Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

aanysek
13. črc 2013

@renatalen tak nejak to vypada u nas ale akorat naopúak mala je klidnesji ale malej teb vymysli kraviny slusne receno!tesim se az pujdou oba do skolky at uz je zari 😀

monyliny
13. črc 2013

@renatalen ☹ Chudák malej....Taky jsem to prodělávala s dcerou a měla jsem velké bobky 🙂 Dá se to zvládnout.....i když strach je velký....Nejhorší bylo,když si pro ni přišly sestry a omámenou mi ji vzaly na sál....brečela jsem☹ Pak už bylo dobře.....Mám obavy,že malého to taky nemine,začal mi poslední dva dny hrozně chrápat a při kojení je jako by zahleněný,ale rýmu nemá ☹ A je zase nemocný-angína,už druhá ve dvou měsících 😖 .....Kdy máš s malým nastoupit?

aanysek
13. črc 2013

@monyliny to dobre dopadne mala byla na operaci s obema ocima kdyz ji braly na sal tak jsem brecela jak ratlik ale jak mi ji privezli byla jsem stastna jak blecha, 😔 a byla uz i na pichani ucha a bylo to ok nastesti to dobre zvladla

renatalen
15. črc 2013

@monyliny Nastoupit máme až v říjnu. Když já si pořád říkám, jestli je to nutný. Nikdy neměl problém s ušima, rýmu má taky jednou za uherák.... Snad se to malému upraví a bude dobře...
@aanysek Chudinka malá.... Kdyby člověk mohl, absolvoval by to za ně, za prďolky....

aanysek
15. črc 2013

@renatalen presne tak byla to nejhorsi hodinka v mem zivote cekat jak to dopadne bylo to nejhorsi co mohlo byt..........a top nas strasi ze pujde mozna jeste jednou

monyliny
15. črc 2013

@renatalen Já ti něco řeknu...Marí vyndali tu nosní mandli a pak za mnou přišel dr.,jako že vše v pořádku a že se ta mandlička vůbec vyndavat nemusela,protože byla maličká a ty potíže,co měla,nedělala ta nosní mandle-vrrrr 😠 Jo,hlavně,že paní ukrajinská dr. mi tvrdila,že musí ven,že je veliká a atd. atd.-pak věř dr. 🙄 Uvidíš,když budeš mít pocit,že to není potřeba,tak na ten zákrok nechoď 😉

monyliny
15. črc 2013

@aanysek Držím palce,ať už to znovu prožívat nemusíte....

aanysek
15. črc 2013

@monyliny jj taky se modlim zacatkem cervence jdem na ocni tak uvidime

renatalen
16. črc 2013

@monyliny Toho se právě bojim, že by to podstoupil úplně zbytečně. Teď má naše dětská dovolenou, ale zajdu tam za ní a domluvim se co a jak... Přijde mi, že snad každé druhé dítko posílají na vyndavání mandlí....
@aanysek Taky držím palce, ať je všechno v pořádku...

monyliny
16. črc 2013

@aanysek
@renatalen Budu držet palce oběma 🙂 Pěkný den holky😉

vladla
17. črc 2013

Ahoj hokky!!
Krasne prazdniny vsem!!
Nestiham,jsem porad na zahrade!! 😉
Vsem detickam zdravicko a vysetreni at dobadne na jednicku!! :o)

kitinka76
17. črc 2013

@renatalen ahoooj, dovolenkujeme 😉 i když teď jsme byli na táboře a Tete jsem celý týden neviděla (sem tam došla, že má hlad 😉 ) dokonce i spala s velkýma děckama v týpku místo se mnou v chatce. Tak si nemám na co stěžovat. Po příjezdu domů začala recyklovat PET láhve na naušnice, tak jen musím hlídat aby se nepodpálila 😉
a tvoje švagrová je pako 😒

kitinka76
17. črc 2013

@renatalen
@monyliny máme tu na ORL dvě doktorky, jedna řeší všechno trháním mandlí, druhá napřed hledá možnosti a na trhání posílá až jako poslední možnost. Tak chodíme k té druhé 😅

