Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

kitinka76
22. srp 2013

@monyliny s kousancem už mám zkušenosti (i když ne od psa), tak jsme jeli pro antibiotika hned 😉 papírování už vyřizuju, první potvrzení od veterináře vezeme dneska na převaz, druhé budeme vyřizovat v pondělí. Doufám, že to její mamka pochopí ☹

monyliny
22. srp 2013

@kitinka76 Pochopí...ale ty nervy ti nezávidím 😖

vladla
22. srp 2013

@kitinka76 pane jo!!
Dopadne to dobre uvidis!! Proste se stalo tomu se neda zabranit.
Pokud je rozumna i holcina a nebude rikat neco jineho urcite to mama pochopi!!
Poskytla jsi ji okamzite vysetreni!!!
Jeste ze to nebyl nejaky bojovy pes!!!

kitinka76
22. srp 2013

@vladla nééé, byl to yorkšír 😅 mladá mě má ráda, tak myslím, že nějaké výmysly nebudou 😒

kitinka76
22. srp 2013

@vladla @monyliny ještě mi poradte, mám jí zavolat, nebo to vysvětlit při předání osobně??

vladla
22. srp 2013

@kitinka76 asi bych ji to zavolala.
Aby na tebe pak nericela,ze o tom nevedela. 😕
Rekla bych ji,jak se to sebehlo ...
Co holka,jak je na tom?

kitinka76
22. srp 2013

@vladla Ta je naštěstí v pohodě, když došla dom, tak bulila, ať toho psa nebiju, že on za to nemůže. Pak jsme jeli k tomu doktorovi, pes mezi tím čekal u dveří a po návratu se od ní nehnul na krok, jako by věděl, že jí ublížil. Pak zvládla společné focení, co jsem měla domluvené s fotografkou (pokousanou ruku jsme maskovali) na noc jsem jí chtěla dát prášek od bolesti, ale ona že není třeba, vzala psa a šli spolu spát. A ráno odhopsala na příměstský tábor s tím, že musí tvořit opatrně, aby si neušpinila obvaz 😅

kitinka76
22. srp 2013

@vladla ok, tak já jí po kontrole brnknu ☹

vladla
22. srp 2013

@kitinka76 tak jak to dopadlo??
Myslim na tebe. 😉

monyliny
22. srp 2013

@kitinka76 Taky jsem pro zavolání...Držím palce,pěsti....Dej vědět,co a jak 😉

kitinka76
23. srp 2013

@vladla @monyliny tak na kontrole vše OK a po kontrole jsem její mamce volala. Uf!!! Napřed se samo poděsila, když řekneš "tvoje děcko kousl pes" tak vidíš rotvajlera jak zdrhá pryč s její rukou v tlamě 😅 ale když jsem jí vysvětlila, že je to jen škrábanec, tak to vzala v klidu, jako že stát se může.... mně je najednou tak lehko 🙂

monyliny
23. srp 2013

@kitinka76 A máš to za sebou 🙂 Už je dobře a nic netíží 😉 Může se to stát každému a zvládla jsi to na 1 😉

kitinka76
23. srp 2013

@monyliny kamarádka mi včera radila "napiš jí SMS a vypni mobil" 😀 😀 😀
její mamka se mi vždycky zdála rozumná, ale znáš to... jak se stane něco dítku, tak máme sklony reagovat přehnaně 😅 minule měla babička (moje první tchýně - zlatá ženská) na hlídání vnouče od druhého syna, malý jí pomáhal v kuchyni a spálil si prsty o plotýnku. No a švagrová udělala takovou scénu, že co dělala babička že ho nehlídala 😠 jsem jí mla chuť zakroutit krkem - švagryni

monyliny
23. srp 2013

@kitinka76 Aby se to jednou švagrový nevrátilo... 😉 Jak to jen může vypustit z pusy....Chápu,že byla třeba vyděšená,ale babička byla zřejmě ještě víc a kde je nějaká úcta 😒 No nic...děti a vše kolem nich je opravdu citlivé pole 😉

renatalen
27. srp 2013

@kitinka76 To jsou radosti teda. Hlavně, že vše dobře dopadlo. Mě když měla na hlídání teta, tak jsem si zlomila klíční kost 😅 . U dětí opravdu člověk neví, co se jim kdy stane. U nás byla sousedovic malá a náš mladej jí prsty do dveří u trabanta (máme tuto archiválii v pergole). Naštěstí všechny prsty to přežily 😅

