Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

vladla
27. lis 2012

@mataharyy To je skvělý! 😀 Já mám takové šestiletky a obdivuji všechny kdo mají děti brzy po sobě! 😉

zzuzinda
27. lis 2012

Téda, tady se to rozjelo🙂 A já to čtu a mám radost, že v otm nejsem sama. Naše háďátka jsou od sebe 3 roky a co Barča začala lézt a pak chodit, tak jsou docela zběsilá dvojka. A jak ztrestám jednoho, druhý solidárně začne ječet s prvním.....Naštěstí 🙂

majatob
27. lis 2012

hahaha, jste me pobavily 😀 muj bracha jednou vystrikal na zachode celej obrovskej lak na vlasy, protoze si myslel, ze je to osvezovac vzduchu 😀 no asi nemusim rikat jak krasne leskly a ulepeny vsechno bylo, ze? 😀

mataharyy
27. lis 2012

@vladla No já mám dvouletky, u prvních dvou je rozdíl přesně dva roky, bez jedenácti dní a teď by to mělo být taky tak 😀

kitinka76
27. lis 2012

@vladla když byl starší dcerce rok, tak "uklidila" klíče svojí babičce, dodnes se nenašly.... 😉

schnek
27. lis 2012

pěkný téma 🙂 k těm lumpárnám s krémy - jedna fotečka od nás 😀 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/schnek/album...

ivcacekb
27. lis 2012

známých děti vysypaly kakao na světlý koberec, pak to chtěly uklidit, vzaly mokrý hadr a drhly.....bomba

kitinka76
27. lis 2012

Terez asi dva roky - chystáme se ven, je léto, krásně svítí sluníčko, tak jsem nachystala krém na opalování. Terak se sama namazala jednou, podruhé, potřetí mastná jak kobliha, celá bílá. Tak jí říkám, si šikulka, ale už se tím krémem nemaž. Tak zalezla v obýváku pod stůl a řádně namazala nohy od stolu. A já od vzteku vzala krém a prohodila ho otevřeným oknem 😅 Terez pak tak zoufale řvala, že už celé léto nebude moct jít ven, když se nená čím namazat, že se starší dcerka sbalila a šla ho hledat do kříčků před domem 😀

kitinka76
27. lis 2012

@ivcacekb to musela být velmi originální batika 😀 😀 😀

jancip
27. lis 2012

Pěkné téma. Vypadá to, že u nás se bude na Mars cestovat taky. Náš divoch zatím na vyvedené kousky vašich ratolestí nemá, ale když na sebe umí v 8 měsících vysypávat odpadkový koš a zvládá spoustu jiných zajímavých dovedností, tak myslím, že všechny děti brzy doženeme.

marketkapraha
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pepibubu
autor
27. lis 2012

@marketkapraha a jak to souvisí s tématem? neboj, už jsem to nahlásila.....

zzuzinda
27. lis 2012

Všechno na Mars!!!Vyzvedla jsem Adama ze školky a on od té doby ječí, brečí, vzteká se. Já ošklivá matka ho nutím jít do prodejny kol, aby si tam vyzkoušel kola, aby mohl napsat Ježíškovi o to správné, ječí, že tam nechce, jdeme domů, ječí, že tam chce zůstat, ječí, že chce pití, ječí, že...A když ne on, tak začne Bára, že chce jeho pití (mají oba naprosto stejný).......Asi taky budu ječet 😉

andilekanitka
27. lis 2012

Tak já k vám patřím taky....na Mars malou vystřeluju několikrát denně minimálně 6 dní v týdnu...v sobotu ji bude rok ale zlobí za tři děti....je to naše vzteklina...asi s ní dojdu na veterinu ať ji naočkujou 😀 .... dokonce i občas slintá 😀 😀

bocinka
27. lis 2012

@korcula sudocrem je i moje noční můra 🙂 🙂 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=18997883... 😀 😀

bocinka
27. lis 2012

Mnoooo, jak tak koukám, vyšleme na ten mars celej autobus, ne? 😀 😀

leniiis
27. lis 2012

Holky nechci vám kazit radost, ale čekám, kdy sem napíše nějaká super máma a vynadá vám 😀

karchinka
27. lis 2012

nevěřím, že by se našla nějaká super máma, co by vám/nám (hlásím se do klubu) vynadala... 🙂 já bych na ten Mars někdy letěla sama, děti nechám klidně doma :D ale v nějakém termínu, kdy tam bude volno, bez dětí :D

bocinka
27. lis 2012

@leniiis ježíš a za co? nevěřím, že někdy nemá každá matka na dítko nervy.... jen my jsme víc "super" páč to přiznáme 🙂 😉

elvira
27. lis 2012

Holky, tady je to jak balzám na nervy...
Já jsem měla nedávno výčitky a připadala si hrozně divná.
Proč?
Na vysvětlenou - malý má téměř tři roky a celou dobu jsem s ním já nebo manžel, žádné hlídání nefunguje. To si nestěžuju, to skutečně vysvětluju stav.
Od listopadu začal chodit do školky - pětkrát v měsíci.
A jelikož to zvládal dobře, zažila jsem pocit blaha, svobody, zkrátka jako že se můžu znovu nadechnout - zajít sama v klidu nakoupit, k lékaři, udělat doma debordelizaci, kterou s mladým za zadkem prostě nedávám...
Naštěstí mám chlapa, který je vcelku normální a chápe moje pocity, ale připadala jsem si jak mimoň.
Zvlášť, když je malý doslova vymodlený.

