Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

blahova_andrea
1. pro 2012

Všem antimatkám musím popřát hezkou adventní sobotu a rovnou se musím pochlubit...s mateřským prohřeškem samozřejmě 😀 Včera jsme jeli s babičkou do Brna na nákupy a předvánoční čumendu (samozřejmě s kočárem) a pak jsme měli jet s naším tátou po práci domů. No přifrčel s tím, že dostal poukaz do pizzerky, tak jdeme na véču (samozřejmě s mimískem a babičkou) 😀 Rozhodně zajímavá zkušenost. Pizzerie totiž byla z těch lepších a my na to nebyly připravení. Moc jsme nezapadli a navíc tam dělal čurbes náš rarach a celou dobu "zpíval". Pusu zavřel jen, když jsme mu dali kůrku z pizzy, kterou zapil kapičkou nealko piva. Takže náš ani ne roční chlapeček byl pokřtěn jak lepšími restauracemi, tak i pivem a pizzou 😀 Musím podotknout, že obsluha byla ryze mužská a neskutečně příjemná a tolerantní, tak jsme si to nakonec všichni užili a jim zpestřili směnu. Jako perlička bylo, že pan pizzař byla moje velká dětská láska, kterou jsem léta neviděla 😀 Mimo to...moc mezi lidi nechodím a tímto večerem jsem zjistila, jak moc ztrácím na mateřské schopnost bavit se s cizími dospělými lidmi. Máme ten pocit taky? Ne, že bych na každýho šišlala, ale tak nějak nejsem připravená s nikým komunikovat mimo poděkování za pomoc s kočárem a když už na nějakou tu náhodnou konverzaci přijde, tak je mi zpět 15. Stojím, čumím, blbě se culím a než mi dojde, co ten někdo říkal a co bych mu mohla odpovědět...je pozdě 😀

zzuzinda
1. pro 2012

@renatalen Taky mám z víkendů psotník 🙂

vladla
1. pro 2012

@pepibubu Včera jsem upekla dva druhy cukroví,ale mají o krapítek jiný odstín než by mělo mít.Děkuji za moučkový cukr.... 😀 😀

vladla
1. pro 2012

Jo a miluji sobotní i nedělní rána!!!!Manžel mě nechává spinkat do půl desáté!! 😀 😀
A pak nic nestíhím...... 😀 😀 😀

pepibubu
autor
1. pro 2012

tak to závist.... u nás o víkendech dospává tatínek.... Jak ho miluju a umí toho zastat spoustu, za tohle bych ho propleskla, on přece musí hajat.... 😠

ia.
1. pro 2012

@pepibubu zkus navrhnout střídačku 😉 u nás v sobotu vstává s dětma manžel a já spím, a v neděli vstávám s dětma já a dospává manžel 🙂

pepibubu
autor
1. pro 2012

@ia. supr nápad, zkusím to :D

ia.
1. pro 2012

@pepibubu přeju hodně štěstí, věřím, že Tvůj manžel je stejně tolerantní jako ten můj 😵 já jsem schopná obětovat cokoliv ale za pár hodin spánku navíc bych i vraždila 😅

denisia
1. pro 2012

@blahova_andrea - no, za starych cias som bola taky vtipalek a ukecanec, hadam neexistoval nikto, s kym by som si nemala co povedat ... a teraz to mam podobne ako ty ... stojim, kukam, neviem, co povedat ... sa desim, ze si zacnem hladat pracu, co tam na mna caka ...
so spanim to mame podobne, ten moj tiez musi furt dospavat ... na jeho obranu, robi 12-hodinovky, denne i nocne ... ale ja mam v priemere urcite menej naspanych hodin ako on. .. Sem tam sa stava, ze ze vstane a ja ostanem v posteli, ale to stejne nespim, lebo deti furt chodia buchat na dvere, ze mami, uz vstavaj!!!

denisia
1. pro 2012

Co sa hysterickych vystupov, tak to mame nejake stastie, lebo u nas sa niekedy stava, ze spustia rev, ale hadzanie sa na chodnik a kopanie nohami ... take sme nemali ... maminky, ktorym sa to stane na verejnosti uprimne lutujem, lebo to nie je vychovou dietata, s tym sa proste neda nic robit, to je ako mala puberta ... Ale tie maminky su v situacii, ked (v ociach verejnosti) nemozu vyhrat - bud tomu dietatu narezu na zadok - a to sa predsa v dnesnej "modernej" dobe neschvaluje, alebo si chcu s nimi rozumne pohovorit, co je v takom stave absolutne neucinne, alebo ich ignoruju - a pre "divakov" takejto scenky je to vzdy len nezvladnuta vychova ... hroza. Uplne "milujem" kecy typu "moje dieta by si to nikdy nedovolilo" ...

xuxie
1. pro 2012

Milé dámy, omlouvá se, že šmíruji - jen jsem nahlédla a pláču smíchy. Ta naše dvojka je ještě malinká, ale už se "těším" co přijde.

