Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

andulind
9. črc 2015

Prosím, máte ještě místečko :D ?

radapokec
13. črc 2015

Sice starší téma,ale aktuální je a bude. Někdy bych už ty dva klidně vystrelila i dal než na Mars, ale brzo by se mi musely vratit. A někdy bych odletěla do teplých krajů já,přibližně milionkrát za rok 😀 děti nám zpestřují život, maji veeelkou výdrž a představivost. Ale kde brát tu trpělivost porad ze jo mamky.

cindy210178
15. črc 2015

také se hlásím 😀

vrabcak0007
15. črc 2015

dneska jsem nějaká vycuclá...opravdu na dětech není nikde nějaké tlačítko off?? stačilo by, kdyby se dalo vypnout třeba jen jednou za dva týdny...

evelp
15. črc 2015

@vrabcak0007 😀 marně ho poslední 2 dny hledám a zatím jsem nenašla, ale našla jsem ho asi u sebe a nechtěně zmáčkla, protože jsem total death...😀

vrabcak0007
15. črc 2015

@evelp ja teda taky...ale ne fyzicky, coz se divim, protoze vcera synek nemohl dospat v 5.30 a dnes dokonce od 4.30...normalne vstava okolo sedme...ale rostou mu 3 stolicky najednou...takze uz takhle jeho velka tvrdohlavost dosahla jeste vetsi level..do toho se budeme co nevidet stehovat, z cehoz taky neskacu do nebes...a tak mam pocit, ze mam uvnitr takovy odevzdany zmuceny neco...a chtela bych byt chvilku SAMA...nekam se zavrit a tupe cucet na tv nebo knizku a totalne vypnout...

martinavlk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
1kacaba1
6. únor 2017

Holky, mě to s tou malou doma vážně nebaví. Někdy jo, ale 16 hodin denně, když odečtu spánek, fakt ne. Babičky moc nehlídají, takže mám to dítě pořád na krku. Navíc nechce do školky, nechce nikam. Jen být doma s mámou a tátou ☹. Je to vyčerpávající. Nechápu, že příroda naděluje děti lidem, kteří pro výchovu nemají od přirozenosti žádné vlohy...Viz já...tři děti a pořád jsem výchově a péči o dítě nepřišla na chuť 🙂. Samozřejmě se starám a snažím, ale vnímám to spíš jako nepříjemnou povinnost než radost.

radapokec
9. únor 2017

@1kacaba1 a mohu se zeptat proc mas treti?neplanovane?

1kacaba1
16. únor 2017

@radapokec Dvě z nich byly plánované, těšila jsem se na ně a bylo mi jasné, že děti porřebují sourizence, takže u jednoho nezůstanu. Jde jen o to, že moje předtsavy o výchově a vzorně vychovaných dětech vzaly za své. Je to těžší, než to vypadá, a je to někdy dost úmorné. Třetí je neplánované...ale i na to jsem se po letech už těšila, jen pro to asi nemám od přírody vlohy, mít děti. A není tohle skupina o antimatkách? Tedy o těch ne úplně učebnicových, co jsou ze svých dětí úplně vydřený? Proč hned takový dotaz?

1kacaba1
16. únor 2017

@radapokec Třetí je neplánované, protože jsme tak trošku pitomí. Nedělala mi dobře antikoncepce, tak jsme používali metodu přerušované soulože. Kondom není taky nic moc.

petinos
16. únor 2017

Můj syn když byl menší tak opalovacím krémem natřel sedačku..... Opravdová radost 😂😂😂😂

g_m
16. únor 2017

@1kacaba1 Ježiš, to by mě jeblo. Dvě už starší a pěkně samostatné a do toho mimino! 😀 Já teda násilím vychovám i druhé, aby první nebyla sama a pak budu vyhlížet světlo na konci tunelu, kdy začnou být trochu samostatnější a pochopí, že je noc a má se spát a tak 😀 Děti jsem teda vždy chtěla, ale zcela upřímně mě to vůbec neuspokojuje...

