Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

renatalen
13. pro 2012

@pejullka tim se netrap, já jela na výlet se školkou a koukala bys, kolik dítek nemělo batoh 😀

kitinka76
13. pro 2012

před pár lety nej kámoška mojí starší chtěla, aby jí maminka koupila aromalampičku. Maminka odmítla, tak si ji vyrobila sama. Z papírové krabice 😕 Naštěstí zhořely jen záclony a pár hraček v dětském pokoji. Ale maminka jí pak odmítla koupit novou barbínu, tak si hrála s tou napůl ohořelou 😅

mufinka26
13. pro 2012

@kitinka76 taky dobrý 😀

Já sem je to dva roky zpět šla do pokojíku holky něco uklidit a koukám na záclony a pořád se my na nich zdálo něco divnýho, no jistě madam je dole rozstříhala na třásně, omlouvala to tím, že chtěla mít stejnou záclonu jako má babička 😀 😀 která my pak volala, že Danielka udělala třásně i dědovi na teplácích 😀 😀 upozorňuji, že v tý době jí bylo osm 😀 a jako malá tohle nikdy neudělala 😀

renatalen
13. pro 2012

@kitinka76 Tak to je fakt drsný! Já když jsem byla malá, tak jsem chtěla barbínu ohřát (asi se mi zdálo, že je jí zima) a dala jsem ji na kamna. Chudák barbína... A ten smrádek...

bohuli
13. pro 2012

Holky, možná mě tu některé odsoudíte, ale prosím o vysvětlení, asi mi uniká podstata celého Koníka, ale prosím na co jsou ty alba, já chápu, že si tady maminy nahrávají fotky dětí, to je jasné, ale k čemu proboha jsou ty alba typu: Co už máme, Co bychom chtěli, Vánoce - a album narvané blbostma za tisíce, to jako opravdu kupujou? Mi to přijde jak : Na co já mám a vy ne! , prostě to nechápu, dyť to musí zabrat spoustu času to vytvořit, není lepší jít s děckem na procházku nebo mu místo toho uvařit nějakou domácí mňamku? Není to zabitý čas ? ! ?

llluckaaa
13. pro 2012

@bohuli Já myslím, že to je takové odreagování, relaxace a koníček. Pokud se to dělá přes den a jsou tam děti, tak je samozřejmě lepší dělat s nimi věci, o kterých píšeš, ale jinak bych to tak neřešila. Já sice na tvoření alb nejsem, ale určitě taky trávím čas nějakým způsobem, který by někdo jiný nazval "zabíjením". Jde o to, že každá jsme jiná a baví nás něco jiného 😉
A s těmi věcmi za tisíce, ono to nemusí být chlubení, jako spíš že mají radost, že se jim něco takového podařilo sehnat a chtějí se o to podělit s ostatními.

bohuli
13. pro 2012

@llluckaaa Me to prostě přijde strašně zvláštní, ale asi máš pravdu, asi se na to neumím podívat jinýma očima...

vladla
13. pro 2012

Když jsem byla já malá,tak táta na chalupě ve stodole lakoval dveře.A mě napadlo vylést do patra stodoly,kde se uskladňovalo seno.....no jak jsem si tam tak hopsala,seno padalo dolů na ty dveře!! 😀 😀

monyliny
13. pro 2012

@renatalen zpracuj,zpracuj-ono mu to neuškodí 😉 😀

monyliny
13. pro 2012

@vladla Taky dobrý 😀 Co děda,zkusím hádat-byl veselý 😀 😀 😀 😀

monyliny
13. pro 2012

Já jsem byla zlaté dítě i pubertu jsem zmákla dle vzoru-hodné dítko 😅 Jen jednou-to mi byli asi dva roky jsem prý byla dlouho potichu,tak se šla mamča podívat,kde a co dělám a já byla na všech čtyřech na okně mezi parapetem v bytě a parapetem venku za oknem.Ruce už jsem měla na prádelní šňůře a v rukách kbelíček s lopatičkou.Máma se musela hodně ovládat,aby nezačala hysterčit a potichu šla ke mě zezadu a chytla mě.Srdce ji bušilo jak o závod a já si prý klidným hláskem povídám,že jsem si chtěla jít udělat bábovičky na pískoviště 😕 😅 Bydleli jsme ve 4.patře 😀 Stát se to mě u mého dítěte asi mě odvezla záchranka 😀

