Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

ia.
27. lis 2012

@zzuzinda no všichni na mě hleděli, jakobych mu strčila prst do krku 😝 a pak ta prodavačka, které jsem to oznámila 😅

zzuzinda
27. lis 2012

@mataharyy Já už si málem nechala otevřený dveře od záchoda i na návštěvě 😉 A vykoupat se ve vaně, to jde??? Mám problém i se sprchou a mytím vlasů, Barunka mi tam nosí hračky a háže je do vany, tak to je trochu slalom. A nejhorší je, že ty hračky jí podávám já 😀

3cacorky
27. lis 2012

@mataharyy -tak to ti držím moc palečky,no manžel taky trochu stávkuje 😉 😉 😉 já jsem myslela,že už mě to nebude brát a ono ještě jo,naše holky si spolu dost rozumějí ,ta nejmladší tíhne hodně k té nejstarší a ještě dokonce chtějí další mimčo,což mě překvapilo,🙂

zzuzinda
27. lis 2012

@ia. Tak to mě pobavilo! Mě tak těší, že v tom nejsem sama! 😀 To fakt muselo být šílený🙂 Mě se Adam jednou v obchodě počůral, už byl starší, ale nějak nezahlásil (i kdyby zahlásil, stejně bychom to nestihli) a to byly ksichty 😉

mataharyy
27. lis 2012

@3cacorky Tak ono ještě čas, máme děti po dvou letech a to třetí jsem ještě ani neporodila, tak jsou to předčasné úvahy, ale vím že pokud nějak nepořešíme bydlení, tak s ním nehnu... Racionálně to chápu, ale citově... 😅

3cacorky
27. lis 2012

@ludva -jj,já čekám od prázdnin na zabudování nové myčky,stará padla...a tak nedělám nic jiného jen myji a myji nádobí 😒 😒 😒 ,ale horší je snad žehlení 😖 😖 to fakt nemusím

mataharyy
27. lis 2012

@zzuzinda My jsme stáli ve frontě na pokladnu a mladý se rozbrečel že potřebuje čůrat, jedna paní mi nabídla že mi pohlídá místo ve frontě, no na to bych se vykašlala, ale ty přede mnou odmítli uhnout a náš kočárek není beranidlo... Ale nakonec kluk šikovnej vydržel, stálo mě to sušenky a dvd s pohádkou, ale taky na mě koukali jak na tyrana, ale prdelí neuhnuli aby jsme mohli vyběhnout ven 🙄

3cacorky
27. lis 2012

@mataharyy -no to mám přesně já ,úplně vše chápu a souhlasím,jako ,že peníze atd..atd,ale citově pořád stejně chci 😉 ,naštěstí jsme se přestěhovali do domečku a místa je tu dost,ale pak ty poplatky školka,škola ,kroužky atd,jj je toho hodně,ale když já mám velké srdíčko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bocinka
27. lis 2012

@ludva je, ale pro mě je to jenom v zimě v létě můžu o čtvrt na osm, je to rozdíl, co? ale v zimě musím ráno ještě do kotelny, přiložit, rozhajcovat a zase zavřít ať to vydrží, jsme na baráku, do toho malou k tchýni, nebo do školky, vzbudit, oblíct atd. no a hlavně v zimě budu jezdit do práce busem, páč ještě ráno odhazovat sníh od garáže, tak to bych mohla "tydýt" 😀 😀

mataharyy
27. lis 2012

@3cacorky Tak my jsme měli dům, jenže vlivem ztráty zaměstnání jsme se přestěhovali zpět do Prahy, dům prodáváme, pač platit nájem a hypotéku je vražedné a jsme v podnájmu 2+kk takže je to tak, tak. Takže nejdříve toto a pak další miminko, tak si říkám že času mám dost, řekla jsem si že naposledy jsem ochotna rodit v pět a třiceti, tak mám ještě deset let čas, na pořízení benjamínka, nebo třeba benjamínky... 😀

bocinka
27. lis 2012

@mataharyy na pytle netrpím, ale jinak jsem stopro to samé 🙂 holky mi vždycky záviděly, že malá spí kolikrát i do desíti a pak se ještě válíme, je prostě celá po mě.... ale já mám proto vysvětlení, do školky jsem vstávala v půl páté ráno, do školy v půl šesté a na střední ve čtyři!!! 😖 takže to prostě musím dospat teď 😀 😀 😀 popravdě? celý těhu jsem chodila spát v jednu ráno a vstávala na oběd, to byla nádhera 😀 😀

3cacorky
27. lis 2012

@mataharyy -jo taky jsem to chtěla stihnout do 35 😒,ale nějak to nejde ,jinak to znám,měli jsme to podobné tento rok byl pro nás děs,stěhování bylo nucené ,pak firma propouštěla,manžel není skoro doma,hlídání skoro nemám,,no děs,naštěstí máme baráček po babičce,ale zas to byla akce kulový blesk a ještě to tu není doopravené 😒

bocinka
27. lis 2012

@mataharyy @3cacorky téda holky máte můj obdiv, já nechci ani druhé 🤐 🤐 malá je úžasná, moc ji miluju, ale našla jsem si práci, která mě baví, chtěla jsem ji dělat a NEJDŮLEŽITĚJŠÍ je, že při téhle práci můžu být s malou.... ráno ji odvést do školky a pak si ji vyzvednout, žádné směny, noční o financích nemluvím 😖 ... holt si musím ještě počkat.... až manžel přestane jezdit a dítko bude mít má šéfka 😅 😅 prostě na to nemyslím, radši..... když vidím miminko, tak bych ho pomačkala, ožužlala a všechno co jsem tak nesnášela, když někdo dělal malé.... ale jsem holt asi uvnitř chlap - prostě praktická, dokážu to potlačit.... 😝 😝

