Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

monyliny
20. dub 2013

@blahova_andrea Chudinka Michálek...tak že nakonec se reakci nevyhnul☹Posílám pohlazení,ať je brzy lépe...Kolikátý den se rekce dostavila?Pamatuju si to dobře,že dostal Priorix?Malej měl být očkovaný v úterý,ale dostal ve čtvrtek horečku,tak se očk.odkládá 😒

blahova_andrea
20. dub 2013

@monyliny to teda taky nepochopím, jak někdo může ukrást něco dítěti nebo všeobecně i matce malého dítěte, to je jako okrást důchodce o berlích, prostě hyenismus

blahova_andrea
20. dub 2013

@monyliny jj, Priorix, pamatuješ si to dobře. očkovaný byl minulé úterý 9.4. včera to byl fakt chudáček, dneska ráno byl taky špatnej, tak dostal dostal sirupek a ulevilo se mu a dokonce jsme si i hráli, teď spinká.

vladla
20. dub 2013

@renatalen To si děláš srandu! 😒 Třaba se ještě najde. 😉

vladla
20. dub 2013

@miska85 ahoooj! 😉

xuxie
20. dub 2013

Něco hezkého o těch mých loupežnících, ať furt jen nenadávám 🙂
Shodou blbých náhod se stalo, že ve středu ráno jsem odešla k doktorce, že mě děsně bolí břicho a vrátila se až v pátek z nemocnice a do "klidového režimu". Mno, co vám budu vyprávět, nechala jsem s mužem své dva kvítky ve věku 2r7m a 6m (už na UM). Naštěstí mi bylo tak blbě, že jsem se zcela spolehla, že jsou životaschopní a dají to doma beze mě.

A včera, když jsem se prohrabala hordou špinavého prádla do kuchyně, tak můj prvorozený chtěl k večeři pizzu od oběda a říká: Martínek musí dopapat picu a Linduška kašičku z pohárku. Už je doma maminka, zítra už bude jídlo!

vladla
20. dub 2013

@blahova_andrea Zůza byla očkovaná minulý týden na Prevenar+hexa a dostala teploty ještě ten den odlo.a měla je skoro čtyři dny kolem 39 stupňů. 😒
Tak přeji ať se malému brzy uleví! 😉

blahova_andrea
20. dub 2013

@vladla chudinečka malá. my hexu+synflorix přežili krásně, ale tentokrát prostě 10. reakce. dneska je to druhý den pištící klíště, tak snad to fakt nebude trvat dlouho.

miska85
20. dub 2013

BOžátka malé, ať je vašim dětem brzo dobře...Klepu 3x, ale Tomík to celkem snášel dobře. Uvidíme v květnu, to ho čeká druhá dávka priorixu - uf, snad ta jeho odolnost bude trvat. Jinak já zatím žádné extra vtipné příběhy nemůžu povykládat, tak se budu smát těm vašim 😉

blahova_andrea
20. dub 2013

@miska85 díky. tak doufám, že ti prcek zvládne i tu druhou vakcínu. nás čeká koncem roku. nevíš, jestli bývají horší reakce na první nebo až na tu druhou?

miska85
20. dub 2013

@blahova_andrea to nevím právě 😔 ale příklad, dcerka od mojí kamarádky vždy měla reakci na očkování a na druhou dávku poprvé nic. Tak snad...

zzuzinda
22. dub 2013

Ahoj, holky, dlouho jsem tu nebyla, ale musím vám napsat o včerejšku. KDybych včera někde potkala babybox, už mám místo dětí třeba morčata nebo fretky 😉 Začalo to ráno, kdy Adam blbnul se závěsy a shodil garnýž babičce na hlavu ("naštěstí" to slízla jen babi, kdby to slítlo na děti..), tak místo výletu do ZOO jsme opravovali garnýž, mezitím se Adam vztekal, že jsem mu zatrhli pohádku, hračku, ZOO. Odpoledne jsme šli ven, tam jsem seděla v cestě rozletu našeho drahouška, když chctěl hodit vlaštovku a slízla jsem ze strany do hlavy ránu pěstí od Adama, pak několikrát vrazil do Báry, až ta sebou sekla (naštěstí to nesla v pohodě) a pak sejmul kamaráda, který měl zrovna ruce v kapsách, takže to vzal čumáčkem o zem a Adam se seknul a nechtěl se omluvit. Naštěstí tím to u něj skončilo, ale nastoupila Bára a cesta domů se nesla v duchu hysteráčků - nechci jet na motorce, nechci z ní slézt,nechci jet tudy, nechci do náruče, nechci...Pak už jsem se jen ptala, proč nechováme morčata nebo fretky, bylo by to jednodušší. Po cestě jsem se stavila pro vínko a děti zahučely do postýlec celý utahaný 🙂 Uf, teď jen doufám, že ve školce nebude Adam pokračovat...

