Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

nininka23
11. dub 2014

@bielamacka
@bielamacka nahodou, ja se pri cteni bavila...holky byly jak supi🙂

bielamacka
11. dub 2014

@nininka23 když já jsem takovej napůl chlap, já nemám dost energie na odhánění hejna slepic.... hlavně je to úplně zbytečný..... co si tím jako ti lidi dokážou?

nininka23
11. dub 2014

@bielamacka no ja bych rekla, ze maj hovno na praci...ja teda momentalne taky 😀....tak do vseho kafraj. Nemela jsem ani chut prispivat.

ratatooy
11. dub 2014

ahoj holky celkem bych se i přidala mám dve děti,druhemu jsou teprve 4 měsice první skoro 4 letej chodí do školky,a nesnáším supermatky co by mě sežraly za živa že dám dítěti čokoládu nebo rohlík v 7 měsících,vychovávám svoje deti trošku stylem bavte se jak mužete,hlavně když mam chvilu klid i za cenu rozsypané mouky po celem baraku 😀

apfele
11. dub 2014

ahoj všem, po přečtení pár příspěvků jsem zjistila, že Antimatky jsou moje krevní skupina 🙂 asi jsem divná, mám 2měsíční miminko a už vymýšlím jak si oživit mateřskou, protože při představě, že budu doma dementit 3 roky je pro mě děsivé 😀

ratatooy
11. dub 2014

@apfele musíš chodit mezi lidi ja sem doma teda už 5 rok a ještě sem se nestihla nudit

marecekavendulka
11. dub 2014

@apfele tak mě to dementění celkem bavilo 😀 a začne mi za chvíli nanovo ,ale je fakt,že jsem uvítala jakékoliv vybičení z těch kakánků,prdíčků,mlíček a jinejch stigmat.jsem antimatka hlavně v tom,že neběžím s klukem hned k doktorovi,když ho píchne u zadku,že mu dám klidně párek v rohlíku nebo sladkosti,že místo bezemočního a umělého "tvé chování mi přijde nepatřičné" mu řeknu "tak to si podělal,kamaráde!".klukovi je sice už 5,vlastně bych měla být vzhledem k jeho postižení vystrašená dokonalá bioekomatka,ale vzpomínám si na dobu,kdy jsem byla ustrašená prvorodička.netvrdím,že ted mám patent na rodičovství,ale myslím,že s dítětem se to má "přehánět" tak do roka a pak už klidně zvolnit.jak se říká: když spadne dudlik dítěti na zem,tak: u prvního ho běžíš vyvařit,u druhého jej opláchneš a u třetího jen olízneš sama a vrátíš mu ho do pusy!
Nedávno jsem ale potkala takovou divnou rodinku a takové rodiče já nesnáším : ženská tlačí kočárek,za ní cupitá asi 3letá holčička a pobrekává a za něma hlava rodiny a řve na malou:jdi ty malá pí.o,nebo ti dám dělo! tohle říct muj chlap malýmu,tak už s náma nebydlí.

marecekavendulka
11. dub 2014

@nininka23 uf už jsem se lekla,že se ti stala nehoda 😀

mataharyy
11. dub 2014

@bielamacka Ha, to se ti povedlo 😀 😀 Já nevím zda se smát, když takhle někdo si dovolí založit jinou než povolenou diskusi, tak jak mu tam hned malují čerty, jak potratí, jak si zlomí nohu, jak vypadne z okna... Ten kůň už by to asi měl přestat šňupat, má to nějaký neblahý vliv na uživatelky 😀 😀

marecekavendulka
11. dub 2014

@bielamacka ubrouskovou technikou 😀 tyvoe! 😀

lutsousek
11. dub 2014

Ahoj, díky za přidání! 🙂 Dcera bude mít v létě 3 roky a musím přiznat, že doma silně dementím a každodenní styk s matkama na dětským hříšti mi vůbec nepřidává. 😀 Hlavně mi přijde, že se tam dost nehodím... Doufám, že najdu čas, všechno tady zpětně dočíst, ať jsem v obraze!

