črc 2013

@vladla já jednou dala vařit paprikáč, zapomněla jsem na něho a odešla na pískoviště 😅 po návratu jsem chtěla volat hasiče, že někde v baráku hoří a on to byl můj paprikáč.... letěl i s kastrolem 😀 😀 😀 😀

monyliny
1. črc 2013

@kitinka76
@vladla 😀😀

monyliny
1. črc 2013

Holky já to nějak poslední dobou nedávám....Prcek je fakt hrozný.Jen se vzteká a kňourá....Ale jak? Někdy mám pocit,že uteču a nebo zalezu do kanálu....Do toho dnes přišla po 5 týdnech moje máma a hned spustila ty své "rady" jak mám vychovávat-pěkně naplácat 😠 U dcera jsem období vzdoru nezažila...utěšte mě prosííííím,že to brzy přejde a že nejsem jediná 😉

kitinka76
1. črc 2013

@monyliny přejde..... já měla období vzdoru od roku asi do devatenácti a pak to přešlo 😀 😀 😀 😀

vladla
1. črc 2013

@monyliny holky jsou v pohode,ale me to vztekani obcas drzi i dnes!! ;o)

monyliny
1. črc 2013

@kitinka76 😀 No,tak to js mě teda moc nepotěšila 😀 😀

aanysek
1. črc 2013

Tak to me devcata vykladejte...........ten muj raubir je hrozny porad knoura a dohadujou se.Vecer uz padam na hubu uz ani nevim co mam delat aby me poslechl hned a ne az na podesate..............vecer uz bych je vystrelila na MARS...je to desny

kitinka76
2. črc 2013

@aanysek používej kouzelné slovíčko 😉 a nemyslím prosím nebo děkuju ani abraka dabra 😀 😀 😀 to slovíčko je HNED TEĎ!! Musí se používat uváženě (jinak ztratí svoje kouzlo!!) a v situacích, kdy opravdu potřebuješ, aby poslechli. Ale funguje 😉

aanysek
2. črc 2013

tak to jsem zkousela a nic.Uz jsem zkusila ze jsem rekla ze nebude bazen a nebo ze jsou bez vecere kdyz neuklidi pokoj a stejne to pak delam ja.............tak snad se to zlepsi 🙂

vladla
2. črc 2013

@kitinka76 toto kouzelne slovicko pouzivam na manzela!!!! 😀

kitinka76
2. črc 2013

@aanysek a dáš jim tu večeři??? mám kamaráda, co hlídal vlastní děti o víkendu a řekl jim, že nedostanou jídlo dokud neuklidí pokojík.... do nedělní večeře byli na jabkách a sušenkách co si našli po aktovce 😀 😀 😀

kitinka76
2. črc 2013

@vladla jo, funguje i na manžela 😉 když mě přestane bavit po stopadesáté opakovat, že kohoutek kape, je potřeba vynést odpadky a záchod protíká tak ho taky použiju... dřív jsem se nas... eee nazlobila a všechno si udělala sama (opravdu umím vyměnit těsnění u kapajícího kohoutku a ten bazmek v nádrži na splachování 😉) ale nevidím důvod, proč bych měla dělat všechno sama 😉

aanysek
2. črc 2013

@kitinka76 Tak to já je donutim nekdy si to radsi udelam sama ale bez vecere nezustanou pac by otravovaly o jidlo a to i v postely. a to by byly schopni byt vzhuru do pulnoci a skemraly by nez by neco dostaly a to bych uz asi nezvladla a skoncila bych nekde na psyyhcyne 😀 😀 😀

kitinka76
2. črc 2013

@aanysek tak v tom případě doporučuju vyhrožovat jen věcma, které jsi schopná splnit. Ti tvoji andílci už totiž ví, že zůstane jen u výhružek. Já když zakázala na týden večerníček, tak jsem taky týden nevydržela a za dva, tři dny povolila. Teď zakážu Simpsony na jeden večer a dodržím!!! Aj kdyby měl být pláč 😒

aanysek
2. črc 2013

@kitinka76 ja jsem ted presla na ucinejsi vec rekla jsem ze jim nanapustim velky bazen kdyz nebudou poslouchat.Zatim lezi na dvorku a neni napusten.Oni totiz nevi ze ho nappustim az dojde kryci plachta 😀 tak se zatim snazi byt hodni

aanysek
2. črc 2013

@kitinka76 jinak muj malej je hyperaktivni i sousedka to rikala

renatalen
3. črc 2013

Musím říct, že v poslední době bych také své ratolesti vystřelila na Mars. Neustále se hádaj, jeden druhého provokujou, starší mladší navádí, mladší ho kouše. No prostě veselo, po dvou dnech doma se těším zpět do práce 😀
Jinak mám pocit, že období vzdoru přechází rovnou do puberty 😎

vladla
4. črc 2013

@monyliny vsechno nejlepsi Prokupkovi k svatku!! :o)

monyliny
4. črc 2013

@vladla Děkuji moc,jsi zlato,že jsi si vzpoměla 🙂

renatalen
4. črc 2013

Tak jsme dnes byli na ušním a nepotěšili nás 😖 . Malej je odeslán na vyndání nosní mandle a propíchnutí uší... Už teď mám z toho hrůzu ☹

vladla
4. črc 2013

@renatalen chudak.Tak at vse dobre dopadne a nebude ho to zlobit! 😉

renatalen
13. črc 2013

Holky to se dovolenkujete nebo máte tak hodné děti 😀 😀 😀 😀
Já chtěla vystřelit na Mars švagrovou. Ona těsně po prodělané střevní chřipce až se hrnula pusinkovat malou!!!