Krásný víkend a pevné nervy nám všem 😉

renatalen
1. pro 2012

Já občas neodolám a válim se v posteli, když už teda manžílek vstane dřív než já. Ale dlouho mi to válení nevydží, možná by vydrželo, kdybych měla špunty do uší 😠 . To je samé, kde je maminka, mami, vstávej...
Máte některá svobodné bezdětné kamarádky? Já mám jednu a neustále od ní slyším stěžování na toho "smrada", co řval v autobuse, nebo na tu smečku, co ječela v bazénu a na ty nevychovaný děti, co potkala v obchoďáku. A za věty typu: "moje děti si tohle nikdy nedovolí t a kdyby si to nedej Bůh dovolily, tak je seřežu", bych jí někdy fakt zabila. 😝

xuxie
1. pro 2012

jen v rychlosti - právě jsem očistila starší i mladší - "hráli" si na podložce s tatínkem v pokojíčku a nejednou tatínek volá: "Lásko, oni jsou od ho..a!" Netuším jak, netuším odkud, podle konzistence šlo o exkrement staršího mláděte, který se nacházel na jeho rukách a tepláčkách jeho sestry...podotýkám, že muž po celou dobu (údajně) v pokoji s nimi - nemohu zaručit, dělám palačinky, digestoř puštěná - neslyším, nevidím. No nic, hovínka jsme objevili pouze trošku, starší odmítá prozradit, kde k němu přišel, tak pokud šlo o větší zdroj, držte palce, ať najdeme do večera 😉

jarkalada
1. pro 2012

@xuxie 😀 😀 😀

jarkalada
1. pro 2012

@renatalen mám svobodnou bezdětnou kamarádku. Neustále mě přemlouvala, ať k ní už konečně někdy zajdu. Tak jsem zašla 😀
- mám roční dvojčata - ona - skleněnej konferák se skleněnou mísou, na nízkých skřínečkách pod televizí ledabyle poházené okvětní lístky. Za nima vázičky s rozkvetlými kytičkami. Na jiné skříňce zas rámečky s fotkama, takové ty proutěné dekorační kouličky. Na sedačce přesně urovnaný přehoz s naaranžovanejma polštářkama. Pod konferákem na poličce seřazené pracovní dokumenty.. A hlavně to nemá ještě dokončené, takže ještě v bytě žádné dveře! tzn. že jsme ty děti nemohli ani nikde bezpečně zavřít, aby furt nezdrhaly.
No po mé návštěvě mi pak poslala večer sms, že si vzala prášeček na hlavu a napustila vanu 😀

zzuzinda
1. pro 2012

Tak, holky, teĎ mě náš starší Marťan dorazil. Byli jsme na Mikulášské ve vozovně a jak jsme šli domů, říkám mu, že mi není dobře, asi na mě něco leze, aby byli doma hodní (protože tatínek vyrazil do hospůdky). A on mi na to řekl, že se o mě s Bárou postarají, že mi bude nosit ovoce, abych měla vitamíny, donese mi i čokoládu, abych měla sílu, jen čaj si prý musím uvařit sama, to prý neumí, ale vodu jo, tu mi udělá 🙂 Docela mě překvapil, teď má hodně zlobicí a protivné období, tak jsem koukala jako blázen. Ale na Mars stejně poletí 🙂

denisia
1. pro 2012

@zzuzinda Starsi martan je zlaticko!!! Niekedy sa clovek nestaci divit .... vo vozovni v Stromovke ste boli?

zzuzinda
1. pro 2012

@denisia No, on mi to pak vynahradil, jablíčko sice donesl, ale půlku mi snědl on a tu druhou sebrala Bára a zašila jí neznámo kam🙂 A pak oba tak zlobili....Ale překvapivě se za chvilku zklidnili🙂 Ve Střešovicích ve vozovně. Adam tam proběhl atrakce, pak si na kole štěstí vytočil pastelky, čokoládku a nějkaou brožuru, pak řval, že nedostal zvířátko z balonku, pak oba i s Bárou dostali perníkovou rybu od čerta a tátovi sežrali (doslova) bramborák. Takže celkem vydařené odpoledne🙂

denisia
1. pro 2012

hele, na to, ze som antimatka, tak aspon 3 podarene diela ... 2 deti + torta ... povedzte "syr" ... uz vacsi syr povedat neslo ...

denisia
1. pro 2012

jezis, aka obrovska fotka, sorry, zaberam vela miesta .. neviem to uz vymazat ☹

renatalen
2. pro 2012

@denisia Krásní kluci a krásný "sýr" 😀

vladla
2. pro 2012

@denisia Krásný!! 😉

martiinkab
2. pro 2012

@denisia ty sou nadherny !!!maj krasny oci !!! ten dort mnam !!! si sikulka !!!

martiinkab
2. pro 2012

Jinak ja sem Martin Bydlim kousek od Roudnice se skoro 8 mesicni dracici a chlapem. A s tchyni v patre 🙂)) Zatim muzu rikat ze mam zlat dite ale obcas bych je s tatinkem poslala na Mars abych se mohla opravdu dobre vyspat a nikdo po me nic nechtel. Ale zase dite se mi budi jak kdy nekdy 5X a nekdy 2X za noc, a vstavame nejdrive kdyz je blby den tak v 8.30 a kdyz dobrej tak mezi devatou a desatou 😅 na tohle mam opravdu stesti ale stejne sem rada kdyz vecer zalezu do postele 😀

martiinkab
2. pro 2012

a na super matku si nehraju jak uz tady jedna mamanka psala Ja sem super, je super ze jeste ziju :D :D :D
proti vychovnym placnuti a tak nic nemam to by to pak vypadalo 😒

denisia
2. pro 2012

zdravim vospolok ... dakujem za prsty nahoru 😀 😀 😀 . Dnes celkom dobry den, dokonca so si rano mohla pospat, na obed pizza z mrazaku a dynova polevka, poobede moj starsi porozpraval mladsiemu pohadku o medovnikovom domceku a zaspal ho ... ja som sa asi ocitla na Marse 😀 😀 😀

monyliny
2. pro 2012

@denisia Máš krásné kluky🙂Mají nádherná kukadla🙂

vladla
3. pro 2012

Hezký den!! 😉 😉

vladla
3. pro 2012

Dnes poletí asi ta nejmenší.....právě vymotala celou roličku toaletního papíru! 😝

vladla
3. pro 2012

Jo a ta sedmiletá poletí s ní.....je jí sedm a začla malovat po nábytku!! 😠