kitinka76
22. dub 2013

@xuxie já takhle odpadla na vánoce když byly Tete 4m 😒 tři dny horečky přes 40, jen jsem spala a kojila, na nic jiného jsem se nezmohla. Moje starší a partner vyfasovali u babiček bramborový salát a tím se živili tři dny 😀 😀 😀 pak Milan udělal polívku z pytlíku a starší dcera ho hrozně chválila, jaký je skvělý kuchař 😀 😀 😀

kitinka76
22. dub 2013

@zzuzinda jsem pro akvarijní rybičky 😉 morčata dělají kravál a fretky koušou a smrdí 😀 😀 😀 😀 náhodo to vím, protože moje děti si pořád tahají domu nějakou "havěť"

blahova_andrea
22. dub 2013

Tak po dvou dnech horečky nastoupila vyrážka...ale jinak to očkování neseme statečně 🙂

vladla
22. dub 2013

@zzuzinda Žádné nůďo!! 😀 😀
Třeba si to teď vybraly a už budou jen hodné!! 😀 😀

zzuzinda
22. dub 2013

@kitinka76 To já si myslela, že by se to trochu podobalo dětem 😉

zzuzinda
22. dub 2013

@vladla Snad jo, včera to bylo fakt moc už i na mě.

monyliny
22. dub 2013

@renatalen Tak ty nádherné náušničky už dorazili a já jsem blahem bez sebe...Marí jsem je schovala a chci jí je dát za vysvědčení,ale asi to nevydržím 😀 Asi půl hodinu jsem neslyšela nic jiného než "Mami,já chci taky...Popros tu paní,ať mi taky takové krásné náušničky vyrobí"😀 Můžu ještě někdy požádat?Vyplatí se Ti to? 😉

kitinka76
22. dub 2013

@monyliny ty se máš!! snad mě taky budou doma čekat 😅

xuxie
22. dub 2013

@kitinka76 krizovky prověří, viď? 😉

renatalen
22. dub 2013

@monyliny To jsem ráda, že se líbí! Nevím, jestli se mi to vyplatí, já to spíš než pro peníze dělám pro zábavu :D. Klidně ještě nějaké udělám :D
@zzuzinda Když už se zlobí, tak pořádně 😉 ,

zzuzinda
22. dub 2013

@renatalen To teda 🙂

kitinka76
23. dub 2013

@renatalen už je mám taky doma!!! díky jsou nádherné 😵

renatalen
23. dub 2013

@zzuzinda 😉 Já mám taky doma dva raubíře. Už chápu, proč si moje babička, která měla pět dětí dávala aspirin na dobrou noc 😀
@kitinka76 To jsem moc ráda... 🙂

zzuzinda
23. dub 2013

@renatalen Z pěti takových bych si asi dala něco sakra silnějšího než aspirin 😉

kitinka76
23. dub 2013

@renatalen kamarádka dělala na nemocnici na ústředně a dávala si brufen k večeři 🙂 pak ji šoupli jako pomocnou sestřičku na dětské oddělení a brufen jedla jako corn flaky - naloupala si ho do misky a zalila mlíkem 😀 😀 😀

vladla
23. dub 2013

@kitinka76 😀 😀 jak dopadla?! 😀

kitinka76
23. dub 2013

@vladla tuším, že dala vypověď 😅 vlastní děti nemá dodnes 😀 😀 😀 😀

renatalen
24. dub 2013

To zase bala príma noc. Ta malá mrška se vzbudila někdy po jedné s tím, že má žízeň a ne a ne usnout. Usnula, až když začalo svítat 😠 😠 😠