Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

simonceli
17. únor 2013

@blahova_andrea
@vladla
@renatalen
@monyliny No holky, i když budu mít doklady o koupi, tak to není průkazné, že je to opravdu moje. To by musel být doklad na jméno, nebo bych musela mít od těch věcí darovací smlouvu. Ale to je jedno. Už je to v řešení. Určitě tátovi trvalý pobyt rušit nebudu, ono to taky není zrovna jednoduché.
A závidět není o, to je pravda. Lehké to zrovna není, ale zas na druhou stranu nic v čem by se nedalo něco podniknout a nějak to vyřešit, aspoň teda pro mě. Ale fakt je ten, že to stojí dost času a pěkné nervy.

blahova_andrea
17. únor 2013

@simonceli já třeba pokud možno, tak platím vše přes účet, abych měla doklad, že jsem to platila já ze svého účtu a tudíž je to logicky moje 😀 ale máš pravdu. záleží na koho narazíš. někomu stačí písemné svědectví nebo prohlášení, jiný bude šťourat.
já teda nikdy nikomu nerušila trvalý pobyt, ale pokud jsi majitelka nemovitosti, tak máš na to právo. ale faktorů je vždycky víc a přeci jen je to rodina...to je složitý a citový samo o sobě.

vladla
18. únor 2013

Ahojky!!
Tak manžel byl ráno s malou u doktorky,protože už druhou noc kašle.Přes den ne,ale večer,když jde ležet,tak zachrchlá.
Má prý vevnitř zarudlá ouška,ale průdušky čisté.
Brali jí krev s prstu,jestli nemá v těle zánět,tak jsem jak na trní a čekám a doufám,že nebudou volat,že jsou výsledky špatné.
Kdyby byly volají mi dnes sami jinak mám volat zítra doktorce. 😒

simonceli
18. únor 2013

@vladla Ať je malá brzo zdravá. Já mám zítra volat doktorovi jak na tom malá je, jestli se lepší a kdyby ne, tak valíme na testy. No jako co mu řeknu nevim, protože mi příjde furt na stejno.

vladla
18. únor 2013

@simonceli děkuji.Ať jste taky brzy fit! 😉

kitinka76
18. únor 2013

@vladla Tinka konečně dobrala antibiotika a za měsíc má jít na krev 😒 taky doufám, že to dobře dopadne a vám držím palečky 😉

vladla
18. únor 2013

@kitinka76 Já si myslím,že to má k zubům.Měla i dva dny teploty,tak by to tak odpovídaloˇ.Teď má soply až na bradu a nechce si je nechat utírat!! 😀

renatalen
18. únor 2013

Holky, přeji ať jsou dětičky už zdravé! Malá mi zase chraptí. Ve středu jdeme k Mudře, ať se na ní raději koukne.

monyliny
18. únor 2013

Přeji všem dětičkám-malým,velkým 😉 hodně zdravíčka a brzkou úlevu 🙂 My dnes byli u zubaře a Marí hrozí rovnátka na horní zuby,protože se jí v dásni netvoří stálá horní dvojka☹Tak nevím.Mám hrůzu z toho kolik to bude stát 😕

kitinka76
18. únor 2013

@vladla fůůůj 😅 sople nééé 😅

kitinka76
18. únor 2013

@monyliny vyndávací jsou asi za 700-1000 káčé 😉 a hezké barevné a s obrázkem 😀 😀 😀 pokud by dostala fix tak to už je pořádná pálka, tak 10 tis jedna čelist 😒 nás dnes poslali s Tete taky, má mezi jedničkama džuznu, že protáhne šagetu (po mně 😉 ) a krátkou uzdičku 😒 ale kvůli díře mezi jedničkama ju trápit nebudu. Tinka měla zuby jak žralok - třema řadama - tam to bylo něco jiného

vladla
18. únor 2013

@kitinka76 A joooo ty jsi tady o nich něco psala!! 😀

monyliny
18. únor 2013

@kitinka76 Tak to mi ani neříkej-fakt 10 tis.-no špica,tak to abych se šla prodávat😀 Já nosila rovnátka ve 21letech,ale to mě stáli na jednu čelist kolem 3500 kč,ale toto,to je děs...... 😒 Jo jinak,já taky měla džuznu,ale už nejnííí🙂

kitinka76
19. únor 2013

@monyliny Tinka je měla před cca 4 rokma, tenkrát mi řekli 7tisíc podle materiálu, jak často se mění drátek atd... tím, že jsem platila tudle tísíc a támdle tisíc, tak si přesně nepamatuju kolik to bylo 😒

vladla
19. únor 2013

@monyliny manžel něco přispíval nebožce a za horní dávali celkem asi 5000 Kč.Ale samozřejmě je to podle druhu a o jaké zuby se jedná.
Jak píše kitinka...+ gumičky a utahování drátků.

vladla
19. únor 2013

Tak tu čumím na klávesnici a nemůžu najít písmenka....Veruna vzala modrou fixku a ty co už byly ošmatané přemalovala!!!! 😠

monyliny
19. únor 2013

@vladla Jenže u nás ex nepřispívá na nic.Alimenty nezaplatil už rok a půl a ze soudu se mi ještě neozvali 🙄 No,uvidíme,co řekne mudr. 😒

kitinka76
19. únor 2013

@monyliny mně nebožtík dluží na tu mladší 83900 ká če 😅 proč jsem ho před těma devíti rokama nezabila ☹ dááávno bych byla venku za slušné chování a Tete by měla aspoň sirotčí 😅

simonceli
19. únor 2013

Ahoj holky, tak u nás žádné nějaké velké zlepšení, takže ve čtvrtek pokud se Kája výrazně nezlepší, tak máme přijít na stěry a rentgen plic. Dokonce jsem se i dnes já probudila nějaká načatá. Tak se nám to tady bude mlátit o sobe ty nemoci. Už jen chybí Radek a rodinná řetězová reakce je dokončená.