hanyzka12
16. únor 2017

@ivaanka me takhle malej zdrhnul v ponozkach z materskeho centra nez jsem stihla navlect duku do rukavu bundy.Pred vsema maminama.Uvedomelejma.Jasne ze ve snehu.Proc by to jinak delal😂😂😂

opicaa
16. únor 2017

No nekdy si jako antimatka prijdu dost...nedavam synovi presne 20g masa na porci...dam mu vic kdyz ma hlad a chutna mu,nedavam mu detske kase,ale ji semnou moje-ovesne,ryzove,krupicovou.... Obcas si cucne slazeneho caje a ted pozor...s medem 😱 no a dneska rano uzobl kus svatebniho kolacku s tvarohem... Tak jsem asi antimatka...ale kdo se ma divat na ty jeho oci,chce co jim ma,takze zi jidlo hlidam a kolac b vyjimecne i pro me... Tak do me 😂

hanyzka12
16. únor 2017

Nekdy bych je vystrelila jen několikrát za den.Nekdy bych je tam nechala cely den.Mam doma pubertaka,skoro pubertaka a dvouletaka s detskou pubertou.Ti starsi jsou v sobe neustale ,triskaji se rucnikem kdyz si cisti zuby a rvou "mamiii at me necha,mamiii on si zacal" a do toho malej lezi na zemi a triska hlavou do koberce.Obcas bych si taky triskla hlavou😀Stejne je miluju.A ze mame vsude krem rozpatlanej to uz nejak moc neresim,protoze proste mame😂😂Malej kremy miluje.Taky miluje sklenicky co si starsi zasadne neodnesou.Takze rapidne ubyvaji pac je vzdycky rozbije.

adrrik
16. únor 2017

Bohužel až někomu vážně onemocní dítě pochopí že každá vteřina se svým dítětem je vzácná a vse se změní i nazory☹

denisakodetova
16. únor 2017

Je ulevijici vědět, že v tom nejsem sama 🙂

g_m
17. únor 2017

@adrrik To je zase příspěvek mimo diskuzi... A trochu jiná liga. Antimatky beru s nadsázkou, nikdo z nás by podle mě neměnil, i když z toho nejsme tak vyplesklé jak jiní, ale všechny dáme za pravdu, že nejhorší je, když dítě onemocní, ale to tu řešit je z cesty...

denisakodetova
17. únor 2017

No já bych malou za nic na světě nedala, ale občas přijde chvíle, kdybych ji nejraději hodila do peřin. Ale pak se usměje a jakoby nic nebylo 🙂

opicaa
17. únor 2017

@adrrik no trochu zcestne tady nemyslite ? Asi jste vlezla do spatne diskuze

patrusa
17. únor 2017

Jeee, konecne tema pro mne 🙂

1kacaba1
17. únor 2017

@g_m To jsme na tom stejně, jen jsem to možná řekla špatně. Prostě představy o tom, jak mi ke štěstí postačí jen péče o děti a domácnost jsou tytam 🙂 Děti vůbec nejsou tak vzroné jako na reklamách, naše domácnost taky ne, já jako matka taky selhávám...děti mají vlastní hlavu, nejde to s nimi vždycky jen po dobrém, člověku tečou nervy...☹ Není to nic, čím by se člověk chtěl chlubit, ale je rád, že to takto nevnímá aspo%n sám.

patrusa
17. únor 2017

Ja jsem ted uplne nejspokojenejsi. Deti mam 2 a 4 roky a uz jsem zpatky v praci. Pracuju na 6 hodin, na deti mi zbyva odpolednd od 15 hodin a js to fajn. Rodicovska me ubijela. Ikdyz vytocit me umi behem 5 vterin :D.

caseopea
17. únor 2017

Sice starší téma, ale rozhodně se přidám 🙂 také bych své milované dítko vystřelila na Mars 😀, ale miluji svého Patrička nadevše, ale najíst se dvěma rukama, zajít si v klidu na záchod a vypít si teplé kafe, to bych chtěla 😀

opicaa
17. únor 2017

@caseopea to je muj sen taky...malej ma 8 mesice,dneska za cely den spal 30 minut a to jen venku v kocarku....asi nemusim povidat jak byl pretazenej a celej den protivnej 😂 kaficko teply bych si taky dala...a dneska jsem mela na nervy uz 3 oplatky!

caseopea
22. únor 2017

@opicaa Malý byl dneska taky na odstřel, byli jsme na procházce a spal asi 40 minut, takže žádná sláva a celé odpoledne to u nás vypadá podobně 🙂, jen jsem si neudělala zásobu cukru 😢 🙂

treasurka
29. zář 2017

Jééé, fungujete ještě? Já mám doma tři prťavce a mars je někdy příliš blízko 🙂