Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

pepibubu
autor
10. dub 2014

@veru324 napiš soukromou zprávu @lenkaef, ona tě přidá 🙂

sweetest
10. dub 2014

@lenkaef Můžu k Vám?

lenkaef
10. dub 2014

@sweetest kočko pojď! 🙂 🙂

tequilaa
11. dub 2014

Ahoj holky, jsem docela ráda že jsem našla takovou skupinu... mam pocit že jsem na pokraji svých sil, prosím než si to tady pročtu, jen to musí ze mě ven, tak budu ráda když mi někdo na to odepíšete... Má tříletá dcera mě totálně vyčerpává, a to už od narození neustále řve, mluví se mnou jen kňourajícím způsobem, histerické záchvaty, a ja už chytám na první našlápnutí, jsem na ní hnusná, řikam věci ktere mě potom mrzí, manžel už si toho taky všiml a říká mi že jsem cholerická matka ☹, byla jsem vždy uplně klidnej člověk, flegmatik, ale opravdu se ze mě stává úplně někdo jiný ☹ tak strašně mě to štve, ja si od narození to mateřství absolutně neužívám, jsem ráda za každou příležitost kdy ji někdo hlídá, a to už chodí do školky... Ale taky se mi samozdřejmě stýská, když třeba ji nemam víkend, tak pak se na ní strašně těšim,říkám si to bude v pohodě, budu v klidu, nenechám se rozhodit ničim, a vydží to tak půl hodiny než ztropí zase nějakou scénu kvůli kravině a já zase bouchnu ☹ je toto normální ????

pepibubu
autor
11. dub 2014

@tequilaa zachovej klid, tady jsi správně, pojď i do soukromé skupiny 🙂

camelinka
11. dub 2014

@tequilaa ahoj, ja myslela, ze popises svoji holku, ne moji 😀 😅 , pojd k nam 😉

tequilaa
11. dub 2014

děkuju děkuju, hned je mi trošku líp 🙂 soukromá skupina je kde?

pepibubu
autor
11. dub 2014

strana 86 cca v půlce stránky je odkaz

bielamacka
11. dub 2014

Ahoj, díky za přidání. Jmenuji se Kateřina, je mi 31, s manželem žijeme těžce party hard život a čekám prvního sviště. Jsem na to moc zvědavá. Snad to všichni přežijeme ve zdraví 🙂 Asi tady budu hledat nějakou tu spřízněnou duši , co mateřství nepochopila jako sebeobětování, ale umí si ze sebe a z celé té události udělat trošku srandu. Semtam užiju nějakou radu - přecejen to je poprvé (a možná naposled 😀).

pepibubu
autor
11. dub 2014

@bielamacka jechechechéééééé že mě vůbec nepřekvapuje, že jsi tady... 😀 Když jsem viděla, jak tě rozcupovaly supermatky za to, co sis to DOVOLILA založit za téma 😀

camelinka
11. dub 2014

@bielamacka pozor, tady na koni se vsechno bere desne vazne, takze si porid sitku proti kamenum 😀 😀 😀 😀

camelinka
11. dub 2014

@pepibubu jo, taky sem se smala a kroutila hlavou jak sova 😀 😀 😀

tequilaa
11. dub 2014

@pepibubu píše mi to že stránky neexisttuji ☹

pepibubu
autor
11. dub 2014

@tequilaa napiš nejdřív @lenkaef, tím že je to soukromá skupina, ti musí "povolit vstup", pak to půjde

jinajana
11. dub 2014

Ahoj holky, tak já jsem zatím antitěhule a chystám se stát antimatkou, to jsem ráda že jsem vás našla 😀

tequilaa
11. dub 2014

@lenkaef můžu poprosit o přístup do soukromé skupiny? díííky moc

apostrof
11. dub 2014

Ahoj,mám 3 děti a většinou z té nejstarší nervy v kýblu,někdy mám pocit že vyvěsím ceduli daruji za odvoz,jste na tom stejně???

apostrof
11. dub 2014

Vezmete mě mezi sebe babenky?????

mon_88017
11. dub 2014

@apostrof mám jedno, malinký a úplně vzorný mimino a bejvám na tom dost podobně. Nějak si nedokážu představit, co budu dělat, až bude větší a méně vzorné 😀

apostrof
11. dub 2014

@mon_88017 Ve zkratce,půjdeš na to po dobrém se snahou vysvělit a názorně ukázat-vyjde ti z toho že jsi úplně blbá a ničemu nerozumíš,půjdeš na to s řevem a efekt stejný a když pleštíš což já tedy udělám jednou za uherský rok,ořveš to ty a ne ten co ten plaskanec dostal,nejlepší je rezignovat

mon_88017
11. dub 2014

@apostrof to sou vyhlídky teda 😀 😀 😀 😀

bielamacka
11. dub 2014

@pepibubu 😀 supermatka je výborný výraz 😀

@camelinka nejlepší obrana je ignorace 🙂

camelinka
11. dub 2014

@bielamacka zavidim,ze to umis 😎 😎 😎

bielamacka
11. dub 2014

@camelinka když to oponenta nase*e víc, než když se s ním hádáš 🙂

camelinka
11. dub 2014

@bielamacka ja vim, ale me coby cholerikovi hned nabehne zila 😀 😀

bielamacka
11. dub 2014

@camelinka no to máš potom těžký 😀 hlavně víš co, ono s některými typy žen na těchhle fórech se fakt nemá cenu hádat, protože jsou přesvědčeny o tom, jak ony mají jediné svatou pravdu, protože ony jsou posvátné krávy matky, neboť s nesmírným vypětím vyprdly tři děcka a od té doby zdobí celý byt ubrouskovou technikou vychytávají slevy v Kauflandu a myslí si, že mají patent na to, jak se má žít a nikdo se jim nesmí vzepřít, neboť ony vědí nejlíp, jaké to je být MATKA a ostatní jsou nuly. Sebeobětování a vyčerpání na hranici smrti a potom demonstrativní jekot, jak my ostatní, co ještě neznáme peklo plození dětí, nemáme vůbec co machrovat - to je taky extrém, si myslím já.

Vím, jak moje máma vychovávala nás a jak se k tomu stavěla. My s bráchou jsme prý krásně spali, všechno jedli, neječeli, neřvali a pokud můžu říct, tak jsme byli fakt hodné a bezproblémové děti. A přitom máma nás měla celkem na háku - prostě žila a dávala nám jenom svůj příklad. Četla nám, mluvila s námi - zabavila nás - a přitom vypadala fakt super a táta na ni byl pyšný. Všechno je to v hlavě. Psychika dovede pomoct, ale i rozložit, když ji člověk nechá....

marecekavendulka
11. dub 2014

@lenkaef ahoj,jsem milující maminka 5 letého chlapečka a občas bych ho fakt zabila.. 😀 mohu do skupiny,prosím?

nininka23
11. dub 2014

jee muzu taky? Staci jako vstupenka do klubu, ze jsem dnes po ctvrte poblita a jednou posrana? - vse teda od vlastniho ditete....a vubec me to netesi?

ludmilad
11. dub 2014

@pepibubu @camelinka @bielamacka jsem mimo, nestíhám to tady číst, jaké sis dovolila založit téma?? Lítám s děckama po doktorech, oba 38 a oběma píchali uši 😢 😢

bielamacka
11. dub 2014

@ludmilad to už bych radši nerozebírala 🙂 nemá to cenu 🙂