Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

monyliny
16. kvě 2013

@vladla Já se taky snažím vařit na dva dny,ale nějak mi to nevychází 😀 Dnes zbytek pečeného kuřete a brambor a zítra asi langoše 😉

blahova_andrea
16. kvě 2013

@monyliny teď nevím, co mi přesně závidíš 😉 já se bez malého nehnu ani do toho obchodu 😀 počítat s víkendovým hlídáním tatínka taky nemůžu. nebývá doma ani o víkendech, takže dámskou jízdu, co by ženy v naší rodině chtěly domluvit možná budu muset taky oželet ☹

monyliny
16. kvě 2013

@blahova_andrea Tobě nezávidím🙂Vladle závidím😀Psala jsem reakci i zároveň na tebe,když jste byly obě u toho tématu 😉 Teď taťka taky není doma o víkendech a máš pravdu-s tou sámoškou mám navrh 😀 😀 Je to na palici být takhle pořád doma s malým dítětem,škoda,že to příbuzenstvo nefunguje 😒

blahova_andrea
16. kvě 2013

@monyliny aha, tím se to vysvětluje 😀 a na palici to je. v úterý jsem měla sraz s nemateřskýma kolegyněma z práce a ty mají představy...ojoj...to bude jednou kruté probuzení 😀 no, když jsem jim vyvrátila většinu věcí, co si o mé mateřské malovaly, tak byly v šoku a prý by to takhle nechtěly a nedaly....no ale já to taky nechtěla takto a dát to musím...ony jednou budou muset možná taky ☹

vladla
16. kvě 2013

@monyliny Taťa to zládne a ty si to pořádně užij!! 😀

vladla
16. kvě 2013

@monyliny Od postiženého a takto malého?!!To bych přemýšlela o práci asi až kdyby bylo větší.
A hlavně byhc se snažila kmitat doma!! 😉

vladla
16. kvě 2013

@blahova_andrea Obdivuji tě!!Já bych to jen s dětma tedy nedala to se vám tu všem přiznám!! 😀 😀
Jrště že mám manžela brzy z práce doma! 😉

leikkka
16. kvě 2013

tak já se sem taky hlásím 🙂 dva kluci a brzo po sobě, sice 2,5 roku a 3m, ale někdy to dá opravdu zabrat se postarat o oba, když ten starší všude leze, všechno tahá, do všeho se bouchá....

blahova_andrea
16. kvě 2013

@vladla ale neboj...dala...musela bys...ale právě, že by jsi nebyla spokojená, kus tebe by chybělo, pak by to dělalo zle i ve vztahu...

vladla
16. kvě 2013

@blahova_andrea to věřím.Já vybouchnu hned jak se mi něco nelíbí. 🙂

blahova_andrea
16. kvě 2013

@vladla taky jsem bývala horká hlava...ale život už mě trošku změnil

eeefffaaa
16. kvě 2013

ahoj zeny,
dneska je opet den blbec pro moje nervy...mladsi se od rana jen vzteka,ted ma manyr,ze prijde třeba i cizimu a flakne ho rukou,nevim co to ma znamenat a me dneska i kousnul,kdyz jsem mu zakala aby sahal na spinavy dveře od zachodu u doktora...no a pak starsi sel po obede ze skolky a prijdem domu a dela sceny on,kvuli každý hovadine,tak uz odeme dostal přes prdel,protoze byl jak prastenej...nejradši bych se nekam zahrabala a min.pul roku nevylezla!!!

s tim casem,to ja bych brala,treba jednou za tyden par hodin pro sebe...dneska jsme byli na navsteve u babicky a dedy a myslela jsem,ze si proste na chvili jen tak sednu vypiju si konecne aspoň v klidu kafe,ze oni si s nim pohraji,ukazou mu zvířata co doma mají nebo proste si s nim budou...samozrejme oni sedeli a ja litala za malym a ještě jsem dělala i to kafe 😖 ja ani nevim kdy mam cas pro sebe,uz si to nejak nepamatuju 😀 občas jsem chodila třeba jednou za mesic s kamoskou na pivo,chodit na kafe me nebere,to si muzu dat doma 😀 a proste rozebraly jsme co se dalo,navic ona nemá deti,takze jsem se bavila i o necem jinym nez o detech...jinak všechny kamarádky mam daleko,takze za nima jedu tak jednou za tri mesice,jinak jednou za tri mesice mam kadernici a jednou za mesic jedu na velky nakup,ale to je na nic,jelikoz cely dopoledne nakupuju zradlo pro svoje chlapi a nic pro sebe stejne nemuzu jelikož na to není,abych si třeba zasla koupit něco na sebe,to neexistuje....no a občas jde muz k nasim o vikendu třeba v sobotu na dve,tri hodky s klukama,ale to stejne varim,takze abych si třeba pustila film a jen tak nic nedělala to taky ne...