mataharyy
11. dub 2014

@lenkaef Ahoj, můžu taky do soukromé větve? 😀

mataharyy
11. dub 2014

@lutsousek Hele já mám tři teď aktuálně rok, tři a pět a už pět let mám dojem že kde je koncentrace více matek, tak tam jsem nějak navíc... O dětech mluvím většinou jak o hadech, zuřím z nich, tečou mi nervy, mám sto chutí je roztrhnout vejpůl (teď zrovna už hodinu), jediné co mě drží je fakt, že pak by jich bylo ještě jednou tolik 😀
Nejhorší je to teď s prostředním, ten je fakt za odměnu... Pořád utíká, jednou z toho na odrážedle před pár dny, zatím co jsem přebalovala nejmenší hádě, dojel slušnou štreku a přes hlavní cestu, než se mi podařilo ho chytit, takže nervy v hajzlu, plíce taky a ještě jsem dostala kázání od paní, že ho nemám hubovat, že je to má vina, že utekl. Což ano je to má vina, ale bohužel jsem ještě nepřišla na to, jak se rozpůlit a přestat vyměšovat 🙄 Paní to nemyslela zřejmě zle, ale měla jsem v tu chvíli chuť jí praštit... Čímž jsem došla k závěru že jsem nezodpovědná, neschopná a špatná matka a jsem o to horší, že jsem ho za útěk nepochválila...

Takže mě teď trumfněte 😖 😀 😀

lutsousek
11. dub 2014

@mataharyy Promiň, netrumfnu tě, protože ty vole, 3 děti, to bych už byla někde pověšená na větvi! 😀 (Samozřejmě to myslím jako poklonu!!!!) Já další nechci, to jedno mi stačí bohatě... momentálně má svoje výborný období, které trvá už pěkných pár měsíců a i v noci se mi zdají noční můry, kdy hystericky řve a ječí "já nechci, ale já chci! a mlátí sebou o zem. Třepu se jen při představě, že s ní musím jít sama do obchodu! (Když jde i manžel, tak po minutě zbaběle uteču a podle seznamu nakupuju a jenom jim to házím do koše.) A co se týče setkání s 90% matek na hřišti, tak mi přijde, že ať dělám cokoli, vždycky je to špatně! Vysvětlovat- špatně, řvát na ni- špatně, dát na prdel- špatně. Normálně už před odchodem přemýšlím, co jev vhodné vzít jako svačinu a pití, aby je to nepobouřilo. 😀 A hrdě se hlásím k tomu, že moje dítě každý pátek odjíždí k babičce a vrací se až v neděli! 😎

mataharyy
11. dub 2014

@lutsousek Já vždy chtěla hodně dětí a chci ještě jedno, když k tomu bude vhodná situace, ale jsou okamžiky, kdy bych je fakt zabila. Na noční můry u nás není čas, oni se totiž ty dva mladší rozhodli, že spánek je naprosto zbytečná věc a chrápou v intervalech na střídačku a pro jistotu, aby jsme se jo nevyspali, tak k nám na postel postupně nalezou všichni tři 😎 Jo kdyby to bylo k tomu dát je babičce, jejich babička má své malé děti, navíc žijeme v jejím domě, takže to by byl efekt nula, dědeček je pracovně velmi vytížený, takže tam to taky nejde, druhá babička je 500 km daleko a druhý dědeček je alkoholik a vůl, takže ať je kde je, hlavně když je to daleko od nás 😀 Navíc já mám problém je někomu dát na hlídání, do určitého věku to bylo z obavy jak by to ty "chudinky" moje zvládli, od určitého věku je to z obavy jak by to ty CHUDÁCI co by je hlídali přežili 😀 😀

mataharyy
11. dub 2014

Jo nejhorší je okamžik, kdy se přistihneš při tom, že se snažíš těm 90% "zavděčit", nebo alespoň eliminovat negativa... Tedy přemýšlíš, je lepší sušenka, nebo nakrájené jablko, raději vodu, nebo slazený pití... 😅 Z toho by jeden dostal vředy, tak jsem se rozhodla, že mi taky můžou políbit a od té doby je to fajn 😀 😀

lutsousek
11. dub 2014

@mataharyy No já se do té fáze právě ještě nedostala, takže i když vezmu místo banánu bebečka, tak se opatrně dívám kolem, co je tam asi tak za typ matek, jestli je to pobouří nebo můžu nabídnout i jejich dětem. 😀

bielamacka
11. dub 2014

@mataharyy mě dokonale konsternuje, jak ty ženy dovedou být tak upřímně zlé.... já bych si nikdy nedovolila někomu napsat, že mu přeju zlomenou nohu nebo potrat. Přej a bude ti přáno. To krásně vysvětluje, proč jsou tak zlé a zapšklé, protože všechna ta zloba se člověku vrací 2x tolik....

marecekavendulka
11. dub 2014

holky taky nechápete ty extremně přírodní matky,co roděj na seně v chlívku,nosej oblečení z ručně tkaného konopí a když byste jejich dítěti pustily na chvíli televizi,tak by vás ukamenovaly?

