Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

jennyyy
28. lis 2012

Tak to se přidám hned. Mám dva kluky -5a 3 a 3měsíční holčičku. Většinou je u nás pěkně živo🙂

ilonne
28. lis 2012

@kitinka76 Jak říká moje máma - "Reklamovat to nejde a zabít to nesmíš" 😀 😀 😀

kitinka76
28. lis 2012

když bylo Terce asi pět let, měla jsem takový nápad, že bych ju strčila do babyboxu, ale pak mi došlo, že zná svoje jméno i adresu ☹
a doufám, že to všechny antimatky pochopily jako vtípek a recesi 😀 😀 😀

ilonne
28. lis 2012

@kitinka76 Dát tam ty mluvící a hlavně myslící je fakt blbost. By tě práskla 😀 😀 😀

blahova_andrea
28. lis 2012

@ilonne Tak to se máš, že až od 11m. Já už asi od půl roku 😀 Ale tak to je asi to menší zlo, že moc nereaguje na NE.

ilonne
28. lis 2012

Jako já jsem si vždycky myslela, jak mají ty matky (kamarádky, příbuzné) své děti nevychované, že mě poslouchají a je ne. A vždycky jsem si říkala - "tohle teda moje dítě dělat nebude, mě bude pěkně poslouchat". A přišla realita - Anežka na mě totálně kašle, ale jak na ní houkne někdo jiný, tak poslechne okamžitě... 😠 😠 😠 . Sakra, kde jsem udělala chybu 😠 😠 😠

ilonne
28. lis 2012

@blahova_andrea Tak ona začala chodit a škodit až v 11m, lezla sice od 8m, ale skoro nikam se nedostala. Zato teď to lítá - skříně, šuplíky, poličky, komody. Jako já snad budu muset všechny věci odstěhovat na střechu nebo co...

denisia
28. lis 2012

jaj, konecne "normalna" diskusia 😀 Mozem sa pridat? Prave dnes by som sa najradsej vystrelila na Mars ja a nechala vsetko tu ...Uz treti tyzden sa motame doma, tocime sa v chorobach, a ked su obaja dlhodobo doma ... aaaaahhhhh

mufinka26
28. lis 2012

@kitinka76 úplně to vidím jak se jí ptají "a holčičko jak se jmenuješ" 😀 By na tebe práskla i velikost bot 😀 😀 😀

blahova_andrea
28. lis 2012

@ilonne Miška taky chodí až teď skoro v roce, ale škodit teda zvládat od dob píďalky lezoucí. Od 11m si vklidu vyleze kamkoliv, protože si šikula klidně postaví schůdky třeba z krabice na hračky nebo otočenýho odrážedla 😀 takže bezpečných míst už u nás fakt moc není. Stěhovat jsem přestala asi ve výšce metru - půdu nemáme 😀

mataharyy
28. lis 2012

@mufinka26 Tak dle dnešního nákupu vřele doporučuji, trochu jsem se bála zeleniny a masa, ale normálně jsem čučela jak puk. Takovou pěknou zeleninu jsem v Tescu na pultech neviděla nikdy, jakou mi přivezli i maso bylo pěkné 🙂 Navíc moc hodný kurýr, dovezl mi vše až ke dveřím bytu, neměli jen jednu věc, co mi dali náhradní (v modré tašce, abych si mohla rozmyslet zda to chci), cena dopravy se pohybuje od 69-99 korun v závislosti na čase kdy ti nákup přivezou, platit se dá buď online, nebo kartou při převzetí (hotovostí nelze). Já jsem objednávala včera a dnes nákup dorazil 🙂 Takže tím dávám vale velkým nákupům a kurýr to jistí, já nepřijdu o nervy a nebudu muset s dětmi tahat ještě igelitky, jak soumar 😎

blahova_andrea
28. lis 2012

@denisia úplně tě chápu. my teď taky marodili. ale my toho moc nenavenčíme ani zdraví ☹ v tomhle počasí se mi samotné nechce venku tolik courat jako, když bylo krásně.

mufinka26
28. lis 2012

@mataharyy tak to je balzám pro mé uši 😀 jelikož se nám porouchalo auto a tesco máme docela z ruky, tak to brzy vyskouším, protože při ředstavě, že tahám do autobusu kočár, tašky tak mi je mdlo 😀 Nejvíc to asi ocení ten můj muž, jelikož nakupování je pro nás oba za trest 😀

mataharyy
28. lis 2012

@ilonne Jéé ta naivita, jak si říkáš (ještě co by bezdětná), no to je hrozný, takové mé děti nebudou, toto niky a pak bum prásk a realita v plné tíze... 😀

denisia
28. lis 2012

U nas nakupovanie ok, musim teda niecim uplatit, ale kazdy si moze vybrat iba jednu vec ... auto nemame, takze chodime na bezne nakupy takmer kazdy druhy den ...