kitinka76
13. pro 2012

@monyliny ticho je vždycky nebezpečné!!!
můj brácha když byl takhle dlouho potichu, tak ležel pod stolem a dusil se bonbonem 😒

monyliny
13. pro 2012

@kitinka76 Chudáček 😢 Radši ať zlobí,ale jsou slyšet 😉

kitinka76
13. pro 2012

jé a ještě se musím pochlubit jaké jsem byla pé zetko 😉
rozhodla jsem se, že nebudu papat hrášek, do té doby jsem ho normálně jedla 🙂 a mamka udělala hrášek na smetaně a že teda budu sedět u stolu dokud to nesním.... já po půl hodině "mami mě se chce čůrat" tak mě pustila na wecko. Já nafutrovala plnou pusu hrášku a vyplivala ho do záchodu, sedím další čtvrthodinu "mamí mě se chce čůrat" a celé to zopakovala... napotřetí mě ale mamka prokoukla 😀 😀 😀

llluckaaa
13. pro 2012

Já jsem prý kdysi zůstala bez dozoru v kočáře, protože se máma s někým zakecala, a když se vrátila, byla jsem celá hnědá, všude jsem to patlala a rochnila se v tom 😀 A čokoláda to nebyla 😀

llluckaaa
13. pro 2012

@kitinka76 A neměla radost, jaké jsi vynalézavé dítě? 😀

kitinka76
13. pro 2012

@llluckaaa já z kočáru jen vyskočila, ale byla jsem přivázaná kšírama!! Ale kočár se stejně převrátil, já se rozpleskla na zemi a kočár ještě spadl na mě 😀 😀 😀

kitinka76
13. pro 2012

@llluckaaa já myslím, že mě za to pochválila vařečkou 🙂

vladla
13. pro 2012

@monyliny Měl sto chutí za mnou po žebříku vylést....ale nebyl tak rychlý!! 😀

vladla
13. pro 2012

@llluckaaa a to jsi mi právě nahrála!!Dopolčo vysávám pokojíček...rozdrobená čokoláda po zemi....teď něco začlo smrdět a ono h**** za dveřma...No jo naše kočička byla v pokojíčku do rána zavřená a nevydržela to!! 😀
Tak tu teď větrám,protože je to smradu...

monyliny
13. pro 2012

@vladla Chudák děda,dokážu si jeho reakci představit 😀

vladla
14. pro 2012

Krásné ráno. 😉

renatalen
14. pro 2012

Krásné ráno by to bylo, kdybych se nemusela pokaždé hádat s dětmi, ať se oblečou 😀

vladla
14. pro 2012

@renatalen U nás by to byl zázrak!
Ale několikrát bych to hlavně té prostřední říkat nemusela.Stačilo by jednou!! 😀

renatalen
14. pro 2012

@vladla to mě synek ještě pokaždé vytáčí otázkou, kde má prádlo a dnes přidal ještě jestli nevím, co měl včera na sobě, protože on si to nepamatuje 😝

monyliny
14. pro 2012

Taky přeji krásné ráno 🙂 Syn usnul,tak mám tak cca 45min.klid 😉

vladla
14. pro 2012

@monyliny Zůza mi spí pravidelně od devíti do dvanácti. 😉 Kéž by jí to ještě dlouho vydrželo. 😉
Včera jsme byly na roční prohlídce....má 76 cm,ale váhově nemá ani 7 kilo. ☹
Přitom se mi nezdá,že by byla vychrtlina....je pořád v pohybu...najíst jí dávám...nevím.

renatalen
14. pro 2012

To se máte, mně už pravidelně nespí před den. Naše malá má zase ve dvou a půl letech 16 kilo 😀 , všechny děti jsou mnohem mnohem lehčí 😀

vladla
14. pro 2012

@renatalen Zůza se budí v noci ,tak destkrát! 😒

renatalen
14. pro 2012

@vladla taky jsme to tak měli, budila se po půl hodině 😠