mataharyy
27. lis 2012

@3cacorky Tak já hádám stihnu, no uvidíme 🙂 Ale přesně chápu o čem mluvíš, my jsme se v úterý dozvěděli že manžel v práci končí (krach firmy) a deset dní na to jsme se stěhovali ze Slovenska zpět do Prahy 😅
@bocinka No já na praktické přemýšlení mám manžela, pač to já neumím, racionálně to chápu, ale city převládají 😀

3cacorky
27. lis 2012

@bocinka 🙂 🙂 ,počkej za pár let 😀 🙂 ono to zas přijde a převládne ta citovka 🙂 (možná)...já vždy už říkám,že končím a je to akorát a pak....ach jóóó 😉

ludva
27. lis 2012

@3cacorky na tvém místě bych bez myčky nevařila - vyhlásila bych stávku 😉

laska.nezna.hranic
27. lis 2012

jestli přijímáte nové členy, ráda bych vstoupila do klubu. potřebuji psychickou podporu a nenacházím. nebo mi alespoň dejte číslo na Chocholouška 🙂 psaly jste tu o tom, jak děti brzy vstávají. moji draci nejenže celý den řádí, ale skoro ani nespí. jeden mi neusne dřív než v jednu a druhý se v tu dobu teď začal probouzet a usíná znovu až mezi třetí až čtvrtou, takže já nejdu spát dřív, než projede první ranní vlak. možná to zní paranoidně, ale já věřím, že se na mě domluvili 😕 přes den mladší spí zatím jednou, druhý od roku a půl nechodí vůbec a i předtím bylo uspávání boj. jsem si myslela, jací budou po mně peciválové a oni jsou živelná pohroma. potupně si musím přiznat, že jim nestačím 😅 dá se říct, že teprve s nimi jsem pochopila význam slova terorista 😅 jsou to holt temperamentní Berbeři, takoví nezkrotní mustangové a navíc paličáci po obou rodičích🙂 ale stejně je tak strašně miluju 😵 nakonec za geny nemůžou, asi se s tím budu muset smířit a začít šetřit na krytí jejich škod a mou pozdější lékařskou péči 😅

pepibubu
autor
28. lis 2012

teda dámy, koukám jak jste se rozjely 🙂 A jsem ráda, že to tady slouží jako "balzám na duši" nejen pro mě 🙂

vladla
28. lis 2012

Hezký den,nestíhám dočítat.... 😀

pepibubu
autor
28. lis 2012

koukám, že je evidentně "kult supermatek," a ženský se bojí přiznat, že taková supermatka, co vše zvládá s úsměvem a bez křečí, nejsou. Ale jak jedna sebere odvahu, tak najednou není už tak těžký říct "jo, taky to tak mám 🙂"

vladla
28. lis 2012

Já jednu supermatku znám!!!Je to bývalá žena mého manžela!!Tedy naštěstí v tomto případě si to myslí jen ona!!! 😀 😀 Já i manžel to vidíme úplně jinak!! 😀 😀

mataharyy
28. lis 2012

@pepibubu
@vladla Já jsem taky super matka... Je super že ještě žiji 😀 😀

mataharyy
28. lis 2012

Tak hlásím, že jsem prostě dobrá, aniž bych vytáhla paty z domu mám nakoupeno, Tesco je prostě boží, když vozí nákup až domůůůů 😵

mufinka26
28. lis 2012

@mataharyy Tak nad tím taky už delší dobu uvažuju, že skusím nakoupit v tescu přes net. Jak jsi spokojená, za jak dlouho to dovezly? 😀

zzuzinda
28. lis 2012

Tak dneska nepošlu nic na Mars. Oba spinkají vedle v pokoji. Když spinkají, jsou tak roztomilí🙂

vladla
28. lis 2012

@zzuzinda Nechval dne před večerem!!! 😀 😀

zzuzinda
28. lis 2012

@vladla Jak se vzbudí a začnou řádit, mě ta rozněžnenost přejde🙂

blahova_andrea
28. lis 2012

Páni, to je diskuse pro mě 😀 Já od narození prcka tvrdím, že nejvíc ho miluju, když spí a když se vzbudí, tak se mi té mateřské lásky občas nedostává 😀 Ale čím je větší, tím je to lepší. Asi už jsme si na sebe trošku zvykli.

ilonne
28. lis 2012

Super, konečně diskuze, kde se to nebojí někdo přiznat. Anežku miluju, ale občas mám chvíle, kdy bych ji snad roztrhla jak hada. Obzvláště od jejích cca 11 měsíců mám pocit, že neříkám nic jiného než "Ne, nechoď tam, nedělej to, nestrkej tam ty ruce, nesahej na to ...." a to snad 1000x za den. A stejně to udělá a ještě se na mě chechtá. A taky si myslím, že uklízím jen proto, aby Anežka mohla dělat bordel. Ale nevrátila bych ji 🙂 😉

kitinka76
28. lis 2012

@ilonne já chtěla děti reklamovat, ale mají krátké záruční doby 😉