Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

vladla
13. únor 2013

@monyliny
@kitinka76 tak s čokoškou problém taky nemám!! 😀
Jinak cvíčo super,rum nebyl a kávu jsem si dala pak doma u tv. a ke kávě dvě tvarohové buchty .Přece jen mi nějak vyhládlo!! 😀 😀

kitinka76
13. únor 2013

@vladla jistě!! proti nadváze se nejlíp bojuje, když je člověk najezený!!!! 😀 😀 😀

simonceli
13. únor 2013

Ahoj holky, tak mám doma zase maroda. Víkend v pohodě a dva dny ve školce a je zase nemocná. Snad to zas rychle odejde jak to přišlo.

renatalen
13. únor 2013

@vladla To bylo na doplnění energie :D. Jsem si říkala, že po cvičení max. jogurt. 😀 Dlouho mi to nevydrželo 😀
Dort jsem včera oškrábala. Ten zbytek snad bude bez fazolové příchutě 😅
Holky, poraďte, co k šestým narozeninám klukovi. Mě už nic nenapadá...

monyliny
13. únor 2013

@vladla Jééé ty jsi taky pekla tvaroh.buchty?Co mi lezeš do nápadu 😀 Já je pekla včera 😉

monyliny
13. únor 2013

@simonceli Tak ať je malá brzy fit 😉 Dcera,když začala chodit do MŠ,tak marodila pořád-děs.Ale neboj,příští rok,už bude fajn 😉

kitinka76
13. únor 2013

@renatalen jogurty nejsou zdravé 😅 podle nejnovějších studii....
@simonceli no jo!! ve školce jsou furt nějaké bacily.... taky jsem nadávala na maminy co tam strčí děcko s rýmou, ale při normálním zaměstnání se prostě nedá vzít si na každou rýmu dovolenou nebo paragraf 😖
@monyliny Terka si taky docela rychle vytvořila imunitu, ale Tinka s tím bojuje dodnes ☹ jak kolem ní projde bacil, tak ho musí chytnout, přito imunologické testy na 1*

vladla
13. únor 2013

@monyliny Já je koupila. 😀 Péct budu dnes piškotové srdce potažené marcipánem.A u toho mi budou asistovat ještě dvě Lucinky spolužačky,protože jsou zamilované,tak aby měly na Valentýna co dát klukům!! 😀 😀

vladla
13. únor 2013

@simonceli Brzké uzdravení! 😉

monyliny
13. únor 2013

@kitinka76 Tak čím to je,viď? 😒 Marí marodila pořád,hlavně horní cesty dýchací-na ty trpěla často,měla i zápal plic ☹ Až teď po 8 roce věku se to krapet zlepšilo.Mudr.mi řekla,že když zůstaneme tady v tomhle hnusu smogovém,tak na to budou trpět obě děti 😖 Malej je atopik a u něj se opakují průdušky.Měl je dvakrát chycený během 4 měsíců. 😖 😖 Ale kam jít?tady máme práci a bůh ví,jestli by jsme ji jinde sehnali oba dva 😒

monyliny
13. únor 2013

@vladla AHA 😀 😀 Tak srdíčka-potahování neovládám-jsi šikulka 😉 To jsi mi připoměla,že musím dnes s Marí jít koupit nějaký dárek pro jejího kluka 😉 Já Valentýna moc nežeru,raději mám 1.máj,ale čokoška by bodla 😀

kitinka76
13. únor 2013

@vladla já se chystám upéct něco dobrého manžílkovi ke kafíčku... a když to bude mít tvar srdce, tak mám vystaráno!! díky 😉

kitinka76
13. únor 2013

@monyliny Tince fakt pomáhá solná jeskyně a prázdninové pobyty u babičky na Valašsku, je přeměřeno, že je tam zdravý luft z Tater 😅

monyliny
13. únor 2013

@kitinka76 Solnou jeskyni máme i tady,tak uvidím.....A bohužel mi nikoho takhle v přírodě mimo civilizaci nemáme 😒 Jedině,že bych jí tam někde v létě zanechala na pařezu se zásobami a bylo by..... 😀

kitinka76
13. únor 2013

@monyliny já kupuju vstupy do solné jeskyně přes slevové portály a vstup pro všechny tři nás pak vyjde jak normální vstup pro jednoho. Doporučuju kuknout 😉 letost ani jedna nemarodila s průduškama, bohužel na boreliozu a střevní chřipku nám to nepomáhá 😀 😀 😀 😀

vladla
13. únor 2013

Taky Valentýna nežeru!!Ale kytičku bych dostat mohla!! 😀 😀

kitinka76
13. únor 2013

@vladla já kytku dostala jednou v životě ☹ od nebožtíka, když se narodila Tete... za dva měsíce máme výročí svatby, tak asi navedu Tete, aby manžela trochu popostrčila 😅

vladla
13. únor 2013

Mě tedy manžel občas přinese kytičku jen tak! 😉
A co se týče výročí svatby....brali jsme se před osmi lety a prvních šest let jsme si na něj ani jeden nevzpoměl!!
Ale kamarádi co přišli,ten první rok poslali manželovi asi kolem půlnoci sms,že vzpomínají na naší svatbu!! 😀 😀 😀
Měli jsme jí v pátek 13. května!! 😀 😀

renatalen
13. únor 2013

My máme taky raději 1. máje. 😀 . Kytičku občas i dostanu, třeba k narozeninám 😀 . Na výročí si vyjedeme na véču 😀 . Ty jo, nedovedu si představit, že za chvíli budu řešit první holku/kluka dětiček 😅 Dneska nás čeká zápis. To jsem na toho našeho kluka zvědavá...