mataharyy
27. lis 2012

@elvira Vymodlený, nevymodlený, pořád je to dítě a to sebou krom radosti nese i starosti a občasnou fázi letu na Mars 😀 Takže ne jako mimoň, ale jako normální člověk, co má občas fakt radost, když se může dojít vyčůrat bez asistence 😉 😎

marecek4
27. lis 2012

u nás by to občas nejlíp jistila asi tak černá díra a nejen (hlavně nejen) pro děti 😀,nádobí v kamnech od malýho jsem si už zvykla,mladý pochroumaný kotník(opilý naplech) zatím jen jednou,jedna děvčice proříznutou pusu - kolikrát přemýšlím o izolačce a pořádně omotat a druhá-no tak ta je na tom nejlíp,co podělá se snaží hezky taky vyžehlit,takže sřídavě oblačno mám doma i naklizeno nejen uklizeno a to dokonce i dopředu 🙂-tyhle stavy na ní miluju,přijedu z práce a je vysmejčeno,zapálený svíčky a já mám nachystaný kafíčko a mám chvilku pro sebe a pak to je-mami já ....,no ale když je taková průprava tak se zlobte,nebo nedovolte,holt to se mnou umí,no a z toho dojde i na ni den,kdy mě vytočí doběla a já jen ječím a i nějakou vrazím a je bych vypustila do vesmíru,ale za chvíli je mi to líto ☹ a pomalu bečím jak želva za ně

elvira
27. lis 2012

@mataharyy - ježiš, vyčurat bez asistence... 😀 To je fakt blaho, bez legrace... 😀
Když ve mě se to dost pere, obzvlášť, když potkám supermatku, co nade mnou kroutí hlavou... to, že má za sebou dvě babičky nadržené na hlídání kdykoliv a hojně toho využívá, jaksi ráda zapomene... 😠 😀

mataharyy
27. lis 2012

@elvira Já měla děti na krku dvě, manžel do práce odjížděl v pondělí ráno a vracel se v pátek navečer, žádné hlídání nebylo... No ujišťuji tě, že by mi taková super matka mohla jen pohled zkřížit a v tom super světě bych jí zazdila 😀 😀
Jináč co vyčůrat, ale to blaho z napuštěné vany a ticha, žádné "mamíííííí" za dveřmi... To byla hotová droga 😀

elvira
27. lis 2012

@mataharyy - tak to máš můj obdiv, já mám aspoň chlapa v zádech, když se něco potento, tak je odpoledne při ruce.
Nechtěla jsem, aby to vyznělo, že si stěžuju, jak to mám těžké, to chraň bůh. Ani se nechci rouhat - díky bohu za zdravé dítě, jen jsem se nemohla srovnat s tím pocitem blaha. 😀

mataharyy
27. lis 2012

@elvira Já si taky nestěžuji, ale nemám již problém se srovnat s tím pocitem blaha 😀 😀 Jináč už mám taky za zády chlapa, tak je to fajn, pač se třemi bych se sama asi zcvokatěla 😎

ia.
27. lis 2012

taky se hlásím do klubu antimatek 😅 zážitků spoustu, ale ten dnešní ve mě taky zanechal silný dojem...starší ve školce, takže s mladším do Tesca, pak do Lidlu. V Lidlu začal řvát v košíku, byli jsme zrovna u salámů, jsem si říkala co řve, vždyť chodí rád nakupovat...no do vteřiny začal blinkat, ale jak! To jelo ven, množství tak za tři dny...mlíko co měl ráno, jogurt, rohlík, čaj....masakr! jogurt už byl natrávený, takže odér perfektní!děcko zblité kiomplet, já taky, všude na zemi nablito 😅 vytáhla jsem vlhčené ubrousky, ale bylo to prd platné....nicméně malému se asi ulevilo a spokojeně si pobrukoval....

leniiis
27. lis 2012

@bocinka Jde vidět, že si nic z toho, co jsem napsala nepochopila, takže se radši nevyjadřuj!!🙂

bocinka
27. lis 2012

@leniiis počkej, Ty jsi zase nepochopila mě, já to myslela ze srandy.... jako fakt.... 😉 😉

bocinka
27. lis 2012

@elvira jojo, ten bordel znám.... s malou nemá cenu ani vytírat, chce pomáhat, peče semnou, vaří semnou.... někdy je bomba si uklidit, hodit nožky na stůl a vychutnávat si vůni čistoty, než ti moji šílenci (malá a MM) zase dorazí.... 😉 😉