kitinka76
28. srp 2013

@renatalen to mi připomnělo, jak jsem vzala asi pětiletého synovce na tábor. Šli jsme pouštět lodičky k říčce a on do ní žuchnul. Zmáchal se po kolena, tak jsme utíkali do tábora, aby se převlekl. No a večer volá švagrová - jeho mamka, vzala to tehdy asi tříletá Tete a první co jí nahlásila bylo "Tomášek spadl do žeky!!" tak jsem jí utíkala sebrat telefon a vysvětlovat, že tam fakt bylo vody jen po kolena 😀 😀 😀 obdivuju táborové vedoucí, mají těch cizích dětí na hlídání mnohem víc a za všechny odpovědnost 🙂

renatalen
29. srp 2013

@kitinka76 Děti jsou strašný, všechno vykecaj : 😀 😀 😀

kitinka76
2. zář 2013

Tak jak jste začali nový školní rok??? Tete včera oslavila svoje narozeniny čtyřicítkama horečkama a první školní den zápalem plic.... začíná být celý můj bratr, ten se vždycky tak netěšil do školy, že z toho onemocněl a pravidelně nastupoval minimálně o týden později 😅

vladla
2. zář 2013

@kitinka76 ahojky jejda,tak at je brzy fit!
Tak ja si prvni den naramě užila!!
Celé dopoledne jen s jedním dítkem! 😀

kitinka76
2. zář 2013

@vladla to doufám!! spala se mnou v ložnici a při dýchání pískala a chrčela.... jsem se v noci vzbudila a lekla se co je to za zvuky!!! 😕 jinak si to vybrala velmi zodpovědně - ve škole se ještě neučí a tréninky začínají až příští týden, tak tam bude chodit aspoň na čumendu 😀

vladla
6. zář 2013

Ahoooj!
Tak jsme museli vyndat klicky od oken,protoze mala leze a leze po vyskech!! 😠
Šlak mi me trefil!
Neustale ji od nekud sundavam! 😠

Vcera jsem po dlouhe dobe vydrzela sedet do pulnoci u TV.
Davali Nebezpecne znamosti.Moc hezky film!! 😉

skurinka
9. zář 2013

Jeee o je super diskuze,ta me tady vylozene chybela le jen nechapu ze jsem na ni narazila az ted.Mam dve deti kluk 8let v rijnu mu bude 9,dcera 7let.Jako ale mazec furt se hadaji ta ho mlati nadavamu.fakt treba v sobotu jsem se uz modlila aby sli chrnet.Z toho jsou takovy zlaticka co si umi spolu krasne hrat...

vladla
9. zář 2013

@skurinka Ahoj!
Je tu fajn!! 😀

blahova_andrea
9. zář 2013

@vladla tak to by mě asi trefilo taky. ten můj horolezec lezl vždycky po všem a u oken stojí děsně rád, ale naštěstí ho vůbec nenapadlo, že by si tam vylezl sám. uff 😀

jinak vás antimatky po dlooouhé době zase zdravím. musím přiznat, že prázdniny jsme si letos užili tak nějak jen s jedním dítkem. ty dva nevlastní jsme měli jen na začátku prázdnin a pak až tento víkend, takže jako antimatka jsem toto léto fakt přečkala 😀

vladla
9. zář 2013

@blahova_andrea ty vysky me fakt znici.
Hlavne je ji uplne jedno,am splha.Prisune si zidlicku a hotovo. 😒
To u tech starsich neznam.

blahova_andrea
9. zář 2013

@vladla já to takto taky neznám. ani od té nevlastní. Miška si dělal schodky, aby mohl vykramovat knihovnu, vylézt si, aby dosáhl kam potřebuje, ale na rozdíl ode mě, když jsem byla malá, zatím neleze po stolech, skříních a hlavně ne po oknech 😀 ale vše je jednou poprvé. aspoň ty starší tě ušetřily 😉

vladla
9. zář 2013

@blahova_andrea Jsem z ní občas div živa.Nechápu,jak může být tak rychlá? 😀
Šup přitáhne židličku a je konec.Takže po stole,lince,parapety...na zahradě po skalce po plotě! 😒

blahova_andrea
9. zář 2013

@vladla teda to je holčička jak kluk 😀 no bývala jsem taky taková 😀

vladla
9. zář 2013

@blahova_andrea Ta vydá snad za dva kluky! 😀 😀

kitinka76
11. zář 2013

@vladla není napůl kamzík??? 😀 😀 😀