mataharyy
11. dub 2014

@lutsousek Musíš se do té fáze rychle dostat, nebo se zblázníš 😀 Jináč já to řeším tak, že když něco mám a smutně na mě kouká cizí dítko, jak krmím tu svou ZOO, tak mu řeknu že mu ráda dám, ale musí se zeptat maminky (s tatínkem většinou není takový problém, ten je rád, když má klid 😀 ), abych nebyla já ta zlá co se nechce podělit... 😎 Ale musíš to říci dost nahlas, aby to slyšeli i ty matky 😝 😀 😀
@bielamacka No jo, větší koncentrace ženských je dost vražedná a většinou jsou všechny ovlivněny tou nejvýraznější, takže když ta je prostě trknutá kozou, tak všechny to opakují (absence vlastního rozumu padá na oltář davové "psychóze"), ve virtuální realitě se to ještě umocňuje tou anonymitou, takže když je někdo dobytek v reálu, tak na internetu je to 2x takové prase 😅 A i lidé na internetu musí dojít k nějaké "virtuální dospělosti", někdo to stihne rychleji, jiný pomaleji a někteří vůbec... Co naděláš, chce to se zasmát a myslet si něco o pr... 😎

mataharyy
11. dub 2014

@marecekavendulka No to víš, každý extrém je špatný a když někdo ten svůj extrém považuje za mantru a křičí to nahlas, je to děs běs 😎 Každý by měl dělat to co považuje za správné a nejlepší, být schopen vysvětlit a obhájit si to (samozřejmě slušně), ale respektovat když to někdo jiný má jináč. Na světě je dost lidí, takže když někdo nechce mluvit s někým kdo to má odlišné, může se otočit jinam a bavit se s tím kdo je mu názorově bližší... Ale to nesmíš být na modrém koníku, tady totiž každý snědl Šalamounovo hov... a má potřebu do krve přesvědčovat lidi okolo že to jeho je jediné správné (samozřejmě to tak nemají všichni, ale většina ano) 😉

1kacaba1
13. dub 2014

Přidávám se k vám...sice miminko teprve čekám, ale mám už dvě velké slečny (19 a 16), k dětem moc netíhnu, přestože se na miminko už moc těším...je to takové rozporuplné...ale při představě, že bych šla s malou na písek a rešila tam něco s jinýma maminkama, mám osypky...přítel se mi směje, že na písek s malou budu muset chodit, ale já říkám, že tam začnu chodit, ať tam s dětmi budou tatínkové...🙂 S těma dvěma staršíma jsme byla na písku 2 x a nemám pocit, že by měly trauma, že tam nechodily. A hrozné období teprve přijde, dospívání dětí bývá fakt někdy peklo...třást se, co kde dělají, že kouří, hulej trávu, občas se napijou, nechodí do školy...člověk je nemůže pořád vodit za ručičku, výprask nepomůže, domluva moc taky ne...člověk musí čekat, až dostanou rozum samy. A to je to u nás ještě celkem v pohodě...jiní by řekli, že má docela hodný holky...starší už rozum dostala, ta mladší jak kdy...ale vypadá to s ní taky už o něco líp. Je hrozně milá, jenom takhle dost blbne.

1kacaba1
13. dub 2014

@apostrof Naprosto stejně...🙂 Nedávno jsem říkala, že prostřední (16) strčíme do pasťáku (nechodila do školy a psala si sama omluvenky a mám pocit, že občas hulí trávu), starší (19) do bordelu (ta pořád bulí kvůli klukům, tak že si jich tam užije ažaž) a nejmladší po narození do babyboxu...samozřejmě je to hodně černej humor, na miminko seuž moc těším a holky mám taky moc ráda, ale někdy z nich fakt úplně zuřím...

mataharyy
14. dub 2014

Jedna veselá ZOO fotka z výběhu 😀

To jsou ty dny, kdy by člověku bylo líto, kdyby je vystřelil na Mars 😎 😀 😀

eveluska
14. dub 2014

tady se to zacina rozjizdet 😀 chtela jsem vam napsat, ze jestli se hned nekde nezavrete, nekdo vam se vleze a udela vam tu peknej vitr, ale pak jsem docetla, ze uz nekde jste 😉

pepibubu
autor
14. dub 2014

@eveluska pojď se nechat zavřít k nám, napiš @lenkaef o přístup a bude 😀

mataharyy
14. dub 2014

@eveluska Po dešti vždy vyjde slunce 😀 😀

bielamacka
15. dub 2014

výběh je dobrej 😀

mataharyy
15. dub 2014

@bielamacka Parádní, jen už tu druhý den prší, tak je mi na houby 😀 😀

bludiicka
15. dub 2014

Díky za tuhle diskuzi, už jsem si myslela ze jsem divná a ze je MK jen plný superbioekomatek 🙂