mataharyy
28. lis 2012

@mufinka26 Jo je to báječné, my auto nemáme vůbec a tak je utopie jeden/dva velké nákupy v měsíci a pak už chodit jen dokupovat drobnosti, já taky nakupování nenávidím, zvláště s dětmi, to mě poráží a fakt pak batoh, tašky, kočárek, co vrže pod tíhou nákupu a druhé dítě které je již po pár minutách v obchodě na zabití... Navíc další obrovský klad, nakoupíš jen to co opravdu potřebuješ, pač nemáš možnost nakupovat očima a neuplácíš řvoucí děti atp. Takže všestranně výhodné 😉

denisia
28. lis 2012

no ja ked mozem, tak vyrazam na nakup sama (s batohom), a to si potom fakt uzijem, skoro ako dovolenka 😀

mufinka26
28. lis 2012

@mataharyy 😀 a zvlášť ted v zimě je to moc prima, malej nabalenej, tak ho musím v krámu vysvlíknout, jinak by prořval celou dobu (namá rád, když je mu vedro) což já taky nee. Kolikrát se divím, že ten kočár unese tu tíhu a nerozloží se 😀 😀 😀 😀

blahova_andrea
28. lis 2012

můj malej nerad obchody v jakémkoliv počasí, tím hůř, když je teď navlečenej ☹

denisia
28. lis 2012

No moji su nastastie v obchode ok, teda az na par "vynimocnych" momentov ... inac by ma slahlo ...

korcula
28. lis 2012

tak dneska je to doma fakt masakr, už tu z nich brečím... nebo na ně řvu.... 😢

denisia
28. lis 2012

A co inac doma s prckami robite, ked su taketo hnusne dni? Lebo ja ako antimatka ich necham mlatit sa, nahanat (pokial sa teda neotriasaju podlahy a steny), ked chcem klud, tak to jedine ked sa divaju na pohadku, takze ich necham tiez ... Samozrejme sa mi viac paci, ked sa spolu "pekne" hraju, ale to je tak 50% casu - a to mozno este prehanam 😀

pepibubu
autor
28. lis 2012

@korcula klid, to znám taky, večer a jejich spaní se blíží.....

pepibubu
autor
28. lis 2012

@denisia tak nějak... Jistěj to DVD, mašinky, koleje..... a dělání bordelu, samozřejmě....

renatalen
28. lis 2012

Přidávám se do klubu... Taky si říkám, že jsou dětičky nejúžasnější, když spí... Jinak, užásnééé téma, jsem se nasmála. Krém miluje naše malá, jednou jím napatlala gauč, jinak furt matlá sebe. Taky se jí podažilo vylít olej na podlahu. Jednou se jí podařilo vysypat kakao na vaření, taky legrace... Poslední dobou si oblíbila tělové speje a řasenku (najde je všude:( )

blahova_andrea
28. lis 2012

já jsem trošku jiný případ, v týdnu mám doma jen ročního, tak to čteme zvířátka, stavíme věž, trénujeme chození apod., no ale o víkendech s těma staršíma...no to bývá divočina, když nás prcek nechá, tak i hrajeme nějakou hru, ale to spíš, když náhodou spí, jinak se dělají blbiny dokud nejsou modřiny 😀 děti teda moc rádi tancují, takže se pouští na pc hudba a oni nám dělají představení, frčí hra na výlety vlakem, ...

renatalen
28. lis 2012

Jó, jedno dítko je docela legrace, ale další, to už je mazec. Občas, když oba řvou, tak mám chuť skočit z okna🙂 Teď má starší "bojící" období, takže s ním musím chodit i na záchod a on se mnou samozřejmě taky...

renatalen
28. lis 2012

Jo a jinak ještě k těm zážitečkům... Moje sestřenka, když byla ještě malé batole, se v postýlce pokadila a pak se vysvlíkla (což nikdo nechápe, jak se jí to povedlo z dupaček) tou milou nadílkou pomazala vše kolem sebe...

kitinka76
28. lis 2012

@renatalen starší se takhle bála splachovat záchod, protože si myslela, že je tam vodník a vtáhne ji do odpadu. A taky vana se mohla vypouštět až byla venku - ten samý případ 😀

mataharyy
28. lis 2012

@mufinka26 Já takhle oddělala dva kočáry, uznávám že když je tam napsáno že nosnost kočárku je 15 kg a je v něm 13 kg dítě plus zhruba porovnatelně těžký nákup, tak to už je nad rámec, ale kurňa, to nemůžou myslet na to že člověk potřebuje i nakoupit...? 😝 😀 😀