Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

renatalen
12. pro 2012

@kitinka76 stříhání nám taky jde. Nejdřív malá zkoušela stříhání na své panence. Asi se jí zdálo, že jí to jde, tak se pustila do svých vlásků. Naštěstí jsem jí poměrně včas utla 😀 . Ještě, že má vlnité vlásky, kde se to schová 😀 . Poslední dobou stříhá pro změnu oblečení - dírka na pyžamku a dokonce i bráchovi ho stihla prostřihnout 😠 . Nůžky jsou na čas schované...
Jo a jinak... Toaleťák je u nás snad nejoblíbenější hračka 😀 . Neustále z něj dělá přikrývky panenkám nebo panďulákům 😀. A synek si z něj dělá dálnici pro autíčka 😀

vladla
12. pro 2012

Jedna pro zasmání!!! 😀

kitinka76
12. pro 2012

@vladla 😀 😀 😀
mi to připomnělo, jak měla jít kámoška s dcerou na preventivku a ta hodinu před odchodem našla dvoubarevné razíko (červeno modré) a celá se tím potiskala. Tak ji strčila do vany a drhla. Výsledek byl, že malá na sobě měla červené a modré šmouhy a vypadala, jako by ji někdo brutálně zbil 😀 😀 Tak vzala to razítko a orazítkovala ju zpátky. Paní doktorka se samozřejmě ptala, kdo jí to udělal a Kamča zcela podle pravdy odpověděla "maminka"

jarkalada
12. pro 2012

@kitinka76 😀 😀 😀 😀

renatalen
12. pro 2012

@kitinka76 😀 😀 😀

renatalen
12. pro 2012

Milé dámy, taky byste chtěly být alespoň před Vánocemi chlap? 😝

martiinkab
12. pro 2012

@renatalen urcite !!! a zvast kdyz uz je prcek, nekdy mu opravdu zavidim 🙄

monyliny
12. pro 2012

@vladla Ta fotka je boží😀 😀 😀 Jsem se pěkně zasmála-ale že mu to sekne 😀 Já na své tělo bych potřebovala vložky na noc 😀 😀

monyliny
12. pro 2012

@kitinka76 Brutální 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Málem jsem se počůrala 😀

monyliny
12. pro 2012

@renatalen Jů,já budu teď vybočovat 😀 Ale ne,nechtěla.Sice pindám,jak to mají chlapi jednoduchý,ale mě baví být mámou 😀

vladla
13. pro 2012

Hezké ráno. 😉
Děti poslány do školy a já mám čas na raní kávu. 🙂

vladla
13. pro 2012

Našla jsem rozpatlanou čokoládu na zdi! 😝

kitinka76
13. pro 2012

@vladla dobré ráno, to měla být vánoční výzdoba, víš?!?!? 😉

kitinka76
13. pro 2012

@renatalen nejen před vánocema 😉

renatalen
13. pro 2012

Já hlavně den před Vánocema, když mám dělat salát a balit dárky. Do toho uklidit, což mi připadá jako boj s větrnými mlýny... Podlaha u nás vydrží čistá maximálně hodinu 😠 . Má doma dva čuníky 😀. Nebo tři? 😀

pejullka
13. pro 2012

jsem totaolni antimatka, zapomnela jsem, ze mala jede dnes do Betlema a nedala ji batoh:(

monyliny
13. pro 2012

@renatalen Promiň,zmáčkla jsem dvakrát líbí se a máš tam i nelíbí-to neplatí 😉 Já už mám dárky zabalené,napečeno,už jen tak trochu poklidim-klasika a salát dělám 23.,aby se uležel 😉

monyliny
13. pro 2012

@pejullka Netrap se tím,to se stává.Malá si poradí,úča pomůže.Hlavně,že má sváču a pití. 😉

pejullka
13. pro 2012

@monyliny ja jsem s ni mluvila a rekla jsem ji, at si vezme batoh, co nosi do sportovek., ale je silene hnusnej

mufinka26
13. pro 2012

@vladla 😀 😀 😀 😀 tak to mě dostalo, hnedka po ránu 😀 😀 😀 😀

mufinka26
13. pro 2012

Holky zdravím, u nás řádí bacil, takže máme chvilkama veselo. Malej má kašel, ale podle toho jak řádí by jeden nepoznal, že mu něco je, naštěstí Danielka bere stonání vážně a poctivě poliká sirupy a paraleny, horší je to zabavyt oba 😕

mufinka26
13. pro 2012

@pejullka to neřeš jak vypadá batoh, hlavně, že má do čeho si dát sváču 😉

pejullka
13. pro 2012

@mufinka26 kdyby si to videla, musis se smat, ale mas rect, je to batoh...chuda moje male

monyliny
13. pro 2012

@pejullka Souhlasím s mufinkou-neřeš,jak batoh vypadá,hlavně,ať si malá užije výlet.Na batoh nikdo koukat nebude 😉

pejullka
13. pro 2012

@monyliny snad ne, jde mi o ni, aby se on necitila blbe

mufinka26
13. pro 2012

@pejullka nebude se cítit blbě, hlavně, že bude na výletě 😎

pejullka
13. pro 2012

@mufinka26 doufam, mam´mozek asi taky na vylete nebo co

mufinka26
13. pro 2012

@pejullka to já už mám dlouho 😀

kitinka76
13. pro 2012

tohle je článek, který musí lahodit duši každé antimatky 😉
http://ona.idnes.cz/chcete-li-mit-spokojene-det...

renatalen
13. pro 2012

Tak mi dnes říká manžel: "Já jsem tak rád, že to všechno děláš ty." 🙄 . Tak jsem mu řekla, že já teda ne 😀
@monyliny taky dělám salát 23. večer. Letos má být u nás ale živý betlém, tak nevím, jak to budu stíhat, budu muset zapracovat i manžílka...