a občas svému muzi zavidim ze chodi do prace 😀 v klidu se nasnida,v praci si da v klidku kafe,dojde si na zachod,pokeca s lidma,ma každý den jiny,no a pak prijde je s klukama hodinu a uz peni 😀 a to ještě ke vsemu rano v šest odjizdi a prijizdi v šest vecer,obcas dela i v sobotu..takze taky parada

vladla
16. kvě 2013

@eeefffaaa Koukám,že máš taky veselo! 😀 😀

eeefffaaa
16. kvě 2013

@vladla no mega veselo 🙂 prijde mize cim jsou starsi,tim jsou horsi...nejhorsi na tom je,ze si s nima často vůbec nevim rady a nic na ne neplati,je to desna beznadej a pripadam si prave jako desna matka

monyliny
16. kvě 2013

@vladla děkuju,snad užiju🙂Což o to,taťka by to zvládl,ale malej asi ne-je to těžký závisláček a na prsu-je to kojilik 😀 Jinak-kamarádku nebo spíše známou taky nechápu... a to je prcek z umělého oplodnění a teď čekají další ☹ Ale žádný mateřský cit u ní není,má povahu chlapa a to teď těm našim chlapům křivdím 😒 Doma u nich kmitá tchýně a manžel 😅

renatalen
20. kvě 2013

Ahoj holky,
návrat do práce po skoro sedmi letech je teda mazec! Nějak jsem se odvykla mluvit s lidma 😀 . Děti to zvládají lépe než já! Domík se mě dneska ptal, jestli jdu zítra do práce. Těší se, že ho zase bude hlídat nějaká babička!

monyliny
20. kvě 2013

@renatalen Po 7 letech,Tak to jsi dobrá...Já si matně pamatuji,že když jsem nastupovala po 4 l.,tak jsem měla sebevědomí na bodě nula a měla pocit,že nic neumím 😉 Kampak jsi nastoupila?

vladla
21. kvě 2013

@renatalen Tak pevné nervíky a ať se brzy zaběhneš. 😉

kitinka76
21. kvě 2013

asi mi někdo vyměnil děti... už týden bych je na Mars neposílala 🙂 Tinka skvělé výsledky u maturity a Terka jak ve škole tak v tančení.... do pokojíku radši nechodím, na uklid teď zrovna není čas 😀 😀 😀

renatalen
21. kvě 2013

@monyliny Tak s tím sebevědomím to mám stejně 🙂. Nastoupila jsem jako prodavačka na Free shop (mám sice obchodku, ale tady je to s prací mizerný). Zatím docela dobrý, uvidí se zítra. To se vrátí z dovolené extra "příjemná" vedoucí. Tak držte pěsti, ať nevypěním 😀

monyliny
21. kvě 2013

@renatalen Hele,když jsi zvládla dvě děti,tak zvládneš i extra příjemnou paní vedoucí 😀

monyliny
24. kvě 2013

Holky krásný veselý,kdepak jste,kam jste zmizely 🙂

renatalen
25. kvě 2013

To je hnus tohle počasí. Už přes 14 dní se mají děti kašel a rýmu. Jeden se zlepší a začne druhej a furt dokola...
@monyliny Taky si říkám, že po dvou dětech už mě nemůže nic rozhodit 😀

vladla
25. kvě 2013

Ahooj!!Nakouknu sem a když tu nikdo není jdu něco dělat! 😀 😀

monyliny
25. kvě 2013

@renatalen Mi povídej...Prokop měl teď taky rýmu a zánět spojivek....Asi blbý počasí☹Tak ať jsou dětičky brzy fit😉

vladla
25. kvě 2013

U nás zatím Ťuk ŤUk jsou bez nachlazení.Ale jak to poslouchám kolem sebe,tak spousta dětí trpí na ucpané dutiny. 😒 i

vladla
27. kvě 2013

Ahooj!!!
Chci sluníčko a teploooo!! 😉

monyliny
27. kvě 2013

@vladla Prý má být takové počasí až do konce července 😒 Néééé,dělám si prču,ale daleko to k tomu nemá 😀 včera jsme byli všichni doma nabalený jako kdyby venku mrzlo.... 😒

vladla
27. kvě 2013

@monyliny Slyšela jsem,že má být takhle hnusně do půlky června!! 😒

kitinka76
27. kvě 2013

@vladla NÉÉÉÉ 😢 😢 😢 já chci sluníčko!!