Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

monyliny
7. únor 2013

@kitinka76 tak to přijď někdy ke mě do práce...když je období rýmyček....to uvidíš soplíků a ty že jsou zbarvený a hustý 😝 😝 😀

kitinka76
7. únor 2013

@vladla a od čtyř let šla do školky, bez jediné slzičky... ☹ v šesti byla sama týden na táboře a týden na škole v přírodě... prostě jak vyměněná 😅
@monyliny to si piš!! dojdeš z práce domů, strhaná jak péro u budíku a místo naklizeného domu a vzorných dětiček tě čeká nablinkáno za dveřma 😠

kitinka76
7. únor 2013

@monyliny fůůůj 😅 tak to by pro mě bylo za trest!!

monyliny
7. únor 2013

@kitinka76 takový malý voňavý dáreček z lásky 😀 😀 😀 ale-nežíkej to čeltovi...mě úplně dostalo 😉

vladla
7. únor 2013

@kitinka76 Mě se Lucka jednou poblila z gumových medvídků,které zajídala mandarinkama....takže kyselo nad kyselo. 😀 😀

kitinka76
7. únor 2013

@vladla jéé to muselo být hezky barevné 😵

vladla
7. únor 2013

@kitinka76 a taky jme to měli na zdi.Záchod byl do zatáčky.... 😀 😀

kitinka76
7. únor 2013

@vladla u nás byl v létě na hlídání synovec, udělalo se mu zle, utíkal na záchod, otevřel dveře a hodil to hezky od dveří.... Tinka zavřela dveře, vytáhla telefon a volala "okamžitě přijeď, jinak nemáme kam chodit čůrat" 😅
ještě že je celý záchod okachlíkovaný

vladla
7. únor 2013

@kitinka76 po vlastních dětech to jakž takž uklidím,ale po "cizích" bych se vážně po..všechno a najednou!! 😀 😀

kitinka76
7. únor 2013

@vladla já pak taky říkala švagrové, že jí ho kdykoliv pohídám, ale že blitky po něm příště pojede uklízet sama 😀

vladla
7. únor 2013

@kitinka76 😀 😀 chápu!! 😀 😀

vladla
8. únor 2013

Kde jsou všichni? 😀

kitinka76
8. únor 2013

@vladla balíme dětem oblečení a hračky aby jsme je zítra mohli poslat ne na Mars, ale k babičce na jarňáky!! aspoň tady u nás v Jihomoravském kraji 😀

vladla
8. únor 2013

@kitinka76 Tak to budeš mít veget! 😀 😀

kitinka76
8. únor 2013

@vladla to budu 🙂 a děti taky!! babička je skvělá, ona je to babička jenom od té starší, ale tu mladší bere, jako by to byla její vlastní 😉

monyliny
8. únor 2013

@kitinka76 Já taky balím holčinu k tetě,ale jen na víkend 🙂 U nás jsou prázdniny až od 11.3.-ústecký kraj 😉

monyliny
8. únor 2013

@vladla Co včera návštěva tchánovců a oslava svátku? 😉 Jak dopadl Dráčik?

renatalen
8. únor 2013

Jé holky, to jsem se zase nasmála 😀 😀 😀 . Až mi tečou slzy 😀 😀 😀

vladla
8. únor 2013

@monyliny návštěva byla rychlá! 😉 Přijeli až v půl osmé večer,protože celé odpol. něco měli.Tak se tu dlouho nezdrželi!! 😀
V Dráčiku jsem koupila nějkou LPS panenku s jedním zvířátkem a maléko koníka.Tak měla radost....jak je to takhle brzy po Vánocích ,tak je pro mě problém něco vymyslet. 😀

vladla
8. únor 2013

@renatalen čemu?Hádám tomu zvracení?! 😀 😀

vladla
8. únor 2013

@kitinka76 tak to máte prima bábinku!! 😉

renatalen
8. únor 2013

Dostalo mě to: Maminko, nežíkej to čeltovi, já už to nikdy neudělám. 😀 😀 😀
Jinak Domík má teď období,kdy chce být neustále u babičky (tchýně) a já z toho šílííím. Mám zlatou tchýni, ale jako téměř každá babička jim všechno dovolí a já jsem pak ta zlá. 😠

vladla
8. únor 2013

@renatalen Mě stačí,když jsou děti na prázdninách u našich a nemůžu je potom doma srovnat!! 😒

renatalen
9. únor 2013

Po předvčerejší probděné noci, kdy malou bolela nožička a já masírovala a masírovala, jsem se dnes dospala. Děti vydžely v posteli do osmi! 😎

monyliny
9. únor 2013

@renatalen Ty se máš 😉

kitinka76
11. únor 2013

@renatalen @vladla tak moje děti se právě chystají zvlčit u babičky 🙂 babička je holt babička a je tu od toho aby vnoučata rozmazlovala 😉 ale aby mi to nebylo líto, tak jsem k našemu vořechovi vyfasovala ještě jednoho hafana!!! když jsem se ráno vrátila z venčení byla jsem zapletená do vodítek jak vánočka 😠

vladla
11. únor 2013

@kitinka76 😀 😀 aspoň budeš mít po bybičce co napravovat! 😀
Jak vyfasovala hafana?

kitinka76
11. únor 2013

@vladla ale, kamoška jela s rodinkou na hory a slíbené hlídání hafana nějak nevyšlo 😒 tak je u nás. Zvláštní je, že když se ti naši hafani potkají na ulici, tak by se sežrali a doma si spolu hrají, žerou si vzájemně granule a společně štěkají u dveří na sousedy 😀 😀 😀
hlavně je babička pěkně rozmlsá!! samé řízečky, pečené kuřátka.... a žádné mytí nádobí 😀

monyliny
11. únor 2013

@kitinka76 Nechceš hlídat i toho našeho vořecha škaredého 😀 Třeba nastálo? 😅 😀 😀

kitinka76
11. únor 2013

@monyliny a nebylo by dětem po vořechovi smutno???? 😕 nám by to asi nevadilo, my máme doma takový útulek, už jsme dostali na dožití andulu, osmáky a teho kocourka, co jsme našli sraženého u silnice... ale teho mi byl čert dlužný!!! všichni u nás v klidu dožili, ale kocour šel!!! 😠 jinak si moji andílci dotáhli ještě ze zverexu králíka, morče a teď krysu 😅