simonceli
13. únor 2013

Holky, díky, no ona do ledna byla dobrá, ale pak se to zlomilo a nějak se to s náma táhne. Já teda když vidím, že je špatnější, tak jí do školky nedám, ale někdy mě zaráží v jakém stavu tam rodiče děti dají.

kitinka76
13. únor 2013

@vladla hezké datum!! my se brali vloni v dubnu 😅

kitinka76
13. únor 2013

@renatalen Tete dělala u zápisu hroznou stydlivku 😀 😀 😀 každé slovo z ní museli páčit 😀 a když chtěli básničku, tak jim vysypala z rukávu jakousi v angličtině 😀 😀 😀 v té době chodila už druhým rokem.

kitinka76
13. únor 2013

@simonceli do školky jsem to brala - rýma suchý kašel ještě jo 😅 teplota, chycené průdušky nedejbože atb, tak to ani náhodou 😠 jedna matka u nás měla dokonce tu drzost požádat učitelku, aby děcku ty atb po obědě dala ☹

monyliny
13. únor 2013

@kitinka76 Jo,to mi povídej,taky jsem to zažila-prý,že už jen dva dny a bude mít dobráno,tak jestli bych byla tak hodná a dala jí v MŠ antibiotika... 😒 No,co jsem měla dělat 😕 Tak jsem jí je dala-nesnáším konflikty....Jiné by to bylo,kdyby byla ještě marod 😒 Já v MŠ zažila maminu,která nám šoupla děcko s průjmem,za dvě hodiny jsem ho sprchovala 4 krát,tak si zas pro něj přišla-musela z práce-"chudinka" 😝 prý o tom průjmu věděla,ale musela do práce-no na zabití.Tak si ho vzala do práce,pracovala v masně 😀 😀 😀 A my do týdne poloprázdnou třídu,děcka nakažený průjmem 😢 A to je to blbý,že jsou i takový rodiče,který vůbec nekoukají na to dítě a na okolí 😢

monyliny
13. únor 2013

@kitinka76
@vladla My před 3 lety v březnu 🙂 Lilo jako z konve 😝

kitinka76
13. únor 2013

@monyliny to byla ale kravka!! průjem a blitíčko bych teda do školky taky nedala 😠 a vzít to dítko pak do potravin je taky masakr!!! Jinak u nás ve školce řekli, že nejsou zdravotnice a ŽÁDNÉ léky dávat dětem nebudou!! Myslím, že kdyby tam byl nějaký astmatik nebo diabetik, tak by se to vyřešilo 😉

kitinka76
13. únor 2013

@monyliny nám lilo celý týden před, ale v sobotu vysvitlo sluníčko a bylo příjemně teplo 🙂

simonceli
13. únor 2013

@kitinka76 no u nás je taky chlapeček, kterýho dávají do školky s kde čím..... jednou ráno ho tatínek předával učitelce s tím, že doma zvracel a ta než stihla cokoliv říct, tak tatík zmizel. Kluk zelenej jak sedma, tak celý den proležel na lehátku v ředitelně, aby nenakazil ostatní děti. Mě začne kašlat a nechám ji raději doma. Když má malou rýmu, tak jde do školky, ale ne takovou tu jak jí teče z nosu furt a má ještě zelený sopel, jen když sem tam smrkne. No ale s atb jí dát do školky, a požádat ještě, aby jí je po obědě dali, tak to je mazec.

simonceli
13. únor 2013

Ta naše malá flundřička s náma už 40 minut diskutuje o tom, proč vlastně nemůže jít spát.... mě z toho trefí ( nebo je taky možnost, že trefím já ji ). Tisíce důvodů proč nejít spát.

kitinka76
14. únor 2013

@simonceli Tinku jsem taky nachlazenou do školky nedávala, ale měla jsem babičku důchodkyni 😉 s Tete to bylo horší, protože můj taťka byl v té době už ležák a mamča se o něj starala 24/7 a nikdo k němu nemohl ani s blbou rýmou.... a kdybych si kvůli každé rýmičce brala paragraf, tak jsem dávno nezaměstnaná ☹ od druhé třídy už naštěstí zvládá být doma sama, ale zase jsou to nervy, když jí volám, jestli je v pohodě a ona mi to nebere, protože má na uších MP a neslyší telefon 😒