kitinka76
19. únor 2013

@monyliny jinak na policii už jsi ho byla prásknout??

vladla
19. únor 2013

@kitinka76
@monyliny nezávidím. Neboštík tedy platí a včas,ale když holka jede třeba na sousředění nebo ty hory,tak mu musím napsat,jestli by jí nebal třeba nějaké kapesné. 😒
Jinak malá docela v poho.Volala jsem na výsledky krve a má málo železa.Jinak žádný zánět v tělě ne,fůůůj ulevilo se mi.😉

kitinka76
19. únor 2013

@vladla před x rokama mi volal, aby se rozloučil se životem, tak jsem mu řekla, že je to jediné rozumné co může udělat, že malá bude mít aspoň sirotčí... pak jsem se šla zeptat na OPD, jestli dostanem sirotčí aj když otec spáchá sebevraždu (no hleděli na mě jak na hyenu 😀 😀 😀 ) ale prý jo. Jenže si to rozmyslel, takže jsme bez alimentů i bez sirotčího 😒

kitinka76
19. únor 2013

@vladla můj svým dětem přispívá mimo alimenty taky - na rovnátka, školy v přírodě, školní pomůcky... ale ta jeho nebožka je malinko nenažraná a chtěla by i příspěvky na takové věci jako plavky, vitamíny nebo fusekle 😒

vladla
19. únor 2013

@kitinka76 magor,ale třeba se někdy dočkáš! 😀 😀

vladla
19. únor 2013

@kitinka76 To manželova nebožka je taky pěkná sviňa!!Vždycky,když něco chtěla,tak mě svědila ruka!! 😀 😀 😀
Taky vyloženě kraviny chtěla.A pak když holka chtěla na tábor a manžel jí to zaplatil a ta mrcha den před odjezdem volala,že má holka angínu a nikam nepojede.Což samozřejmě pravda nebyla a holka byla zdravá(ani nevěděla,že má být nemocná)!! 😠

vladla
19. únor 2013

@kitinka76 a většinou se vymlouvala,že potřebuje holce zaplatit očkování...atd..prostě co se týče zdraví.Jenže ta kravka si neuvědomila,že se to dá lehce na netu dohledat kolik a na co a vlastně mám stejnou pojišťovnu,tak stačil zvednout tel. a zeptat se. Lže ve všem,tak to jinak nešlo.Ale manžel by solil a o nic se nezajímal,že jsou to jen záminky,jak z něj ty prachy dostat.Tak jsem mu musela občas něco z pojišťovny vytisknout,aby si to přečetl sám! 😒
On by zaplatil něco a ona by si to nechala hned u pojišťovny proplatit.Tůdle!! 😀

kitinka76
19. únor 2013

@vladla jo, tak to jí manžel taky zaplatil "půlku" vyndávacích rovnátek 😠 jejich půlka rovnátek stála víc než naše celé 😠 😠 tak jsem mu řekla, jasně, na takové věci jí půlku dej, ale chtěj vidět doklad o zaplacení!!!!

kitinka76
19. únor 2013

@vladla jo a malá bude mít třináct, takže čekám, že jí dá naočkovat proti té rakovině (u třináctiletých to platí pojišťovna) a pak bude půlku chtít 😝

vladla
19. únor 2013

@kitinka76 s tím očkováním....ona chtěla taky půlku,když holce bylo osm,že jí nechá naočkovat.V té době stála vakcína 10000 Kč.Oznámila to manželovi v červnu před dovolenou,kdy měla jet k moři,aby měla na dovolenou.(holka je narozená v listopadu) Ona chuďěra si myslela,že jí ty prachy dá hned a očkovat by jí samožřejmě nenechala.Tak právě leták o tomto očkování jsem manželovi nechala vytisknout...ano sice pířš,že vakcíne je od osmi let,ale že je to zbytečné a že v pozdějším věku od těch třinácti by jí musela nechat znova přeočkovat! 😉
Fakt pipina!!! 😀 😀
Já nechala Lucku očkovat teď v lednu.Dali mi vybrat z dvou vakcín.Jedna je úplně zadara a druhá,protože je rozšířená ještě proti nějakým těm bradavicím...jsem doplácela 300Kč na jednu dávku.Jsou celkem tři.
Takže kdyby ta vaše pipka chtěla půlku,tak maximálně 450 kaček!!! 😀 😀

kitinka76
19. únor 2013

@vladla s tímhle očkováním pořád váhám... četla jsem studii, podle které umře na rakovinu děložního čípku stejný počet žen, jako na nžádoucí účinky při vakcinaci 😖 navíc nechrání proti všem těm virům co způsobují rakovinu a 100% účinná je taky jen pět let... takže za předpokladu, že bych nechala Tinku (nebo Tete) naočkovat ve třinácti a ona měla prvního kluka až po osmnátce, tak už by ji to stejně chránit nemuselo.... fakt nevím... ☹