monyliny
17. črc 2013

@vladla Jáááák na zahradě?????? 😠 😀 Takové nechutné věci sem ani nepiš 😀 My chudáci panelákový pak trpíme jen při té představě 😉 Jinak taky přeji krásné letní dny a pohodu 🙂

monyliny
17. črc 2013

@kitinka76 U nás v nemocnici je to samý Ali Amiry a Nikolajevna Tostovič 😠 😠 Pak ta péče za to stojí 😠 😀

kitinka76
17. črc 2013

@monyliny tak ale!! ve špitále tě ošetřuje superstar a tobě se to nelíbí???? koho bys tak ještě chtěla??? Káju Gotta??? 😀 😀 😀 😀 😀

kitinka76
17. črc 2013

@monyliny taky jí tu zahradu tiše závidím 😉

vladla
17. črc 2013

Zrovna si opaluji zada....
Predek uz mam chyceny!! 😀 😎

kitinka76
17. črc 2013

@vladla provokatére!!! 😀

monyliny
17. črc 2013

@kitinka76 😀 😀

vladla
17. črc 2013

😀
Ja bych vas tu brala taky!Daly by jsme pivko,zamkly branku,aby deti nezdrhly...
To by byl prima pokec!! 😉

kitinka76
18. črc 2013

@vladla tak my přijedeme 😉

monyliny
18. črc 2013

Tak holky zřejmě jsem to zakřikla...Prcek dnes zahřál troubu a....najednou smrad....tvl musela jsem otevřít všechny okna,valil se dým na všechny strany,až jsem se bála,že na nás někdo přivolá hasiče a pak po drobné prohlídce jsem zjistila,že dal do trouby péct dva balóny😀....Zbylo po nich hodně😀 A pak to drhnutí-jůůů 😝 😝 😀

vladla
5. srp 2013

Ahoj,kde jste a co delate?? :o))

renatalen
16. srp 2013

@vladla Taky si říkám :D Asi nikoho jeho ratolesti nezlobí :D

kitinka76
19. srp 2013

@vladla na dovolené nebo v práci 😉 a děti - tábory, soustředka, babičky... miluju prázdniny 😀 😀 😀

monyliny
19. srp 2013

Ahoj holky....tady je to jako po vymření..... 😀 Jóó léto-není čas.Až se ochladí to bude zase příspěvků 😉

vladla
19. srp 2013

jo jo,taky pořád někde trajdáme.Dnes odjela Lůca na soustředění,tak mám doma jen dvě.A lezou nám čtyři stoličky najednou,takže mám nervy na pochodu.Ječí jako siréna!! 😀 😀

kitinka76
22. srp 2013

@renatalen @vladla @monyliny Holky kde jste kdo??? Pomooooc!!! Mám průser!!! Mám tu na prázdninách nevlastní dcerku a kamarádčina yorkšíra. Včera ho šly holky venčit a on se dal do křížku se sousedovic psem. No a nevlastní dcerka se ho jala bránit vlastním tělem ☹ Pes je v pořádku a ona má prokouslou ruku... 😢 Hned jsem ji vzala na chirdu a zajistila i vyšetření psa. Teď mě čeká to nejhorší. Oznámit to její mamce ☹

monyliny
22. srp 2013

@kitinka76 No tvl ☹ Tak to ti nezávidím,budu držet palce.......Když bude rozumná,vezme to rozumně 🙂 ,ale vím podle sebe....V loni bral dceru nevlastní strýc na prázdniny a taky ji kousl pes.Prokousl ji zápěstí....Hnus.Bohužel ji to začalo hnisat a musela brát antibiotika 😒 Nesměla na slunko a ani se koupat-hnus.A taky to papírování 😒 Stalo se to 250 km od nás,tak to bylo komplikovaný.I když jsem chápala,že se to může stát a jsem i snad trochu rozumná ženská.... 😉 to víš-emocím se mamča neubrání,ale jde spíš o obavy a o to,že u ní nebyla,když se to stalo....Dopadne to dobře 😉 DRŽ SE!!! 😉